Ako nainštalovať Hráči Klub na Kodi Leia, Krypton a Jarvis

Hráči Klub je doplnok IPTV, ktorý ponúka stovky amerických kanálov, videá na požiadanie, živé športy a Retro TV. Nie je to dlho, čo tento doplnok Kodi zasiahol svet Kodi svojimi najnovšími funkciami.


Aby doplnok fungoval v službe Kodi, vyžaduje používateľské meno a heslo, ktoré sa už niekoľkokrát zmenilo. Navyše je to služba IPTV a budete potrebovať VPN pre Kodi, ktorá vám môže pomôcť obísť geografické obmedzenia a zašifrovať vašu komunikáciu pre kvalitný stream.

Dôležitou súčasťou tohto doplnku je jeho popis toho, ako dlho bola relácia spustená. Tento doplnok bol presunutý na prémiovú / platenú verziu, stále však nájdete veľa bezplatných doplnkov pre kodi.

Výstraha! Mali by ste používať VPN, aby ste pri používaní Hráči Klub zostali anonymní, pretože bude chrániť vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah v prehrávači Klub.

Aby ste si mohli prezrieť americké kanály a niektoré kanadské kanály, musíte vedieť, ako nainštalovať Hráči Klub na Kodi. Aby sme vás to naučili, uviedli sme zoznam krokov pre spoločnosť Kodi Leia, Krypton a Jarvis. Čítajte ďalej!

Ako nainštalovať prehrávače Klub na výučbu Kodi – Video Predpokladaný čas: 2 minúty

Ako nainštalovať Hráči Klub na Kodi Leia a Krypton

 1. Spustite program Kodi > Kliknite na ikonu ozubeného kolieska umiestnenú v hornej časti, ktorá sa označuje aj ako ikona Nastavenia > Na konci vyberte možnosť Správca súborov > Posuňte zobrazenie nadol a dvakrát kliknite na Pridať zdroj.ako nainštalovať hráčov na kodi
 2. Dvojitým kliknutím na položku Pridať zdroj dostanete rámček, v ktorom musíte kliknúť na položku „Žiadne“. > Kliknutím na Žiadne sa objaví možnosť, ktorá bude vyžadovať adresu URL úložiska, takže napíšte http://theplayersklub.us/playersklub/ > Teraz v dolnej časti poľa musíte vpravo od názvu úložiska, takže napíšte „Hráči Klub“ > Kliknutím na tlačidlo OK zmizne políčko.Ako nainštalovať hráčov klub na kodi kryptón verzia 17
 3. Ak sa chcete presunúť na ďalší krok, musíte sa vrátiť do hlavnej ponuky Kodi > Kliknite na kartu Doplnky > a potom kliknite na ikonu Box s názvom Package Installer.hráči klub na kodi
 4. Po kliknutí na ikonu Inštalátor balíkov musíte vybrať možnosť Inštalovať zo súboru ZIP > Táto možnosť otvorí ďalšie pole, kde musíte vybrať hráčov Klub > Potom kliknite na repository.playersklub-1.0.zip.nastavenie inštalácie prehrávača
 5. Počkajte na inštaláciu úložiska. Po dokončení sa v pravom hornom rohu obrazovky zobrazí nápis „Doplnok nainštalovaný“..hráči klub kodi settings
 6. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska > Vyhľadajte a kliknite na Reprezentácie hráčov Klubu > Doplnky videa > Potom kliknite na Hráči Klub > Inštalácia.hráči klub na kodi
 7. Počkajte na inštaláciu doplnku.hráči klubu xbmc konfiguráciu na kodi
 8. Po dokončení inštalácie prejdite späť do hlavnej ponuky Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Doplnky videa > Hráči Klub > Užite si to!

hráči klub kodi sprievodca

Ako nainštalovať prehrávače Klub na Kodi Jarvis verzie 16

 1. V systéme otvorte aplikáciu Kodi Jarvis > Kliknite na možnosť Systém > Potom kliknite na Správca súborov > Potom dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Pred vami sa zobrazí pole, kliknite na „Žiadne“. > Zadajte túto adresu URL http://theplayersklub.us/playersklub/ a kliknite na tlačidlo Hotovo > Teraz zadajte názov archívu „Hráči Klub“ a kliknite na Hotovo > Teraz kliknite na tlačidlo OK.
 3. Keď pole zmizne, vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na Systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > Hráči Klub > Potom kliknite na repository.playersklub-1.0.zip
 4. Teraz vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Vyhľadajte a kliknite na repozitár Hráči Klub > Doplnky videa > Hráči Klub > Inštalácia > Užite si to!

Hráči Klub Heslo

Nie je to tak dávno, bol Klub Klub bezplatnou verziou, ktorá bola dostupná pre používateľov Kodi. Svojim bezplatným používateľom poskytlo užívateľské meno a heslo, ktoré by sa často menili. To však už nie je možné. Používatelia Kodi musia získať prémiový účet na odomknutie kanálov.

Hráči Klub IPTV

Hráči Klub ponúka celý rad kanálov IPTV v USA vrátane niektorých kanadských kanálov. Tu je zoznam kanálov, ktoré doplnok obsahuje:

 1. ESPN
 2. Discover
 3. Kanál histórie
 4. MSNBC
 5. &E

Hráči Klub Premium

Účet Hráči Klub Premium ponúka od 500 amerických kanálov$ 5. Neexistuje žiadna škoda zaplatiť 5 USD za sledovanie najlepších kanálov IPTV v USA.

Ďalšou výhodou, ktorú získate v prémiovej verzii, je jej kvalita videa. Hráči Klub síce síce nesľubuje ponúknuť kvalitu HD, ale napriek tomu je jemnejší.

Zabaliť

Hráči Klub je prémiový doplnok, ktorý ponúka viac ako 500 amerických kanálov IPTV vrátane živých športov. Nie je to tak dávno Hráči Klub bol bezplatná verzia doplnku Kodi, ktorý sa vďaka svojej popularite stal prémiovým servisom.

Zvýšil počet kanálov IPTV vo svojej prémiovej verzii s lepšou kvalitou videa, počnúc od 5 USD. Ale existuje alternatíva k hráčskemu klubu, ktorým je addon Neptun Rising Kodi, ktorý je zďaleka jedným z najlepších kodi doplnkov. V tejto príručke sme poskytli podrobné kroky o tom, ako nainštalovať Hráči Klub na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map