Ako nainštalovať Pro Sport na Kodi za menej ako 5 minút

Či už je to americký futbal, hokej alebo akékoľvek iné športy na svete, Pro Sport má všetko. Ide o doplnok Kodi od tretích strán, kde môžete sledovať americké športy tak dlho, ako budete chcieť. Pro Sport Kodi 2017 vysiela živé prenosy z celého sveta a prenáša ho priamo do vašich boxov Kodi alebo do počítača.


V tejto príručke diskutujeme o tom, ako nainštalovať Pro Sport na Kodi a tiež na Fire Stick. Ďalej sa zaoberá všetkými otázkami týkajúcimi sa programu Pro Sport Kodi, takže čítajte ďalej!

Ako nainštalovať Pro Sport na Kodi Jarvis 16
Ako nainštalovať Pro Sport na Kodi Fire Stick
Ako aktualizovať Pro Sport na Kodi
Stiahnite si Zip URL pre Sport Kodi
Pre Sport Kodi Reddit Recenzie
Pro Sport Kodi nefunguje / chyby / problémy

Ako nainštalovať program Pro Sport na server Kodi Krypton verzie 17 alebo novšej

 1. Spustite program Kodi vo vašom systéme > Ísť do nastavenie (ikona ozubeného kolieska umiestnená v hornom menu) > Teraz kliknite na ikonu Správca súborov > Tu budete musieť dvakrát kliknúť na Pridať zdroj.ako nainštalovať pro šport na kodi
 2. Po otvorení poľa kliknite na jeho miesto , Žiadne ‘ > Potom zadajte URL https://cazwall.com/repo/ a kliknite na tlačidlo OK > Pomenujte úložisko , SC ‘ a kliknite na tlačidlo OK OK > cvaknutie OK znovu, aby sa box uzavrel.ako nainštalovať pro sport na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Ísť do Kodi Home > Kliknite na Add-ons v ponuke na ľavej strane > Teraz kliknite na Box-icon umiestnené na vrchu.ako pridať pro šport na kodi
 4. Tu musíte kliknúť Inštalácia zo súboru ZIP voľba > Potom vyberte SC z dlhého zoznamu > Potom kliknite na Úložisko > Teraz konečne kliknite na repository.simplycaz-1.0.2.zip > Počkajte na inštaláciu.pre športový kodi zip súbor na stiahnutie url
 5. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu Jednoducho Caz Repo > potom Doplnky videa > vybrať Pro Sport > Inštalácia.nastavenie pre športový kodi
 6. Ak chcete zobraziť doplnok, prejdite na Kodi Home > Add-ons > Doplnky videa > Pro Sport > Teraz sledujte NHL, NFL NBA a ďalšie športy na Pro Sport.

nastavenie pre športové kódovanie

Ako nainštalovať program Pro Sport na server Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Spustite aplikáciu Kodi Jarvis > Klepnite na Ponuka systému > Kliknite na možnosť Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Po otvorení dialógového okna kliknite na „Žiadne“.
 2. typ URL https://cazwall.com/repo/ a kliknite na tlačidlo hotový > Zadajte názov , SC ‘ a kliknite na tlačidlo OK hotový > cvaknutie OK zatvorte krabicu.
 3. Teraz sa vráťte na Hlavné menu Kodi > Kliknite na systém možnosť znova > Potom kliknite na Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > vybrať SC zo zoznamu > Teraz kliknite na Úložisko > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > Pro Sport > Inštalácia > Užite si živé športy!

Ako nainštalovať Pro Sport na Kodi Fire Stick

 1. Na obrazovke otvorte zariadenie Fire Stick > Choď do nastavení > Kliknite na zariadenie > Potom možnosť pre vývojárov > Teraz vyberte Zapnúť ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 2. Teraz choďte na Fire Stick Home > Otvorte aplikáciu Kodi a postupujte podľa krokov uvedených v predchádzajúcej časti.

Ako aktualizovať Pro Sport na Kodi

Kodi automaticky aktualizuje doplnky Kodi. Ak váš Kodi neaktualizuje doplnky, musíte to urobiť ručne.

 1. Ak chcete aktualizovať Pro Sport ručne, otvorte ho kodi > Potom kliknite na Add-ons > Doplnky videa > potom Kliknite pravým tlačidlom myši na položku Šport a kliknite na informácie.
 2. V dolnej časti obrazovky nájdete aktualizovať možnosť, takže na ňu kliknite. Môžete tiež kliknúť na Automatická aktualizácia vedľa možnosti aktualizácie je voľba a zapnite ju ON.

Stiahnite si Zip URL pre Sport Kodi

Ďalším spôsobom, ako prevziať aplikáciu Pro Sport Kodi 2017, je adresa URL ZIP. Kliknite TU a stiahnite si jednoducho Caz Repo a postupujte podľa doleuvedených krokov:

 1. Spustite program Kodi > Prejdite na položku Doplnky > Box-icon > Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite stiahnutý súbor ZIP a nahrajte ho.
 2. Kliknite na Inštalovať z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > Pro Sport > Inštalácia.

Pre Sport Kodi Reddit Recenzie

@ESPNCleveland Pro športová aplikácia v Kodi na Firestick, nemal som problémy so sledovaním hry.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7. októbra 2017

@ESPNCleveland Pro športová aplikácia v Kodi na Firestick, nemal som problémy so sledovaním hry.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7. októbra 2017

Používatelia spoločnosti Kodi sledovali americký futbal pomocou aplikácie Pro Sport na karte Fire Fire Kodi. Ľudia nemajú žiadne problémy so sledovaním hry kvôli kvalite streamovania, ktorú ponúka.

Kodi, Sports, Pro Sport, NFL, vyberte hru a potom vyberte stream. Možno by ste sa mali pozrieť na niekoľko streamov, aby ste našli dobrý. Pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17. septembra 2017

Podľa niektorých používateľov Kodi možno budete musieť kliknúť na niekoľko streamov v doplnku Pro Sport, kým získate ten správny stream na prácu na Kodi. Toto vyhlásenie je pravdivé, pretože kvôli nárokom na autorské práva sa niektoré zdroje webových stránok so živým vysielaním môžu počas živej akcie vypnúť.

Problémy so softvérom Pro Sport Kodi / Problémy

Nefungujúce problémy programu Pro Sport Kodi 2017 vás môžu sprevádzať po zvyšok svojho života, ale pre tento doplnok máme správne riešenie. Niektoré z problémov a ich riešenia sú uvedené nižšie:

Protokol kontroly chýb Sport Pro

Táto chyba Kodi Pro Sport sa vyskytuje, keď inštalujete nesprávny archív alebo ten, ktorý bol vypnutý. Chyba kontroly protokolu sa môže objaviť aj pri dočasnom vypnutí doplnku.

Riešenie

Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte zvážiť inštaláciu Pro Sport pomocou Simply Caz Repo. Inštalácia tohto doplnku v iných úložiskách nemusí pomôcť správne pracovať.

Pomalé prehliadanie alebo neboli nájdené žiadne zdroje

Pre niektorých používateľov Kodi môže byť ich najväčším problémom pomalé prehliadanie alebo jednoducho žiadne prehliadanie. Keď kliknete na zdroj a sledujete živé športy, ste sklamaní, keď zistíte, že sa neprenáša.

Riešenie

Pre pomalé prehliadanie je potrebné vymazať vyrovnávaciu pamäť Kodi, aby sa zvýšila rýchlosť prehliadania. Teraz, pri zvažovaní „No Source Error“, Pro Sport zobrazuje iba zápasy, ktoré sa hrajú naživo. Nie sú k dispozícii žiadne vrcholy pre zápasy ani pre-športové analýzy zápasov. Zdroje je možné nájsť iba na začiatku živej akcie.

Zabalenie

Doplnok Pro Sport, doplnok Kodi, ktorý ponúka živé americké športy, je veľmi obľúbeným doplnkom Kodi medzi americkými používateľmi Kodi. Vysiela živé prenosy pre zápasy NFL, NHL a NBA s streamovaním v HD. Táto príručka vám pomôže nainštalovať Pro Sport na Kodi pomocou Simply Caz Repo a sledovať živé športy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map