Ako nainštalovať Deceit Kodi Addon na Leia, Krypton, Jarvis pomocou One Nation Repo

Lesť-Kodi-addon


Doplnok Deceit Kodi je kompletný doplnok zábavy, ktorý možno použiť na všetky potreby voľného času. Má filmy, televízne programy, živé televízne programy a športy.

Skvelá vec tohto doplnku je dostupnosť integrácie Trakt a Real Debrid, ktorá umožňuje používateľom udržiavať svoju knižnicu obsahu.

Ak chcete streamovať všetky najnovšie filmy a živé televízne programy, na odblokovanie streamov budete potrebovať sieť VPN. Pred začatím streamovania nezabudnite zvoliť jednu z najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi.

Deceit Kodi Addon Repository

Falošný doplnok je k dispozícii v úložisku One Nation Repository. Toto úložisko obsahuje niektoré ďalšie obľúbené doplnky, ako napríklad Sports Devil, Adult Swim, YouTube, F4M Tester atď..

Ako nainštalovať podvod na Kodi Leia a Krypton

Podľa týchto pokynov nainštalujte doplnok Deceit do verzií Kodi Leia a Krypton, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené filmy, televízne programy a ešte oveľa viac:

 1. odpálenie kodi z pracovnej plochy systému Windows > Uvidíte a Ikona ozubeného kolieska (Nastavenia), kliknite na na to > odtiaľto sa objaví nové menu cvaknutie na Správca súborov.ako nainštalovať podvod na kodi
 2. Teraz sa zobrazia dva stĺpce, kliknite na Pridať zdroj z ľavého stĺpca.ako nainštalovať podvod na kodi kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Dialógové okno s panelom s adresou sa objaví kontextové okno a napíšte to URL http://onenation.info/Repo/ > cvaknutie ok > Pomenujte tento zdroj médií ako One Repo > cvaknutie OK > Po zadaní podrobností dvakrát skontrolujte zdrojovú adresu URL a názov zdroja a kliknite na tlačidlo OK zatvorte dialógové okno.ako nainštalovať podvod na kodi jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Teraz sa vráťte na stránku Hlavné menu Kodi > V ľavom stĺpci kliknite na ikonu Add-ons otvorte kartu Add-ons Ponuka > V tejto ponuke kliknite na ikonu Inštalátor balíkov (Ikona poľa), v ľavom hornom rohu.deceit kodi na stiahnutie
 5. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP možnosť zo zoznamu.deceit repozitár
 6. Zobrazí sa zoznam možností One Repo zo zoznamu > cvaknutie repository.onenation-1.0.5.zip > Počkajte, kým sa nezobrazí upozornenie „Nainštalovaný doplnok“.podvod nefunguje / chyby / problémy / dole / opravy
 7. Po zobrazení upozornenia kliknite na Inštalácia z úložiska voľba > Kliknite a vyhľadajte OneNation repo > Otvorené doplnky videa > Prejdite nadol zoznamom a otvorte ho Zložiť doplnok Kodi5 > cvaknutie Inštalácia a počkajte > Zobrazí sa upozornenie potvrdzujúce inštaláciu doplnku.

podvod

Ako nainštalovať podvod na Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

Zvod možno ľahko nainštalovať na server Kodi Jarvis podľa týchto krokov:

 1. Otvorené Kodi Jarvis V16 na vašom zariadení.
 2. Teraz kliknite na systém > Kliknite a otvorte Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj vstúpiť na odkaz na zdrojové úložisko.
 4. cvaknutie <nikto> > Napíšte toto URL http://onenation.info/Repo/ a kliknite na tlačidlo OK hotový > Názov tejto zdrojovej adresy URL úložiska ako One Repo > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Vráťte sa do Kodi Home > cvaknutie systém > cvaknutie Add-ons.
 6. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Kliknite na One Repo > vybrať repository.onenation-1.0.5.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 7. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska voľba > Otvorené Aplikácia OneNation Repo.
 8. Otvorené Doplnky videa zložka.
 9. vybrať Zákernosť > cvaknutie Inštalácia > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

Deceit Kodi Download

Stiahnite si súbor zip > Hlavné menu Kodi > Add-ons > Kliknite na Ikona poľa.

cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite a otvorte stiahnutý súbor zip doplnku, t. J. Kliknite na repository.onenation-1.0.5.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

Kliknite na Inštalácia z úložiska > Kliknite na OneNation repo > Otvorené Doplnky videa > Kliknite na Zákernosť > cvaknutie Inštalácia > počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

Podvod nefunguje / chyby / opravy Kodi

K dispozícii nie sú žiadne toky

Pri pokuse o streamovanie nového filmu alebo niekedy starého filmu sa môže vyskytnúť kontextové okno s hlásením „Nie sú k dispozícii žiadne streamy“. Táto chyba sa objaví, keď nie sú k dispozícii žiadni poskytovatelia pre toky tohto konkrétneho mediálneho obsahu.

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, prejdite na nastavenia doplnkov, zvýšte počet poskytovateľov a vymažte vyrovnávaciu pamäť doplnkov. Určite to opraví túto chybu a budete môcť streamovať požadovaný film. Ak však chyba pretrváva, pre tento obsah nie sú k dispozícii žiadni skutoční poskytovatelia.

Záverečné slová

Deceit je kompletný balík pre všetkých milovníkov Kodi a streamujúcich geekov kvôli rôznym kategóriám obsahu, ktoré ponúka. Mnoho doplnkov sa zameriava na konkrétny segment obsahu, napríklad niekoľko doplnkov sa zameriava na streamovanie filmov, zatiaľ čo niektoré na športy a niektoré na živé televízne vysielanie. To nie je prípad spoločnosti Deceit, pretože pokrývala všetky hlavné segmenty obsahu.

Okrem toho je integrácia programov Trakt a Real Debrid hlavným faktorom, ktorý používatelia uprednostňujú. Deceit si v komunite získal veľkú úctu vďaka svojej dobrej funkčnosti a rozmanitosti obsahu. Našim používateľom odporúčame vyskúšať tento doplnok vyskúšaním nášho sprievodcu, aby zistili, ako nainštalovať doplnok Deceit na kodi..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map