Ako GitHub účinkuje

Prehliadač GitHub je skutočne prielomovou inováciou vo svete Kodi. Jeden prehliadač umožňuje používateľom vyhľadávať svoje obľúbené kodi doplnky a úložiská kodi. Doplnok prehliadača GitHub vymaže celý hostingový server GitHub podľa vyhľadávacieho dotazu používateľov a potom používateľovi poskytne relatívne výsledky..

Uľahčuje celú inštaláciu pre používateľa a pomáha im šetrením času a systémovej pamäte. Postupujte podľa nášho sprievodcu, aby ste zistili, ako nainštalovať prehliadač GitHub Kodi a zažiť úplne nový vylepšený zážitok z Kodi.

Úvod do prehliadača GitHub

GitHub je jednou zastávkou pre geekov a riešením ich problémov. Používatelia dávajú prednosť GitHubu na stiahnutie ľubovoľného súboru Zip z webu, pretože obsahuje inštalačné súbory pre takmer všetok softvér a aplikácie. Dokonca aj používatelia Kodi preferujú použitie GitHubu na stiahnutie svojich obľúbených repozitárov doplnkov.

Všetky najnovšie archívy doplnkov odovzdávajú na server GitHub ich vývojári. Preto, aj keď sú zdroje zdrojových odkazov úložiska vypnuté, používatelia si môžu úložiská stiahnuť prostredníctvom služby GitHub.

Funkcie prehliadača GitHub Kodi

ProsZápory
Jednoduché použitienestály
Jeden doplnok pre všetky ostatné doplnkyPoskytnuté nespoľahlivé súbory ZIP
Ľahké nájdenie nepopulárnych doplnkovVo vývoji
Podpora nových vývojárov

Ako nainštalovať prehliadač GitHub na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia

 1. odpálenie kodi > Kliknite na nastavenie.Ako nainštalovať prehliadač github
 2. Otvorené Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdrojAko nainštalovať prehliadač github kodi na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Zobrazí sa dialógové okno, kliknite na jeho miesto , Žiadne ‘ > sem to URL http://fusion.tvaddons.co/ > cvaknutie OK.github prehliadač kodi na stiahnutie
 4. Pomenujte tento názov zdroja médií ako ‘Reprezentácie televíznych doplnkov > cvaknutie OK > Dvakrát začiarknite políčko URL a meno a Kliknite na tlačidlo OK znovu.Ako nainštalovať github prehliadač kodi na
 5. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi > Teraz otvorené Add-ons Ponuka > Kliknite na ikonu Box-icon > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP.Ako nainštalovať prehliadač github kodi na jarvis verzie 16
 6. Otvorené TV Addons Repo > vybrať začne-tu > Otvorené plugin.program.indigo-4.0.0.zip.github browser kodi nefunguje chyby a problémy
 7. Zobrazí sa upozornenie s textom „Doplnok Indigo nainštalovaný“ > Po zobrazení oznámenia sa vráťte na stránku Domovská obrazovka Kodi > Otvorené Add-ons ponuku> Ísť do Doplnky videa > Kliknite na indigo.sk Nastavenie github prehliadača
 8. Teraz kliknite na Inštalátor doplnku > Kliknite na Prehliadač GitHub.Nastavenia kodéra prehliadača Github
 9. Zatvorte zobrazené dialógové okno s pokynmi.
 10. V zozname uvidíte tri možnosti, t. Používateľské meno GitHubNázov úložiska a Názov doplnku. Vyberte požadované metriky vyhľadávania.

Ako nainštalovať prehliadač Kodi GitHub na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené Kodi Jarvis V16 > cvaknutie systém.
 2. Otvorené Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
 3. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://fusion.tvaddons.co/ > cvaknutie hotový.
 4. Pomenujte tento zdroj ‘TV addony > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 5. Návrat do Domovská obrazovka Kodi > cvaknutie systém.
 6. cvaknutie Add-ons > zvoliť Inštalácia zo súboru ZIP > vybrať Televízne doplnky > vybrať začne-tu > vybrať plugin.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Návrat do Domovská obrazovka Kodi > Kliknite na indigo.
 8. Otvorené Inštalátor doplnku > Otvorené Prehliadač GitHub > Zatvorte dialógové okno, ktoré sa zobrazí.
 9. Teraz vyhľadajte požadovaný doplnok pomocou názvu vývojára, názvu doplnku alebo názvu úložiska.

Ako nainštalovať prehliadač GitHub na Kodi Fire Stick

Nainštalujte Kodi na Fire Stick pred inštaláciou prehliadača GitHub. Potom postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorené kodi na oheň Stick
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Teraz si pozrite postup uvedený vyššie pre inštaláciu doplnku prehliadača GitHub pre Kodi Krypton V.17. Zvyšný postup bude odteraz rovnaký.

Stiahnutie prehliadača Kodi GitHub

 1. Stiahnite si súbor ZIP > Ísť do Domovská obrazovka Kodi > Otvorené Add-ons > Kliknite na ikonu Box-icon > vybrať Inštalácia zo súboru ZIP.
 2. Prejdite si svoj systém a otvorte stiahnutý súbor ZIP archívu.
 3. Zobrazí sa upozornenie „Inštalácia doplnku Indigo“ > Návrat do Domovská obrazovka Kodi > Otvorené Add-ons ponuku> Otvorené Doplnky videa > Kliknite na indigo.
 4. cvaknutie Inštalátor doplnku > Kliknite na Prehliadač GitHub.
 5. Zatvorte dialógové okno s pokynmi.
 6. Teraz vyhľadajte doplnok podľa mena vývojára, archívu alebo samotného doplnku.

Chyby prehliadača GitHub / nefungujú / problémy

Požadovaný doplnok / úložisko sa nepodarilo nájsť

Pri hľadaní doplnkov alebo archívov nemusíte získať požadované výsledky alebo prehľadávač môže poskytnúť niektoré irelevantné alebo nevhodné archívy. Na serveroch GitHub je veľa doplnkov, a preto ich vyhľadávanie nie je také ľahké, ako sa zdá. Prehliadač poskytne výsledky dotazu podľa toho, čo považuje za relevantné alebo relatívne k vášmu vyhľadávaciemu dopytu.

fix

Uistite sa, že je váš vyhľadávací dotaz správny a či používate meno vývojára alebo názov úložiska správne. Najlepším postupom je vyhľadávanie podľa názvu vývojára. V porovnaní s inými metrikami dotazu sa zobrazuje trochu presný výsledok.

Inštalácia doplnku zlyhala

Keďže samotný doplnok je vo vývojovej fáze, inštalácia doplnku môže zlyhať. V niektorých prípadoch sa doplnok sám nainštaloval dokonale, ale ostatné doplnky, ktoré sa pokúsili nainštalovať pomocou prehliadača GitHub, sa nepodarilo nainštalovať.

fix

Pokiaľ ide o problémy s inštaláciou doplnku prehliadača GitHub, čoskoro bude vyriešený po odstránení všetkých chýb. Vzhľadom k tomu, pre ďalšie doplnky, ktoré sa nepodarilo nainštalovať pomocou GitHub prehliadač môže zlyhať kvôli nesprávnemu výberu súboru Zip. Uistite sa, že ste vybrali správne súbory zip, ktoré tento prehliadač zobrazuje.

Záverečné slová

Prehliadač GitHub je úžasnou vecou vyvinutou spoločnosťou TV Addons, pretože umožnil používateľom Kodi využívať ich zážitok z Kodi bez toho, aby tu a tam hľadali doplnkové úložiská. Pre používateľov je ťažké nájsť prepojenia pracovných zdrojov úložísk, zatiaľ čo všetky sú dostupné na serveri GitHub. Toto je určite úžasný vývoj a odporúčame vyskúšať si ho. Postupujte podľa nášho sprievodcu, aby ste zistili, ako nainštalovať prehliadač Kodit GitHub Kodi a uistite sa, že používate najlepšiu sieť VPN pre službu Kodi, aby ste zostali chránení..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me