Existuje iba niekoľko doplnkov, v ktorých môžete sledovať tony kanálov IPTV a na začiatku zoznamu nájdete doplnok i4atv..

Ak streamujete s doplnkami IPTV Kodi, dôrazne sa odporúča používať sieť VPN pre Kodi, pretože obsahujú geograficky obmedzené toky a musíte sa ubezpečiť, že streamujete bezpečne..

Výstraha: Streamovanie vašej obľúbenej relácie alebo filmu pomocou doplnkov tretích strán bez VPN bude určite znamenať problémy s autorskými právami a porušovaním. Uvažuje sa o neoficiálnych doplnkoch Kodi ILLEGAL vo väčšine krajín. Tu je a Kodi VPN chráni vašu identitu & chráni vás pred autorskými právami a upozorneniami podľa zákona DMCA a zároveň odblokuje obsah s obmedzeným geografickým obsahom.
 CTA

I4atv je najnovší prírastok do doplnku Kodi IPTV pre kanál Kodi, ktorý nejako dokáže vysielať mnoho populárnych kanálov z celého sveta. Prezrite si náš najlepší zoznam doplnkov spoločnosti Kodi a zistite, ktoré doplnky sú na vrchole zoznamu.

V tomto sprievodcovi nastavením diskutujeme o tom, ako nainštalovať i4atv na Kodi, aby ste na svojom zariadení mohli sledovať živé športové prenosy.

 1. Ako nainštalovať i4atv na Kodi Leia / Krypton, verzia 18 / 17.6
 2. Ako nainštalovať i4atv na Kodi Jarvis, verzia 16
 3. i4atv Repo Zip na stiahnutie
 4. i4atv Apk
 5. i4atv nefunguje / chyby / problémy

Ako nainštalovať i4atv na Kodi Leia / Krypton, verzia 18 / 17.6 alebo vyššia

 1. Spustite program Kodi Krypton vo vašom systéme > Kliknite na Prevodovka icon (Ikona Nastavenia) umiestnená v hornej časti > Vyberte možnosť Správca súborov > Na ľavej strane posuňte zobrazenie nadol a dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj.Ako-to-install-i4atv-na-Kodi
 2. Na obrazovke sa čoskoro objaví box, takže klepnite na , Žiadne ‘ možnosť a vložte URL http://srp.nu/ > cvaknutie OK > Teraz v dolnej časti poľa zadajte názov úložiska „Super Repo“ > cvaknutie OK zatvorte krabicu.ako nainštalovať i4atv na Kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Ísť do Domovská stránka spoločnosti Kodi klepnutím na , Esc ‘ na klávesnici > Potom choďte na Add-ons Ponuka > vybrať Ikona poľa na vrchu.i4atv na Kodi
 4. Teraz kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Tu sa zobrazí pole, takže prejdite nadol a vyberte položku Super Repo > potom kryptón > Kliknite na úložisko > SuperRepo > Teraz kliknite na SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Inštalácia bude trvať niekoľko minút.Nastavenie i4atv kodi
 5. Po nainštalovaní úložiska sa v pravom hornom rohu obrazovky zobrazí vyskakovacie okno, ktoré potvrdí inštaláciu > Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Repozitáre SuperRepo [Krypton] [v7].Nastavenia kodónu i4atv
 6. Teraz vyberte Úložisko doplnkov > Tu nájdete zoznam mnohých repozitárov Super Repo, takže kliknite na Všetky SuperRepo [Krypton] [v7] > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na inštaláciu úložiska.Konfigurácia i4atv kodi
 7. Teraz sa vráťte znova do Inštalácia z úložiska možnosť stlačením , Esc ‘ na klávesnici > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu Všetky SuperRepo [Krypton] [v7] > vybrať Doplnky videa > Prejdite nadol a vyhľadajte i4atv > hit Inštalácia > Počkajte na dokončenie inštalácie.Ako nainštalovať i4atv DX na kodi jarvis verzie 16 alebo nižšie
 8. Doplnok i4atv je teraz nainštalovaný > Ak chcete otvoriť doplnok i4atv 2017, prejdite späť na stránku Kodi Home > vybrať Add-ons voľba > Kliknite na Doplnok videa > Na pravej strane obrazovky kliknite na i4atv > Užite si to!

Ako nainštalovať i4atv na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorené Kodi Jarvis > Ísť do systém Ponuka > Kliknite na podponuku ‘Správca súborov’ > Dvojité kliknutie Pridať zdroj umiestnené dole.
 2. cvaknutie , Žiadne ‘ keď sa zobrazí rámček > Napíšte URL http://srp.nu/ > cvaknutie hotový > V dolnej časti zadajte názov úložiska „Super Repo“ > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 3. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi stlačením , Backspace ‘ kláves na klávesnici > Kliknite na systém > potom Add-ons > Teraz klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Z poľa vyberte Super Repo > Kliknite na Jarvis > potom úložisko > SuperRepo > Teraz vyberte superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Po nainštalovaní programu Super Repo kliknite na ikonu Inštalácia z úložiska > Vyhľadajte a kliknite na Repozitáre SuperRepo [Jarvis] [v6] > Úložisko doplnkov > vybrať Všetky SuperRepo [Jarvis] [v6] > Inštalácia.
 5. Vráťte sa do Inštalácia z úložiska voľba > Kliknite na Všetky SuperRepo [Jarvis] [v6] > Doplnky videa > vybrať i4atv > hit Inštalácia.

i4atv Repo Zip na stiahnutie

Ďalším spôsobom, ako nainštalovať i4atv 2017, je stiahnutie súboru zip Repository Repository. Pred začatím inštalácie si stiahnite súbor zip zdola:

Pre spoločnosť Krypton: Stiahnite si súbor Super Repo Zip

Pre Jarvisa: Stiahnite si súbor Super Repo Zip

 1. Otvorené Kodi Krypton > Ísť do Add-ons > Ikona poľa na vrchu > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Navigácia alebo Nahrať stiahnutý súbor Super Repo Zip > Počkajte na inštaláciu.
 2. Ísť do Inštalácia z úložiska voľba > Kliknite na Repozitáre SuperRepo [Krypton] [v7] > Úložisko doplnkov > Všetky SuperRepo [Krypton] [v7] > Inštalácia.
 3. Po inštalácii stlačte Hit , Backspace ‘ dvakrát stlačte kláves a potom vyberte rolovanie nadol Všetky SuperRepo [Krypton] [v7] > Ísť do Doplnky videa > vybrať i4atv > cvaknutie Inštalácia > Užite si to!

i4atv Apk

Teraz môžete nainštalovať i4atv do zariadenia Android stiahnutím apk i4ATV. Podľa pokynov uvedených nižšie nainštalujte apk i4atv na Fire Stick / TV alebo akékoľvek iné zariadenie s Androidom.

 1. Stiahnite si i4atv APK
 2. Na zariadení s Androidom prejdite na stiahnutý súbor.
 3. Otvorte sprievodcu inštaláciou a začnite s inštaláciou i4atv. Pozrite sa na týchto najlepších kodi sprievodcov.

Recenzie i4atv Reddit

Ďakujem za tento stream i4atv.us dobrotu, pretože nemôžem prinútiť ESPN, aby pracoval pre celý život …

– Posilnenie (@Gymtertainment) 15. apríla 2017

Iba pár doplnkov Kodi dokáže vysielať živé kanály ESPN na Kodi. Mnoho používateľov Kodi to potvrdilo, pretože ide o doplnok k sledovaniu živých športov. Prináša vám športové prenosy z celého sveta.

Máte nejaké dobré odkazy pre reláciu 2? I4atv.us pre mňa buffery non stop

– Daniel (@ Daniel_san2013) 14. apríla 2017

Hoci doplnok i4atv Kodi vám ponúka veľa možností na streamovanie, vyrovnávacia pamäť je bežný problém, ktorému čelí väčšina. Vyrovnávacia pamäť Kodi vám môže pri sledovaní športu zničiť všetok fond, takže podľa pokynov v časti nižšie môžete riešiť problémy s vyrovnávaním i4atv..

i4atv nefunguje / chyby / problémy

Problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte

Vyrovnávacia pamäť je bežný problém s doplnkami a konkrétne s i4atv. Vyrovnávacia pamäť Kodi, ktorá sa vyskytuje počas filmov a televíznych relácií, je pri sledovaní živých športov rovnako nepríjemná. Môže to zničiť všetku zábavu, ale čo je najdôležitejšie, môže vyzvať používateľov, aby znova nenavštívili spoločnosť Kodi.

Riešenie

Vyrovnávacia pamäť Kodi sa vyskytuje kvôli zvýšeniu vyrovnávacej pamäte v Kodi. Preto odporúčame používateľom spoločnosti Kodi vymazať vyrovnávaciu pamäť pomocou Sprievodcu Merlin. Popri vyrovnávacej pamäti prehliadača odstráni Merlin Wizard aj miniatúry a balíčky.

Zlyhala inštalácia závislosti

Pri inštalácii doplnku i4atv iného ako zo Super Repo používatelia Kodi často dostanú chybu s názvom „Nepodarilo sa nainštalovať závislosť“. Tento problém sa zvyčajne vyskytuje, keď úložisko alebo doplnok prestal pracovať alebo prechádza aktualizáciou.

Riešenie

Existuje jednoduché riešenie tohto problému a vyžaduje inštaláciu správneho archívu pre i4atv. Super Repo je tým pravým úložiskom pre inštaláciu i4atv. Preto sme poskytli sprievodcu nastavením od spoločnosti Super Repo, ktorý problém vyrieši.

Zabaliť veci

Doplnok i4atv Kodi vytvára silný dojem pre používateľov Kodi s pôsobivým zoznamom kanálov IPTV dostupných na streamovanie. Tento doplnok nájdete v Super Repo Repositories medzi mnohými ďalšími doplnkami. Táto inštalačná príručka poskytuje podrobnosti o tom, ako nainštalovať i4atv na Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me