Ako nainštalovať Plexus na Kodi za menej ako minútu

Priame vysielanie obľúbeného obsahu je teraz možné prostredníctvom doplnku Plexus pre Kodi. Plexus je doplnok pre streamingovanie typu peer to peer od tretích strán, ktorý je zadarmo. Umožňuje používateľom jednoducho streamovať svoj obľúbený obsah. Inštalácia doplnkov kodi tretích strán sa však pre nových používateľov stáva niekedy problémom. V tomto blogu vás krok za krokom prevedie návod, ako nainštalovať plexus na server Kodi.


Toto je podrobný sprievodca inštaláciou, ktorý vám vysvetlí, ako používať doplnok plexus kodi v rôznych operačných systémoch. Po absolvovaní jeho sprievodcu budete mať ľahký prístup k prúdom Plexus.

Ako nainštalovať Plexus na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. beh Aplikácia Kodi. Klikni na nastavenie ikona v ľavom stĺpci.ako nainštalovať plexus na kodi
 2. Objaví sa niekoľko možností, vyberte možnosť „Správca súborov“.ako nainštalovať plexus na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Zobrazí sa nové okno, vyberte „Pridajte zdroj“Z ľavého stĺpca.ako pridať plexus na kodi
 4. Keď sa zobrazí výzva na pridanie zdroja, dvakrát kliknite na riadok s textom „“.nastavenie plexus kodi
 5. Sem zadajte odkaz „http://areswizard.uk/“A kliknite na„ok“.plexus kodi settings
 6. Teraz zadajte názov „ares“, Kliknite na„ok“.konfigurácia plexus kodi
 7. Po zadaní odkazu a názvu kliknite znova na OK a vrátite sa do Správcu súborov.pridať zdroj súborov plexus kodi download zip url
 8. Teraz sa vráťte na hlavnú obrazovku Kodi a kliknite na položku Doplnky.nefunguje plexus kodi
 9. Teraz sa pozrite na hornú časť ľavého stĺpca. Zobrazí sa ikona poľa. cvaknutie na ikonu tohto poľa.Kliknite na „Inštalácia zo súboru zip“A kliknite na„ares“.plexus ares
 10. Zobrazia sa niektoré kodi repozitáre, kliknite na „repository.aresproject-0.1.0.zipaddón plexus kodi
 11. Teraz počkajte, kým bude úložisko nainštalované, po inštalácii sa objaví správa. Po zobrazení upozornenia kliknite na „Inštalácia z úložiska“.plexus kodi down
 12. Teraz vyberte „Projekt Ares“.streamovanie plexu
 13. Počkajte na správu s povoleným doplnkom. Kliknite na „Doplnky programu“.ako nainštalovať plexus na kodi jarvis verzie 16 alebo nižšej
 14. Vyberte „Plexus“. Kliknite na tlačidlo Inštalovať..nainštalovať plexus z tvaddons
 15. Počkajte na oznámenie „add-on enabled“. Akonáhle sa zobrazí oznámenie, máte prístup k streamom plexus.plexus kodi jarvis 16

Ako nainštalovať Plexus pre Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšie:

 1. beh kodi prihláška.
 2. cvaknutie SYSTEM a otvorte Správca súborov.
 3. Kliknite na “Pridať zdroj“.
 4. Kliknite na riadok s uvedením „“.
 5. Zadajte odkaz „http://ares-repo.eu“ a kliknite na „hotový“.
 6. Pomenujte tento odkaz ako „ares“ a kliknite na „ok“.
 7. Vráťte sa na hlavnú obrazovku Kodi.
 8. Kliknite na „systém“.
 9. Kliknite na “Add-ons“.
 10. Z tejto vdovy kliknite na „Inštalácia zo súboru zip“.
 11. Kliknite na “ares“.
 12. Zvoľte “repository.aresproject-x.x.x.zip“.
 13. Repozitár bude nainštalovaný, budete musieť počkať, kýmDoplnok je povolený“Sa zobrazí upozornenie.
 14. Kliknite na “Inštalácia z úložiska“.
 15. Vyberte „Projekt Ares“.
 16. Kliknite na “Programové doplnky“.
 17. Kliknite na “plexus“.
 18. Kliknite na tlačidlo Inštalovať.
 19. Počkajte na oznámenie “doplnok povolený” objaviť sa.
 20. Tam to máte, Plexus je teraz nainštalovaný.

Ako nainštalovať Plexus na Kodi MAC:

 1. Skôr ako vám poviem, ako používať plexus na serveri Kodi, mali by ste najskôr vedieť, ako nainštalovať program Kodi na počítač Mac. Nasledujú kroky na inštaláciu systému Kodi na počítačoch Mac:
 2. Stiahnite si Kodi pre Mac z https://kodi.tv/download “.
 3. Otvorte obraz disku Kodi.
 4. Nainštalujte softvér na počítač Mac pretiahnutím ikony Kodi do priečinka Aplikácie.
 5. Spustite aplikáciu Kodi.
 6. Môže sa zobraziť výzva, v ktorej sa uvádza, že túto aplikáciu nie je možné spustiť, pretože pochádza z „neidentifikovaný vývojár“.
 7. Otvorte Zabezpečenie & Nastavenia ochrany osobných údajov a „Povoliť aplikácie stiahnuté z:
 8. To je všetko! Kodi sa spustí a môže sa podľa toho použiť.
 9. Teraz je postup inštalácie Plexus na Kodi podobný tým, ktoré boli uvedené vyššie. Môžete sa na ne obrátiť, aby ste získali prístup k prúdom Plexus.

Opravy Plexus Kodi / nefunguje / chyby / problémy:

Doplnok Plexus kodi má zvyčajne veľa problémov s inštaláciou alebo použitím. Niektoré z problémov môžu byť:

Inštalácia Plexus Kodi zlyhala

Pri inštalácii programu Plexus na server Kodi sa vyskytujú určité problémy kvôli chybám zdrojového súboru. Keďže ide o doplnok tretej strany, zdrojové odkazy stále blokujú alebo ich servery zvyčajne klesajú. Väčšina používateľov, ktorí sa pokúšajú nainštalovať Plexus, používa zdroj „http://fusion.tvaddons.co“. Tento zdroj bol vypnutý pred niekoľkými mesiacmi a neskôr bol znovu publikovaný. Používatelia čelia problémom s inštaláciou v dôsledku zastaraných zdrojových odkazov.

Riešenie

Pri riešení problémov s inštaláciou by ste mali najskôr skontrolovať aktuálny; aktualizované živé odkazy. V súčasnosti sú http://areswizard.uk/ a http://areswizard.co.uk/ živé zdroje a môžu sa použiť na inštaláciu systému Plexus na server Kodi bez toho, aby sa museli stretnúť s akýmkoľvek problémom..

Plexus Kodi Stream Lagging

Pomalé prehliadanie a oneskorenie prúdenia údajov sú hlavnými problémami platforiem online streamovania. Môžu pretrvávať čas od času, čo pre užívateľa spôsobuje nepríjemnú situáciu.

Riešenie

Tento problém sa dá ľahko vyriešiť inštaláciou sprievodcu Ares. Prejdite na programové doplnky a nainštalujte Sprievodcu Ares. Po nainštalovaní Ares Wizard môžete vymazať vyrovnávaciu pamäť a miniatúry. Týmto sa problém vyrieši a vaše prehliadanie a streamovanie bude fungovať dokonale. Alebo získajte čo najlepších sprievodcov kodi.

Zastarané repozitáre spoločnosti Plexus Kodi

Väčšinou budete čeliť problémom s inštaláciou doplnkov po inštalácii súboru zip. Na inštaláciu je k dispozícii niekoľko úložísk, ale pri výbere z nich by ste sa mohli zmiasť.

Riešenie

Najlepším spôsobom, ako zvoliť správny archív, je zistiť, ktorý z nich je aktualizovaný. Vyberte najnovšiu verziu zo zoznamu a nainštalujte doplnok. Ares Project 0.1.7 je najnovšie úložisko, z ktorého sa inštaluje doplnok Plexus. Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako odblokovať archívy pomocou kodi vpn.

Zabaliť všetko

Ak to zhrniem všetko, inštalácia systému Plexus na server Kodi nie je problémom. Aj keď je to zdĺhavý proces, ale skúsenosť, ktorú poskytuje spoločnosť Kodi, stojí za to, najmä pokiaľ ide o Plexus. Postup inštalácie Kodi na Plexus je takmer podobný na každej platforme. Problémy, ktoré sa vyskytnú pri inštalácii, sa vyskytujú, pretože ide o doplnky tretích strán a nie sú oficiálne, takže ich podpora nie je vždy k dispozícii alebo nie až po značku. Podobne sa úložiská naďalej vypínajú, čo spôsobuje problémy pri inštalácii. Dokonca som však dokonale vyplnil všetky aspekty, aby som vám pomohol zažiť zážitok z plexusu. Nakoniec by som vám odporučil vždy používať službu Kodi VPN, aby ste zaistili svoje súkromie a zabezpečili sa.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map