Brettus Kodi je jedným z najpopulárnejších súborov Kodi Build, ktorý obsahuje niekoľko vynikajúcich doplnkov pre kodi, napríklad Brettus Anime pre milovníkov Anime, Brettus Kids Tube pre karikatúry, Brettus Documentary pre najlepšie dokumentárne filmy a Brettus Retro pre staré filmy a televízne programy..

Pri používaní služby Brettus Addon sa uistite, že používate spoľahlivú službu Kodi VPN pri ochrane svojho súkromia online a bezpečného surfovania.

V tejto príručke vám ukážeme, ako nainštalovať Brettus na Kodi, aby ste si mohli vychutnať svoj obľúbený obsah bez akýchkoľvek prekážok..

Úložisko Brettus Kodi

Doplnok Brettus Kodi Addon je k dispozícii prostredníctvom vlastného úložiska Brettus.

Stiahnutie Brettus Kodi

 1. Stiahnite si Súbor ZIP na vašom zariadení.
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > cvaknutie Add-ons > Klikni na Ikona poľa.
 3. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prehliadať kde sa nachádza stiahnutý súbor zip > Počkajte na oznámenie.
 4. Ísť do Inštalácia z Úložisko.
 5. cvaknutie Úložisko Brettus > Otvorené Programové doplnky > vybrať Sprievodca zostavením Brettus > cvaknutie Inštalácia.

Ako nainštalovať Brettus na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia

 1. odpálenie kodi na vašom zariadení > Kliknite na ikonu Výbava (nastavenie) na prezeranie nastavení.Ako nainštalovať Brettus Kodi
 2. Z ponuky vyberte položku súbor manažér > Otvorí sa nové okno > Dvakrát kliknite na pridať zdroj.ako nainštalovať brettus kodi na krypton verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Zobrazí sa dialógové okno, kliknite na panel s adresou, ktorý hovorí <nikto> a zadajte ho URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > cvaknutie OK.ako pridať brettus kodi
 4. Pomenujte tento zdroj médií ‘Brettus Repo > cvaknutie OK > Dvakrát začiarknite políčko URL a meno a kliknite na OK znovu zatvorte dialógové okno.addón brettus kodi
 5. Vráťte sa na hlavnú obrazovku, Otvoriť pridaťons v ľavej ponuke > Kliknite na ikonu truhlík (balíček inštalačné) ikona z ľavého horného rohu > V tomto novom okne vyberte položku Inštalácia zo súboru ZIP.ako nainštalovať brettus kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 6. Kliknite na Brettus repo > vybrať repository.Brettusrepo-1.0.zip > Počkajte na inštaláciu úložiska.úložisko brettus kodi
 7. Po zobrazení upozornenia kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Brettus repo > Otvorené Programové doplnky zložka > Kliknite na Brettus buduje čarodejník > hit Inštalácia > čakať na pridaťna povolené oznámenia.

Ako nainštalovať Brettus Kodi na

Sprievodca je teraz nainštalovaný a pripravený na použitie. Užite si všetky doplnky úložiska Brettus, ktoré sú pre vás nainštalované!

Ako nainštalovať program Brettus Kodi na serveri Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi > systém > súbor manažér > Dvojité kliknutie pridať zdroj > vybrať nikto > typ URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > cvaknutie hotový > Zadajte názov ‘Brettus repo ‘ > cvaknutie hotový > Kliknite na tlačidlo OK.
 2. Choďte na Kodi Domov plátno > cvaknutie systém > Ísť do pridaťons > Kliknite na Inštalácia z PSČ súbor.
 3. Navigujte a kliknite na ‘Brettus repo ‘ > Kliknite na repository.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Inštalácia z Úložisko > Úložisko Brettus > Program pridaťons > Sprievodca zostavením Brettus > Inštalácia > Počkajte na inštaláciu doplnku.

Ako nainštalovať Brettus na Kodi Fire Stick

Najprv budete musieť nainštalovať Kodi na Fire Stick a potom budete môcť nainštalovať Brettus Kodi 17 a Brettus na Kodi 18. Kliknite sem, aby ste videli, ako nainštalovať Kodi na Fire Stick.

Po nainštalovaní produktu Kodi postupujte podľa týchto pokynov a nainštalujte Brettus na Kodi Fire Stick.

 1. Otvorené kodi aplikácia na Fire Stick
 2. Otvorené Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Teraz postupujte podľa krokov uvedených vyššie pre inštaláciu Brettus na Kodi krypton V17. V postupe nebude žiaden rozdiel. Ak chcete odblokovať akékoľvek geoblokované toky, použite Firestick Kodi 2020 platenú bezplatnú sieť VPN.

Brettus Kodi nefunguje / chyby / problémy

Brettus on Kodi zlyhal pri inštalácii súboru ZIP

Pri inštalácii aplikácie Brettus Kodi môžete čeliť tejto chybe. Toto sa stane, keď sa pokúsite nainštalovať úložisko prostredníctvom zastaraného súboru ZIP.

fix

Ak chcete zabrániť tejto chybe, stiahnite súbor zip archívu z dôveryhodného archívu.

Závislosť od spoločnosti Brettus na spoločnosti Kodi zlyhala

Ak sa pokúsite nainštalovať doplnok z úložiska, táto chyba sa môže zobraziť. Dôvodom tejto chyby je to, že zdroj úložiska, ktorý používate, mohol byť vypnutý alebo sa mohol presunúť na novú adresu URL..

fix

Vždy, keď pridáte zdroj, skontrolujte, či je spoľahlivý a funkčný. Po druhé, vždy sa uistite, že ste zadali URL správne. Po tretie, ak sa táto chyba stále vyskytuje, skúste použiť iný archív.

Recenzie Brettus Kodi

Brettus Kodi bol v komunite Kodi vysoko cenený kvôli doplnku, ktorý obsahuje v balení. Jeho popularita sa dá ľahko vyhodnotiť prihlásením sa na Twitter a vyhľadaním doplnku Brettus. To isté platí, ak hľadáte aplikáciu Brettus Kodi, ktorá vytvára recenzie na Facebooku, ale je o niečo staršia. Budete ohromení, keď uvidíte, ako Brettus stavia prehľad Kodi, koľko ľudí ho skutočne odporúča. Tu sa pozrite:

Brettus Kodi Pin

Pri používaní aplikácie Brettus Builds sa vyžaduje kód PIN pre prístup k obsahu pre dospelých a doplnkom pre dospelých. Môžete sa pozerať cez internetové adresáre pre daný kód PIN, pretože sa neustále mení.

Zabalenie

Brettus V4 Kodi je úžasná vec, ak chcete diverzifikovať svoju knižnicu Kodi. Recenzie Brettus Builds Kodi sú odteraz veľmi dobré a používatelia ich veľmi oceňujú.

Doplnok Brettus Kodi mu poskytuje výhodu oproti iným kvôli svojmu špecifickému obsahu. V tejto príručke sme poskytli podrobné kroky o tom, ako nainštalovať program Brettus na server Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me