Doplnok Beast Kodi je populárny build ako titánový kodi build. Je to preto, že je to najlepšie zostavenie Kodi na vysielanie športových udalostí na Kodi. Používatelia môžu nainštalovať produkt Beast Kodi 18 Leia, 17 Krypton alebo Beast Kodi 16.1 Jarvis na akúkoľvek platformu ako Mac, Android alebo Windows. Postava Beast Kodi 17.4 má v sebe nainštalované skvelé doplnky pre kodi. Kvalita toku, ktorý poskytuje Beast Kodi 17, je bezchybná, aj keď ste pripojení k najlepšej VPN pre Kodi.

Register Beast Kodi a prihlasovacie meno Beast Kodi sú niektoré nové veci, ktoré neuvidíte pri iných najlepších zostaveniach a doplnkoch kodi. V tejto príručke vám ukážeme, ako nainštalovať aplikáciu Beast na server Kodi.

Ako nainštalovať zviera na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. Otvorené kodi > Klikni na nastavenie ikona > Ísť do súbor manažér.ako nainštalovať zviera na kodi
 2. cvaknutie pridať zdroj > Kliknite na nikto > Napíšte toto URL: https://thebeast2.com/repo/ > cvaknutie OK.ako nainštalovať zviera na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Dať meno ‘zviera repo ‘ do tohto zdroja > Kliknite na OK > Vráťte sa späť Domov plátno používaním ESC kľúč.ako pridať zviera na kodi
 4. Kliknite na Add-ons > Kliknite na ikonu truhlík tvarovaný ikona > cvaknutie Inštalácia z PSČ súbor > cvaknutie Beast Repo> Otvorte repository.beast > Vyberte „repository.beast-1.14.zip“.zviera kodi
 5. cvaknutie Inštalácia z Úložisko > Otvorené “Reprezentácia zvierat “ > Vyberte „Programové doplnky “ > Kliknite na „ zviera čarodejník U.S..” > Kliknite na Inštalácia > Počkajte, kým sa zobrazí upozornenie!šelma 2 kodi
 6. Vráťte sa do Add-ons > Kliknite na „Moje doplnky” > Kliknite na Program pridaťons > Kliknite na zviera čarodejník U.S. > Kliknite na Konfigurovať> Zadajte svoje e-mail ID a heslo pre podpis hore.nastavenie bestie kodi
 7. Teraz otvorené zviera Sprievodca U.S opäť od Program Add-ons > cvaknutie „[Build Installer] Builds” > vybrať Verzia 5. októbra > Teraz môžete ľahko používať a užívať si zviera!

nastavenie kodi šelmy

Teraz môžete ľahko pristupovať k doplnku Beast Kodi z internetu pridaťons Ponuka a užívajte si svoj obľúbený obsah.

Ako nainštalovať zviera na server Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi Jarvis> Kliknite na „systém” > vyberte „súbor manažér“.
 2. Kliknite na „pridať zdroj” > Kliknite na “nikto” > Zadajte toto URL: “http://thebeast2.com/repo“.
 3. Vráťte sa do Domovská obrazovka a kliknite na „systém” > Kliknite na “Add-ons” > Kliknite na „Inštalácia z PSČ súbor” > Kliknite na „zviera čarodejník” > Kliknite na „repository.beast-1.14.zip” > Kliknite na tlačidlo OK > Počkajte na oznámenie.
 4. Vráťte sa do Kodi Home plátno > Kliknite na „relácie” > Kliknite na „My pridaťons” > Otvorené Program pridaťons > Vyberte „ zviera čarodejník“.
 5. Klikni na Konfigurácia ikona> Zadajte e-mail adresa máš registrovaný> Klikni na zviera október 5.verzia.

Po inštalácii reštartujte aplikáciu Kodi a získajte prístup k doplnku Beast Kodi.

Ako nainštalovať Beast Kodi na Fire Stick

Firestick VPN zabezpečí, že budete mať prístup k tejto zostavenej Fire Stick, ak budete čeliť akýmkoľvek zemepisným obmedzeniam vo vašej oblasti.

 1. Otvorené kodi Ohnivá palica > Klikni na nastavenie ikona > cvaknutie systém > Ísť do vývojka možnosti > teraz umožniť aplikácie z nevedno zdroje a ADB ladenie.
 2. Otvorené kodi > Klikni na nastavenie ikona > Ísť do súbor manažér.
 3. cvaknutie pridať zdroj > Kliknite na nikto > Napíšte toto URL: https://thebeast2.com/repo/ > cvaknutie OK.
 4. Dať meno ‘zviera repo ‘ do tohto zdroja > Kliknite na OK > Vráťte sa späť Domov plátno používaním ESC kľúč.
 5. Kliknite na Add-ons > Kliknite na ikonu truhlík tvarovaný ikona > cvaknutie Inštalácia z PSČ súbor > cvaknutie Beast Repo > Otvorené repository.beast > Vyberte „repository.beast-1.14.zip “
 6. cvaknutie Inštalácia z Úložisko > Otvorené “Reprezentácia zvierat “ > Vyberte „Programové doplnky “ > Kliknite na „ zviera čarodejník U.S..” > Kliknite na Inštalácia > Počkajte, kým sa zobrazí upozornenie!
 7. Vráťte sa do Add-ons > Kliknite na „Moje doplnky” > Kliknite na Program pridaťons > Kliknite na zviera čarodejník U.S. > Kliknite na Konfigurovať> Zadajte svoje e-mail ID a heslo pre podpis hore.
 8. Teraz otvorené zviera Sprievodca U.S opäť od Program Add-ons > cvaknutie „[Build Installer] Builds” > vybrať Verzia 5. októbra > Teraz môžete ľahko používať a užívať si zviera!

Register Beast Kodi

The Beast Kodi nie je ako ostatné doplnky a zostavenia. Či už chcete nainštalovať zviera na Kodi 17 alebo Jarvis, musíte sa zaregistrovať online. Postupujte podľa pokynov na registráciu a potom overte svoj účet.

Prihlásenie pre zviera Kodi

Po prihlásení bude k dispozícii úložisko Beast Kodi 17. Existujú rôzne servery pre Veľkú Britániu a USA. Používatelia sa musia zaregistrovať / prihlásiť na doménach, ktoré zodpovedajú ich polohe.

 1. Používatelia v USA sa môžu zaregistrovať a zaregistrovať na stránke http://thebeast2.com.
 2. Používatelia vo Veľkej Británii sa môžu zaregistrovať na stránke http://thebeast1.com.

Postup prihlásenia sa na server Beast Kodi je veľmi jednoduchý. Musíte zadať svoje meno, zadať platnú e-mailovú adresu a heslo. Po zadaní podrobností kliknite na „Registrovať“.

Stránka znova načíta a požiada vás o vaše prihlasovacie údaje. Prihláste sa pomocou údajov, ktoré ste zadali pri registrácii. Ak chcete pokračovať v procese inštalácie, overte svoju e-mailovú adresu.

Na overenie prejdite nadol a nájdete verifikačnú lištu. Kliknite naň a znova sa prihláste. Zobrazí sa upozornenie o tom, že ste už overení.

The Beast Kodi Down / nefunguje / chyby / problémy

Skontrolujte, či sa na Fire Stick prihlásila chyba Beast Kodi Wizard

Táto chyba sa zvyčajne objaví pri inštalácii Beast na Kodi Fire Stick. Dôvodom tejto chyby je spôsobená bránou firewall a filtrami obsahu.

Riešenie

Oprava tejto chyby je veľmi jednoduchá. Prihláste sa do svojho účtu a vypnite všetky povolené filtre obsahu. Týmto sa problém vyrieši a budete môcť pokračovať v procese inštalácie alebo navštíviť tento najlepší blog sprievodcov.

Beast Kodi UK ISP je zablokovaný

Táto chyba sa vyskytne, keď sa rezident mimo Spojeného kráľovstva pokúsi získať prístup na server UK Beast.

Riešenie

Ak ste rezidentom Spojeného kráľovstva, prihláste sa na server Beast, inak môžete využiť službu Kodi VPN. Stačí sa pripojiť na server založený na Veľkej Británii ponúkaný sieťou VPN a získať prístup na server Beast UK.

The Beast Kodi Recenzie

The Beast Kodi Reddit

Používatelia naďalej zverejňujú svoje problémy so serverom Beast Kodi na Reddit a práve tu pomáhajú všetci! Pozri sa na toto:

šelma reddit recenziu

A tu máme fanúšika Beast Kodi 17.4 (V4 zo série Beast Kodi 17):

šelmy reddit recenzie

The Beast Kodi Twitter

Zrejme Beast Kodi otvoril úplne nový svet:

zviera twitter recenziu

The Beast Kodi Vs The Beast 2 Kodi

Rozdiel medzi týmito dvoma je veľmi jednoduchý, jeden je pre používateľov z USA a druhý je pre používateľov zo Spojeného kráľovstva. Beast Kodi je vyhradený server pre používateľov vo Veľkej Británii a The Beast Kodi 2 je pre používateľov v USA. Je zrejmé, že pre používateľa VPN tento rozdiel nezáleží. To je dôvod, prečo používanie VPN poskytuje užívateľovi výhodu.

Zabaliť ho!

Používatelia, ktorí hľadajú úžasný zážitok zo streamovania športových udalostí, si môžu nainštalovať aplikáciu Beast na serveri Kodi 17. Tento doplnok je bezpochyby úžasný! Okrem toho je politika registra Beast Kodi niečo nové.

Mať dva dedikované servery pre rôzne miesta je tiež niečo, čo nevidíme normálne. Recenzie a chyby pri tomto zostavení naznačujú, že toto zostavenie je spoľahlivé. Avšak pre používateľov, ktorí nie sú vo Veľkej Británii alebo USA, sa môže prielom ľahko prekonať cez VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me