Všetci ľudia, ktorí si želajú mať všetko pod jednou strechou, Kodi nie je jasný. Používatelia môžu podľa tejto príručky stiahnuť aplikáciu Not Sure Kodi Repo a zistiť, ako nainštalovať doplnok Not Sure Kodi.

„Not Sure“ nie je výraz, je úplne nový doplnok medzi mnohými doplnkami pre kodi pre používateľov, ktorý je plný všetkého. Keď hovoríme všetko, máme na mysli filmy, športy, televízne programy, detské predstavenia atď. Not Sure Kodi berie komunitu Kodi búrkou.

Existuje niekoľko postupov sťahovania a inštalácie produktu Not Sure Kodi. Táto príručka spoločnosti Kodi VPN vám poskytne prechádzku.

Not Sure Kodi Stiahnutie úložiska adries URL súborov ZIP

Not Sure Kodi repo si môžete stiahnuť priamo z tohto odkazu.

Ak chcete nainštalovať doplnok Not Sure Kodi priamo, stiahnite si do zariadenia súbor Not Sure Zip. Po stiahnutí súboru postupujte takto:

 1. cvaknutie pridaťons > Klikni na truhlík ikona.
 2. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > SEDUNDNES > repository.sedundnes-x.x.x.zip > Počkajte na upozornenie povolené doplnkom.
 3. Inštalácia z úložiska > cvaknutie seduNdnes Repo >Ísť do Doplnky videa > vybrať Nie som si istý > hit Inštalácia > Počkajte na upozornenie s povoleným doplnkom.

Not Sure Kodi sťahovanie je tak jednoduché! Užite si to.

Ako nainštalovať Not Sure Kodi Addon na Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na nastavenie ikona > Otvorené file manažér > Dvojité kliknutie pridať zdroj.ako nainštalovať nie ste si istí kodi addon
 2. vstúpiť http://firetvguru.net/fire/ > cvaknutie OK > Pomenujte tento zdroj SEDUNDNES > cvaknutie OK> cvaknutie OK.ako nainštalovať nie ste si istí na kodi kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Vráťte sa do Domov plátno > Ísť do pridaťons > Kliknite na ikonu Inštalátor balíkov ikona.nie ste si istí kodi
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > cvaknutie SEDUNDNES > cvaknutie repository.sedundnes-x.x.x.zip > Počkajte na upozornenie povolené doplnkom.nie ste si istí kodi addon
 5. Inštalácia z úložiska > cvaknutie seduNdnes Repo >Ísť do Doplnky videa > vybrať Nie som si istý > hit Inštalácia > Počkajte na upozornenie s povoleným doplnkom.nie ste si istí kodi repo
 6. Doplnok Not Sure je nainštalovaný a je pripravený na použitie > Pre prístup k Not Sure Kodi prejdite na Add-ons > cvaknutie Nie som si istý.

nie ste si istí kodi na stiahnutie

Ako nainštalovať Not Sure Kodi Addon na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi > Kliknite na systém > Otvorené súbor manažér > pridať zdroj > Zadajte toto URL http://firetvguru.net/fire/  > Kliknite na tlačidlo Hotovo.
 2. Pomenujte zdroj SEDUNDNES > cvaknutie hotový > cvaknutie OK > Vráťte sa na hlavnú obrazovku.
 3. Kliknite na systém > cvaknutie pridaťons > cvaknutie Inštalácia z súbor zip > vybrať SEDUNDNESrepository.sedundnes-x.x.x.zip > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 4. cvaknutie Inštalácia z Úložisko > cvaknutie seduNdnes repo > Otvorené video pridaťons > Kliknite na Nie som si istý > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie > Užite si to!

Not Sure Kodi nefunguje / Chyby / opravy

Nepracuje Sure Kodi? Alebo existujú nejaké problémy s inštaláciou, prejdite nižšie a opravte ich!

Not Sure Kodi Nie sú k dispozícii žiadne toky

Táto chyba znamená, že hľadaný stream je nový alebo príliš starý na to, aby sa dal načítať pre Not Sure Kodi.

Riešenie

Ak chcete túto chybu odstrániť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Ísť do Hlavné Ponuka> náradie.
 2. Kliknite na jasný poskytovatelia> Áno> Oznámenie ‘proces úplná ‘ objaví sa.
 3. teraz jasný cache> Áno > Zobrazí sa upozornenie „Proces dokončený“.
 4. cvaknutie všeobecný > poskytovatelia Čas vypršal> Znížte ju na 20> cvaknutie OK.
 5. všeobecný> prehrávanie > obrátiť preč hosters s kryptogramy> OK.
 6. Ponuka nástrojov > titulky > umožniť titulky > OK.

Not Sure Kodi sa nepodarilo nainštalovať závislosť

Táto chyba sa vyskytuje, keď existujú problémy s verziou Not Sure Kodi. Existuje niekoľko hostovaných domén, ktoré ponúkajú jediné úložisko. Mnohé z nich sú zastarané, a preto sa neinštalujú. Not Sure Kodi nefunguje sa nemusí báť.

Riešenie

Ak chcete túto chybu odstrániť, použite dôveryhodný zdroj, pokiaľ možno oficiálny web, pretože tam nájdete aktualizovanú verziu.

Not Sure Kodi Addon Recenzie

Not Sure Kodi Add-on je skutočne úžasná vec. Môžete streamovať, čo si želáte. Vždy však existujú používatelia, ktorí majú zmiešanú reakciu na každý doplnok. Pozrime sa:

Tento používateľ sarkastický názov tohto doplnku, a je to zrejmé. Samotné meno je výraz, ktorý nás môže zmiasť.

nie ste si istí addon recenziu

Dve veci sú nevyhnutné, spokojní zákazníci a spokojní užívatelia doplnkov. Nemôžete uspokojiť všetkých používateľov. Vždy budú ľudia pripravení sa sťažovať. Tento používateľ má obavy z priestoru, ktorý tento doplnok pokrýva, a tiež z fantastického doplnku pre kodi.

nie ste si istí kodi recenziu

Tu to máte; takáto chyba sa neustále objavuje. Teraz sme vám povedali dôvod.

Nie ste si istí, či ide o reddit kontrolu addonu

Not Sure Kodi Addon Password Login

Na prístup k obsahu pre dospelých (18+) sa vyžaduje prihlasovacie heslo Not Sure Kodi.

záver

Doplnok Not Sure Kodi nie je kompletný balík. Tento doplnok je vybavený rôznym obsahom a má určite potenciál ukradnúť pozornosť všetkým ostatným doplnkom Kodi..

Fire guru guru prišiel s niečím neobvyklým, a ako vidíme, začalo si to na trhu vážne vážiť. Budeme však musieť počkať a uvidíme, či zostane aktualizovaný alebo nevyjde z hry.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me