Ako nainštalovať IceFilms na Kodi za menej ako 4 minúty

icefims-Kodi-add-on


Tento doplnok je k dispozícii v úložisku Kodil a je v tejto príručke uvedený v časti Kodi Leia, Krypton a Kodi Jarvis..

IceFilms už mnoho rokov plní svoje očakávania ako jeden z najlepších filmových doplnkov na svete Kodi. Môžete filmovať celý deň.

Uistite sa, že používate kodi vpn na ochranu svojej online prítomnosti pred škodlivým softvérom a hackermi. Nielen to vám tiež poskytne neobmedzený prístup k veľkému obsahu, ktorý je vo vašom regióne obmedzený.

Ako nainštalovať IceFilms na verzie Kodi Leia a Krypton

 1. Otvorené kodi > Potom choďte na nastavenie > Kliknite na súbor manažér > Teraz dvakrát kliknite pridať zdroj > Zobrazí sa pole, takže kliknite na tlačidlo ‘žiadne ‘ako nainštalovať ľadové filmy na kodi
 2. Napíšte URL pre úložisko http://kdil.co/repo/ > Potom kliknite na tlačidlo OK OK > Ak sa pozriete na spodnú časť, požiada vás o názov zdroja médií, takže napíšte ‘kodili repo ‘ > Potom kliknite na tlačidlo OK OK.ako nainštalovať ľadové filmy na kodi kryptón verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Ísť do kodi Domov > Potom vyberte pridaťons možnosť, ktorá sa zobrazí v ponuke na ľavej strane > Teraz kliknite na truhlíkikona umiestnené v hornom menu.icefilms na nastavenie kodi
 4. Na tejto stránke musíte vybrať Inštalácia z Súbor ZIP voľba > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu ‘Kodil Repo‘ > Vyberte úložisko Kodil.zip > Inštalácia úložiska bude nejaký čas trvať.URL na stiahnutie súboru
 5. Po inštalácii kliknite na Inštalácia z úložiska > Potom vyberte kodili Úložisko > Ísť do Doplnky videa > potom IceFilms > lis Inštalácia > Teraz počkajte, kým sa inštalácia uskutoční.icefilms na kodi nastavenia
 6. Po dokončení prejdite späť na úvodnú obrazovku Kodi > Kliknite na Add-ons > Potom VDoplnky ideo > Nakoniec kliknete na IceFilms > Vyberte sekciu Filmy a užívajte si!

ako pridať icefilms na kodi

Ako nainštalovať IceFilms na Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené Kodi Jarvis > Na prednej strane obrazovky kliknite na systém > Potom kliknite na súbor manažér > Posuňte zobrazenie nadol a dvakrát kliknite na ikonu pridať zdroj.
 2. Kliknite na ‘žiadne ‘ pri otvorení dialógového okna > Potom napíšte URL http://kdil.co/repo/ a kliknite na tlačidlo OK hotový > Teraz napíšte tento názov ‘Kodil Repo“A znova kliknite na hotový ak sa zobrazí možnosť > Potom kliknite na tlačidlo OK OK zatvorte krabicu.
 3. Teraz choďte do Kodi Domov > Kliknite na systém > potom Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Tým sa dostanete do iného poľa, kde musíte kliknúť Kodil Repo > potom Kodil.zip
 4. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > To by vás viedlo k množstvu úložísk, takže kliknite na Úložisko Kodil > video Add-ons > IceFilms > Inštalácia > Užite si filmy a televízne programy!

Adresa URL na stiahnutie adresy IceFilms

Je možné, že prvé tri kroky pri inštalácii IceFilms Kodi 2019 môžete preskočiť podľa nasledujúcich krokov:

 1. Stiahnite si súbor IceFilms Zip z TU a uložte ho do svojho počítača.
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > Potom prejdite na položku Doplnky > Ikona poľa > Kliknite na možnosť Nainštalovať zo súboru ZIP a odtiaľ prejdite stiahnutým súborom a počkajte na inštaláciu.
 3. Prejdite na Inštalácia z úložiska > Úložisko Kodil > Doplnky videa > Potom IceFilms > Inštalácia > Užite si to!

IceFilms nefunguje / Opravy / Problémy na Kodi

Keď donucovacie orgány zrušili úložisko fúzií, spoločnosť IceFilms musela nájsť ďalšie úložiská kodi, aby sa do nich zmestili, a tam sa začali vyskytovať chyby. Niektoré z chýb a ich opravy sú uvedené nižšie:

Závislosť IceFilms zlyhala pri inštalácii

IceFilms Kodi 2019 bol prvýkrát k dispozícii na úložisku Fusion. Po kolapse aplikácie Fusion sa mnohí používatelia zariadenia Kodi pokúsili nainštalovať doplnok, ale zobrazila sa mu chyba „Zlyhanie pri inštalácii“. To znamená, že archívu, v ktorom bol tento doplnok k dispozícii, chýbali potrebné súbory.

Riešenie

IceFilms je teraz k dispozícii v úložisku Kodil, ktoré funguje dokonale. V našom sprievodcovi vyššie sme diskutovali o rovnakom prístupe, ktorý sa týka úložiska jadrovej syntézy.

IceFilms nedokáže streamovať

Používatelia spoločnosti Kodi sa tiež sťažujú na to, že doplnok nedokázal streamovať nič. Tieto problémy súvisia s vývojármi spoločnosti IceFilms, t. J. Eldorado. Doplnok nedokáže zachytiť vonkajšie odkazy a nedokáže poskytovať streamingovú službu.

Riešenie

Pri tomto type chyby je lepšie počkať, kým vývojári vyriešia tento problém, a potom sa o niekoľko minút pokúsi o prístup k doplnku. Dokonca aj aktualizácia môže niekedy spôsobiť, že sa doplnok bude správať takýmto spôsobom.

Recenzie IceFilms Kodi

Tí 3 pracujú skvelé ľadové filmy, ktoré nie sú dobre zoškrabané. Nechajte to z rozbiť repo a hovorí, že nie je stanovená

– MO (@ kmar_NY) 20. septembra 2017

Denné chyby a chyby viedli k silnejšej reakcii používateľov Kodi za posledný mesiac. Najbežnejším z nich je problém so škrabaním. IceFilms predstavuje spoločnosť Kodil repo po tom, čo bola prekopaná Fusion Repository. Odvtedy stratilo svoje čaro.

Prečo používať ľadové filmy, keď má konvencionár všetko spoločné?

– Shaun Bradley (@ ShaunBradders) 19. augusta 2017

Zdá sa, že spoločnosť Covenant získala všetku pozornosť v tak krátkom čase, že vykorenila veľký doplnok svojej doby. Pretože v doplnku IceFilms je príliš veľa chýb, používatelia Kodi dávajú prednosť najjednoduchšiemu riešeniu, t. J. Inštalácii paktu. To viedlo k zníženiu popularity IceFilms.

Zabalenie

IceFilms nemusí byť rovnaký ako predtým, ale stále poskytuje dlhé hodiny zábavy. Keď nainštalujete Icefilms na Kodi, môžete sledovať všetky najnovšie filmy. Tento doplnok nájdete v úložisku Kodil a od tej doby stratil svoje kúzlo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map