Ako nainštalovať Mucky Duck Repo na Kodi Krypton / Jarvis – jednoduché kroky

Aktualizácia úložiska Mucky Duck Repository: Úložisko Mucky Duck Repository bolo zrušené z dôvodu nárokov na autorské práva a už nie je k dispozícii..


Výstraha! Pri používaní služby Mucky Duck Repo by ste mali zostať v anonymite, pretože to chráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah na Mucky Duck.

Inštalácia hry Mucky Duck Repo na spoločnosť Kodi je obľúbenou voľbou medzi filmami, televíznymi programami a športovými fanúšikmi. Jediným dôvodom, prečo by niekto mohol prísť, je množstvo doplnkov spoločnosti Repo ponúkaných používateľom. Používateľom spoločnosti Kodi odporúčame, aby si do svojich zariadení alebo softvéru Kodi nainštalovali aplikáciu Mucky Duck Repo, aby okrem iného získali prístup k širokej škále filmov, televíznych relácií a doplnkov pre športy. V tejto príručke poskytujeme podrobnú príručku o tom, ako nainštalovať aplikáciu Mucky Duck Repo na server Kodi.

Nižšie sú uvedené niektoré z úžasných doplnkov, ktoré nájdete v Mucky Duck Repo:

 1. 123Movies
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. Afdah
 5. HD Box

Kroky, ako nainštalovať aplikáciu Mucky Duck Repo na server Kodi, sú uvedené nižšie:

Ako nainštalovať Mucky Duck Repo na Kodi Krypton, verzia 17

 1. Otvorené kodi do vášho zariadenia > Ísť do nastavenie > Teraz kliknite na Správca súborov.ako nainštalovať repku
 2. Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj prítomný na ľavej strane > Zadajte adresu URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml , Žiadne ‘ > Zadajte názov zdroj médií ako “Mucky Duck” > a kliknite na tlačidlo OK OK.Ako nainštalovať mucky kačicu repo na kodi kryptón verzia 17
 3. Musíte sa vrátiť Domovská obrazovka Kodi stlačením , Esc ‘ na klávesnici > vybrať Add-ons > Kliknite na ľavú hornú časť „Inštalátor balíka“ ikona.addony úložiska mucky kačica
 4. vybrať Inštalácia zo súboru zip > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na tlačidlo Mucky Duck > a vyberte repository.mdrepo-1.0.2.zip > Teraz chvíľu počkajte, kým sa naloží doplnok kačice.mucky kačica nainštalovať zo súboru zip
 5. Kliknite na Inštalácia z úložiska > vybrať Mucky Ducks Repo > Doplnky videa > Tu nájdete zoznam obľúbených doplnkov mucky duck Kodi.video doplnky pre kačicu
 6. Kliknite na niektorý z doplnkov > cvaknutie Inštalácia spustiť proces inštalácie.mucky kačica streamovanie
 7. Po dokončení inštalácie prejdite na stránku Hlavné menu Kodi > Add-ons > Doplnky videa> Vyberte doplnok kačice, ktorý ste práve nainštalovali.nastavenie kačice
 8. voila! Ste radi pozerať filmy, televízne programy a oveľa viac!

kačica FUBAR

Ako nainštalovať aplikáciu Mucky Duck Repo na serveri Kodi Jarvis, verzia 16

Inštalácia aplikácie Mucky Duck Repo na server Kodi Jarvis, verzia 16, je podobným procesom ako v prípade produktu Kodi Krypton, verzia 17, ktorý bol opísaný v príručke vyššie. Pred inštaláciou Mucky Duck Repo na Kodi však musíte mať na pamäti, že tieto dve verzie Kodi majú rôzne rozdiely v rozložení, klávesoch a umiestnení hlavnej ponuky..

Ak máte v zariadení nainštalované zariadenie Kodi Jarvis, nemali by ste si robiť starosti. Kroky na inštaláciu aplikácie Mucky Duck Repo zostávajú rovnaké. Jediným rozdielom, ktorý musíte sledovať, je hlavné menu pre každú verziu. V Kodi Jarvis je hlavná ponuka umiestnená v spodnej časti vo vodorovnej polohe, zatiaľ čo hlavná ponuka v Kodi Krypton je umiestnená zvislo na ľavej strane..

Okrem toho nájdete v systéme Kodi Krypton, verzia 17, kľúč „Systems“ nahradený kľúčom „Settings“. Ak máte v zariadení nainštalované zariadenie Kodi Jarvis, musíte pri zachovaní zachovania Kodi Krypton postupovať podľa rovnakých krokov, ktoré sú uvedené pre aplikáciu Kodi Krypton pamätajte na opísané zmeny.

Mucky Duck Repo nefunguje

Neočakávané vypnutie

Ak zistíte, že váš Kodi nenainštaluje aplikáciu Mucky Duck Repo z úložiska, ktoré je uvedené v príručke, alebo ak dôjde k náhlemu vypnutiu bez varovania, môžete mať problém s kodi.

Ak neaktualizujete Kodi na novšiu verziu, môžu sa vyskytnúť problémy, ktoré môžu odrážať nepríjemnosti medzi používateľmi Kodi.

Riešenie

Používatelia spoločnosti Kodi môžu toto zlyhanie prekonať inštaláciou najnovšej verzie Kodi, t. J. Kodi Krypton, verzia 17. Po dokončení inštalácie budete musieť znova nainštalovať aplikáciu Mucky Duck Repo na server Kodi. Určite to vyrieši váš problém.

Problémy so streamovaním

Problémy s streamovaním pretrvávajú pri väčšine doplnkov Kodi. Keďže je Mucky Duck úložiskom, ktoré obsahuje rôzne množstvo populárnych doplnkov škunky Kodi, táto situácia sa pravdepodobne vyskytne.

Ak ktorýkoľvek z doplnkov spoločnosti Kodi, ktorý nepodporuje streamovanie mediálneho obsahu, je veľmi pravdepodobné, že používatelia doplnku Kodi môžu obviniť doplnky z uverejnenia chybných odkazov. Aj keď to môže byť pravda, ale nie úplne.

V prípade určitého obsahu streamovaného obsahu môžu existovať obmedzenia blokované z geografického hľadiska, čo je forma ochrany, ktorá používateľom bráni v prístupe k obsahu na základe ich geografického umiestnenia.

Riešenie

Používatelia spoločnosti Kodi môžu tento problém ľahko vyriešiť pomocou siete Kodi VPN, ktorá používateľom Kodi umožní prístup k obsahu blokovanému geograficky bez ohľadu na ich geografické umiestnenie. Kodi VPN tiež skryje svoju internetovú aktivitu pred vládou a poskytovateľmi internetových služieb.

Mucky Duck Repo Zip

Ak chcete skrátiť počet krokov, ktoré sme poskytli, a chcete nájsť jednoduchý spôsob stiahnutia súboru Mucky Duck Repo, musíte priamo nainštalovať súbor zip Mucky Duck Repo zo svojej webovej stránky. Postup je opísaný nižšie:

Musíte si stiahnuť súbor Mucky Duck Repo Zip.

Kliknite na repository.mdrepo-1.0.2.zip > Požiada o povolenie na uloženie súboru zip do zariadenia > Uložte súbor.

Spustite proces inštalácie spustením Kodi > Prejdite na položku Doplnky > Kliknite na ikonu Inštalátor balíka > Inštalácia zo súboru zip > Prejdite súborom, ktorý ste prevzali v kroku 2 > cvaknutie OK.

Teraz pokračujte v inštalačnom procese od kroku 5, ktorý je uvedený v príručke vyššie.

Záverečné myšlienky

Ak chcete nainštalovať aplikáciu Mucky Duck Repo na server Kodi, musíte vykonať 8 načrtnutých krokov uvedených v tejto príručke. Ak aplikácia Mucky Duck Repo na vašom zariadení nefunguje, možno budete musieť stiahnuť najnovšiu verziu Kodi, t. J. Kodi Krypton, verzia 17, alebo zvážiť použitie siete Kodi VPN. V každom prípade budete môcť bezplatne streamovať úžasný mediálny obsah.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map