Ako nainštalovať doplnok Quasar Kodi za menej ako 3 minúty

Aktualizácia: Tento doplnok fungoval dobre v čase písania správy asi pred 10 mesiacmi, ale nedávno začal upozorňovať na internú chybu servera.


Zdá sa, že doplnok už nie je podporovaný.  Navštívte našu najlepšiu príručku doplnkov pre kodi, kde nájdete alternatívy. Prečítajte si, prečo je kodi vpn potrebný pre všetkých používateľov.

Svoje obľúbené športy môžete stále vysielať prostredníctvom týchto alternatívnych doplnkov Kodi:

 1. exodus
 2. zmluva
 3. Neptún povstáva
 4. Gurzil
 5. Kino Maslo

Kodi NewsPočet oznámení DMCA a problémov s autorskými právami sa každým dňom zvyšuje. Kodi VPN je najlepším riešením Chráňte sa pred upozorneniami, Škrtenie ISP a odblokovanie doplnkov Kodi. Pri používaní neoficiálnych doplnkov, ako sú SportsDevil, Exodus a ďalšie, bude sieť VPN zachovať súkromie a bezpečnosť vašej identity.kodi cta

Quasar je úžasný a populárny doplnok torrentingu pre používateľov Kodi. Umožňuje používateľom streamovať filmy podobné tomu, ako sa sťahujú v torrentoch. Poskytuje výsledky vyhľadávania prostredníctvom najpopulárnejších torrent vyhľadávacích nástrojov. Postupujte podľa nášho sprievodcu, pretože sme poskytli podrobný návod na inštaláciu doplnku Quasar Kodi.

Úložisko Quasar Kodi

Repasovanie Quasar Kodi je možné nainštalovať prostredníctvom úložiska Kodil. Aj keď je k dispozícii v službe Github, napriek tomu sa môžete pri jeho sťahovaní stretnúť s mnohými problémami. Kodil je najaktuálnejší a patrí medzi najlepšie kodi archívy.
Interná chyba servera quasar kodi addon

Ako nainštalovať doplnok Quasar Kodi na Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

Postupujte podľa týchto pokynov a zistite, ako nainštalovať produkt Quasar Kodi 17.

 1. Otvorené kodi > Kliknite na ikonu nastavenie ikona > Otvorené súbor manažér.
 2. Dvojité kliknutie pridať zdroj > Kliknite na ‘žiadne ‘ > Napíšte toto URL presne http://kdil.co/repo/ > cvaknutie OK > Pomenujte tento zdroj ‘Kodil Repo‘ > cvaknutie OK.
 3. Vráťte sa do kodi Hlavné Ponuka > Otvorené pridaťons > Kliknite na Box v tvare ikona.
 4. cvaknutie Inštalácia z PSČ súbor > Otvorené Kodil Repo > Vyberte možnosť Kodil.zip > Teraz počkajte na upozornenie nainštalované v úložisku.
 5. vybrať Inštalácia z Úložisko > Otvorené kodili Úložisko > Otvorené video pridaťons > vybrať Quasar > Kliknite na Inštalácia > Počkajte na oznámenie.
 6. Prístup k doplnku, prejdite na Hlavné menu Kodi > Kliknite na pridaťons > video pridaťons > Quasar > Užite si to!

Ako nainštalovať doplnok Quasar Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

Postupujte podľa týchto krokov, aby ste sa naučili, ako nainštalovať produkt Quasar Kodi 16.1 alebo nižší.

 1. odpálenie kodi > Otvorené systém > cvaknutie súbor manažér > Dvojité kliknutie pridať zdroj > Kliknite na nikto > Napíšte toto URL http://kdil.co/repo/ > Kliknite na hotový > Názov tohto zdroja sourcekodili repo ‘ > Kliknite na hotový > cvaknutie OK.
 2. Choďte na Kodi Domov plátno > systém > pridaťons > Inštalácia z PSČ súbor.
 3. Vyhľadajte a kliknite na tlačidlo ‘kodili repo ‘ > cvaknutie kodili.PSČ
 4. Inštalácia z Úložisko > kodili Úložisko > video pridaťons > Quasar > Inštalácia > Počkajte na inštaláciu doplnku.

Ako nainštalovať doplnok Quasar Kodi na Fire Stick

 1. Nainštalujte Kodi na Fire Stick pomocou nášho sprievodcu.
 2. Otvorené vývojka možnosti > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z Neznáme zdroje.
 3. teraz odpálenie kodi a postupujte podľa pokynov uvedených vyššie a nainštalujte program Quasar Kodi 2017.

Stiahnutie produktu Quasar Kodi

 1. Stiahnite si súbor ZIP
 2. Ísť do kodi Hlavné Ponuka > Otvorené pridaťons > Kliknite na Box v tvare ikona.
 3. vybrať Inštalácia z PSČ súbor > cvaknutie Kodil Repo > Vyberte možnosť Kodil.zip > Teraz počkajte na inštaláciu archívu.
 4. cvaknutie Inštalácia z Úložisko > Kliknite na kodili Úložisko > Otvorené video pridaťons > cvaknutie Quasar > Kliknite na Inštalácia > Počkajte na oznámenie s povoleným doplnkom.

Quasar Kodi nefunguje / chyby / problémy

Interná chyba servera Quasar Kodi

Quasar Kodi zobrazuje túto chybu, keď sa pokúsite získať prístup k kategóriám a častiam. Dôvod tejto chyby nie je známy, ale veríme, že by to mohlo byť spôsobené tým, že doplnok potrebuje aktualizáciu.

fix

Aktualizáciu doplnku Quasar skontrolujte kliknutím pravým tlačidlom myši na doplnok Quasar Kodi > vybrať informácie > V dolnej časti kliknite na aktualizovať.

Quasar Burst Kodi

Quasar Burst umožňuje Quasar Kodi prehľadávať torrent. Je to dôležitá vec a spoločnosť Quasar ju stiahne počas inštalácie doplnku.

fix

Ak narazíte na chybu týkajúcu sa programu Quasar Burst, znova nainštalujte doplnok Quasar Kodi a chyba sa prestane zobrazovať.

Recenzie spoločnosti Quasar Kodi

Používatelia tohto doplnku sa viac zaujímajú o právne otázky než o jeho výkonnosť, ako to vyzerá z tohto vlákna Reddit:
quasar kodi addon review

Tu je tweet od používateľa, ktorý chváli spoločnosť Quasar a tvrdí, že je bez rizika:

Tweet je v španielčine, tu je jeho preklad:

„Torrenty sa stiahnu do vášho počítača a keď budete mať dosť, začnete hrať, kým budete pokračovať v sťahovaní. Pre Kodi existujú nekonečné doplnky, používam Quasar, používam známe zdroje torrentov, nevidím riziko. “

Los Torrents sa pripravuje na kompiláciu, ak máte dostatočné skúsenosti s reprodukciou mientras sigue bajando. Doplnky Hay infinitos para Kodi, yo uso Quasar, usa Fuentes de Torrents muy conocidas, no veo riesgo

– Sebastián (@batwke) 4. decembra 2017

Na druhej strane máme používateľa, ktorý s prúdmi vôbec nie je spokojný:

Yo usaba Kodi + Quasar, poď mi na to, aby si problém vyriešil. Los que tiran de streams y tal no me molan mucho

– Feto Viejo? (@ FetoViejo) 16. októbra 2017

[Preklad: „Používal som Kodi + Quasar, ale v poslednej dobe mi to spôsobilo trochu problémov. Tí, ktorí ťahajú potoky a tak ma nemajú radi “]

Poskytovatelia Kodi Quasar

Nemôžeme nájsť žiadnych súčasných poskytovateľov pre úložisko Quasar Kodi. Zdá sa, že poskytovatelia prestali podporovať.

Oficiálna stránka spoločnosti Quasar Kodi

Ak chcete navštíviť oficiálnu stránku Quasar Kodi 17, kliknite sem.

Sieť Quasar Kodi VPN

Zdieľanie peer to peer sa nepovažuje za nezákonné dovtedy, kým a pokiaľ to nie je povolené príslušnými orgánmi alebo ak sa nepoužíva na pirátstvo obsahu.

Zdieľanie obsahu bez povolenia, ak je vlastník považovaný za nezákonný a to je to, čo robia tieto doplnky na trezory P2P od tretích strán.

Existujú určité smernice DMCA týkajúce sa autorských práv, ktoré v prípade ich porušenia môžu predstavovať veľkú hrozbu pre používateľov. Preto vždy existuje väčšie riziko, že budú chytení. Preto vám odporúčame, aby ste používatelia VPN Quasar Kodi VPN používali skôr, ako dostanete akékoľvek oznámenia DMCA.

Zabalenie

Quasar je skvelý doplnok Kodi, ale nedávno začal objavovať veľa chýb. Doplnok Quasar Kodi má niektoré najlepšie zoškrabovače torrentov, a preto je celosvetovo veľmi populárny. Poskytli sme však podrobný návod, ako nainštalovať doplnok Quasar Kodi. Používatelia sú pri používaní takýchto doplnkov torrentingu od tretích strán vždy v ohrození.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map