Ako nainštalovať PureVPN na FireStick a FireTV?

PureVPN-FireStick


Stiahnite si PureVPN pre FireStick a vychutnajte si plynulé a bezpečné streamovanie pomocou jednej z najlepších VPN pre FireStick.

Obídením geografických obmedzení budete môcť streamovať akýkoľvek obsah z ľubovoľnej platformy, odkiaľkoľvek, odkiaľ chcete. Okrem toho sa nemusíte starať o svoje súkromie, pretože je to vysoko spoľahlivý poskytovateľ služieb ponúkajúci šifrovanie na vojenskej úrovni.

Funkcie PureVPN FireStick

PureVPN je úžasný poskytovateľ služieb ponúkajúci niektoré špičkové funkcie ako:

 1. Užívateľsky prívetivé rozhranie
 2. 5 súčasných pripojení povolených
 3. Odblokuje všetky webové stránky s obmedzeným prístupom ako Netflix, Hulu, Sling TV atď.
 4. Vrátane funkcie rozdeleného tunela
 5. Vysokorýchlostné servery
 6. Kill prepínač k dispozícii
 7. 31-dňová záruka vrátenia peňazí
 8. 24/7 zákaznícka podpora

Ako nastaviť PureVPN na Amazon FireStick?

Ak chcete stiahnuť aplikáciu PureVPN na server FireStick, postupujte takto:

 1. Prejdite na webovú stránku PureVPN a prihláste sa na odber svojho plánu balíkov, ktorý vám najviac vyhovuje.
 2. Stiahnite si aplikáciu PureVPN do svojho FireStick alebo Fire cez Amazon App Store.
 3. Po inštalácii a prihlásení otvorte aplikáciu pomocou poverení PureVPN.
 4. Teraz sa pripojte k požadovanému miestu zo zoznamu dostupných regiónov.
 5. Po pripojení môžete jednoducho streamovať, čo chcete sledovať, a budete môcť obísť akékoľvek webové stránky s obmedzeným prístupom.

Aplikácie Amazon FireStick, ktoré najlepšie fungujú s PureVPN

1. Netflix

Platforma číslo jedna online streamovanie je ľahko dostupná a dostupná po celom svete. Problém je však v tom, že každý región má inú knižnicu a mnoho známych názvov obsahu je geograficky obmedzených. Knižnica v USA Netflix má na Netflixe najlepšie tituly obsahu, ku ktorým je možné pristupovať iba cez americký server.

Tu vám PureVPN pomôže šifrovať vašu komunikáciu a umožní vám obísť geografické obmedzenia. Netflix je známy svojou vysokorýchlostnou streamovacou službou, a preto si servery PureVPN predstavujú úžasnú kombináciu.

2. Pluto TV

Pluto TV je úžasná bezplatná aplikácia na živé vysielanie televíznych staníc, ktorá používateľom umožňuje sledovať veľké množstvo kanálov zadarmo na serveri FireStick. Existuje však aj prémiový plán televízora Pluto, ktorý používateľom ponúka väčší výber kanálov z celého sveta.

3. Tubi

Tubi možno pre freeloadery považovať za Netflix, pretože má k dispozícii širokú škálu obľúbených titulov obsahu, ako je Netflix. Pojem freeloaders som však použil, pretože je úplne zadarmo a nevyžaduje žiadne predplatné. Avšak nič dobré sa nedostane zadarmo, čo je dôvod, prečo by ste mali čeliť problémom s reklamami.

4. Euronews

Ak ste spravodajským narkomanom, ktorý si rád udržiava krok so všetkými najnovšími aktualizáciami a aktuálnymi správami, potom je pre vás Euronews určený. Poskytuje všetky najnovšie správy z celého sveta v rôznych jazykoch.

5. ESPN

Kto nevie o ESPN? IT je skutočne jedným z najpopulárnejších kanálov na vysielanie športových prenosov na svete. ESPN na FireStick má bezplatné streamy na živé hry a umožňuje používateľom sledovať svoje obľúbené hry na viacerých zariadeniach.

Táto bezplatná funkcia však nie je k dispozícii pri každej hre alebo udalosti, pretože niektoré z streamov sa platia za zobrazenie a vyžadujú prihlásenie káblom..

PureVPN pre 1. generáciu FireStick

Najlepšie na PureVPN na FireStick je to, že je jediným poskytovateľom VPN, ktorý podporuje FireStick 1. generácie. Ostatní poskytovatelia VPN nie je možné priamo stiahnuť na zariadenia FireStick alebo Fire TV 1. generácie, ale PureVPN sa dá ľahko nainštalovať a používať nad nimi.

Na poskytovateľov FireStick a Fire TV 1. generácie nie je možné nainštalovať iných poskytovateľov VPN a vyžadujú metódu riešenia. Spoločnosť PureVPN sa však zamerala na túto medzeru a poskytla rozšírenú podporu pre prvú verziu zariadenia FireStick, ktoré stále používajú tisíce.

PureVPN na stránkach FireStick FAQ

Prečo potrebujete sieť VPN na serveri FireStick?

FireStick sú široko využívané sledovateľmi fajčenia a geekmi online streamingu, ktorí radi streamujú veľké množstvo obsahu z celého sveta. Jedným z problémov, ktorým čelia používatelia, je geografické obmedzenie obsahu, ktoré nie je možné obísť bez VPN.

Sieť VPN nielen šifruje vašu komunikáciu a poskytuje vám bezpečný prístup k blokovaným alebo obmedzeným webovým stránkam, ale tiež bráni obmedzeniu poskytovateľov internetových služieb..

Je PureVPN spoľahlivý?

Áno PureVPN je spoľahlivý poskytovateľ VPN, preto sa považuje za jednu z najlepších VPN pre FireStick. Nemá úniky DNS ani IP, má prísnu politiku bez protokolov a má šifrovací protokol vojenskej triedy.

IS PureVPN je lepší ako bezplatná sieť VPN pre FireStick?

Áno, PureVPN je z hľadiska zabezpečenia lepší ako bezplatná VPN pre FireStick. Bezplatní poskytovatelia VPN majú úniky DNS a mnohí z nich sú pre uchovávanie protokolov údajov kontroverzné. PureVPN však neuchováva žiadne protokoly a má veľmi silný šifrovací protokol AES-256, vďaka čomu je vysoko bezpečný.

záver

Používatelia Amazon FireStick a FireTV sa vždy sťažovali na nedostupnosť obsahu, a to z dôvodu geografických obmedzení. Po druhé, mnoho používateľov čelí problémom s obmedzovaním pri pokusoch o streamovanie s Amazon FireStick, a to vďaka svojim ISP.

Používajúc PureVPN pre FireStick, používatelia budú môcť streamovať svoj obľúbený obsah jednoduchým obídením geografického obmedzenia. Okrem toho si budú môcť vychutnať plynulé streamovanie prostredníctvom vysokorýchlostných serverov PureVPN a zostať v bezpečí pred problémami s obmedzovaním ISP..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map