Ako nainštalovať doplnok 123Movies na Kodi Leia / Krypton / Jarvis v 6 krokoch

Doplnok Kodi 123Movies je jedným z najväčších zdrojov filmu na serveri Kodi, pretože obsahuje najnovšie hollywoodske filmy a televízne programy z celého sveta..


123-filmy-Kodi

V tejto príručke nájdete pokyny na inštaláciu doplnku 123Movies Kodi so šiestimi jednoduchými krokmi. Nezabudnite skontrolovať nášho konečného sprievodcu addonmi kodi. Budete potrebovať najlepšiu sieť Kodi VPN na bezpečné streamovanie a odblokovanie geograficky obmedzených tokov.

Ako nainštalovať 123movies Kodi Add-on na Leia verzie 18 a nižšej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na ikonu nastavenie ikona > Kliknite na Správca súborov.Ako nainštalovať 123movies doplnok
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > cvaknutie <nikto>.Doplnok 123filmov na kodi krypton 17.6
 3. Zadajte túto adresu URL: http://androidaba.com/addons/ > Kliknite na tlačidlo OK > Pomenujte túto webovú adresu ako „Andaba” > Kliknite na tlačidlo OK.ako pridať 123movies kodi adodn on kodi krypton 17.6
 4. Návrat do hlavnej ponuky Kodi > Kliknite na kartu Doplnky.pozerať filmy na doplnku kodi 123movies
 5. Kliknite na ikonu truhlík ikona (Ikona inštalátora balíka) > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip123movies kodi addon on firestick
 6. cvaknutie Andaba > Otvorené Úložisko > vybrať kodil.zip > Počkajte na oznámenie.stiahnuť doplnok 123movies kodi
 7. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska > cvaknutie Úložisko Kodil > Otvorené Doplnky videanainštalujte 123movies z úložiska kodilov
 8. vybrať 123 filmov > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Súbor zip s filmom 123 filmov

123Movies New URL 2019

Keďže vyššie uvedené príručky o tom, ako nainštalovať 123Movies na Kodi Leia, Krypton a Jarvis, boli vyskúšané a otestované, je možné, že v žiadnom prípade nebude mediálny obsah streamovaný, existuje šanca, že vaša adresa URL vložená do doplnku 123Movies Kodi je nesprávna.

Postupujte podľa nižšie uvedených krokov a zadajte novú adresu URL:

 1. odpálenie kodi > Add-ons > Doplnky videa > Kliknite pravým tlačidlom myši 123Movies > nastavenie.123 nehnuteľností pridáva novú adresu URL
 2. lis „Adresa URL stránky“ na ľavej strane je štítok > Zmeňte webovú adresu na http://kdil.co/repo/.123 nehnuteľností pridáva novú základnú adresu URL
 3. Táto adresa URL by fungovala rovnako dobre, takže si užívajte najnovší dostupný mediálny obsah.

Ako nainštalovať 123Movies na Kodi Krypton, verzia 17

 1. Otvorené kodi > Choď na nastavenie v hornej časti hlavnej ponuky > Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.Ako nainštalovať addony 123movies
 2. Zobrazí sa okno, napíšte http://kdil.co/repo/ na mieste, kde sa hovorí, napíšte názov zdroja médií, napr. „Kodil Repo“ > Kliknite na tlačidlo OK > Dvakrát začiarknite webovú adresu a názov zdroja a kliknutím na tlačidlo OK zatvorte toto dialógové okno.ako nainštalovať 123movies kodi na kryptón verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi stlačením , Esc ‘ gombík > Add-ons > Kliknite na Ikona poľa (Ikona inštalátora balíka) v ľavom hornom rohu > Inštalácia zo súboru zip > Kodil Repo > Kliknite na Kodil.zip.Počet stiahnutí: 123movies
 4. Inštalácia z úložiska > Úložisko Kodi Israel > Doplnky videa > Teraz kliknite 123Movies.Doplnok videa pre 123filmov
 5. cvaknutie Inštalácia a počkajte na inštaláciu doplnku.ako streamovať filmy na doplnku 123movies
 6. lis , Esc ‘ vrátiť sa Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Doplnky videa > Kliknite na 123Movies > a užívaj!

Doplnok 123movies na nastaveniach kodi kryptón verzie 17

Ako nainštalovať 123Movies na Kodi Jarvis, verzia 16

Postup pri inštalácii 123Movies vo verzii Kodi Jarvis zostáva rovnaký, ako sa uvádza vyššie pre Kodi Krypton, verzia 17. Nezabudnite však, že v Kodi Krypton sa namiesto kľúča „Systém“ použil kľúč „Nastavenia“..

Stiahnuť Kodi

 1. Stiahnite si Súbor ZIP na vašom zariadení > Otvorené kodi > Ísť do Add-ons > Kliknite na ikonu Ikona poľa > Kliknite na Inštalácia zo súboru zip > Prehliadať Súbor ZIP otvorte > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 2. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Kodil Repo > Otvorené Doplnky videa.
 3. Kliknite na 321 filmov > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako nainštalovať 123movies na

Ak máte nainštalovaný Kodi, môžete na Fire Stick ľahko nainštalovať 123 filmov. Ak nemáte na Fire Fire Kodi, postupujte podľa nášho sprievodcu Nainštalujte Kodi na Fire Stick.

 1. odpálenie kodi app on Ohnivá palica.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 3. Teraz postupujte podľa pokynov na inštaláciu 123 filmov na Kodi Krypton, ktoré sú uvedené vyššie.

Na odblokovanie jeho obsahu môžete použiť program Firestick Kodi 2020 s bezplatným VPN.

Chyby spoločnosti Kodi / nefunguje / opravy

123Mania môžu prestať pracovať neočakávaným spôsobom a nemusia určitý čas reagovať, kým nereštartujete aplikáciu Kodi a nevyriešite rovnaký problém. Ak sa chcete tomuto problému vyhnúť, musíte zistiť, či bol doplnok 123Movies Kodi aktualizovaný na jeho aktuálnu verziu.

Ak chcete zistiť, ako nainštalovať aktualizácie pre 123Movies, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. odpálenie kodi > Add-ons > Doplnok videí > Kliknite pravým tlačidlom myši 123Movies > informácie.123 doplnkov nefunguje
 2. Kliknite na aktualizovať a zapnite sa Automatická aktualizácia.

Ako aktualizovať addony 123movies

K dispozícii nie sú žiadne toky

Pri pokuse o streamovanie akéhokoľvek filmu sa môžete stretnúť s touto chybou, ktorá uvádza „Nie sú k dispozícii žiadne streamy“. Toto sa netrápi, je to obvyklá chyba.

fix

Vyskytuje sa, ak je zaplnená systémová vyrovnávacia pamäť alebo sa aktualizuje doplnok. Opravte túto chybu tak, že najprv vymažete vyrovnávaciu pamäť a potom znova nainštalujete doplnok.

Zlyhala inštalácia závislosti

Pri pokuse o inštaláciu doplnku sa môže zobraziť upozornenie „Zlyhanie pri inštalácii závislosti“. Táto chyba znamená, že v úložiskách chýbajú niektoré súbory alebo úložisko, ktoré používate o Inštalácia doplnku bola vypnutá.

fix

Najprv sa uistite, že archív a doplnok, ktorý sa pokúšate nainštalovať, sú aktualizované. Po druhé, na inštaláciu akéhokoľvek doplnku vždy používajte spoľahlivé zdroje, pretože niektoré archívy obsahujú malwares.

123Movies sa neprehráva

Pri spúšťaní doplnku 123Movies Kodi si môžete všimnúť, že tento doplnok sa môže zavesiť bez udania dôvodu, alebo že sa mediálny obsah, ktorý sledujete, pravdepodobne zasekne častejšie..

Tieto problémy môžu naznačovať jeden smer, t. J. Aktualizáciu softvéru Kodi. Kodi Krypton, verzia 17, je najnovšou verziou Kodi. Ak teda máte v zariadení nainštalovanú aplikáciu Kodi Jarvis Verzia 16, musíte aktualizovať na najnovšiu verziu.

Denník kontroly chýb 123

Chyba denníka 123movies

Chyba kontroly protokolov môže byť pre používateľov Kodi veľmi frustrujúca, keď venujú čas a úsilie pri inštalácii doplnku Kodmov 123movies. Hneď ako budete pripravení na streamovanie filmov, zobrazí sa „chyba kontroly protokolu“. Nemusíte sa však obávať, pretože nemôžeme nič opraviť. Problém vyriešite podľa uvedených krokov:

 1. Vymazať vyrovnávaciu pamäť.
 2. Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť, musíte si stiahnuť ‘Inštalátor doplnku a nainštalovať „Doplnok nástroja údržby“.
 3. jasný cache> Vyčistiť balíčky > lis ‘Áno’ keď sa zobrazí pole so žiadosťou o povolenie na odstránenie súborov.
 4. Reštart kodi.

Ďalším riešením na opravu chyby kontroly protokolov je Kodi VPN. Ak sa pri prehrávaní multimediálnych súborov z doplnku 123Movies Kodi stále vyskytne chyba, znamená to, že v žiadnom prípade budete pravdepodobne pristupovať k geoblokovanému obsahu.

Vaše problémy môžu byť naozaj vyriešené po získaní siete VPN, pretože vám to umožní prístup k obsahu blokovanému geograficky. VPN je najlepšou voľbou, pretože udržuje vašu IP anonymnú voči vláde, vašim poskytovateľom internetových služieb alebo hackerom.

Recenzie na 123movies Kodi

123 Filmy sú u publika Kodi už veľmi populárne. Používatelia tento doplnok vysoko ocenili; Tu je niekoľko tweetov od používateľov:

123 Movies and Ducky bol najlepší doplnok v spoločnosti Kodi. Ďakujem za všetko, čo si urobil.

– Brooklyn Boy ?? (@ ImaMuthafknBkBy) 18. novembra 2017

Nemáš za čo. A ja som miloval kodi a 123movies

– Amanda Porter (@Sky_Vicious_) 30. decembra 2017

Záverečné myšlienky

Doplnok Kodi 123Movies je možnosťou, ktorá vám umožní streamovať veľa ton mediálneho obsahu pomocou nastavenia Kodi. Postupujte podľa pokynov, ktoré sme vám poskytli, ako nainštalovať doplnok 123Movies Kodi. Inštalácia doplnku 123Movies Kodi na zariadeniach Kodi Krypton a Kodi Jarvis zostáva rovnaká. Uistite sa, že ste nainštalovali VPN na server Kodi, aby ste odblokovali geograficky obmedzené toky.

Ak máte stále problémy, môžete vyskúšať ďalšie najlepšie kodi doplnky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map