Ako nainštalovať filmy Openload na Kodi za menej ako 7 krokov

Openload je dlhodobá služba na hosťovanie súborov, ktorá ponúka svoje služby používateľom Kodi. S populárnymi doplnkami kodi, ako sú Covenant a Exodus, ktoré ponúkajú prúdy Openload, je dôležité vedieť, ako nainštalovať Openload na server Kodi..


Kodi NewsUž ste niekedy počuli o Kodi AKCII? Áno, sú pravdivé & blokuje milióny používateľov pri sledovaní bezplatného obsahu. VPN môže udržať vašu identitu v anonymite a v bezpečí. PureVPN je vaše najlepšie riešenie na ochranu pred upozorneniami DMCA, problémami s autorskými právami & odblokovanie rôznych doplnkov, ako je Neptún Rising, Covenant alebo GAIA.purevpn cta

Takže bez ďalšieho zdržania sa k tomu dostaneme priamo!

  1. Ako nainštalovať Openload na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej
  2. Ako zakázať Openload na Kodi
  3. Openload Kodi Recenzie
  4. Openload Kodi nefunguje / chyby / problémy

Ako nainštalovať Openload na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

  1. odpálenie kodi vo vašom systéme > Ísť do nastavenie (Ikona v tvare ozubeného kolesa) v hornom menu > Kliknite na Správca súborov > Posuňte zobrazenie nadol a dvakrát klepnite na Pridať zdroj.Ako nainštalovať openload na kodi
  2. Keď sa na obrazovke zobrazí okno, kliknite na ikonu , Žiadne ‘ voľba > typ Adresa URL úložiska spoločnosti Dandy Media http://www.dandymedia.club/repo/ > cvaknutie OK > Zadajte názov úložiska, t. Dandy Media > cvaknutie OK a zatvorte krabicu.Ako nainštalovať openload na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
  3. Vráťte sa do Kodi Home stlačením , Backspace ‘ na klávesnici > Potom choďte na Add-ons vľavo > vybrať Inštalátor balíkov (Ikona v tvare poľa) v ľavom hornom rohu.openload na kodi
  4. Teraz kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Vyhľadajte a kliknite na Dandy Media > Repository.dandymedia.zip > Inštalácia archívu bude trvať niekoľko minút.openload kodi nastavenie
  5. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Prejdite nadol a vyhľadajte Dandy Media > Ísť do Doplnky videa > vybrať Openload zo zoznamu > cvaknutie Inštalácia.Opeload kodi settings
  6. Po inštalácii Openload prejdite na stránku Kodi Home > Kliknite na Add-ons > potom Doplnky videa > Openload > Užite si filmy!

ako nainštalovať openload na kodi jarvis verzie 16 alebo nižšej

Ako nainštalovať Openload na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

  1. odpálenie Kodi Jarvis vo vašom systéme > Kliknite na systém > potom Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
  2. cvaknutie , Žiadne ‘ keď sa zobrazí rámček > typ URL http://www.dandymedia.club/repo/ > cvaknutie hotový > Zadajte názov „Dandy Media“ > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
  3. Teraz sa vráťte na Hlavné menu Kodi > Potom vyberte systém menu znova > Kliknite na Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > potom Dandy Media > repository.dandymedia.zip
  4. Ísť do Inštalácia z úložiska > Kliknite na Úložisko médií Dandy > Doplnky videa > vybrať Openload > Inštalácia > Užite si to!

Ako zakázať Openload na Kodi

  1. Zakázanie Openload na Kodi je celkom jednoduché. Postupujte podľa týchto krokov:
  2. Spustite program Kodi vo vašom systéme > Choď do nastavení > potom Nastavenia systému.
  3. Prejdite na položku Doplnky a vyberte položku Spravovať závislosti..
  4. Teraz vyberte možnosť „URL Resolver“ > potom nakonfigurujte.
  5. Vyhľadajte Openload pod jedným zo zoznamov prekladačov.
  6. Keď nájdete Openload, vypnite možnosť „Povoliť“.

Openload Kodi Recenzie

Mnoho používateľov Kodi hľadá bezpečnosť a bezpečnosť pri používaní Openload. Jedným z hlavných problémov je, že vaša IP adresa je odhalená, keď spárujete s Openload. Používateľ na reddite mal rovnaké obavy, ale vášnivá komunita Kodi mu rýchlo pomohla.

openload kodi hodnotenie

Podobne aj iný používateľ Kodi hľadal spôsob, ako používať Openload na Firestick.

openload reddit review

Openload Kodi nefunguje / chyby / problémy

Keď začnete používať Openload, pri konfigurácii doplnku sa stretnete s mnohými chybami. Medzi najčastejšie chyby patria:

Autorizáciu Openload Stream v spoločnosti Kodi Firestick

Pre používateľov používajúcich Openload na PC alebo Mac nie je párovanie vášho zariadenia problémom. Autorizácia streamov Openload v zariadení Kodi Firestick však má mnoho používateľov zmätených. Túto chybu však môžete ľahko vyriešiť.

Pretože Openload spáruje vašu IP adresu, všetky zariadenia používajúce rovnakú adresu by mali byť spárované. Ak je váš Firestick pripojený k rovnakej sieti Wi-Fi, mala by mať rovnakú IP adresu. Všetko, čo musíte urobiť, je spárovať Openload s akýmkoľvek iným zariadením (PC, Mac, telefón s Androidom atď.) A váš Firestick sa v priebehu procesu tiež spáruje..

Autorizácia Openload Stream Kodi 17

Táto chyba sa zvyčajne vyskytne, keď nezačiarknete políčko captcha. Pri párovaní so serverom Openload nezabudnite začiarknuť políčko „Nie som robot“. Týmto sa vyrieši chyba autorizácie streamovania Openload pre Kodi 17.

Zabaliť

Tam to máte, ľudia, skončili sme s naším sprievodcom Openloadom. Môžete použiť vyššie zobrazenú metódu na inštaláciu Openloa na Kodi 17 alebo Kodi 16. Ak narazíte na akýkoľvek problém so spustením doplnkov, pozrite si chyby, ktoré sme uviedli. Ak problém pretrváva, napíšte nám komentár nižšie a my vám pomôžeme.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map