Ako nainštalovať doplnok Yoda Kodi na produkt Kodi Leia, Krypton a Jarvis (2020 Aktualizované)

yoda-Kodi-addon-Leia


Yoda Kodi je ďalšou vidličkou populárneho doplnku Exodus Kodi. Vďaka tomuto doplnku si môžete vychutnať streamovanie filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov a ešte oveľa viac v kvalite HD a 4K.

Na streamovanie budete potrebovať najlepšiu sieť VPN, pretože toky HD a 4k sú geograficky obmedzené a sieť VPN môže tieto obmedzenia obísť..

Úložisko Yoda Kodi

Doplnok Yoda Kodi bol predtým k dispozícii prostredníctvom úložiska Supremacy Kodi, ale úložisko bolo nedávno ukončené a teraz je dostupné prostredníctvom úložiska Kodi Israel Repository..

Ako nainštalovať Yoda Kodi na Leia / Krypton

Ak chcete nainštalovať doplnok Yoda na produkt Kodi Leia verzie 18 a Krypton verzie 17.6, postupujte takto:

 1. Otvorené kodi > Kliknite na Ikona nastavení (Prevod) > Otvorené Správca súborov.Ako nainštalovať yoda kodi addon na kodi kryptón
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Zobrazí sa dialógové okno > Kliknite na miesto, kde sa hovorí > Do panela s adresou „http://www.lvtvv.com/repo/“ zadajte túto adresu URL. > cvaknutie ok > Pomenujte tento zdroj médií ako „kodili> cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.kodili
 3. Vráťte sa do Hlavné menu > cvaknutie Add-ons > Klikni na Ikona poľa z ľavého horného rohu.ako nastaviť yoda kodi addon
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na kodili > vybrať repository.kodil-1.3.zip > počkajte na oznámenie.zmluva-Kodi-zip-fichier-telechargement
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska možnosť > cvaknutie Úložisko Kodi Israel > Otvorené Doplnky videa zložka.Doplnok videa Yoda kodi
 6. Prejdite zoznamom a vyberte položku Yoda> Kliknite na tlačidlo Inštalovať > Počkajte na oznámenie.

yoda addon pre filmy a televízne programy

Ako nainštalovať Yoda Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené Kodi Jarvis.
 2. cvaknutie systém > Ísť do Správca súborov.
 3. cvaknutie Pridať zdroj.
 4. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > cvaknutie hotový > Pomenujte tento odkaz na zdroj médií ako kodili > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Zamierte späť na Kodi Home plátno > cvaknutie systém > Otvorené Add-ons.
 6. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > Otvorené kodili> Kliknite na repository.kodil-1.3.zip.
 7. Kliknite na Inštalácia z úložiska voľba > vybrať nadvláda > Otvorené Doplnky videa zložka > vybrať Yoda > cvaknutie Inštalácia.

Ako nainštalovať Yoda Kodi na Fire Stick

 1. Inštalácia Kodi na vašom zariadení Fire Stick.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 3. Teraz postupujte podľa vyššie uvedeného postupu pre inštaláciu doplnku Yoda Kodi Kodi krypton. Postup od tohto bodu ďalej zostane rovnaký.

Stiahnutie Yoda Kodi

 1. Stiahnite si súbor ZIP doplnku Yoda Kodi.
 2. Ísť do Hlavné menu Kodi.
 3. Kliknite na Add-ons.
 4. cvaknutie truhlík ikona.
 5. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP.
 6. Prejdite si systém a otvorte stiahnutý súbor zip.
 7. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska voľba.
 8. vybrať nadvláda.
 9. Kliknite na Doplnky videa.
 10. vybrať Yoda > cvaknutie Inštalácia.

Recenzie Yoda Kodi

Narazili som na pozitívnu spätnú väzbu týkajúcu sa doplnkov Yoda Kodi od používateľov Kodi. Tu je stručný prehľad toho, čo používatelia musia povedať o tomto doplnku Kodi:

Komentár z diskusie Komentár od Boogertwilliams z diskusie "Žiadosti, odporúčania, & Základy – november 2018".

Tento používateľ vyskúšal službu Yoda Kodi na vysielanie konkrétnej televíznej relácie a dôrazným odkazom, ktorý táto strana zistila, boli HD. To je jeden z dôvodov, prečo odporúčam doplnok Yoda Kodi.

Komentár z diskusie Komentár TechnicalPyro z diskusie "Žiadosti, odporúčania, & Základy – november 2018".

Zdá sa, že sa tomuto používateľovi tento doplnok páči, ale tu uvedený nedostatok je prijateľný. Spoločnosť Kodi geeks miluje integráciu do programu Trakt, aby si mohla udržiavať svoje zoznamy sledovateľov a knižnicu. Yoda je vidlica doplnku Exodus Kodi, ale nemá integráciu účtu Trakt, ako mal Exodus.

Yoda Kodi nefunguje / chyby / opravy

Tu je niekoľko chýb, ktoré používatelia Yoda Kodi preposlali na rôznych sociálnych platformách. Preto som myslel na poskytnutie správnej opravy týchto chýb:

Inštalácia doplnku zlyhala

Možnosťou je, že keď sa pokúsite nainštalovať doplnok z priečinka video add-ons úložiska, doplnok sa nemusí nainštalovať a zobrazí sa upozornenie „Inštalácia doplnku zlyhala“..

fix

Skúste znova nainštalovať úložisko, pretože táto chyba sa objaví, keď niektoré súbory v úložisku chýbajú alebo ak je úložisko zastarané. Opätovná inštalácia archívu aktualizuje archív a budete môcť nainštalovať doplnok ľahko.

K dispozícii nie sú žiadne toky

Táto chyba sa objaví, keď sa pokúsite otvoriť názov obsahu z knižnice doplnkov. Dôvodom tejto chyby je, že odkazovače odkazov nie sú schopné uchopiť žiadne streamovacie odkazy od poskytovateľov pre konkrétny názov obsahu. Poskytovatelia nebudú mať žiadne odkazy na streamovanie pre tento konkrétny názov obsahu, alebo môže dôjsť k preťaženiu systémovej vyrovnávacej pamäte.

fix

V mnohých takýchto prípadoch sa zistilo, že vymazanie vyrovnávacej pamäte pomohlo používateľom. Ak teda chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť Kodi, pozrite si nášho sprievodcu „Ako vymazať vyrovnávaciu pamäť videa v Kodi“..

Záverečné slová

Vidlice Exodus neustále prichádzajú online a potom miznú, ale len málo z nich má schopnosť zostať v okolí a získať si reputáciu.

Yoda Kodi je jednou z vidlíc, na ktorú sa používatelia môžu spoľahnúť. Má kvalitné odkazy na streaming a nezráža sa často ako iné vidlice Exodus.

Doplnok Yoda Kodi je vynikajúcou voľbou pre používateľov Kodi, ktorí si chcú vychutnať streamovanie filmov a televíznych relácií bez akýchkoľvek problémov a komplikácií. Rozhranie Yoda Kodi je presne ako rozhranie Exodus Kodi, a preto je jednoduché a ľahko použiteľné.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map