Dimitrologické popcornové úložisko

Samotný Popcorn Time je online platforma na streamovanie médií, ktorá má integrovaného klienta BitTorrent. Vývojári doplnkov Kodi sa však domnievali, že by bolo skvelé priniesť túto platformu streamovania na server Kodi.

Vytvorili tak doplnok Popcorn Time Kodi, ktorý používateľom umožňuje rozširovať svoje horizonty zábavy a streamovať filmy bez obmedzenia na knižnice doplnkov..

Pri používaní takýchto doplnkov sa však dôrazne odporúča zabezpečenie siete. Použite VPN pre Kodi na šifrovanie vašej prevádzky a poskytnite vám lepší zážitok zo streamovania.

Inštalačná príručka pre Popcorn Time Kodi

 1. Ako nainštalovať Popcorn Time na Kodi Leia a Krypton
 2. Ako nainštalovať Popcorn Time na Kodi Jarvis
 3. Ako nainštalovať Popcorn Time na Kodi Firestick
 4. Stiahnite si súbor Kodi Popcorn Time Zip
 5. Kodi Popcorn Time Recenzie
 6. Kodi Popcorn Time nefunguje / chyby / problémy

Táto príručka obsahuje podrobné kroky o tom, ako nainštalovať program Popcorn Time na server Kodi. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Ako nainštalovať čas Popcorn na verziu Kodi Leia alebo Krypton

 1. Spustite program Kodi kryptón > vybrať nastavenie ikona, ktorá sa zobrazuje navrchu > Kliknite na Správca súborov.Ako nainštalovať čas Popcorn na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo vyššej
 2. Na ľavej strane obrazovky dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj > Zadajte Dimitrologické úložisko URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > cvaknutie OK > Teraz zadajte názov úložiska, t. , Lazarus ‘ > cvaknutie OK.popcorntime na kodi
 3. Ísť do Kodi Home stlačením , Backspace ‘ kľúč > vybrať Add-ons > Kliknite na Box v tvare v ľavom hornom rohu sa nachádza ikona Inštalátor balíkov.ako nastaviť addon času popcorn na kodi
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku Lazar > Kliknite na repository.lazarus-0.1.zip > Teraz počkajte na inštaláciu archívu. > Kliknite na Inštalácia z úložiska > Teraz nájdite Úložisko Lazarus.nainštalujte popcorntime zo súboru zip
 5. Ísť do Doplnky videa > vybrať Kodi Popcorn Time > Zasiahnite Inštalácia gombík.nastaviť popcorntime na firestick
 6. Ak chcete zobraziť doplnok, prejdite na Kodi Home > cvaknutie Add-ons > potom Doplnky videa > kodi Popcorn TimeAko nainštalovať čas Popcorn na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

Ako nainštalovať čas Popcorn na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Spustite aplikáciu Kodi Jarvis > Prejdite do systému > Potom Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Teraz zadajte adresu URL http://dimitrology.com/repo/, kde sa hovorí „Žiadne“ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Zadajte názov úložiska „Dimitrology“ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Kliknite na tlačidlo OK.
 3. Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi > systém > Add-ons > Potom kliknite na Inštalovať zo súboru ZIP > Dimitrology > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Kliknite na Inštalovať z úložiska > Úložisko Markop 159 > Doplnky videa > Kodi Popcorn Time > Inštalácia > Užite si to!

Ako nainštalovať Popcorn Time na Kodi Firestick

Inštalácia Popcorn Time na Kodi Firestick je podobná ako vyššie uvedené kroky. Existujú však určité kroky a požiadavky VPN na Firestick, ktoré si vyžadujú vašu pozornosť, preto sa riaďte nižšie uvedeným usmernením:

 1. Spustite program Firestick > Kliknite na Systém > nastavenie > Možnosti vývojára > Povoliť aplikácie z neznámeho zdroja a ladenia ADB.
 2. Choďte na Firestick Home > Kliknite na panel vyhľadávania > Napíšte Kodi a kliknite naň > Spustite program Kodi.
 3. Teraz postupujte podľa krokov, ktoré sú uvedené pre Kodi Leia, Krypton alebo Kodi Jarvis.

Stiahnite si súbor Kodi Popcorn Time Zip

Existuje spôsob, ako nainštalovať Kodi Popcorn Time 2017 priamo do vášho Kodi. Najprv musíte prevziať súbor Kodi Popcorn Time Zip a potom postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Spustite program Kodi > Klepnite na ponuku Doplnky > Prejdite na ikonu Inštalátor balíkov v ľavom hornom rohu > Kliknite na Inštalovať zo súboru ZIP.
 2. Keď sa zobrazí pole, musíte pred spustením týchto krokov „Navigovať“ alebo „Nahrať“ súbor ZIP, ktorý ste si stiahli..
 3. Stiahnutie súboru bude nejaký čas trvať > Teraz kliknite na Inštalovať z úložiska > Vyberte zo zoznamu Markop 159 Repository > Prejdite na položku Doplnky videa > Kliknite na Kodi Popcorn Time > Hit Inštalácia > Ste hotoví, užite si to!

Popcorn Time si môžete tiež stiahnuť z nasledujúcich odkazov na stiahnutie:

 • Stiahnite si Kodi Popcorn Time cez GitHub
 • Stiahnite si Kodi Popcorn Time prostredníctvom úložiska Lazarus
 • Stiahnite si Dimitrology Repository

Kodi Popcorn Time Recenzie

Popcorn Time je pravdepodobne najpohodlnejší spôsob sledovania šou a filmov. Obzvlášť pri spárovaní s kodi boxom.

– 8spook (@ 8synced) 30. októbra 2017

Sledovanie filmov a televíznych relácií je v tomto svete omnoho jednoduchšie ako čokoľvek iné, čo si používatelia Kodi myslia presne. Obaja obri sa prvýkrát stretávajú vo svete Kodi.

Ooh !! Viem o tom. Čas popcorn používam omnoho viac ako vitrína. Kodi už nepoužívam.

– Frank Boateng (@ AFYB01) 30. júna 2017

Užívatelia spoločnosti Kodi si stále neuvedomujú skutočnosť, že existuje doplnok Kodi Popcorn Time, ktorý môžete nainštalovať na server Kodi. Softvér Kodi je omnoho väčší ako Popcorn Time a nemalo by sa porovnávať. Inštaláciou programu Popcorn Time 2017 sa softvér Kodi ešte zväčšil.

Kodi Popcorn Time nefunguje / chyby / problémy

Zlyhala inštalácia závislosti

Táto chyba sa môže vyskytnúť z dôvodu, že ste používali falošné úložisko, ktoré nemá aktualizovanú verziu Kodi Popcorn Time..

Riešenie

Inštalácia programu Kodi Popcorn Time 2017 z úložiska Dimitrology Repository vyrieši váš problém, pretože bude mať pre používateľov Kodi pripravenú aktualizovanú verziu. Vyššie uvedené kroky uvedené v príručke sa zaoberajú inštaláciou Popcorn Time from Dimitrology.

Nie je k dispozícii žiadny tok

Často uvidíte, že keď streamujete nejaký najnovší mediálny obsah v Popcorn Time, objaví sa správa „Nie sú dostupné žiadne prúdy“. Dôvodom je, že Popcorn Time vyberá zdroj z torrentov a niekedy sú tieto torrenty nedostupné.

Riešenie

Neexistuje žiadne okamžité riešenie tohto problému, pretože to je jediná nevýhoda Popcorn Time. Stále však môžete prepnúť na Kodi a nainštalovať doplnok Covenant a streamovať filmy a televízne programy zadarmo.

Zabaliť veci

Popcorn Time je obľúbený streamingový prehrávač pre fanúšikov, ktorý vysiela prúdové zdroje priamo v softvéri Kodi. Filmy a televízne programy na Kodi môžete bez problémov sledovať priamo. V tejto príručke sme diskutovali o tom, ako nainštalovať Popcorn Time na Kodi, aby ste si mohli užiť hodiny zábavy. Pozrite si tohto porovnávacieho sprievodcu popcorn time vs kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me