Ako nainštalovať doplnok F4MTester Kodi na Leia, Krypton a Jarvis za menej ako 5 minút

F4MTester Kodi je doplnok Kodi, ktorý slúži ako kľúčový hráč role pre mnoho doplnkov vysielania živého televízneho vysielania, pretože poskytuje službu dekódovacieho protokolu. Je to vlastne doplnok, ktorý poskytuje služby používateľom Kodi spustením na pozadí ako podporná služba pre ďalšie doplnky Kodi..


Jedna vec, ktorú by mal každý používateľ vedieť, že keď používate doplnky Live TV alebo služby s nimi spojené, je potrebné mať k dispozícii službu VPN. Tieto služby fungujú lepšie, keď sa nestretnú so žiadnymi geografickými obmedzeniami a môžu mať prístup k rôznym prístupovým bodom, čo je bez VPN pre Kodi takmer nemožné.

Možno ste videli, že je nainštalovaný vo vašom Kodi automaticky, pretože podporuje doplnky Live TV. Ak si však chcete vytvoriť streamovanie, postupujte podľa nášho sprievodcu a pozrite si, ako nainštalovať doplnok F4MTester Kodi.

Súbor archívu zipov F4MTester

Doplnok F4MTester bol nedávno k dispozícii s hlavnými úložiskami ako Noobs and Nerds a Smash Repo. Odvtedy sa však používatelia nechali prečiarknuť, pretože nemali zdroj na stiahnutie tohto doplnku.

Našťastie tento doplnok je teraz k dispozícii prostredníctvom Kodi Israel aka Kodil Repository a funguje dobre. V tejto príručke sme vypracovali celý postup inštalácie doplnku.

Ako nainštalovať doplnok F4MTester Kodi na verziách Leia a Krypton

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na ikonu Ikona ozubeného kolieska > Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.Ako nainštalovať F4MTester Kodi
 2. Teraz sa objaví dialógové okno, kde kliknete na paneli s adresou > Zadajte túto adresu URL lvtvv.com/repo/ a kliknite na tlačidlo OK ok > Pomenujte tento zdroj Kodil Repo > cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.Ako nainštalovať f4m tester kodi addon na kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Návrat do Domovská obrazovka > Kliknite na Add-ons pútko.Ako nainštalovať doplnok f4mtester kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. Teraz kliknite na ikonu Ikona poľa > cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP.f4mtester kodi na stiahnutie URL súboru zip
 5. Prejdite na a vyberte Kodil Repo > Kliknite na Kodil.zip > Počkajte na oznámenie.ako pridať f4m tester kodi
 6. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > vybrať Úložisko Kodi Israel (Úložisko Kodil).f4mtester nastavenie kodi
 7. Otvorené Doplnky videa > Prejdite na a vyberte F4MTester > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako nainštalovať doplnok F4MTester Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi Jarvis V16.
 2. cvaknutie systém > Otvorené Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Kliknite na tlačidlo ‘žiadne ‘ > zadajte URL lvtvv.com/repo/ > cvaknutie hotový.
 4. Pomenujte zdroj URL ako Kodil Repo > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Návrat do Kodi Home > Kliknite na systém > Kliknite na Add-ons.
 6. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na Kodil Repo > vybrať Kodil.zip.
 7. Teraz kliknite Inštalácia z úložiska > vybrať Úložisko Kodi Israel (Kodil).
 8. Otvorené Doplnky videa.
 9. vybrať F4MTester zo zoznamu > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

F4MTester Kodi Addon download

 1. Stiahnite si Súbor ZIP na vašom zariadení > Otvorené kodi > Ísť do Add-ons Ponuka.
 2. Teraz kliknite na ikonu Ikona poľa > cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP.
 3. Prejdite a otvorte stiahnutý súbor zip (Kodil.zip) > Počkajte na oznámenie.
 4. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko Kodi Israel (Úložisko Kodil).
 5. Otvorené Doplnky videa > vybrať F4MTester > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

F4MTester Kodi Chyby / nefunguje / problémy

F4MTester zlyhal pri inštalácii závislosti

Chyba pri inštalácii závislosti sa vyskytne, keď sa pokúsite nainštalovať doplnok zo zastaraného úložiska alebo ak v úložisku chýbajú nejaké súbory..

fix

Na inštaláciu doplnkov vždy používajte aktualizovaný archív. Pred inštaláciou sa pokúste skontrolovať, či úložisko funguje a je prístupné. Úložisko, ktoré sme uviedli v našom blogu, je aktualizované úložisko a má všetky doplnky fungujúce.

Inštalácia F4MTester zlyhala 2018

Hlavným dôvodom, prečo sa používatelia stretávajú s touto chybou, je to, že nedávno došlo k ukončeniu činnosti niektorých veľkých archívov, ktoré tento doplnok obsahujú. Používatelia sa snažia nainštalovať tento doplnok prostredníctvom týchto úložísk a súborov zip, čo vedie k zlyhaniu inštalácie.

fix

Používatelia Kodi by sa mali vždy uistiť, že na inštaláciu doplnkov používajú spoľahlivé a funkčné archívy. Problém s týmito archívmi doplnkov tretích strán je, že sa neustále vypínajú, takže používatelia by s tým mali byť opatrní..

F4MTester Kodi Alternatívy

V komunite nie sú žiadne také alternatívy tohto doplnku, a preto si tento doplnok vyžaduje pozornosť všetkých používateľov..

Záverečné slová

F4MTester je jedinečný doplnok, ktorý poskytuje podporu doplnkom pre streamovanie na pozadí, aby používatelia mohli streamovať bez problémov. Takýto doplnok je zriedkavý, ale aj napriek tomu veľmi viditeľný!

Kodi je skutočne miestom zázrakov! Uistite sa však, že sa s týmito zázrakmi nedostanete príliš ďaleko bez toho, aby ste urobili správne opatrenia na ochranu osobných údajov. Uistite sa, že používate spoľahlivú a dobre fungujúcu službu Kodi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map