Ako nainštalovať Alluc na Kodi za menej ako 7 minút

Čo je úložisko Alluc?

Ak chcete vysielať najnovšie televízne programy / filmy cez Kodi, mali by ste zvážiť použitie Alluc. Aj keď sa musíte zaregistrovať pre účet, rozhranie je jednoduché a ľahko sa naviguje. Rozšírenie sa môže pochváliť obrovskou databázou obsahu dostupného na streamovanie. Týmto spôsobom môžete mať prehľad o najnovších epizódach svojho televízneho seriálu, ako aj o nových / klasických filmoch. Prečítajte si túto systematickú príručku uvedenú nižšie, kde nájdete informácie o tom, ako nainštalovať Alluc na Kodi.


Ako nainštalovať Alluc na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. odpálenie – aplikáciu Kodi V17 Krypton a cvaknutie na ikone „Gear“.Ako nainštalovať Alluc na Kodi
 2. Zobrazí sa zoznam možností. vybrať posledná s názvom „Správca súborov“.ako nainštalovať alluc na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Tu nájdete zdroje pre úložiská Kodi. cvaknutie v časti „Pridať zdroj“ zadajte adresu URL.alluc kodi
 4. Dvakrát kliknite na „nikto“A zadajte nasledujúce URL: http://kdil.co/repo/alluc on kodi setup
 5. názov zdroj médií “kodili repo“A zasiahla OK gombík.alluc na nastaveniach kodi
 6. Vyhľadajte a kliknite na zdroj médií, ktorý ste predtým pridali a pomenovali, t.Kodl repo“.alluc na kodi konfigurácii
 7. Vyberte „kodili.PSČ“.výučba alluc kodi
 8. Vyberte „video pridaťons” > Alluc > cvaknutie Inštalácia z úložiska.alluc kodi
 9. Užite si streamovanie na serveri Alluc Kodi.

Ako nainštalovať Alluc na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi V16 Jarvis a kliknite na „systém“.
 2. Navigujte a vyberte „súbor manažér“.
 3. Vyber “Pridať zdroj“Dvojitým kliknutím na ňu.
 4. Kliknite na “nikto“A zadajte adresu URL.
 5. Kopírovať vložiť: http://kdil.co/repo/
 6. Priraďte zdroju názov, napríklad „kodili repo“.
 7. Kliknite na systém > pridaťons > Inštalácia z PSČ súbor.
 8. Kliknite na „kodili repo“.
 9. Vyberte „kodili.PSČ
 10. Počkajte na oznámenie s povoleným doplnkom.
 11. Vráťte sa na hlavnú obrazovku a vyberte “relácie“.
 12. Vyberte ikonu Úložisko Kodil> Doplnky videa > a potom nájsť.
 13. Stlačte kláves Inštalácia gombík!

Stiahnutie Alluc Kodi

 1. Stiahnite si súbor ZIP vo vašom zariadení.
 2. Ísť do Add-ons > Kliknite na ikonu truhlík ikona > cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite systémom do priečinka, ktorý má stiahnutý súbor zip > Vyberte „kodili.PSČ” > Počkajte na oznámenie.
 3. cvaknutie Inštalácia z úložiska > Kliknite na “kodili Úložisko„Vyberte“video pridaťons” >Alluc > cvaknutie Inštalácia.

Alluc vs Exodus

Exodus existuje ako jeden z najlepších kodi doplnkov pre streamovanie dokumentov, športu, karikatúr, anime, televíznych relácií a filmov. Doplnok alluc však nezostane dlho, pretože vývojári oficiálne predstavili poslednú aktualizáciu. Podľa oznámenia je Dohovor oficiálnou náhradou tohto doplnku. To znamená, že Alluc má momentálne Exodus nad hlavou. Vypínanie rozšírenia nepredstavuje žiadne hrozby a technicky máte podobný prístup k obrovskej databáze obsahu.

Alluc nefunguje / problémy / opravy

Chyba prihlásenie Alluc

Nainštalovali ste doplnok Alluc, uvítali ste vyskakovacie okno a prijali ste vylúčenie zodpovednosti. Ak sa však rozhodnete spustiť Alluc v základnom alebo rozšírenom režime, nemôžete prejsť prihlasovacou obrazovkou a zobraziť chybu.

Riešenie

Mohlo by to byť možné, pretože váš účet nebol úspešne zaregistrovaný. Navštívte stránku http://accounts.alluc.com/ a zaregistrujte sa a nezabudnite kliknúť na potvrdzovací odkaz, ktorý dostanete e-mailom. Chyby prihlásenia sa väčšinou vyskytujú v dôsledku nepotvrdenia vašej adresy.

Alluc zlyhal pri inštalácii závislosti

Táto chyba je najčastejšou chybou pri inštalácii rôznych doplnkov z rôznych úložísk kodi. Dôvodov, prečo to možno vidíte, môže byť veľa, ale nie je potrebné panikařit. Opravte chybu podľa krokov uvedených nižšie.

Riešenie

Ak sa chcete zbaviť zlyhania pri inštalácii chyby závislosti, zvážte deaktiváciu úložísk, ktoré už nie sú v prevádzke. Kodi sa často pokúša získať informácie z poškodených repozitárov. To má za následok zlyhanie inštalácie. Ďalším riešením je omladenie Kodi prostredníctvom rozšírenia Indigo.

Alluc Neboli nájdené žiadne výsledky

Táto chyba sa väčšinou zobrazí pri vyhľadávaní konkrétnej relácie. Väčšinou sa zobrazí zoznam výsledkov, ktoré zodpovedajú vášmu dopytu. Existuje však niekoľko dní, že sa môže zobraziť chyba „Nenašli sa žiadne výsledky“. Zistite, prečo sa táto chyba zobrazuje nižšie:

Riešenie

Alluc má obrovskú databázu obsahu, ktorá umožňuje používateľom sledovať svoje obľúbené filmy / televízne seriály pri maximálnom pohodlí. Chyba však neznamená, že sa vyskytol problém s doplnkom. Pre poskytované vyhľadávanie nemusia byť niekedy k dispozícii žiadne výsledky. Ak chcete znova skontrolovať svoj vyhľadávací dopyt, navštívte stránku http://alluc.ee

Recenzie Alluc Kodi

Doplnok Alluc Kodi dokázal nazbierať obrovskú reputáciu na trhu doplnkov tretích strán. Existuje mnoho používateľov, ktorí chvália rozšírenie za jeho priame rozhranie a schopnosť poskytovať vysoko kvalitné toky pre rôzne televízne programy / filmy.

Wat idiot, alluc je úžasný atď., Ak má problémy, potom má rád nejaký druh života a triedi to !! Wat bellend! Tipy spoločnosti Kodi ?

– Joeniniho (@ joesimons19) 31. októbra 2017

Používatelia však niekedy majú problémy s prehliadaním svojho obľúbeného obsahu. Nižšie vidíte používateľa, ktorý má frustráciu z toho, že nemôže nájsť streamy pre Stranger Things z druhého doplnku.

Celý týždeň som sledoval odkazy Stranger Things Openload a Alluc na Covenent, okrem dnešného dňa neexistovali žiadne dostupné… .wierd

– Jamie Cohen (@ JCKodiRocks), 3. novembra 2017

Účet Alluc Kodi

Svoj účet Alluc si môžete ľahko vytvoriť online tak, že prejdete na adresu Oblasť účtov Alluc. Po registrácii môžete Alluc ľahko integrovať do Dohovoru.

Alluc vs zmluva

Alluc poskytuje zdroje a odkazy na streamovanie televíznych relácií a filmov a ak integrujete Alluc do Dohovoru, získate viac zdrojov na streamovanie a to s lepšou kvalitou streamovania.

Alluc API

Po registrácii môžete ľahko získať kľúč API z hlavného panela svojho účtu. Získajte odtiaľ kľúč API, skopírujte ho a zamierte do Kodi.

Ísť do add-ons > video Add-ons > Kliknite pravým tlačidlom myši zmluva > nastavenie > cvaknutie účty > Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku Alluc a vložte API kľúč ktoré máš od svojho Alluc účet > cvaknutie OK. Teraz budete môcť streamovať oveľa viac streamovacích zdrojov a kvalitnejší obsah.

Zabalenie vecí

Dúfame, že táto príručka vám pomôže pochopiť, ako nainštalovať Alluc na server Kodi a zároveň vyriešiť bežné problémy s rozšírením. Užite si sledovanie filmov / televíznych relácií na doplnku bez problémov. Ak však narazíte na nejaké problémy s doplnkom, neváhajte a napíšte komentár nižšie. Neváhajte tiež zdieľať článok so svojimi priateľmi / členmi rodiny. Pekný deň! ��

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map