Ak ste sa niekedy pýtali, ako streamovať filmy, televízne programy, dokumentárne filmy a ďalší mediálny obsah na jednom mieste, nemusíte hľadať ďalej.

Navi-X Kodi by mohol byť najobľúbenejší doplnok Kodi a tiež najstarší. Ide o doplnok Kodi, ktorý ponúka bezplatný mediálny obsah pre používateľov internetu..

Bezplatné streamovanie však nie je také ľahké, pretože veľa vysokokvalitných tokov je geograficky obmedzených, ku ktorým nie je možné pristupovať bez VPN pre Kodi.

V tomto článku vám ukážeme, ako nainštalovať Navi-X na Kodi a vyriešiť rôzne problémy súvisiace s doplnkom..

Čo je Navi-X Kodi

Program Navi-X umožňuje svojim používateľom zdieľať a sťahovať obsah prostredníctvom veľmi rozsiahlej video databázy. Všetko od filmov po televízne programy, športové udalosti a živé televízne vysielanie sa dá nájsť iba pomocou prstov.

Postupujte podľa tohto podrobného sprievodcu o tom, ako nainštalovať program Navi-X do systému Kodi.

Ako nainštalovať Navi-X na verziách Kodi Leia a Krypton

Kodi Leia je najnovšia verzia Kodi nasledovaná populárnou verziou Krypton. Tento doplnok funguje skvele so všetkými dostupnými verziami Kodi.

Ak chcete nainštalovať doplnok Navi-X Kodi okamžite, postupujte takto:

  1. Otvorené kodi> Vyberte ‘Nastavenie’ na ľavej hornej strane > súbor manažér > Dvojité kliknutie ‘pridať zdroj ‘.Ako nainštalovať navi-x na kodi
  2. Zadajte tento odkaz http://kdil.co/repo/ > cvaknutie OK > Teraz zadajte názov mediálneho odkazu ‘kodili repo ‘ > cvaknutie OK znovu.Ako nainštalovať naxi x addon na kodi kryptón verzia 17
  3. Vráťte sa do Domovská obrazovka > cvaknutie Add-ons na ľavej strane ponuky > Kliknite na ľavú hornú časť skriňové ikona > Inštalácia z PSČ súbor > Kodil Repo > Kodil.zip.Navi-x nainštalujte súbor zip kodi
  4. Inštalácia z úložiska >vybrať Úložisko Kodil > Program pridaťons> cvaknutie Navi-X > Inštalácia.Nastavenie doplnku navi-x na kodi krypton verzie 17
  5. Vráťte sa do Hlavné menu > Programové doplnky >Navi-X > a užívaj!

nastavenie doplnku navi-x kodi krypton verzia 17

Ako nainštalovať program Navi-X Kodi Jarvis, verzia 16 alebo vyšší

Inštalácia programu Navi-X na serveri Kodi Jarvis verzie 16 je podobná inštalácii systému Navi-X na programoch Kodi Leia a Krypton, okrem skutočnosti, že rozloženie programu Kodi Jarvis je trochu odlišné od vylepšenej verzie..

Kodi Jarvis má nepatrnú variáciu v usporiadaní hlavnej ponuky. Hlavné menu sa nachádza v dolnej časti obrazovky vo vodorovnej polohe, zatiaľ čo v najnovšej verzii je hlavné menu umiestnené na ľavej strane zvisle..

V Kodi Krypton je kľúčová funkcia nazývaná ‘systém ‘ bol nahradený znakom ‘Nastavenie’ ktoré nájdete v hlavné Ponuka. Avšak, pokiaľ ide oako používať Navi-X“V ktorejkoľvek z verzií Kodi zostáva tento proces rovnaký.

Ako opraviť nefungujúce problémy Navi-X

Používatelia navigačného systému Navi-X môžu pri inštalácii doplnku Kodi čeliť určitým chybám. Pri inštalácii systému Navi-X sme používateľom Kodi poskytli dva najčastejšie sa vyskytujúce problémy.

Skontrolujte, či sa v protokole nenachádza viac informácií

Táto chyba môže poblázniť kohokoľvek. Pri niektorých príležitostiach sme všetci videli, že spoločnosť Kodi nedokáže streamovať mediálny obsah, ktorý chcete zúfalo sledovať. Nič však nemôžeme vyriešiť.

Ak chcete tento problém vyriešiť, zvyčajne sa vyžaduje vymazanie vyrovnávacej pamäte. Z tohto dôvodu musíte nainštalovať doplnkový inštalátor, ktorý je doplnkom Kodi. Po dokončení inštalácie doplnku otvorte doplnok nástroja údržby, potom kliknite na všeobecný doplnok a vymažte vyrovnávaciu pamäť.

Ak problém pretrváva aj po vymazaní vyrovnávacej pamäte, môže sa zdať, že sa pokúšate získať prístup k obsahu blokovanému geograme, ku ktorému je možné pristupovať iba prostredníctvom siete Kodi VPN..

Prečo program Navi-X prestal pracovať?

Navi-X môže niekedy prestať pracovať neočakávaným spôsobom, čo môže spôsobiť určité ťažkosti. Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje, keď máte nainštalovanú predchádzajúcu verziu Kodi alebo Navi-X. Nájdite najnovšiu verziu programu Navi-X a tiež najnovšiu verziu Kodi Krypton verzie 17, aby ste chybu vyriešili.

Ak máte nainštalovanú novšiu verziu programov Navi-X a Kodi, môžete skúsiť odinštalovať program Navi-X a znova nainštalovať doplnok. Môže to vyriešiť váš problém.

Zabalenie

Navi-X je bezpochyby najobľúbenejší a najstarší doplnok Kodi. Prináša databázu, v ktorej môžu používatelia Kodi zdieľať najnovší mediálny obsah. Filmy, televízne programy a podobné zábavné balíčky môžete prenášať bez akýchkoľvek problémov.

Inštalácia systému Navi-X v systéme Kodi v skutočnosti výrazne vyrieši váš problém pri bezplatnom streamovaní. Svoj obľúbený obsah môžete ľahko sledovať doma, v práci alebo kdekoľvek sa budete cítiť pohodlne. Prejdite si nášho sprievodcu o tom, ako nainštalovať Navi-X na Kodi, a sledujte svoj obľúbený obsah odkiaľkoľvek.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me