exodus-redux-kodi-addon

Doplnok Exodus Redux Kodi je vidlica známeho doplnku Exodus Kodi, ktorý má takmer rovnaké vlastnosti a rozhranie. Používatelia si môžu vychutnať všetky najnovšie filmy, televízne programy, dokumentárne filmy atď. V kvalite HD vďaka svojim super rýchlym prúdom.

Dôrazne sa odporúča, aby používatelia predplatili spoľahlivú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, aby chránili svoje súkromie a mali prístup k geograficky obmedzeným tokom.

Exodus Redux je ďalšou vidlicou Exodus Kodi, ktorá pred nejakým časom vstúpila do priemyslu. Na rozdiel od iných doplnkov spoločnosti Kodi však musí byť správne nastavená pomocou stieračov lambda, aby mohla dobre fungovať. V tejto príručke som uviedol kompletný postup inštalácie; nezabudnite si nechať ujsť žiadny krok.

Exodus Redux Kodi Add-on Repository

Môžete si nainštalovať aktualizovanú verziu doplnku Exodus Redux z IAC Github pre vás KOdi Leia verison 18 alebo jeho novšie verzie. Pokiaľ ide o používateľov Krytponu, doplnok Exodus Redux Kodi je možné nainštalovať prostredníctvom úložiska Lazy Kodi Repository, ktoré je známe ako kompletný balík, pretože má v sebe množstvo ďalších úložísk..

Rovnako ako doplnok Exodus Kodi, aj Exodus Redux je k dispozícii aj v rôznych úložiskách. Ide o to, že vývojári archívov radi hostia doplnky, ktoré sú žiadané alebo populárne, pretože ich zdôrazňuje.

Ako nainštalovať Exodus Redux na Kodi Leia verzie 18 a vyššie

 1. Otvorte Kodi a kliknite na ikonu Ikona systému (ikona ozubeného kolieska) z hlavnej ponuky  > Klikni na Správca súborov voľba
 2. Dvakrát kliknite na ikonu Možnosť Pridať zdroj > Kliknite na miesto, kde sa hovorí   a zadajte ho URL: https://i-a-c.github.io/  ako v príslušnom poli  > cvaknutie OK > Pomenujte túto URL ako Redux a kliknite na OK
 3. Návrat do hlavnej ponuky Kodi > Klikni na Add-ons pútko > Klikni na Ikona inštalátora balíka z ľavého horného rohu
 4. Klikni na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Rolujte zoznamom dole a zvoľte Redux > select repository.exodusredux-x.x.x.zip > Počkajte na oznámenie
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska voľba > Ísť do Exodus Redux Repo > Choďte na Doplnky videa zložka > vybrať Exodus Redux > hit Inštalácia > Počkajte na oznámenie

Ako nainštalovať program Exodus Redux na server Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižší

Pri inštalácii doplnku Exodus Redux Kodi vo verziách Kodi Leia a Krypton postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi.
 2. Klikni na nastavenie ikona > Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 3. cvaknutie , Žiadne ‘ a zadajte adresu URL: http://lazykodi.com/ > cvaknutie ok. Teraz pomenujte tento zdroj ako , Lenivý ‘ > cvaknutie ok > cvaknutie ok znovu zatvorte dialógové okno.
 4. Zamierte späť na Hlavné menu > cvaknutie Add-ons.
 5. Klikni na Ikona poľa (Ikona inštalátora balíka) z ľavého horného rohu.
 6. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Prejdite zoznamom dostupných možností a vyberte položku “Lazy”.
 7. Kliknite na zipsy zložka > cvaknutie EXODUSREDUX.zip > Počkajte na oznámenie.
 8. Teraz kliknite na tlačidlo OK Inštalácia z úložiska voľba > Kliknite na Exodus Redux Repo > Otvorené Doplnky videa zložka.
 9. Kliknite na Exodus Redux > hit Inštalácia.

Teraz budete musieť povoliť Lambda Scrappers, postupujte takto:

 1. Po inštalácii otvorte ponuku Doplnkové formuláre..
 2. Kliknite na položku Nástroje.
 3. Kliknite na položku Nastavenia: Poskytovatelia.
 4. Umiestnite kurzor myši na poskytovateľov > Kliknite na možnosť Vybrať zdroj poskytovateľov modulov.
 5. zmena štandardné na lambda škrabky a kliknite na tlačidlo OK

Stiahnuť Exodus Redux Kodi

 1. Stiahnuť ▼ Exodus Redux Súbor ZIP.
 2. odpálenie kodi > cvaknutie Add-ons.
 3. Kliknite na ikonu Ikona poľa > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite a otvorte stiahnutý súbor zip.
 4. vybrať Inštalácia z úložiska > Kliknite na Exodus Redux Repo.
 5. video Add-ons > cvaknutie Exodus Redux > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Exodus Redux Down / Nefunguje / Chyby / Opravy

Tu sú prvé dve chyby s opravami, ktorým zvyčajne čelia používatelia doplnkov Exodus Redux Kodi.

Skontrolujte chybu denníka

Niekedy, keď sťahujete archív, niekoľko súborov sa nestiahne; čo spôsobuje problémy neskôr pri inštalácii doplnku. Check Log error je chyba, ktorá sa zobrazí, ak sa vyskytnú problémy so súbormi úložiska. Ďalším dôvodom chyby protokolu Check je systémová vyrovnávacia pamäť, ak je plná.

fix

Jednoducho vymažte všetky údaje na pozadí a vyrovnávaciu pamäť a potom to skúste znova. Ak chyba pretrváva, znova si stiahnite a nainštalujte úložisko.

Nepodarilo sa pripojiť k úložisku

Zdroje úložiska sa niekedy vypínajú alebo zastarávajú, čo spôsobuje problémy pre používateľa. Ak sa spoločnosť Kodi nemôže pripojiť k zdroju úložiska, zobrazí sa táto chyba.

fix

Ak sa zobrazí táto chyba, skontrolujte webovú adresu a skontrolujte, či je odkaz aktívny. Ak je UR aktívny, skontrolujte adresu URL, ktorú ste pridali do Správcu súborov, pravdepodobne ste adresu nesprávne napísali, uistite sa, že je správna. Ak chyba pretrváva, skúste použiť iný archív.

záver

Početné vidlice Exodus Kodi sú k dispozícii online a je zrejmé, že je ťažké povedať, ktorá z nich je najlepšia, ale jednu vec, ktorú som zažil s Exodus Redux, je to, že streamingové odkazy, ktoré poskytuje, fungujú skvele. Exodus Redux má rovnaké rozhranie ako rozhranie legendárneho doplnku Exodus Kodi a funkcie sa replikujú.

Jednu vec však treba pamätať na to, že ide o doplnok tretej strany a mali by ste ho používať s najlepšou sieťou VPN pre spoločnosť Kodi, aby ste sa chránili pred problémami s porušením ochrany osobných údajov..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me