ipvanish-on-firestick

Hľadáte návod, ako nainštalovať IPVanish na Firestick? Bez pochybností ste sa dostali na správne miesto!

V tejto ukážke krok za krokom vás prevediem všetkým, čo potrebujete vedieť o jednej z najpopulárnejších sietí VPN pre FireStick – IPVanish!

Okrem pokynov na inštaláciu služby IPVanish tento článok vrhá svetlo na vlastnosti hviezd a tiež rozpracováva jednoduchý postup jeho testovania v aplikácii Amazon Firestick po jeho nastavení..

Nájdete presne to, čo ste hľadali, bez ďalších zmien, tu je jednoduchý postupný proces inštalácie IPVanish na Firestick, aby ste prešli AWOL, kedykoľvek budete chcieť!

Ako nainštalovať IPVanish na Firestick?

Preč sú dni, keď sa inštalácia VPN na váš Firestick ukázala ako skľučujúci proces. V súčasnosti je tento proces podobný sťahovaniu aplikácie Subway Surfer do telefónu, pretože spoločnosť IPVanish je medzi prvými poskytovateľmi VPN, ktorých aplikácia je k dispozícii (zadarmo) na inštaláciu v obchode Amazon Appstore.!

Podľa nižšie uvedených jednoduchých krokov si môžete aplikáciu stiahnuť vo formáte Flash.

 1. Otvorte Firestick a prejdite na Vyhľadávanie možnosť v ponuke pozdĺž ľavej hornej časti domovskej stránky. Obrazovka bude vyzerať ako lupa s písmenami A až Z uvedenými nižšie
 2. Vyhľadajte panel vyhľadávania prejdením písmen a zadajte text „IPV“V paneli
 3. Pri písaní protokolu IPV sa vo vyhľadávacom paneli zobrazí zoznam slov. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu IPVanish
 4. Nasledujúca obrazovka bude obsahovať niekoľko detailov o Inštalácia Kliknite na tlačidlo
 5. Pri inštalácii sa zobrazí výzva na zadanie užívateľské menoa heslo. Ak chcete pokračovať, prihláste sa
 6. Po dokončení registrácie kliknite na ikonuPrihlásiť sa a začnite používať svoju aplikáciu IPVanish
 7. Môžete si vybrať pripojiťvo vašej novo stiahnutej aplikácii. Vaše streamovacie zariadenie môže odoslať požiadavku na pripojenie. Táto správa vás informuje, že spoločnosť IPVanish chce sledovať vašu sieťovú prevádzku. Kliknite na OK pokračovať. Ak chcete VPN vypnúť, stlačte odpojiť gombík

Ako otestovať, či IPVanish pracuje na?

Ak chcete otestovať, či vaša sieť IPVanish VPN pracuje na serveri Amazon Firestick alebo nie, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov.

 1. Prejdite do obchodu s aplikáciami Amazon a stiahnite si Mozilla Firefox alebo Chrome. Oba prehliadače si môžete bezplatne stiahnuť a používať
 2. Teraz vytvorte vo svojom IPVanish možnosť pripojenia a vytvorte pripojenie
 3. Spustite stiahnutý prehliadač zadaním tejto adresy URL- https://dnsleaktest.com
 4. Keď sa dostanete na webovú stránku, môžete zobraziť IP adresu a umiestnenie. Ak služba IPVanish funguje, nebude podobná tej, ktorú už máte
 5. Nakoniec vyberte štandardný test a uistite sa, že pri používaní siete VPN nedochádza k únikom DNS

Je dôležité používať VPN s programom Firestick?

Aj keď to nie je povinné, odporúča sa vždy používať VPN so spoločnosťou Firestick. Pretože väčšina ľudí verí, že ide iba o ďalšie zbytočné náklady, ktoré by mohli spomaliť pripojenie k televízii Fire TV. Tu je zoznam niekoľkých dôvodov, ktoré postačujú na zistenie, prečo je nevyhnutné nikdy používať Firestick bez VPN.

Jednoduché používanie verejných sietí Wi-Fi

Jednou z hlavných atrakcií systému Firestick je jeho prenosnosť, pretože malý box sa dá prepravovať všade, kde je to potrebné. To však tiež znamená, že budete používať verejné Wi-Fi v reštauráciách, hoteloch a na iných miestach, ktoré sú značne neisté a nebezpečné!

Ak však náhodou používate sieť VPN, jej šifrovanie vám umožní používať Firestick v týchto nových sieťach bez obáv, že dôjde k úniku údajov z centimetrov.!

Prístup k obsahu v zahraničí

Vzhľadom na masívne fotografovanie v oblasti počítačovej kriminality a iné obavy týkajúce sa digitálneho súkromia sa mnohé webové stránky z bezpečnostných dôvodov radšej izolujú do určitého regiónu / krajiny. Keďže k nim možno pristupovať iba z adresy IP, ktorú server umožňuje, je vstup na tieto webové stránky nemožný, pokiaľ sa nenachádzate v tejto oblasti..

VPN nielen zaisťuje vaše údaje, ale tiež mení vašu IP adresu. Tieto aplikácie / softvér sú zvyčajne najlepšou voľbou pre veľké množstvo používateľov s obmedzeným geografickým umiestnením, aby obchádzali servery a prístup k obmedzenému obsahu odkiaľkoľvek, keď je to potrebné..

Bezpečnosť a ochrana

Firestick je vytvorený vo verzii operačného systému Android s názvom Fire OS. Aj keď je Android veľmi populárny po celom svete, je tiež notoricky neistý a nebezpečný.

Používatelia Firestick sú v dôsledku toho otvorení útokom hackerov spolu s poskytovateľmi internetových služieb, dohľadu zo strany vlád a iných podobných organizácií. Pomocou siete VPN sa môžete ušetriť od všetkých týchto rizík.

Prečo je pre vás IPVanish lepšou voľbou?

Napriek skutočnosti, že v tomto odvetví je teraz naložené množstvo VPN, IPVanish je nepochybne jednou z najlepších VPN pre Firestick. Mám nejaké solídne dôvody na podporu tohto tvrdenia!

Táto sieť VPN je dodávaná s oficiálnym doplnkom dostupným v obchode Amazon App Store, ktorý uľahčuje inštaláciu a spustenie. Táto aplikácia bola navrhnutá špeciálne pre používateľov spoločnosti Firestick a bola jednou z prvých medzi niekoľkými sieťami VPN, ktorá poskytla špecializovaný softvér pre zariadenie Amazonu..

Navyše, pokiaľ ide o Používatelia Kodi, IPVanish neukladá žiadne obmedzenia týkajúce sa množstva údajov ani typov súborov, ktoré používate. IPVanish na serveroch Kodi celkom dobre, pretože odblokuje aj geograficky obmedzené doplnky Kodi.

To je známe ako jeden z najbezpečnejších poskytovateľov na trhu, pretože prichádza s 256-bitový AES šifrovanie, ktoré je prakticky zlomiteľné. Má bezpečnostné funkcie ako Ochrana proti úniku DNS ktorý sa stará o vaše osobné údaje. Ak je inteligentné a plynulé streamovanie to, po čom túžite, potom je táto VPN určite tou pravou pre vás.

To nás vedie ku koncu. Považujete tento článok za užitočný? Ak máte akékoľvek otázky a pripomienky, dajte nám vedieť zanechaním komentára nižšie.

Pros

 1. Má 1300+ serverov vo viac ako 70 krajinách.
 2. Vojenská trieda AES-256 bitové šifrovanie.
 3. Podporuje 8 rôznych operačných systémov a zariadení.
 4. Integrovaná funkcia zabíjania .

Zápory

 1. Do 14 rokov – jurisdikcia očí
 2. Poskytuje iba 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

záver

IPVanish je nepochybne jedným z najlepších poskytovateľov VPN v odvetví a jej vlastnosti to dokazujú. Okamžité pripojenie, špičková bezpečnosť a plynulá rýchlosť sú očakávania od špičkového poskytovateľa VPN. Napriek všetkým úžasným vlastnostiam sa ma týka jedna vec; spadá pod jurisdikciu 5 očí.

Okrem toho mi nič nebráni v odporúčaní tejto siete VPN svojim čitateľom. Vyskúšajte túto sieť VPN a dúfame, že s ňou budete mať skvelé skúsenosti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me