Ako nainštalovať Dohovor na Kodi s Lazy Kodi, All Eyez na mňa, Kodil a XvBMC Repository – (vrátane video tutoriálu)

Exodus, ktorý je populárnym doplnkom pre spoločnosť Kodi, sa teraz nahrádza lepším doplnkom pre Dohovor. Tento nový doplnok pochádza od rovnakého tímu vývojárov, ktorý vytvoril produkt Exodus, a teraz, keď používateľ Exodus dostane príliš veľa sťažností od používateľov spoločnosti Kodi, sa vývojový tím rozhodol vytvoriť doplnok Covenant Kodi. Je dôležité, aby používatelia Kodi nainštalovali Covenant na Kodi, aby ostali aktualizovaní.


Rovnako ako Exodus budete musieť na odblokovanie tokov s obmedzeným geografickým umiestnením a na ochranu svojho súkromia použiť sieť VPN pre spoločnosť Kodi..

Exkluzívne špeciálne ponuky spoločnosti KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD mesačne

Chyťte tento obchod

surfshark

 11,95 USD 1,99 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 USD 2,75 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

Contents

Repozitáre Dohovoru Kodi (pracovné)

 1. Kodil – úložisko Kodi Israel (Stiahnuť tu)
 2. XvBMC – Holandské úložisko
 3. All Eyez On Me – Autor: Daffy Repository
 4. Úložisko Lazy Kodi
 5. GitHub

Jedna z najlepších vecí na Gurzile je, že podporuje Real Debrid kodi utilitu, ktorá zlepšuje váš zážitok zo streamovania. V tomto návode poskytujeme podrobný návod, ako postupovať nainštalujte Dohovor na Kodi. Čítajte ďalej!

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi Leia / Krypton alebo vyššie pomocou Lazy Kodi Repository

Reprezentácia Lazy Kodi vydáva niektoré titulky, pretože ide o nové úložisko a všetky obľúbené doplnky. Keď hovoríme o populárnych doplnkoch, prvým doplnkom, ktorý sa objaví v našej mysli, je doplnok Covenant Kodi a prečo by to tak nebolo, už nejaký čas je v centre pozornosti. Predovšetkým je skvelé vidieť, že v tomto úložisku je doplnok Covenant Kodi.

Ak chcete nainštalovať doplnok Covenant Kodi pomocou repozitára Lazy Kodi, postupujte takto:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Klikni na nastavenie ikona.
 2. Kliknite na Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
 3. cvaknutie , Žiadne ‘ > napchať to URL: http://lazykodi.com/ > cvaknutie OK.
 4. Pomenujte tento zdroj: „Lazy Kodi“ > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu.
 5. Vráťte sa do Kodi Home > Otvorené Add-ons Ponuka > Kliknite na Box-icon.
 6. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP.
 7. Kliknite na Lazy Kodi.
 8. Tri možnosti: Repozitáre, Zipsy a čarodejník budú viditeľné.
 9. vybrať úložisko voľba.
 10. Kliknite na ANDROIDABA.
 11. Kliknite na úložisko.
 12. Kliknite na repository.Kodil-1.4.zip > Úložisko Kodi Israel bude nainštalovaný.
 13. Teraz sa vráťte k svojmu Domovská obrazovka > Kliknite na Add-ons pútko > Klikni na ikona poľa > Kliknite na položku Inštalovať z úložiska.
 14. Otvorte úložisko Kodi Israel > Prejdite na položku Doplnky videa > Vyberte Dohovor > Kliknite na tlačidlo Inštalovať.

Ako nainštalovať Dohovor na serveri Kodi Leia / Krypton, verzia 18 / 17.6, pomocou úložiska XvBMC

Spoločnosť Kodi práve dokončila sériu Kodi verzie 17 „Krypton“ spustením konečnej aktualizácie „Kodi 17.6“. Kodi informovala svet prostredníctvom svojich oficiálnych stránok o vydaní Kodi 17.6 a ohlásenej najnovšej verzii Kodi 18 „Leia“, ktorá nasleduje po tejto aktualizácii..

Kodi 17.6 je z hľadiska výkonu a stability lepší ako predchádzajúce verzie série Krypton. Vylepšené sú opravy chýb a chýb, vylepšená rýchlosť pripojenia a opravy spojení s internými webovými servermi. Kodi 17.4 má veľa problémov s chybami, zatiaľ čo Kodi 17.5 mal chyby pripojenia. Táto aktualizácia pokrývala všetky tieto stopy veľmi dobre.

Od uvedenia najnovšej verzie Kodi; Kodi Krypton 17.6, komunita Kodi začala objavovať kompatibilné doplnky. Jednou zo skvelých správ pre všetkých streamujúcich geekov je, že môžu nainštalovať aplikáciu Covenant na server Kodi 17.6.

Ďalšia skvelá vec je, že teraz môžete nainštalovať Dohovor na Kodi 17.6 z dvoch rôznych úložísk. Podľa nášho inštalačného sprievodcu nainštalujte doplnok Covenant na server Kodi 17.6:

 1. Otvorené kodi > Kliknite na ikonu Ikona nastavení > Otvorené Správca súborov.
 2. Dvojité kliknutie Pridať zdroj > kliknite na ‘nikto‘ > Zadajte túto adresu URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > cvaknutie OK > Teraz pomenujte tento zdroj médií ‘XVBMC‘ > cvaknutie OK.
 3. Návrat do Hlavné menu Kodi stlačením Kláves ESC > Otvorené Add-ons > Kliknite na ikonu Ikona v tvare poľa
 4. Otvorené Inštalácia zo súboru ZIP > vybrať XVBMC> Kliknite na repository.xvbmc-4.2.0.zip > Počkajte, kým sa súbor zip nestiahne a nezobrazí sa upozornenie
 5. Teraz colizovať Inštalácia z úložiska > vybrať Úložisko XvBMC (doplnky) > Otvorené Doplnky videí > vybrať zmluva > cvaknutie Inštalácia> Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie
 6. Akonáhle sa zobrazí oznámenie, G späť na Hlavné menu> Otvorené Add-ons> Otvorené Doplnky videa> Kliknite na zmluva > Prejdite si svoj obľúbený obsah a užívajte si!

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi Leia / Krypton, verzia 18 / 17.6 alebo vyššia pomocou úložiska Kodil

Repozitár Colossus bol vypnutý v poslednej dobe sa preto zobrazuje chyba „Neúspešná inštalácia“. Prišli sme však s alternatívnym prístupom k inštalácii Dohovoru na Kodi z „Kodil Repository“.

 1. Najprv musíte Otvorte aplikáciu Kodi vo vašom systéme > vybrať Ikona nastavení umiestnené na vrchu > Teraz kliknite na Správca súborov.ako nainštalovať zmluvu na kodi
 2. Tu uvidíte zoznam úložísk vertikálne zavesených. Na ľavej strane dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj > Pred vami sa zobrazí pole, na ktoré musíte kliknúť , Žiadne ‘ > Napíšte URL http://www.lvtvv.com/repo/ > cvaknutie OK > Zadajte názov zdroja médií , Kodili ‘ > cvaknutie OK takže pole zmizne.ako nainštalovať zmluvu na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. hit , Backspace ‘ stlačte viackrát na klávesnici, aby ste sa vrátili naspäť Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons pútko > Ísť do Inštalátor balíkov ikona (tvar škatule) v ľavom hornom rohu.dohoda o nastavení kodi
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Vyhľadajte a kliknite na kodili > Teraz kliknite na kodil.zip > Trvá niekoľko minút, kým úložisko nestiahne.stiahnuť súbor zip súboru
 5. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska > Kliknite na kodili Repository > Ísť do Doplnok videí > zmluva > Inštalácia.konfigurácia zmluvného kodi
 6. Po nainštalovaní balíka Covenant na server Kodi sa vráťte na stránku Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > Doplnky videa > zmluva > filmy > Užite si to!covenant kodi download url zip file repozitár

Ako nainštalovať COVENANT na Kodi – nové video (Kodil Repo)

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi Krypton, verzia 17.6, pomocou úložiska All Eyez on Me

Od zániku tempa sa používatelia začali púšťať po alternatívnych úložiskách a alternatívnych doplnkoch. Mať alternatívny zdroj vám bráni odísť z hry. Z tohto dôvodu sme v tejto príručke vysvetlili, ako nainštalovať doplnok Dohovor Kodi pomocou úložiska All Eyez on Me Repository..

 1. odpálenie kodi > Kliknite na ikonu nastavenie ikona (Ikona ozubeného kolieska) > cvaknutie Správca súborov.
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Kliknite na ‘žiadne ‘ > Zadajte túto adresu URL http://highenergy.tk/repo/ > cvaknutie OK > Pomenujte ho médiá zdroj ,Všetko Eyez on Me Repo‘ > cvaknutie OK > Vráťte sa do kodi Hlavné Ponuka.
 3. Otvorené pridaťons časť > Kliknite na ikonu Add-ons prehliadač (truhlík tvarovaný ikona)
 4. cvaknutie Inštalácia z Súbor ZIP > vybrať Všetko Eyez on Me Repo > Kliknite na repository.alleyezonme-1.4.zip > Počkajte na oznámenie.
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > vybrať Všetky Eyez on Me Repository.
 6. Ísť do Doplnky videa > zvoliť zmluva > cvaknutie Inštalácia> Počkajte na oznámenie.
 7. K doplnku budete mať prístup kliknutím na Hlavné menu> Kliknite na Add-ons> Otvorené Doplnky videa > vybrať zmluva

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi Jarvis, verzia 16 alebo nižšie, s úložiskom XvBMC

 1. beh kodi prihláška> Ísť do systém> Otvorené Správca súborov
 2. cvaknutie Pridať zdroj>Kliknite na nikto> Zadajte toto URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > cvaknutie hotový
 3. Pomenujte tento zdroj ‘XVBMC‘> cvaknutie OK> Návrat do Domovská obrazovka
 4. Otvorené systém> Ísť do pridaťons> cvaknutie Inštalácia z PSČ súbor> vybrať XVBMC> Kliknite na repository.xvbmc-4.2.0.zip > Počkajte, kým sa úložisko nestiahne
 5. cvaknutie Inštalácia z Úložisko > vybrať Úložisko XvBMC (doplnky) > Ísť do video pridaťons> Kliknite na zmluva> Teraz prehľadajte svoje obľúbené na Dohovore a vychutnajte si kvalitný stream!

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi Jarvis, verzia 16 alebo nižšie, s úložiskom Kodil

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > systém > Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Zadajte adresu URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Zadajte názov „Kodil“ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Kliknite na tlačidlo OK.
 2. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi > systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > kodili > kodil.zip > Počkajte na stiahnutie archívu.
 3. Inštalácia z úložiska > Kliknite na úložisko Kodil > Doplnok videí > zmluva > filmy > Užite si to!

Ako nainštalovať doplnok Covenant Kodi na Leia, verzia 18

Postup pri inštalácii doplnku Covenant Kodi na server Kodi Leia verzie 18 je rovnaký ako pri inštalácii doplnku Covenant Kodi na server Kodi Krypton verzie 17.6..

 Ako útek z väzenia Fire Stick Covenant

Fire Stick je jedným z najlepších zábavných zariadení dostupných na regáloch na svete, má jednu veľkú chybu, ktorá sama o sebe netečie ničím zadarmo. Z tohto dôvodu je potrebné, aby sme pomocou aplikácie Kodi (najlepší streamingový softvér, ktorý je k dispozícii online) na Fire Stick a aby sme mohli streamovať náš požadovaný obsah,.

Možno sa však čudujete, že toto prerušenie väzenia je nezákonné, ale nie je to tak. Postup inštalácie Kodi on Fire Stick sme už rozpracovali v našej hlavnej príručke a v tejto príručke sme uviedli postup inštalácie produktu Covenant Kodi on Fire Stick..

Ako nainštalovať Dohovor na Fire Stick Kodi

Okrem aplikácií Amazon Firestick je Covenant jedným z najznámejších doplnkov pre FireStick. Na priamu inštaláciu aplikácie Covenant na Fire Stick je potrebné nainštalovať program ES File Explorer a potom nainštalovať súbor zip.

 1. Pri inštalácii programu ES File Explorer postupujte podľa krokov uvedených nižšie:
 2. Ísť do Domovská obrazovka Fire Stick > Kliknite na nastavenie > vybrať systém > Možnosť pre vývojára > Zapnúť Možnosti aplikácií z neznámych zdrojov a ladenia ADB.
 3. Zobrazí sa okno s vyhlásením varovania, vyberte položku OK.
 4. Teraz sa vráťte na Domovská obrazovka Fire Stick > Kliknite na Vyhľadávanie > typ ES File Explorer.
 5. Vyberte ikonu ES File Explore keď sa objaví na obrazovke.
 6. Teraz vyberte zadarmo.
 7. Po dokončení inštalácie programu ES File Explorer je potrebné nainštalovať doplnok Zip File for Covenant.
 8. Otvorte program ES File Explorer.
 9. vybrať najobľúbenejšie voľba > Pod volanou obľúbenou voľbou sa objaví nová karta , Pridať ‘ kliknite na to.
 10. vybrať cesta a napíšte URL https://t.co/ULSfZzDU8F a kliknite na tlačidlo Ďalšie > Teraz vyberte názov a typ kolos a kliknite na tlačidlo OK Ďalšie.
 11. cvaknutie pridať.
 12. Teraz uvidíte záložku (t. J. kolos) sa zobrazí v obľúbenej sekcii > Kliknite naň.
 13. Po kliknutí naň sa súbor ZIP začne sťahovať > Súbory sa vždy ukladajú do priečinka sťahovania na Fire Stick.
 14. Ty robíš NOT musíte stlačiť ktorúkoľvek kartu, t. j. otvoriť priečinok alebo otvoriť súbor, stačí stlačiť kláves Domovské tlačidlo na Fire Stick a otvorte ho kodi (Kodi je možné otvoriť tak, že prejdete do časti Nastavenia > aplikácia > Spravujte nainštalované aplikácie.
 15. Teraz kliknite na Add-ons > Inštalátor balíkov ikona > Inštalácia zo súboru ZIP > Teraz vyberte Externé úložisko > vybrať Stiahnuť ▼ > Teraz kliknite na repository.colossus-999.999.6
 16. Počkajte na inštaláciu úložiska > Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Úložisko Colossus > Doplnky videa > zmluva > Inštalácia > Užite si to!

Mnoho používateľov sa pri sledovaní na serveri FireStick stretáva s chybami ako žiadny stream, ktorý je k dispozícii v pakte. Avšak najlepší spôsob, ako to vyriešiť, je inštalácia najlepšieho vpn pre firestick.

Ako nainštalovať COVENANT na Kodi – Video Guide (NOT WORKING)

Video aktualizácia: Tento výukový program bol vytvorený s ohľadom na predchádzajúci spôsob inštalácie doplnku Covenant Kodi, ktorý bol teraz zahodený. Kroky uvedené vo vyššie uvedenom blogu boli aktualizované. Výučbové video čoskoro aktualizujeme.

Stiahnutie Dohovoru Kodi

Doplnok Covenant Kodi má ďalšiu metódu inštalácie, ktorá vyžaduje, aby ste si stiahli zip súbor Kodil Repository priamo na Kodi. Táto metóda môže prerušiť prvé 3 kroky, ako je zvýraznené v nastavení Kodi Krypton vyššie. Tu sú nasledujúce kroky:

 1. Stiahnite si súbor ZIP a uložte ho do svojho systému.
 2. Spustite program Kodi > Kliknite na kartu Doplnky > Vyberte ikonu Box > Potom inštalujte zo súboru ZIP.
 3. Keď sa zobrazí okno, musíte nahrať stiahnutý súbor ZIP > Inštalácia sa spustí.
 4. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska > Úložisko Kodil > Doplnky videa > zmluva > Potom nainštalujte.

Dohovor Kodi GitHub

Colossus, ktorý obsahoval addón Covenant Kodi, bol teraz odstránený. S tým GitHub účet Colossus tiež nefunguje. Účet však stále existuje, avšak vývojári už ustúpili. Takže doteraz nie je možné nainštalovať doplnok Covenant Kodi pomocou programu Colossus. Dobrou správou však je, že sa dá ľahko nastaviť pomocou úložiska Kodil, ako aj prostredníctvom repozície XvBMC.

Ako nainštalovať doplnok Covenant Kodi na SPMC

 1. odpálenie SPMC > Kliknite na ikonu ‘Nastavenie’
 2. kliknite na ikonu pomocou vodorovné čiary > cvaknutie „Pridať zdroj“ > Kliknite na položku Žiadne > Zadajte webovú adresu http://www.lvtvv.com/repo/ > Pomenujte tento zdroj ‘Kodil Repo > Kliknite na tlačidlo ‘OK ‘.
 3. Návrat do ‘Nastavenie’ Ponuka > cvaknutie skladačka
 4. Kliknite na „Inštalovať zo súboru ZIP“ > Kodil Repo > Otvorené PSČ > Inštalácia > počkajte na oznámenie.
 5. cvaknutie Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko Kodi Israel > Otvorené Doplnky videa > vybrať zmluva > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na upozornenie povolené prostredníctvom doplnku.

Dohovor Kodi nefunguje / chyby / opravy

Ako populárny doplnok Kodi môžete vidieť platformy diskusií, ktoré s ním súvisia, na platformách ako Reddit. Pri prechádzaní niekoľkými lepkavými vláknami som si všimol, že veľa ľudí si sťažovalo, že Dohovor Kodi nefunguje. Takže som si myslel, prečo ich neriešime!

Závislosť balíka Covenant Kodi zlyhala

Doplnok Dohovoru je k dispozícii na mnohých úložiskách, ale v skutočnosti existuje len málo z nich. Existujú úložiská, do ktorých inštalujete doplnok Covenant, ale zobrazuje sa chyba „Zlyhanie pri inštalácii“. Výsledkom je, že nemôžete nainštalovať Dohovor na Kodi, čím by Kodi Covenant prestal fungovať. Niektoré doplnky obsahujú vírusy trójskych koní a môžete ich náhodne nainštalovať prostredníctvom týchto úložísk, čo predstavuje väčšie riziko..

Riešenie

Na vyriešenie tohto problému môžete nainštalovať Dohovor z oficiálneho repozitára Colossus, ktorý je bezpečnejší ako akékoľvek iné repozitáre. Proces inštalácie, o ktorom sa diskutovalo v tomto blogu, nasleduje úložisko Colossus.

Dohovor Kodi Nie sú dostupné žiadne prúdy

Nedávno sa v Kodi objavila chyba, keď sa v protokole Covenant uvádza správa „Nie sú dostupné žiadne toky“. To znamená, že hľadaný stream je nový a ešte nie je k dispozícii, alebo je príliš starý na to, aby ho chytil.

Pokiaľ ide o doplnok, Dohovor možno nebude schopný zachytiť žiaden tok od poskytovateľa. Dôvodom môže byť sieťové pripojenie, brána firewall alebo vyrovnávacia pamäť.

Riešenie

Túto chybu je možné ľahko opraviť. Túto chybu opravte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Prejdite na stránku Hlavné menu> Otvorené náradie.
 2. Kliknite na Vymazať poskytovateľov> cvaknutie Áno> Oznámenie s uvedením „Proces dokončený“ sa objaví.
 3. Teraz kliknite na Vymazať vyrovnávaciu pamäť> cvaknutie Áno > Oznámenie s uvedením „Proces dokončený“ sa objaví.
 4. Kliknite na všeobecný > Ísť do Časový limit poskytovateľov> Znížiť na 20> cvaknutie OK.
 5. Opäť kliknite na všeobecný> Kliknite na prehrávanie z ľavého menu> Vypnúť Hostitelia s kapitánmi> cvaknutie OK.
 6. Teraz vyberte titulky z Ponuka nástrojov> umožniť titulky> cvaknutie OK.
 7. Ak máte nestabilné alebo pomalé pripojenie k internetu, potom,

Ísť do Ponuka nástrojov> vybrať všeobecný> Kliknite na prehrávanie z ľavého menu> Ísť do Maximálna kvalita> zníženie kvalita videa pre lepší zážitok zo streamovania.

Teraz môžete jednoducho streamovať svoj obľúbený obsah, Užite si to!

Aktualizácia paktu Kodi

Ste zmluvným používateľom spoločnosti Kodi a zaujíma vás, či je váš doplnok Covenant Kodi aktualizovaný alebo nie?

Najprv vám povieme niečo o postupe aktualizácie doplnkov Kodi. Po prvé, doplnky a kodi archívy nie sú vždy automaticky aktualizované. Môžete si ho aktualizovať manuálne aj automaticky.

Automatické aktualizácie Paktu Kodi

 1. Ísť do Add-ons časť.
 2. cvaknutie Doplnky videa.
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši na zmluva ikona> cvaknutie informácie> V dolnom riadku sa zobrazí ponuka.
 4. umožniť Automatické aktualizácie.
 5. Teraz automaticky aktualizuje Dohovor. Buď keď spustíme aplikáciu Kodi, alebo keď je naša aplikácia Kodi spustená a zostane nečinná.
 6. Jedna vec, ktorú si treba zapamätať, je, že sa aktualizuje automaticky, iba ak máte nainštalovaný aj doplnok úložiska doplnku Covenant Kodi. Inak nebude mať súbor ZIP nepomôže.
 7. V prípade, že ste netrpezliví, môžete aktualizácie doplnkov Covenant Kodi vyhľadať manuálne z ponuky doplnkov..

Manuálna aktualizácia paktu Kodi

 1. Ísť do Add-ons časť.
 2. cvaknutie Doplnky videa.
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši na zmluva ikona> cvaknutie informácie> V dolnom riadku sa zobrazí ponuka.
 4. Klikni na aktualizovať , doplnok ručne aktualizuje.

Používatelia sú náchylnejší k aktualizácii doplnku než k aktualizácii Kodi.

Recenzie Dohovoru Kodi

Kodi je miestom zázrakov vďaka nekonečným možnostiam, ktoré ponúka prostredníctvom svojich doplnkov. Jedným z najlepších doplnkov pre streamovanie filmov bol Exodus, ktorý už nie je v centre pozornosti, pretože jeho podpora už nie je k dispozícii..

Čoskoro ho však nahradil doplnok Covenant, ktorý ponúka všetko. Existuje veľa recenzií Dohovoru Kodi a vo všetkých z nich bolo vysoko ocenené.

zmluva-for-kodi

Je zrejmé, že doplnok tretej strany nemôže byť dokonalý a používatelia sa naň sťažujú. Ale ani v tomto vydanom probléme tento používateľ tento doplnok zjavne neopúšťa.

Problém, ktorý uviedol v súvislosti s nesprávnymi epizódami, je pri takýchto neoficiálnych doplnkoch obvyklý. Pretože nie sú oficiálni a prúdy, ktoré poskytujú, sú chytené od iných portálov. Tak sa to niekedy stáva.

Svorky-recenzia

Na druhej strane existujú niektorí používatelia, ktorí nie sú týmto doplnkom spokojní. Keďže tento používateľ tweetol, má problém nájsť niečo, čo by mohol hrať. Nevieme, aký by mohol byť skutočný problém s jeho doplnkom.

Veľa používateľov však nedávno upozornilo na chybu „nemá k dispozícii žiadne toky údajov“ a dôvodom tejto chyby môže byť ich ISP, sieť alebo ich firewall. Oprava tejto chyby je však k dispozícii a my sme ju už diskutovali vyššie v chybách alebo si prečítali nášho sprievodcu kodi vpn.

Svoj obľúbený obsah môžete ľahko uložiť prepojením účtu Trakt s týmto doplnkom. Je to veľmi jednoduché a užitočné.

Recenzie používateľov Covenant Kodi Reddit

Ak sa pozriete na recenzie o redaktoroch redakcií používateľov Dohovoru Kodi, zistíte, že mnohí z nich to nazývajú „Vidlička exodu“. Pozrite sa na toto vlákno:

revízia dohody reddit

Niektorí používatelia si neuvedomujú skutočnosť, že mať súbor ZIP neposkytuje iba tieto prúdy. Mali by ste nainštalovať správne úložisko, aby ste mali k dispozícii prúdy a aktualizácie.

Ak sa pozriete na redakčné recenzie Covenant Kodi, uvidíte, že teraz sa kótuje jeden prominentný archív, a to „Colossus“..

Ako odinštalovať doplnok Covenant Kodi

Odinštalovanie doplnku Covenant Kodi je veľmi jednoduché; môžete to urobiť podľa týchto troch krokov:

 1. Otvorené kodi > Prejdite na stránku Add-ons časť.
 2. Kliknite na video Add-ons > Kliknite pravým tlačidlom myši zmluva > cvaknutie informácie.
 3. Kliknite na Uninstall > cvaknutie Áno > Doplnok bude odinštalovaný.

Výmena paktu

Doplnok Covenant Kodi poskytuje používateľom vynikajúci zážitok, ktorý im umožňuje streamovať svoje obľúbené filmy a televízne programy na serveri Kodi. Každý deň prichádza nový doplnok, ale veľa z nich nemôže konkurovať alebo ho nahradiť. Zatiaľ čo existuje niekoľko doplnkov, ktoré majú potenciál nahradiť Kodi Covenant, tu je ich niekoľko:

 1. Doplnok Placenta Kodi
 2. Doplnok Uranus Kodi
 3. Doplnok Nemesis Kodi
 4. Uplatnenie doplnku Kodi
 5. Doplnok Magic Dragon Kodi

Alternatívy Dohovoru Kodi

Dohovor medzi používateľmi vytvoril šialenstvo a je nenahraditeľný z hľadiska obsahu a dostupnosti tokov po skončení Exodusu. Avšak len málo ďalších Addónov si našlo cestu na cestu, aby zodpovedali Dohovoru.

 1. Plexus for Kodi – (Inštalačná príručka)
 2. Poseidon for Kodi – (Inštalačná príručka)
 3. Gurzil for Kodi – (Inštalačná príručka)
 4. 123Movies for Kodi – (Inštalačná príručka)
 5. Neptune Rising Kodi – (Sprievodca inštaláciou)

Dohovor vs. Placenta

Doplnok Covenant Kodi a doplnok Placenta Kodi majú o nich jednu vec podobnú; obidve sú vidličkami populárnych doplnkov Kodi Exodus a Neptun Rising. Dohovor sa stal známym, keď vývojový tím doplnku Exodus Kodi oznámil, že doplnok Exodus Kodi už nebude aktualizovaný. Odvtedy bol Covenant v komunite dominantným doplnkom spoločnosti Kodi a žiadny taký doplnok ho nenahradil..

Avšak Placenta (vidlička Neptúna stúpa) vyšla a stala sa vírusovou. Tento doplnok má potenciál a funkčnú výhodu o jeden krok pred doplnkom, z ktorého je vidlica. Placenta si od Kodi geekov zaslúžila veľkú pochvalu, a preto sa zvýšila na rovnakú úroveň, že teraz môže ľahko nahradiť Dohovor Kodi..

Dohovor verzus Exodus

Doplnok Covenant Kodi je oficiálnou náhradou za Exodus, ktorý je už mnoho rokov tvárou bezplatných filmov a televíznych vysielaní. Exodusoví fanúšikovia s väčšou pravdepodobnosťou prejdú na novšiu verziu Exodusu, t. J. Covenant, kvôli nestabilite Exodusu a jeho mnohých prerušených spojení, ktoré spôsobili zúrivosť medzi jeho fanúšikmi. V tejto inštalačnej príručke uvádzame podrobné kroky o tom, ako nainštalovať Dohovor na server Kodi, ktorý vám umožní sledovať bezplatné filmy a televízne programy..

Zabaliť veci

Zabalte celú vec, dajte nám ju stručnú. Tento doplnok je záležitosťou krásy. Nájdete tu veľa recenzií Dohovoru Kodi a všetci ich budú chváliť. Dohovor umožňuje integráciu účtu Trakt s tokmi najlepšej kvality. Je to nepochybne doplnok pre filmy a relácie. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa Dohovoru alebo Kodi, potom komentujte svoje obavy nižšie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map