Ako nainštalovať KODI na Apple TV – 8 Ľahký sprievodca krok za krokom

Pochopenie Ako nainštalovať KODI na Apple TV 4,3,2,1 nie je ľahká úloha. S našimi 8 jednoduchými krokmi sme však zjednodušili inštaláciu KODI na Apple TV.


Jednou z najdôležitejších vecí v súčasnosti pre každého online streamera je sieť Kodi VPN, ktorá dokáže odblokovať stránky s obmedzeným prístupom a poskytovať špičkové súkromie online. Ak chcete byť nákladovo efektívny, môžete vyskúšať poskytovateľov bezplatných služieb Kodi VPN. Po druhé, musíte začať s uistením, že máte na svojom Apple TV pripravené nasledujúce veci, aby ste KODI mohli ľahko nainštalovať. Uistite sa, že viete nainštalovať sieť VPN na server Kodi.

Kodi na Apple TV

Predtým, ako budete ponáhľať, nastavenie kodi na ipad by tiež vyžadovalo nasledujúce:

 1. Xcode 8 alebo novší (zadarmo)
 2. Obslužný program iOS App Signer pre Mac (zadarmo)
 3. Najnovší súbor KODI .deb pre tvOS (zadarmo)
 4. Bezplatný (ale aktívny) účet vývojára spoločnosti Apple (Zaregistrujte sa, ak ho nemáte)
 5. Počítač alebo prenosný počítač Mac so systémom Mac OS X 10.9 alebo novším

Ale predtým, ako pôjdeme ďalej, mali by sme vám pripomenúť, že jediná spoľahlivá metóda inštalácie pre Kodi funguje na Apple TV 4 a 2. K dispozícii sú aj inštalačné príručky pre Apple TV 1 a 3, ale bohužiaľ nefungujú. Náš sprievodca sa preto zameria na Apple TV 4 a 2.

Ak tak neurobíte, môžete strácať peniaze za drahé prehrávače digitálnych médií poznať škaredú pravdu za 4k mediálnymi zariadeniami.

how-to-install-bočné zaťaženie-kodi-on-jablčné-tv

Čo je to Apple TV?

Apple TV sa nesmie zamieňať s počítačom Macintosh TV, ktorý bol prvým počítačovým televízorom spoločnosti Apple. Apple TV je rovnako ako iné streamingové boxy, ale má klasický dizajn a technické parametre Apple.

Doteraz spoločnosť Apple uviedla na trh 4 generácie prehrávača digitálnych médií. Prvý vyšiel v septembri 2006 so zásielkami začínajúcimi v marci 2007. A posledný ohlásený v septembri 2015 s významnými aktualizáciami, ako uviedol Tim Cook (CEO spoločnosti Apple) „Budúcnosť televízora sú aplikácie“.

Ďalej dodal, že pre spoločnosť Apple TV je potrebný veľký operačný systém, aby zachytil rastúci trh pre používateľov televíznych prijímačov pripojených v USA.

Používatelia Apple TV

Spoločnosť Apple TV zaznamenala medziročný pokles tržieb a v rovnakom období minulého roka klesla až na 8%. Nebol to samotný produkt, ktorý bol bahnitý.

Celková skúsenosť sa však ešte viac očakáva od prehrávača médií, ktorý nebol až po značku. Až do chvíle, keď spoločnosť Apple prepracovala 4. generáciu Apple TV s úžasným rozlíšením 4K Ultra HD. Apple TV 4. generácia vytvára medzi užívateľmi šialenstvo.

KODI, Media Player

KODI, známe tiež pod názvom XBMC (Xbox Media Center), je zadarmo a už teraz vydáva zvuky s miliónmi používateľov z USA, Veľkej Británie, Kanady, Nemecka a ďalších. KODI je vysoko prispôsobiteľný s rôznymi vzhľadmi a pluginmi, hlavne kvôli jeho open source povahe.

Spoločnosť KODI čelí problémom so zákonnosťou, ale v jednoduchých podmienkach ide o elegantný prehrávač médií, ktorý používateľom umožňuje streamovať akýkoľvek typ obsahu, či už ide o platený obsah, alebo získať zadarmo ruky za obsah chránený autorskými právami. Existuje veľa skvelých doplnkov KODI, vďaka ktorým môžu používatelia sledovať filmy, šport, televíziu a oveľa viac.

Ako nainštalovať KODI / XBMC na Apple TV 4. generácie

Ak vás zaujíma, či môžete nainštalovať KODI na Apple TV štvrtej generácie, musíte sa zaradiť. Inštalácia KODI do tohto zariadenia nie je taká jednoduchá ako inštalácia aplikácie do mobilného telefónu.

Začnite sťahovaním vyššie uvedeného softvéru do Apple TV 4. generácie. Ak sa chystáte ďalej, prečítajte si našu príručku, ako aktualizovať svoje zariadenie a aktualizovať kodi na Apple TV.

Okrem toho budete potrebovať kábel USB-C na USB-A.

Ako nainštalovať KODI / XBMC na Apple TV 4. generácie pomocou USB C na A

Kábel USB C na USB A

Tento proces vám umožní nastaviť KODI na Apple TV 4 bez útek z väzenia. Umožní vám to pridať KODI na Apple TV.

Ako nainštalovať Kodi na Apple TV pomocou Cydia Impactor

Ak chcete nainštalovať Kodi na Apple TV cez Cydia Impactor, postupujte takto:

1. Previesť Deb súbor Debi do ipa súbor > Rozbaliť ‘data.tar‘.

2. Otvorte priečinok s názvom , Data ‘> Ísť do aplikácia > Vytvorte nový priečinok s názvom , Payload v rovnakom mieste určenia , Kodi.app ‘.

3. Teraz rez a vložiť , Kodi.app ‘ priečinok v novovytvorenom priečinku s názvom „Zložka s užitočným zaťažením“ > Zip zložte užitočné zaťaženie > vybrať PSČ ako archívny formát> pomenujte ho ako , Kodi.ipa ‘.

4. Teraz pripojte svoj Zariadenie Apple TV tvojmu PC > Otvorené Cydia Impactor > kópie a vložiť Kodi.ipa súbor > Teraz budete musieť vstúpiť tvoj Apple ID.

5. Teraz connect tvoj Apple TV tvojmu televízia a otoč to ON.

Tu uvidíte Kodi v ponuke aplikácií pripravené na použitie!

Sideloading s Xcode a iOS App Signer

 1. Pripojte Apple TV k počítaču Mac a spustite nový televízor TVOS > Projekt aplikácie v Xcode.Táto metóda sa nazýva Sideloading s Xcode a iOS App Signer
 2. Vytvorte jedinečný identifikátor s novým názvom projektu ako KodiApple TV. Spoločne s tým vytvorte jedinečný identifikátor zväzku, ktorý používa rovnaký názov projektu.ľahko inštalovateľný-kodi-on-jablko-tv-4
 3. Ak máte problém opravný súbor, kliknite na opraviť problém.how-to-bočným zaťažením-kodi-on-jablko-tv-4
 4. Budete musieť zaregistrovať bezplatný účet vývojára.how-to-bočným zaťažením-kodi-on-jablko-tv-4
 5. Neskôr vyberte svoj vývojový tím.za použitia-bočné zaťaženie-metóda-pre-inštalácia-slovníka Kodi-on-jablko-tv
 6. Pokračujte a otvorte aplikáciu iOS App Signer. Vyberte podpisový certifikát a profil poskytovania. Kliknite na tlačidlo Štart a vyberte umiestnenie výstupu. V tejto fáze vyberte ako vstupný súbor súbor KODI .deb na stiahnutie.ľahký-setup-for-sideloading-Kodi-on-jablčnej-tv-4
 7. Návrat na stránku Xcode. V Xcode vyberte ponuku Okno a potom kliknite na Zariadenia.8-kroky-to-install-kodi-on-jablčnej-tv-4
 8. Ak chcete pridať svoj Apple TV, vyhľadajte pripojené zariadenia a pridajte zariadenie pomocou Apple TV spolu s tlačidlom plus.

Install-Kodi-17.4-on-jablčné-tv

Hneď po výbere Apple TV v horeuvedenom poli sa všetko nastaví, aby ste si na Apple TV mohli užívať KODI. Aby ste však zvýšili svoju zábavu, môžete si vybrať jeden z najlepších doplnkov KODI, ktorý vám pomôže streamovať váš obľúbený film, šport alebo čokoľvek iné.

5 najlepších Apple TV hier do roku 2020 iba za 5,00 USD

Hry sú pre dieťa alebo pre starú osobu vždy vzrušením. Vďaka vynikajúcej technológii a grafike na Apple TV 4. generácie budete radi, keď budete hrať toľko hier, koľko chcete. Trend hrania hier s vysokým rozlíšením Apple TV rastie. Nasleduje zhrnutie 5 najlepších hier Apple TV.

 1. Machinarium (4,99 USD)

  Je to logická hra point-and-click adventúra vyvinutá spoločnosťou Amanita Design.Machinarium-best-game-for-jablčné-tv

 2. Lumino City (4,99 USD)

  Lumino, vyvinuté spoločnosťou State of Play Games, je dobrodružná logická hra.Lumino-City

 3. AG Drive (3,99 USD)

  Horiaca závodná hra, ktorú vyvinula spoločnosť ZORG Entertainment Ltd, je naplnená antigravitačným remeslom.AG-Drive

 4. Alto’s Adventure (4,99 USD)

  Nekonečná bežecká snowboardová hra Snowman.Altos-Adventure

 5. Crossy Road (zadarmo)

  Bezplatne arkádová hra bola vyvinutá Hipster. Cez cestu sa otáča okolo koncepcie kuracieho mäsa.

krížová cesta zadarmo Apple tv hra

Ako nainštalovať KODI / XBMC na Apple TV 2. generácie

dementi Helix je posledná verzia KODI, ktorá pracuje na druhej generácii Apple TV.

Jednoduchý spôsob nastavenia KODI na Apple TV 2 využíva príkazové riadky v počítači Mac.

Otvorte terminál v počítači Mac a zadajte zadaný príkaz.

ssh [email protected]
Príklad: ssh [email protected]

Vyžiada si predvolené heslo vysokohorský

Pokračujte v zadávaní nasledujúcich príkazov

apt-get install wget

wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-key add –

echo "deb http://apt.awkwardtv.org/ stablemain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

echo "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

aktualizácia apt-get

apt-get install org.xbmc.kodi-atv2

reštartovať

Takto je to ľahké a všetci ste pripravení! Teraz budete môcť spustiť aplikáciu KODI pre Apple TV 2. A ak po prečítaní tejto príručky zdieľate svoju spätnú väzbu v komentáre časť nižšie.

Windows Alternatívne zariadenia pre Kodi

 1. Kodi na Roku
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na iPad
 4. Kodi na Firestick
 5. Kodi na Windows
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na štíte Nvidia

Apple TV 4 verzus Nvidia Shield TV pre KODI

Nová 4. generácia Apple TV uvádza na trh novú platformu Apple tvOS a ekosystém aplikácií. Zatiaľ čo televízor Nvidia Shield je vlajkovou loďou systému Android TV s jedinečným dôrazom na herný výkon.

Môžete si vybrať Apple TV štvrtej generácie za 179 dolárov alebo 199 dolárov s 32 koncertmi, respektíve 64 koncertmi. Aj keď môžete získať televízor Nvidia Shield za 199 dolárov alebo 299 dolárov so 16 koncertmi alebo 500 koncertmi, ktoré sú rozšíriteľné vďaka slotu na kartu micro SD.

Vzdialené funkcie

Apple TV neprichádza so štandardne pekným úhľadným hlasovým ovládačom s trackpadom, ale Nvidia Shield sa štandardne dodáva s herným ovládačom. Diaľkové ovládanie si môžete kúpiť samostatne, takže hra Nvidia Shield so štandardným gamepadom je samozrejme hlavnou prioritou..

Môže sa to však použiť aj na navigáciu v systéme a na ovládanie mediálneho obsahu a pomocou infračerveného prijímača na prednej strane môžete použiť štandardný univerzálny diaľkový ovládač rovnako ako v prípade Apple TV. Po porovnaní diaľkového ovládania sú obidve trochu podobné veľkosti a tvarového faktora.

Obaja majú ovládače hlasitosti, ale diaľkový ovládač Apple TV priamo ovláda hlasitosť televízora cez infračervené rozhranie, zatiaľ čo diaľkový ovládač Nvidia ovláda hlasitosť zo samotnej skrinky Nvidia pomocou dotykového ovládača na diaľkovom ovládaní.

Obaja majú tenké vysoko kvalitné kovové prevedenie s internou nabíjateľnou batériou. Teraz iba štít diaľkového ovládača obsahuje konektor slúchadiel pre súkromné ​​počúvanie zvuku. Hoci Apple TV dokáže spárovať slúchadlá Bluetooth pre podobnú funkciu.

dizajn

Dizajn boxu Nvidia s jeho geometrickými tvarmi a povrchmi s viacerými textúrami skutočne priťahuje veľa pozornosti, samozrejme, na vrchu máme samozrejme aj zelené svetlo s podpisom. Môže sa tiež postaviť na boku pomocou voliteľného príslušenstva z kovového stojana.

Apple TV je oveľa jemnejšia a kompaktnejšia konštrukcia s bielym LED stavovým svetlom na prednej strane a samozrejme je to tak trochu ako zmiznutie do pozadia. Ale štít má na vrchu kapacitné tlačidlo napájania, ktoré Apple TV nemá, že niečo, čo nie je bežné, väčšina set-top boxov je oveľa väčšie rozdiely.

špecifikácia

Všetky nové Apple TV 4K sa dodávajú s vylepšeným procesorom A10X Fusion Chip. Kým štít je dodávaný s procesorom Nvidia Tegra X1.

Technológia rozlíšenia teraz, keď sú obidve konkurencieschopné, keďže štít má 4K HDR displej pri 60 Hertzoch na druhej strane, Apple TV 4K má tiež podobné aspekty rozlíšenia / videa. S tak vysokou grafikou a technickými údajmi prichádzajú obidve tieto prvky s vysokou cenou.

Ale to nie je koniec sveta, stále môžete nájsť veľa KODI krabíc, ktoré sú vo vrecku jednoduché. A po zhromaždení recenzií a našom výskume pre nás je spoločnosť Nvidia Shield TV jasným víťazom vďaka svojmu elegantnému dizajnu a výkonu.

Ošklivá pravda Nie ste si vedomí video zariadení 4K

Bez ohľadu na to, ktoré zariadenie si kupujete pre svoju zábavu, záleží na tom, že 4K je iba jednou časťou rovnice. Obsah musí byť kompatibilný so 4K, za ktorým musí nasledovať samotný televízor, s tým, že musíte zaistiť, aby streamovaný obsah bol 4K grafika. Televízor musí tiež byť schopný vyladiť vašu grafiku s vysokým rozlíšením.

Takže aj keď ste ochotní minúť do prehrávača médií až 300 USD, stále nebudete môcť streamovať klasický obsah 4 kB. Toto je najviac obmedzujúci faktor, pretože technológia na zatienenie doručenia obsahu musí tiež zastarať.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map