Čo je Bob (Unrestricted) Unleashed?

Bob Unleashed je jedným z najlepších doplnkov pre kodi, ktorý ponúka nové a staré filmy a televízne programy v kvalite HD. Bob Unleashed, predtým známy ako Bob Unrestricted, prešiel na vyššiu úroveň doplnku s mimoriadne bežnými funkciami.

Bob Unleashed ponúka nový vzhľad doplnku s novým rozhraním a opravil všetky chyby, ktoré boli predtým prítomné v produkte Bob Unrestricted. Aby sme vedeli, ako nainštalovať Bob (Unrestricted) Unleashed on Kodi, poskytli sme podrobné pokyny.

Poznámka: Bob Unleashed nemusí pracovať vo vašom regióne z dôvodu geografických obmedzení. Ak chcete nainštalovať tento doplnok, musíte zmeniť svoju IP adresu. Môžete tak urobiť pomocou VPN na odblokovanie doplnku Bob Unleashed Kodi.

CTA

Ako nainštalovať Bob (Neobmedzený) Unleashed na Kodi Krypton verzie 17 alebo vyššej

  1. Otvor tvoj kodi softvér > Kliknite na Ikona nastavení, označuje sa aj ako „ikona ozubeného kolieska“ > vybrať Správca súborov možnosť umiestnená na konci > Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj pridať odkaz na úložisko.Ako nainštalovať Bob neobmedzené uvoľnené na Kodi
  2. Pred obrazovkou sa objaví okno, kliknite na , Žiadne ‘ voľba > Teraz napíšte Repozitár Noobs a Nerds URL http://noobsandnerds.com/portal/ a kliknite na tlačidlo OK > Teraz zadajte názov úložiska “Noobs and Nerds” a kliknite na tlačidlo OK OK takže pole zmizne.Ako nainštalovať bob neobmedzený uvoľnené na Kodi kryptón verzia 17 alebo vyššia
  3. Teraz choďte na Hlavné menu Kodi stlačením , Esc ‘ na klávesnici viackrát > Potom kliknite na Add-ons pútko > Tu vidíte v ľavom hornom rohu a Ikona Inštalátora balíkov, kliknite na ikonu v tvare poľa.bob neobmedzený uvoľnené na kodi
  4. Teraz kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Vyhľadajte a kliknite na Noobs a Nerds > Teraz kliknite na Repy Noobs a Nerds (2.2) .zip a počkajte na inštaláciu.bobunrestricted rozpútal na kodi nastavenia
  5. Po nainštalovaní úložiska kliknite na Inštalácia z úložiska voľba > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu Repozitár Noobs a Nerds > Doplnky videa > Nájsť Bob Unleashed z rôznych uvedených doplnkov kodi a kliknite naň > cvaknutie Inštalácia.bob neobmedzený uvoľnené na nastavenie kodi
  6. Ak chcete zobraziť doplnok Bob Unleashed Kodi, prejdite na Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > Doplnky videa > Pozrite sa doprava a posuňte sa nadol, kde nájdete Bob Unleashed > Užite si to!

bob neobmedzený uvoľnený kodi zip súbor

Výstraha! Mali by ste používať VPN, aby ste zostali anonymní pri používaní Bob (Unrestricted) Unleashed, pretože ochráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah na Boba (Neobmedzený) Unleashed.

Ako nainštalovať Bob (Neobmedzený) uvoľnený na Kodi Jarvis, verzia 16 alebo nižšia

  1. Otvorené kodi > Kliknite na systém v hlavnej ponuke > Teraz kliknite na Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj > typ URL http://noobsandnerds.com/portal/ a kliknite na tlačidlo hotový > Zadajte názov “Noobs and Nerds” a kliknite na tlačidlo OK hotový > Teraz kliknite OK.
  2. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi > systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na Noobs a Nerds > potom Repy Noobs a Nerds (2.2) .zip > a čakať na inštaláciu úložiska.
  3. Teraz musíte kliknúť na Inštalácia z úložiska voľba > Repozitár Noobs a Nerds > Doplnky videa > Bob Unleashed > Inštalácia > Užite si to!

Bob Unleashed Stiahnutie

Doplnok Bob Unleashed Kodi si môžete tiež stiahnuť priamo na Kodi pri inštalácii cez PC alebo laptop. Kliknutím TU si stiahnite zip súbor úložiska Noobs a Nerds do svojho počítača a postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Po stiahnutí súboru Noobs and Nerds Zip, Otvorte aplikáciu Kodi > Ísť do Add-ons > Inštalátor balíkov „Ikona poľa“ > Potom kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Zobrazí sa pole, v ktorom musíte vyhľadajte a kliknite na súbor zip ktoré ste si stiahli do svojho PC / notebooku > Potom sa nainštaluje súbor úložiska.

Krok 2: Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Tu nájdete Repozitár Noobs a Nerds, kliknite na to > Teraz choďte na Doplnky videa > Bob Unleashed > Potom kliknite na tlačidlo OK Inštalácia > Užite si to!

Bob odhalil chyby

Predtým, ako sa Bob Unleashed stal Bobom neobmedzeným, bol plný mnohých rôznych chýb, ktoré privádzali používateľov Kodi k šialenstvu. Tieto chyby a problémy sa však vyriešili. Medzi najčastejšie problémy s Bobom Neobmedzeným patrili „Žiadny stream nie je k dispozícii“, „Nepodarilo sa nainštalovať závislosť“ a „Nie sú dostupné žiadne odkazy“. Tieto problémy sú teraz vyriešené vďaka vývojárovi „Dev“.

Bob uvoľnil prácu na Kodi

Bob Unleashed bol nedávno aktualizovaný na novú verziu, t. J. V1.0.1. Preto si od používateľov Kodi vyžaduje, aby nainštalovali Kodi Krypton verzie 17.3, aby fungovali dokonale. Ak ste ešte nový Kodi ešte nenainštalovali, pokračujte teraz.

Bob Unplayable Stream

Vďaka svojej predchádzajúcej verzii doplnku Bob Unrestricted opravil všetok nový doplnok Bob Unleased Kodi všetky posledné chyby. Používatelia spoločnosti Kodi nájdu veľa neprehrateľných tokov v aplikácii Bob Unrestricted, čo ich robí frustrovanými.

Rozhodnutie o zmene značky doplnku Bob prišlo od jeho vývojára „Dev“, ktorý túto značku úplne prepracoval. Používatelia spoločnosti Kodi teraz môžu v tomto novom doplnku nájsť veľmi obmedzené prerušené odkazy.

Bob Unleashed Kodi Recenzie

Mnoho používateľov Kodi cíti, že Bob Unleashed je ich doplnok, pretože ho vo veľkej miere uprednostňujú pred Elyziom alebo Genesis Reborn. Tento doplnok získal nových používateľov pre svoj doplnok, pretože Bob Unleashed vykonal upgrade.

Používam iba BOB Unleashed. Iba doplnok považujem za spoľahlivý bankomat

– Decanus Rex (@DecanusRex) 16. augusta 2017

Bob Unleashed má všetky zdroje pre filmy a televízne programy. Keď máte Boba Unleasheda, nemusíte nikam ísť. Je plná hodín zábavného balíka pre vašu rodinu a priateľov.

bob uvoľnil reddit recenziu

Zabaliť

Doplnok Bob Unleashed sa stal novou a lepšou tvárou doplnku Bob Unrestricted od spoločnosti Noobs and Nerds. Pomocou vyššie uvedeného sprievodcu inštaláciou môžete teraz nainštalovať Bob Unleashed na Kodi. Teraz si môžete užiť neobmedzený počet hodín nepretržitej zábavy s doplnkom Bob Unleashed Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me