Keď hovoríme o najlepších doplnkoch Kodi pre videá a filmy, vždy narazíme na Exodus a Covenant. Mnohí používatelia Kodi však nepoznajú jednu vec: dostupnosť nového doplnku videa Kodi s názvom Fantastic.

Mnoho používateľov ho spomína ako vidličku Exodusu alebo Dohovoru. Pravda je, že je to lepšie ako obidva tieto doplnky z dôvodu dostupnosti lepších prepojení 4K a HD. V tejto príručke vám povieme, ako nainštalovať doplnok Fantastic Kodi a ďalšie informácie týkajúce sa produktu Kodi vpn. Fantastický doplnok Kodi patrí medzi niektoré z doplnkov, ktoré fungujú aj na konzole Xbox One Kodi.

Fantastická adresa URL na stiahnutie repozitára Kodi

K doplnku Fantastic Kodi môžete získať prístup pomocou odkazu: http://fspmkodi.com/repo/

Môžete tiež priamo stiahnuť súbor Zip z odkazu a nainštalovať doplnok Fantastic Kodi. Nasleduj tieto kroky:

 1. Stiahnite si Súbor ZIP na vašom zariadení.
 2. Kliknite na ikonu Ikona ozubeného kolieska (Nastavenia) > Inštalácia zo súboru ZIP > Vyhľadajte stiahnutý súbor a kliknite na repository.Firestickplusman-0.1.2 > Počkajte na oznámenie.
 3. cvaknutie Inštalácia z úložiska > vybrať Firestickplusman Addons > Inštalácia > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.

Ako nainštalovať fantastický doplnok Kodi na kryptón verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi > Kliknite na ikonu Ikona nastavení > cvaknutie Správca súborov.ako nainštalovať fantastický kodi addon
 2. Dvakrát kliknite na pridať zdroj > Kliknite na ‘žiadne ‘ > Napíšte toto URL http://fspmkodi.com/repo/ > Kliknite na tlačidlo OK > Pomenujte tento zdroj médií „Fantastický repo“ > Kliknite na tlačidlo OK.ako nainštalovať fantastický kodi addon na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi stlačením ESC kľúč viackrát > cvaknutie pridaťons > Kliknite na ikonu truhlík tvarovaný ikona.fantastické kodi
 4. cvaknutie Inštalácia z PSČ súbor > vybrať Fantastická repo> cvaknutie repo > repository.firestickplusman-0.1.2.zipfantastický kodi addon
 5. Teraz kliknite Inštalácia z Úložisko > vybrať Firestickplusman Addons > video pridaťons > vybrať fantastický > cvaknutie Inštalácia> Počkajte na inštaláciu doplnku.ako pridať fantastický kodi addon
 6. Po zobrazení oznámenia sa vráťte na stránku Hlavné Ponuka> pridaťons> Otvorené video pridaťons > Kliknite na fantastický > Prejdite si svoj obľúbený obsah a užívajte si!

fantastické kodi addon na stiahnutie

Ako nainštalovať fantastický doplnok Kodi Addon – Video

Ako nainštalovať fantastický doplnok Kodi na Jarvis vo verzii 16 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi > Kliknite na ikonu Ikona systému > Otvorené Správca súborov.
 2. Dvojité kliknutie pridať zdroj > Kliknite na tlačidlo ‘žiadne ‘ > Zadajte toto URL http://fspmkodi.com/repo/ > cvaknutie hotový > Pomenujte tento zdroj médií ‘fantastický repo ‘ > hotový> cvaknutie OK.
 3. Ísť do Hlavné menu Kodi viacnásobným stlačením klávesu ESC > cvaknutie systém> pridaťons > Inštalácia z PSČ súbor > vybrať Fantastická repo> cvaknutie repo > cvaknutie repository.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Teraz kliknite Inštalácia z Úložisko > Kliknite na Firestickplusman Addons > Otvorené video pridaťons > vybrať fantastický > cvaknutie Inštalácia> Počkajte na inštaláciu doplnku.
 5. Po zobrazení oznámenia sa vráťte na stránku Hlavné Ponuka> pridaťons> Otvorené video pridaťons> fantastický.

Teraz môžete prehľadávať svoj obľúbený obsah a vychutnať si fantastický zážitok Kodi!

Ako nainštalovať fantastický doplnok Kodi na Fire Stick

Po nainštalovaní produktu Kodi budete môcť nainštalovať doplnok Fantastic Kodi na Fire Stick. Na inštaláciu Kodi na Fire Stick môžete použiť nášho sprievodcu.

Pri inštalácii doplnku Fantastic Video na Fire Stick postupujte podľa tohto sprievodcu krok za krokom:

 1. odpálenie požiarne Palica > Ísť do nastavenie > systém.
 2. Otvorené vývojka možnosti > Zapnite ladenie ADB a aplikácie od Neznáme zdroje.
 3. Vráťte sa na Fire Fire Kodi Domov > Kliknite na Vyhľadávanie > typ kodi > Otvorené kodi.
 4. Po otvorení aplikácie Kodi postupujte podľa pokynov uvedených pri inštalácii verzie Fantastic Kodi Krypton. Postup je podobný ako v prípade Krypton.

Fantastický doplnok Kodi nefunguje / chyby / problémy

Fantastická spoločnosť Kodi zlyhala pri inštalácii závislosti

Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje, keď existuje problém s úložiskom. Ak narazíte na túto chybu, úložisko môže byť nefunkčné alebo aktualizované.

Riešenie

Môžete mu dať nejaký čas a skontrolovať neskôr, či k problému došlo z dôvodu aktualizácie alebo vypnutia odkazu. V prípade, že sa adresa URL vypne, skúste použiť alternatívnu adresu URL.

Fantastický kodi sa nepodarilo pripojiť k úložisku

To znamená, že ste zadali nesprávny zdrojový odkaz na úložisko alebo došlo k chybe syntaxe.

Riešenie

Uistite sa, že ste zadali správnu adresu URL, aby ste sa vyhli takejto chybe.

Fantastická recenzia doplnku Kodi

Používatelia potrebujú fórum na vyjadrenie svojich názorov, kritiky a podpory pre doplnky. Aké lepšie miesto ako Reddit? Vlákno podľa vlákna sa zobrazia komentáre mixu.

Pozrite sa na tento komentár, tento používateľ odkazuje na Fantastic ako vidlicu Dohovor, aj keď ho tento používateľ napriek inštalácii nepoužil.

fantastická recenzia

Niektorí používatelia vychovávali hračky a sarkasmus:

fantastická reddit recenzia

A potom sú tí, ktorí dokonca išli do hĺbky svojho kódu:

fantastický addon kodi

Fantastické alternatívy Kodi

 1. exodus
 2. zmluva
 3. Gurzil
 4. Odpor
 5. Genesis
 6. 321 filmov
 7. Nekódované Kodi

Zabaliť

Dá sa bez váhania povedať, že doplnok Fantastic Kodi je presne tak, ako je uvedené v jeho názve. Fantastickí používatelia Kodi veľmi oceňujú jeho funkčnosť a prepojenia a hodnotia ich viac ako Covenant. Dá sa povedať, že tento doplnok mohol Dohovor zanechať.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me