Ako nainštalovať Kong TV na Kodi – predpokladaný čas sú 3 minúty

Kong TV vám umožní sledovať stovky kanálov IPTV z celého sveta s najlepšou kvalitou videa na vašom zariadení Kodi. Má samostatné sekcie rozdelené pre mnoho kategórií, tj filmy, šport, živá televízia, dokumentárne filmy, deti a ešte oveľa viac. Zdroje obsahu poskytované spoločnosťou Kong TV majú veľmi málo zlých odkazov, a preto je tento doplnok skvelý.


V tejto príručke sme diskutovali o úplnom postupe inštalácie programu Kong TV na server Kodi. Začnime.

 1. Ako nainštalovať Kong TV na Kodi 16
 2. Kong TV nefunguje / Problémy / chyby
 3. Stiahnite si Kong TV APK
 4. Recenzie Kong TV Kodi
 5. Kong TV Kodi Repo Download

Ako nainštalovať Kong TV na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. Najprv musíte Otvorte aplikáciu Kodi Krypton > Potom vyberte nastavenie v hornom menu > Ísť do Správca súborov.ako nainštalovať kong tv na kodi
 2. Posuňte zobrazenie nadol na ponuku a dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj na ľavej strane obrazovky > Otvorí sa okno, na ktoré musíte kliknúť , Žiadne ‘ voľba > Napíšte URL http://devraiden.com/repo/ > cvaknutie OK > Teraz zadajte názov úložiska, t. King Kong Repo > cvaknutie OK zatvorte krabicu.ako nainštalovať kong tv na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Vráťte sa do Kodi Home stlačením , Backspace ‘ na klávesnici > Ísť do Add-ons Ponuka > Kliknite na Inštalátor balíkov (Ikona rámčeka) navrchu.ako pridať kong tv na kodi
 4. Zobrazí sa zoznam možností, takže kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > V poli otvorenom na obrazovke kliknite na King Kong Repo > Repository.KingKong.zip > Inštalácia bude trvať niekoľko minút.kong tv kodi setup
 5. Klepnite na Inštalácia z úložiska voľba > Vyhľadajte a kliknite na Repozitár kráľa Konga > potom Doplnky videa > Kong TV > Inštalácia.kong tv on kodi
 6. Ak chcete zobraziť doplnok, prejdite na Kodi Home > potom Add-ons > Doplnky videa > Kong TV > Vychutnajte si živú televíziu!

Ako nainštalovať Kong TV na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Spustite aplikáciu Kodi Jarvis vo vašom systéme> vybrať systém možnosť z ponuky > Kliknite na Správca súborov z možnosti podponuky > Potom dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. cvaknutie , Žiadne ‘ keď sa škatuľa otvorí > Napíšte URL http://devraiden.com/repo/ > cvaknutie hotový > Potom zadajte meno t. King Kong Repo > cvaknutie OK.
 3. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > vybrať systém menu znova > Klepnite na Add-ons > Teraz kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > King Kong Repo > Potom vyberte repository.kingkong.zip
 4. Ísť do Inštalácia z úložiska > Potom vyberte Repozitár kráľa Konga > Kliknite na Doplnky videa > Kong TV > Inštalácia

Kong TV nefunguje / Problémy / chyby

S doplnkom kong tv sa môžu vyskytnúť rôzne typy chýb a chýb. Keďže tieto kanály sú vysielané z celého sveta, mnohí používatelia Kodi čelia týmto chybám. Niektoré z nich sú zvýraznené nižšie:

Zlyhala inštalácia závislosti

Kedykoľvek sa vyskytne táto chyba, znamená to dve veci. Môže to znamenať, či doplnok alebo archív už neexistuje, alebo sa doplnok alebo archív aktualizuje. Pri zobrazení tejto chyby by nemohla existovať žiadna tretia možnosť.

Riešenie

Vyriešenie tohto problému často spočíva v vyčkávaní niekoľkých minút a následnom pokuse o inštaláciu konkrétneho doplnku. Ak to stále nefunguje, znamená to, že existuje problém s doplnkom, ktorý je potrebné opraviť. Čakanie na niekoľko minút zaistí aktualizáciu doplnku.

Nie je k dispozícii žiadny stream ani zdroj

Hoci spoločnosť Kong TV vysiela väčšinu kanálov, ktoré sú uvedené na ich zozname, niektoré z nich sú však geograficky obmedzené. To znamená, že tieto kanály nebudú vysielané, pokiaľ nebudú zobrazené v ich vlastnej krajine pôvodu. V opačnom prípade sa zobrazí správa „Žiadny zdroj nie je k dispozícii“..

Riešenie

Na vyriešenie tohto problému existuje jednoduché riešenie, a to získať sieť Kodi VPN. Umožní vám odblokovať geografické obmedzenia a chrániť váš systém pred externými hrozbami a spamermi.

Kong TV APK

Kong TV v súčasnosti nemá vlastný súbor APK. Preto sa odporúča sťahovať Kong TV na zariadenie Kodi Fire Stick. Podobné kroky sa dodržiavajú, ako sa uvádza v časti Kodi Krypton v predchádzajúcej časti.

Recenzie Kong TV Kodi

@_PYDev_ Ahoj. Láska doplnky pre Kong. V Aeon Nox Silvo nemôžem do svojej zostavy pridať KongTV alebo KongKids. Zamrzne pri každom kliknutí na položku Pridať odkaz

– Ronald Kapeller (@rkapeller), 2. augusta 2017

Z pohľadu odozvy používateľov Kodi sa môže zdať, že pri inštalácii novej kože Kodi sa zdá, že Kong TV nefunguje správne. Jeden užívateľ Kodi zdôraznil, že Kong TV sa dobre nezmiešava s Aeon Nox Silvo Skin, a preto každých niekoľko minút zamŕza..

@ASB_YT Ref. KongTV App ……. všetky kanály zhasnú po 3 alebo 4 minútach.

– Pat (@Whelts) 1. augusta 2017

Ďalším spoločným preskúmaním, ktoré uverejnili používatelia spoločnosti Kodi, je zlyhanie pri udržiavaní kanálov IPTV. Mnoho sťažností je zameraných na vypnutie kanálov po každých 3 až 4 minútach. To znamená, že na Kong Kong sa vyskytujú chyby, ktoré sa často vyskytujú.

Kong TV Kodi Repo Download

Úložisko King Kong je možné nainštalovať pomocou súboru ZIP a odtiaľ si môžete nainštalovať doplnok Kong TV priamo na server Kodi. Postupujte podľa krokov zvýraznených nižšie:

 1. Stiahnite si Kong TV Repository
 2. Otvorené kodi > Ísť do Add-ons > vybrať Box-icon na vrchu > potom Inštalácia zo súboru ZIP > Navigácia alebo Nahrať stiahnutý súbor ZIP.
 3. Ísť do Inštalácia z úložiska > Repozitár kráľa Konga > Doplnky videa > Kliknite na Kong TV > potom Inštalácia.

Zabalenie

Kong TV získava obrovskú popularitu vďaka pokrytiu stoviek kanálov IPTV. Kong TV nájdete v KingKong Repository spolu s ďalšími skvelými doplnkami pre kodi. Ponúka kanály v dobrej kvalite videa a má menej zlých odkazov. V tejto príručke sme diskutovali o tom, ako nainštalovať Kong TV na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map