Ako nainštalovať NordVPN pre FireStick?

NordVPN-FireStick
NordVPN bol vyskúšaný a testovaný, preto ho môžeme považovať za jednu z najlepších VPN pre FireStick.


Aplikácia NordVPN FireStick je už k dispozícii v obchode s aplikáciami Amazon a dá sa jednoducho nastaviť na zariadeniach FireStick a FireTV jediným kliknutím. Mať vyhradenú aplikáciu VPN je vždy skvelé, pretože sa ľahko používa a nastavuje a nevyžaduje žiadne hacky.

Funkcie systému NordVPN FireStick

 1. Podpora 24/7 chatu
 2. Šifrovanie vojenskej triedy
 3. Prísne zásady denníkov bez prihlásenia
 4. Funkcia CyberSec
 5. Funkcia Auto Killswitch
 6. 6 Súbežné pripojenie povolené

Ako nastaviť NordVPN na Amazon Fire Stick

Teraz, keď viete, ako je služba NordVPN v systéme FireStick dobrá, začnime s inštaláciou VPN v aplikácii FireStick. Existujú dva spôsoby inštalácie NordVPN na FireStick; môžete si vybrať ktorúkoľvek, ktorá sa vám zdá pohodlnejšia.

Metóda č. 1 na nastavenie NordVPN na FireStick

 1. Povoliť neznáme aplikácie,
 • Po pripojení k televízoru spustite svoje zariadenie FireStick.
 • Choď do nastavení.
 • Kliknite na zariadenie.
 • Teraz kliknite na položku Možnosti pre vývojárov.
 • Zapnite aplikácie z neznámych zdrojov.
 1. Teraz sa vráťte do hlavnej ponuky a otvorte obchod s aplikáciami Amazon.
 2. Prihláste sa do svojho účtu Amazon.
 3. Kliknite na panel vyhľadávania, napíšte „NordVPN“ a kliknite na Enter.
 4. Z zobrazených výsledkov kliknite na NordVPN a potom kliknite na tlačidlo Inštalovať.
 5. Zobrazí sa žiadosť o povolenie, kliknite na tlačidlo OK Áno pokračovať v inštalácii.
 6. Aplikácia sa nainštaluje; môžete k nemu pristupovať z časti aplikácie vášho FireStick.
 7. Teraz otvorte časť aplikácie aplikácie NordVPN v časti aplikácie a prihláste sa zadaním poverení účtu NordVPN.
 8. Po prihlásení sa zobrazia všetky funkcie a polohy krajín, z ktorých si môžete vybrať formulár. Pripojte sa k ľubovoľnému miestu, ktoré chcete, a vychutnajte si streamovanie bezpečne.

Metóda č. 2 na nastavenie systému NordVPN na Amazon FireStick

Tento postup sa používa, ak máte problémy s inštaláciou aplikácie priamo z obchodu s aplikáciami Amazon. Tu sú kroky:

 1. Choď do nastavení > Kliknite na Zariadenie > vybrať vývojári voľba > Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov.
 2. Vráťte sa do hlavnej ponuky a choďte na stránku Obchod s aplikáciami Amazon.
 3. Hľadať “downloader“.
 4. Uvidíte downloader app (jedna s oranžovým logom). Kliknite naň a Stiahnuť ▼
 5. Po inštalácii otvorte aplikáciu Downloader a napíšte ju URL v paneli s adresou: http://bit.ly/NordVPNAPK a kliknite na tlačidlo OK go. Stiahne apk NordVPN pre FireStick. Stiahnutie bude nejaký čas trvať, pretože veľkosť súboru je okolo 35 MB.
 6. Po dokončení sťahovania budete požiadaní o povolenie na inštaláciu, kliknite na tlačidlo Inštalácia.
 7. Teraz prepnite myš a otvorte nainštalovanú aplikáciu NordVPN nastavenie > Kliknite na aplikácia > vybrať Spravované nainštalované aplikácie > Otvorené NordVPN.
 8. teraz Prihlásiť sa tvojmu NordVPN účet a začnite bezpečne používať FireStick.

Aplikácie Amazon FireStick, ktoré najlepšie fungujú s technológiou NordVPN

Najlepšie na FireStick nie sú iba jeho vlastnosti, ale aj rozmanitosť jeho aplikácií, ktoré umožňujú používateľom sledovať ich obľúbený obsah. Niektoré najlepšie aplikácie typu firestick, ako Netflix, Vudu a Kodi, sú dôvodom, prečo mnohí používatelia uprednostňujú zariadenia FireStick a Fire TV. Po tom, čo to bolo povedané, streamovanie s týmito aplikáciami pomocou VPN zvyšuje zážitok.

Netflix s NordVPNnetflix s nordvpn na paľbu

Netflix má geograficky obmedzené knižnice, čo znamená, že každá oblasť má inú knižnicu s rôznymi názvami obsahu. Ak teda nemáte bydlisko v USA a nepoužívate Netflix na FireStick, budete mať prístup do svojej regionálnej knižnice.

Na prístup do knižnice US Netflix môžete použiť sieť VPN a pripojiť sa k americkému serveru. Ďalším úlovkom v tejto záležitosti je zákaz siete Netflix VPN, ktorý blokuje prenos prichádzajúci cez sieť VPN. Používatelia si však veľmi cenia prístup k službe NordVPN Netflix, pretože dobre obchádza obmedzenia bez toho, aby ich niekto chytil..

NordVPN je jedným z mála poskytovateľov služieb VPN, ktorí môžu obísť obmedzenia a stále poskytovať vysokokvalitné vysielanie na serveri Netflix..

kodikodi s nordvpn na amazonskej paľbe

Kodi on firestick je vynikajúci softvér na streamovanie médií, ktorý pri spolupráci s FireStick zdvojnásobuje zábavu. Má svoje vlastné rozhranie a doplnky, ktoré používateľom umožňujú prístup k veľkému množstvu obsahu po celom svete.

Používanie siete VPN na serveri Kodi sa však neobmedzuje na ochranu pred špionážnymi očami a malwarmi, ale aj pred orgánmi pirátstva, pretože používatelia dávajú prednosť použitiu doplnkov Kodi tretích strán, ktoré poskytujú pirátsky obsah..

NordVPN na serveri Kodi vám môže poskytnúť špičkové šifrovanie a skryť vašu IP adresu, aby vás ochránil pred zachytením pri streamovaní bezplatného obsahu.

voodoo

Vudu je služba distribúcie mediálneho obsahu, ktorá distribuuje obsah do amerických a kanadských kanálov. Používatelia môžu sledovať filmy zadarmo a požičiavať si najnovšie filmy online prostredníctvom služby Vudu.vudu aplikácie pre Amazon firestick

Užívatelia si môžu vychutnať širokú škálu obsahu v 4K kvalite. Môžete to urobiť jednoducho pomocou existujúcej aplikácie Vudu dostupnej v obchode s aplikáciami Amazon.

Vudu skvele spolupracuje s NordVPN, pretože nedochádza k žiadnym prerušeniam šírky pásma a prenos prechádza vysokorýchlostnými servermi..

NordVPN pre Firewall 1. generácie – riešenie, použitie VPN na smerovači

Zariadenia 1. generácie FireStick stále používajú mnohí používatelia napriek problémom s kompatibilitou s mnohými aplikáciami. Zariadenia 1. generácie FireStick nepodporujú služby VPN, čo znamená, že do zariadenia môžete nainštalovať aplikáciu VPN, ale stále sa nebude spúšťať na pozadí..

Najlepšou možnosťou, ktorú každý odporúča používateľom FireStick, je aktualizácia ich zariadení, ale ja mám lepší a lacnejší spôsob riešenia tohto problému..

Ak do svojho smerovača nainštalujete sieť VPN, môžete mať zabezpečené pripojenie bez toho, aby ste ho museli inštalovať do svojho zariadenia. V takom prípade by ste mali mať niektorý z týchto smerovačov:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

Vo všetkých týchto smerovačoch je nainštalovaný firmvér OpenVPN a konfigurácia DD-WRT na nich nie je problémom. Nainštalujte klienta NordVPN na smerovač a zabezpečte svoju komunikáciu.

NordVPN na FireStick FAQs

Čo je funkcia Cybersec NordVPN ?

CyberSec je jedinečná funkcia spoločnosti NordVPN, ktorá blokuje hackerov, útoky škodlivého softvéru a nepríjemné reklamy.

CyberSec prehľadáva webové adresy a krížovo ich kontroluje v zozname blokovaných alebo spamových hlásených serverov, čím poskytuje používateľom bezpečnosť pred útokmi typu Phishing. Dáva tiež pozor na blokovanie robotov pri vstupe do systému prostredníctvom webového prenosu. Ak už vo vašom systéme existuje robot, zablokuje jeho komunikáciu z príslušného servera, aby chránil vaše údaje.

CyberSec blokuje všetky kontextové okná a presmerováva odkazy umiestnené na rôznych stránkach, ako aj rôzne reklamy, ktoré neustále zobrazujú kontextové okná..

Ako môžem skontrolovať, či NordVPN v systéme FireStick funguje?

Ak si myslíte, že váš NordVPN na FireStick nefunguje, existujú dva spôsoby, ako to skontrolovať. Najprv reštartujte zariadenie a pripojte sa k serveru VPN. Potom skúste navštíviť web, ktorý je vo vašej oblasti geograficky obmedzený, ale je prístupný v oblasti, ku ktorej ste sa pripojili. Ak je stránka prístupná, znamená to, že VPN funguje dobre.

Ďalším spôsobom, ako to skontrolovať, je otvorenie prehľadávača a prechod na stránku Čo je moja adresa IP. Keď sa nachádzate na tejto stránke, zobrazí sa vaša aktuálna adresa IP, ak sa adresa IP líši od vašej skutočnej adresy IP, potom VPN funguje. Ak zobrazuje vašu skutočnú IP adresu, čo znamená, že VPN nefunguje na vašom FireStick.

Ako sa prihlásiť pomocou existujúceho účtu NordVPN namiesto vytvorenia účtu pre NordVPN v službe FireStick?

Keď na FireStick nainštalujete aplikáciu NordVPN, otvorte aplikáciu a vopred sa zobrazí prihlasovacia obrazovka. NordVPN na FireStick nevyžaduje vyhradený alebo iný účet. Môžete sa ľahko prihlásiť zadaním poverení svojho existujúceho účtu, ktorý ste si zaregistrovali online alebo ktoré používate na rôznych zariadeniach.

NordVPN FireStick sa nemôže prihlásiť

Mnoho používateľov čelí problému, že sa nemôžu prihlásiť do aplikácie, a dôvodom je to, že nemajú nainštalovanú prepínač myši. Ak sa chcete prihlásiť do aplikácie, musíte kliknúť na možnosť prihlásenia, ktorá môže byť iba pomocou kurzora. Ak chcete povoliť prístupnosť kurzora myši, stiahnite a nainštalujte aplikáciu Mouse Toggle z obchodu s aplikáciami Amazon.

záver

NordVPN a FireStick sú skvelou kombináciou jednej z najlepších streamingových služieb s jednou z najlepších služieb VPN. NordVPN FireStick umožňuje používateľom streamovať bez problémov bez strachu z malvéru, hackovania, špionáže alebo virtuálnej hrozby. Používatelia dostávajú šifrovanie na vojenskej úrovni pre svoj webový prenos a pocit bezpečia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map