Budova Nova Kodi je veľmi pôsobivá, slušná a dobre organizovaná medzi najlepšími zostavami spoločnosti Kodi. Má veľmi atraktívne, ale jednoduché rozhranie; čo poskytuje veľmi jednoduché použitie.

Pokiaľ ide o najlepšie doplnky pre kodi, má takmer všetky doplnky, ktoré by chcel mať buldozér. Na ochranu vášho súkromia online vždy používajte spoľahlivú službu Kodi VPN, pretože doplnky, ktoré sú k dispozícii v zostaveniach, môžu byť trochu riskantné.

Koža, ktorú používa, je pokožka Xonfluence a je nad 200 MB, ale doplnok dokonale streamuje najnovšie filmy a televízne programy. Postupujte podľa nášho sprievodcu a zistite, ako nainštalovať nova build kodi na vaše zariadenie:

Ako nainštalovať Nova stavať Kodi na Leia a Krypton

 1. odpálenie kodi > Klikni na Ikona nastavení > Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.Ako nainštalovať nova build kodi
 2. cvaknutie , Žiadne ‘ > Napíšte toto URL http://thelittleguysco.net/kodi/ > Kliknite na tlačidlo OK > Pomenujte zdroj ako Chlapci > cvaknutie OK > cvaknutie OK znova zatvorte dialógové okno po dvojitej kontrole názvu a zdrojovej adresy URL.Ako nainštalovať nova build kodi na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Vráťte sa do Domovská obrazovka > cvaknutie Add-ons časť > Kliknite na ikonu Inštalátor balíkov ikona z ľavého horného rohu > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP.nova build kodi
 4. Kliknite na Chlapci > vybrať plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Počkajte na oznámenie Nainštalovaný jednoduchý sprievodca zostavením.ako nainštalovať nova build kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 5. Zamierte späť na Domovská obrazovka > vybrať Programové doplnky > Kliknite na Jednoduchý sprievodca zostavením > cvaknutie Rohas buduje > cvaknutie Nova> Môžete si vybrať z ktoréhokoľvek zo serverov.ako nainštalovať nova build kodi na firestick
 6. Kliknite na Inštalácia čerstvá > Zobrazí sa dialógové okno > cvaknutie ďalejnova build kodi setup
 7. Inštalácia sa nainštaluje > Keď o to požiada znovu načítať profil, cvaknutie Vynútiť zatvorenie. Teraz jednoducho reštart váš Kodi a Nova Build sa spustí.

Ako nainštalovať Nova build Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi.
 2. Kliknite na Správca súborov.
 3. Dvojité kliknutie Pridajte zdroj.
 4. cvaknutie <nikto>.
 5. Napíšte toto URL: http://thelittleguysco.net/kodi/ > cvaknutie hotový.
 6. Ntoto je zdroj „Little Guys“ > cvaknutie hotový > cvaknutie ok.
 7. Návrat na hlavnú obrazovku > cvaknutie systém.
 8. Kliknite na Add-ons.
 9. vybrať Inštalácia zo súboru zip.
 10. Kliknite na Chlapci > plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Počkajte na upozornenie nainštalované doplnku.
 11. Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku > Kliknite na Systém > Kliknite na kartu Doplnky > Otvorte Programové doplnky > cvaknutie Jednoduchý sprievodca zostavením > vybrať Stavia Rohas > cvaknutie Nova.
 12. Kliknite na Inštalácia čerstvá > Zobrazí sa dialógové okno > cvaknutie ďalej
 13. Inštalácia sa nainštaluje > Keď sa zobrazí výzva na obnovenie profilu, kliknite na tlačidlo OK Vynútiť zatvorenie.
 14. Reštartujte Kodi a spustí sa zostavenie.

Mám otázku?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa športového diabla, prečítajte si naše Kodi fórum. Zapojte sa do pulzujúcich používateľov Kodi a podeľte sa o svoje príbehy, problémy a riešenia. “

Navštívte fórum Kodi

 

Nova build Kodi Download

 1. Návrat do Domovská obrazovka > cvaknutie Add-ons časť > Kliknite na ikonu Inštalátor balíkov ikona z ľavého horného rohu > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP.
 2. Kliknite na Chlapci > vybrať plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Počkajte na oznámenie Nainštalovaný jednoduchý sprievodca zostavením.
 3. Teraz sa vráťte na stránku Domovská obrazovka a kliknite na ikonu Add-ons karta ponuky > vybrať Programové doplnky zo zoznamu > Kliknite na Jednoduchý sprievodca zostavením > cvaknutie Rohas buduje > cvaknutie Nova> Môžete si vybrať z ktoréhokoľvek zo serverov.
 4. Kliknite na Inštalácia čerstvá > Zobrazí sa dialógové okno > cvaknutie ďalej.
 5. Nova Build Kodi bude nainštalovaný > Keď sa zobrazí výzva na obnovenie profilu, kliknite na tlačidlo OK Vynútiť zatvorenie.
 6. Teraz jednoducho reštartujete program Kodi a spustí sa program Build.

Ako nainštalovať Nova build Kodi na Fire Stick

Pred inštaláciou programu Nova Build sa bude vyžadovať program Kodi on Fire Stick. Preto najskôr nainštalujte Kodi na Fire Stick. Po nainštalovaní Kodi postupujte podľa týchto krokov:

 1. odpálenie kodi prihláška na Ohnivá palica
 2. Otvorené Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Ostatné kroky sú rovnaké ako pri inštalácii Nova Build Kodi na Kodi Krypton, uvedené vyššie.

Na odblokovanie jeho obsahu môžete pre Firestick Kodi použiť platenú sieť VPN zadarmo.

Záverečné slová

Nova je pôsobivý systém Kodi Build kvôli svojim prístupom a aspektom vizuálneho rozhrania. Napriek tomu, že je veľkosť väčšia ako 200 MB, táto zostava vôbec neznižuje ani nespomaľuje systém. Navyše máte všetko na dosah vďaka dobre usporiadaným kategóriám, ktoré vám uľahčujú prehľadávanie.

Poskytli sme podrobný spôsob, ako ukázať používateľom, ako nainštalovať Nova build Kodi na rôznych zariadeniach. Dôsledne sa riaďte týmto sprievodcom, ale nezabudnite na svoje súkromie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me