Ako nainštalovať ExpressVPN na FireStick do 3 minút

Ak máte problémy s inštaláciou a používaním ExpressVPN na Firestick, je to perfektné miesto na odstránenie všetkých vašich zmätkov. Predtým, ako preskúmame kroky na nastavenie siete VPN, poďme sa najprv porozprávať o niektorých funkciách, vďaka ktorým je ExpressVPN jednou z najlepších VPN pre FireStick v roku 2020.


Express VPN pre FireStick

ExpressVPN je nepochybne jednou z najpopulárnejších streamingových služieb VPN, na ktoré sa môžete spoľahnúť. VPN je celosvetovo preslávená vynikajúcou funkčnosťou a úžasnými funkciami, ktoré umožňujú užívateľom streamovať akýkoľvek typ obsahu v HD bez potreby vyrovnávacej pamäte..

Pre Amazon Firestick má ExpressVPN aplikáciu na mieru, ktorú používajú nožnice na káble po celom svete. Jedná sa o najdôveryhodnejšiu VPN, pokiaľ ide o zabezpečenie, súkromie a streamovanie. Toto je zoznam najlepších funkcií, ktoré oddeľujú túto sieť VPN od ostatných dostupných v obchode Amazon Appstore.

Blazing Fast Speed

Táto sieť VPN je jednou z najrýchlejších sietí VPN, na ktorú ste narazili, rovnako ako názov napovedá. ExpressVPN má sieť optimalizovanú na rýchlosť, ktorá pozostáva z viac ako 3 000 serverov rozmiestnených na 160 plus miestach v 94 krajinách..

Bez ohľadu na priemerné VPN nemôžete bez problémov streamovať v HD a 4K; Táto VPN vám umožňuje oboje, čo z neho robí ideálnu voľbu pre váš domov a kanceláriu.

 

Spoľahlivá bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Pôsobivá politika nulových záznamov, ktorú ponúka ExpressVPn, sa dodáva s 256-bitovým šifrovaním AES, ktoré zaisťuje, že všetky vaše internetové aktivity sú bezpečné, súkromné ​​a anonymné. Toto je dôležité, ak používate tretiu stranu alebo Kodi, aplikáciu na streamovanie Android, ako je Cinema HD, CatMouse a Titanium..

Doplnky spoločnosti Kodi od tretích strán a ďalšie takéto aplikácie ponúkajú obsah, ktorý by mohol byť pirátsky, a ak sa náhodou stane, že tento obsah streamujete, môžete sa stretnúť s právnymi problémami. ExpressVPN však chráni nielen vaše ID, ale tiež umožňuje zobraziť obsah tak hladko, ako je to možné.

 

Unblocked Streaming Services

Ďalším dôvodom, prečo potrebujete VPN, je situácia, keď potrebujete odblokovať všetok obmedzený obsah. Najpopulárnejšou a najznámejšou z týchto služieb je Netflix, ktorý poskytuje rôzny obsah pre rôzne krajiny na celom svete.

ExpressVPN je jednou z mála sietí VPN, ktorá môže neustále poskytovať prístup k sieti Netflix. Všetko, čo musíte urobiť, je získať účet a nainštalovať túto VPN na odblokovanie Netflix Kanady, USA, Holandska, Japonska, Indie a ďalších knižníc..

Ak chcete získať prístup k iným geograficky obmedzeným službám, ako sú iPlayer BBC, Hulu a HBO, je to pre vás možnosť ísť.

Jednoduchosť použitia

Dôležitou vlastnosťou tejto VPN, ktorú nemožno ignorovať, je prepínač zabíjania v sieti a tunelovanie VPN split, vďaka ktorým je rozhranie ľahko použiteľné.

Ponúka neobmedzenú šírku pásma a je bezpečný pre použitie torrentu a P2P. Môžete tiež získať päť súčasných spojení s 24/7 zákazníckou podporou live chatu pre vaše pohodlie.

Najlepšie na tom je, že prichádza so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí v prípade, že zmeníte názor, čo som si istý, že sa nikdy nestane..

Ako nainštalovať ExpressVPN na Firestick

Táto VPN má vyhradenú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Amazon Firestick, Fire TC Cube a Fire TV. Je ľahko dostupný v obchode Amazon a inštalácia trvá len pár sekúnd.

Predtým, ako sa dostaneme do procesu inštalácie, nezabudnite si kúpiť predplatné ExpressVPN. Najlepšie je získať ročné predplatné, pretože môžete využiť zľavu 49%. Či už potrebujete pomoc pri načítaní alebo chcete nainštalovať aplikáciu, môžeme vám pomôcť s oboma.

 

1.      Inštalácia aplikácie

 1. Otvorte domovskú obrazovku aplikácie Firestick a do možnosti vyhľadávania napíšte ExpressVPN. Ak vidíte ExpressVPN, kliknite naň a pokračujte
 2. ExpressVPN sa objaví ako prvý návrh, kliknite naň a potom kliknite na možnosť „get“
 3. Po dokončení prevezmite program ExpressVPN, prejdite na možnosť „otvoriť“ a začnite ho používať

2.      Sideloading ExpressVPN APK na FireStick

Ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete získať ExpressVPN v obchode Amazon,

vždy máte možnosť stiahnuť si svoj súbor APK a nainštalovať ho. Najprv by ste sa však mali uistiť, že program Firestick dokáže inštalovať aplikácie z neznámeho zdroja.

Pre uľahčenie uvádzame túto možnosť:

 1. Prejdite na domovskú obrazovku a kliknite na položku „nastavenia“. Uvidíte možnosť „Moja požiarna televízia / zariadenie“, stlačte ju
 2. Ďalej kliknite na položku „Možnosti vývoja“ zo zoznamu hneď potom o
 3. Teraz musíte zapnúť „Aplikácie z neznámych zdrojov“ a máte hotovo

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je stiahnuť súbor APK na inštaláciu ExpressVPN.

 1. Zadajte https://www.firesticktricks.com/expresson URL URL downloader
 2. Ak chcete pokračovať, stiahnite si ho
 3. Po dokončení sťahovania kliknite na „Inštalovať“
 4. Kliknutím na tlačidlo „hotovo“ a výberom možnosti „odstrániť“ ušetríte miesto

A s tým by mala byť aplikácia pridaná do vášho zoznamu aplikácií.

Po úspešnom nainštalovaní súboru APK ExpressVPN do zariadenia Fire TV môžete získať prístup k tejto novo stiahnutej sieti VPN prejdením na zoznam aplikácií.

 1. Pre počiatočné nastavenie kliknite na možnosť „otvoriť“ a vyberte možnosť „prihlásiť sa“
 2. Teraz zadajte svoje poverenia. Ak ešte nemáte účet, získajte prihlasovacie údaje z oficiálnej webovej stránky ExpressVPN
 3. Ak ste skončili, kliknite na „OK“ a nastavte konfiguráciu
 4. ExpressVPN by sa teraz mal objaviť na domovskej stránke aplikácie
 5. Kliknutím na tlačidlo červeného kruhu pripojíte zariadenie ExpressVPN k televízoru Fire
 6. Blahoželáme! Teraz je dobré ísť

záver

ExpressVPN je všestranný produkt, ktorý na rozdiel od ostatných sietí VPN vyrieši všetko vaše súkromie a odblokuje obmedzujúce problémy s obsahom. Táto príručka vám pomôže nainštalovať ho, ale ak máte nejaké otázky alebo návrhy, zanechajte komentár v sekciách komentárov nižšie.t

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map