Ako nainštalovať SALTS (streamujte všetky zdroje) na Kodi za menej ako 2 minúty

Streamovanie všetkých zdrojov (SALTS) je najlepšou voľbou na prezeranie HD filmov a televíznych relácií na Kodi. Súťaží s najpopulárnejším externým doplnkom Kodi a ponúka kompletnú zábavu pre vašu rodinu. Iba niekoľko najlepších doplnkov pre kodi by poskytovalo kvalitu videa HD s niekoľkými prerušenými odkazmi, SALTS je jedným z nich.


Kodi NewsUž ste niekedy počuli o Kodi AKCII? Áno, sú pravdivé & blokuje milióny používateľov pri sledovaní bezplatného obsahu. VPN môže udržať vašu identitu v anonymite a v bezpečí. PureVPN je vaše najlepšie riešenie na ochranu pred upozorneniami DMCA, problémami s autorskými právami & odblokovanie rôznych doplnkov, ako je Neptún Rising, Covenant alebo GAIA.purevpn cta

Táto príručka informuje používateľov Kodi o tom, ako nainštalovať SALTS do Kodi. Spomíname kroky na inštaláciu SALTS na Kodi Krypton a Kodi Jarvis.

Ako nainštalovať SALTS na Kodi Jarvis, verzia 16
Ako nainštalovať SALTS na Kodi Fire Stick
Ako nainštalovať SALTS na krabice Kodi
SALTS vs Exodus
SALTS nefunguje / chyby / problémy v spoločnosti Kodi
SALTS Fórum a knižnica Kodi

Ako nainštalovať SALTS na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. Otvorené Kodi Krypton v systéme > Kliknite na ikonu ozubeného kolieska hore, ktorá sa tiež nazýva nastavenie ikona > Potom musíte vybrať Správca súborov voľba > Teraz prejdite nadol a dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj na ľavej strane obrazovky.Ako nainštalovať soli na Kodi
 2. cvaknutie , Žiadne ‘ keď sa zobrazí pole > Tu vás požiada o zadanie textu Adresa URL úložiska, tak napíš http://kdil.co/repo/ > Potom kliknite na tlačidlo OK OK > Hneď pod tým žiada názov úložiska alebo zdroja médií, takže napíšte kodili > Teraz kliknite OK zatvorte krabicu.ako nainštalovať soli na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Teraz sa vráťte na Kodi Home stlačením , Backspace ‘ niekoľkokrát stlačte kláves na klávesnici a pokračujte v ďalších krokoch > Potom kliknite na Add-ons > Teraz vyberte Inštalátor balíkov ikona.ako pridať soli na kodi
 4. Na obrazovke uvidíte niekoľko možností, na ktoré musíte kliknúť Inštalácia zo súboru ZIP > Potom sa objaví pole, vyhľadajte a kliknite na kodili > potom kodil.zip > Počkajte niekoľko minút, kým sa inštalácia uskutoční.soli na stiahnutie zip url
 5. Po dokončení inštalácie prejdite na stránku Inštalácia z úložiska voľba > Teraz prejdite zoznamom dole a kliknite na kodili > Teraz vyberte Doplnky videa z možností > Potom nájdite SOLI a kliknite na tlačidlo OK Inštalácia.soli na kodi nastavenia
 6. Vráťte sa do Kodi Home Ak potrebujete zobraziť, čo je v tomto doplnku > Teraz vyberte Add-ons > Doplnky videa > SOLI > filmy > Užite si to!

soľ kodi nastavenia

Ako nainštalovať SALTS na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvor tvoj kodi softvér > Otvorí sa zoznam horizontálne umiestnených ponúk na obrazovke, teraz kliknite na systém Ponuka > teraz Správca súborov > Potom dvakrát kliknite Pridať zdroj.
 2. Kliknite na , Žiadne ‘ keď sa na obrazovke zobrazí okno > Teraz napíšte Adresa URL úložiska Kodil kodivpn.co/repo/kodil.zip a kliknite na tlačidlo hotový > Teraz zadajte názov zdroja médií , Kodili ‘ a kliknite na tlačidlo OK hotový > Teraz zatvorte okno kliknutím na OK.
 3. Musíte sa vrátiť Hlavné menu Kodi pokračovať v ďalších krokoch > Potom kliknite na Add-ons > Box-icon > potom Inštalácia zo súboru ZIP voľba.
 4. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu kodili > potom kodil.zip > Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Úložisko Kodil > Doplnky videa > Teraz vyberte SOLI > cvaknutie Inštalácia > Užite si to!

Ako nainštalovať SALTS na Kodi Fire Stick

 1. Otvorené Ohnivá palica > Ísť do nastavenie > Kliknite na Možnosť pre vývojára > Potom musíte zapnúť Aplikácie od neznámych zdroje a Ladenie ADB.
 2. vybrať OK keď sa zobrazí pole, ktoré vás upozorní.
 3. Vrátiť sa späť k Fire Stick Home > Teraz vyberte Vyhľadávanie možnosť a typ , Kodi ‘ a kliknite naň.
 4. Po otvorení kodi, musíte postupovať podľa rovnakých krokov, aké sú uvedené pre Kodi Krypton a Kodi Jarvis.
 5. Prečítajte si nášho jednoduchého inštalačného sprievodcu kodi firestick / firetv.

Ako nainštalovať SALTS na krabice Kodi

Najlepšie plne naložené boxy Kodi sú v mnohých krajinách nezákonné, takže ak máte niektoré z týchto polí, máte nainštalované SALTS. Ak však máte škatuľu Kodi, ktorá nie je úplne naložená, musíte vykonať niekoľko základných krokov.

Ak máte krabicu Android Kodi, môžete Kodi ľahko nájsť z Obchodu Google Play, ktorý si môžete nainštalovať priamo. Po inštalácii môžete postupovať podľa krokov, ktoré sú zvýraznené pre Kodi Krypton alebo Jarvis. Kroky zostávajú rovnaké pre všetky krabice Kodi.

SALTS vs Exodus

SALTS vs Exodus

Doplnky SALTS a Exodus Kodi boli zavedené jeden po druhom, keď spoločnosť Kodi vstúpila na trh. Exodus však získava popularitu medzi fanúšikmi Kodi a čoskoro zasiahne pozornosť. SALTS sa stal populárnym doplnkom, ale považoval sa za rovnocenný s produktom Exodus.

Je správne, že keď orgány činné v trestnom konaní začali tvrdo zakročiť proti doplnkom tretích strán, spoločnosť SALTS praskla dosť skoro, ale spoločnosť Exodus ostala na svojom mieste. V priebehu rokov bol Exodus vysoký napriek ťažkostiam, ktoré sa vyskytli, a to je hlavný rozdiel medzi týmito dvoma doplnkami..

SALTS nefunguje / chyby / problémy v spoločnosti Kodi

SALTS nebol nikdy taký istý, keď došlo k zákroku orgánov činných v trestnom konaní proti doplnkom tretích strán. Vynútili sa obmedzenia pri zobrazovaní obsahu chráneného autorskými právami, ktorý viedol k uzavretiu obľúbených doplnkov. Odvtedy SALTS čelili mnohým problémom a niektoré z nich sú uvedené nižšie:

SALTS zlyhala pri inštalácii závislosti

Ak sa pokúsite nainštalovať súbor zip na dokončenie procesu inštalácie doplnku, zobrazí sa správa „Nepodarilo sa nainštalovať chybu závislosti“. Dôvodom môže byť niekoľko dôvodov. Jedným z dôvodov pre túto chybu je, keď úložisko nefunguje. Ďalším dôvodom, prečo k tejto chybe dôjde, je akákoľvek aktualizácia vykonávaná v úložisku.

Riešenie

Máme dve riešenia z dvoch dôvodov, prečo sa vyskytla táto chyba. Ak je to kvôli zlyhanému archívu, odporúčame vám použiť archív Kodil, ako je uvedené v tejto príručke s návodmi. Ak sa však táto chyba vyskytne z dôvodu akejkoľvek aktualizácie v úložisku, musíte počkať asi hodinu a skúste inštaláciu nainštalovať znova..

SALTS Nenašli sa žiadne zdroje

Ak sa objaví chyba „Nenašli sa žiadne zdroje“, ktorá sa často vyskytuje v doplnku SALTS Kodi, môžete sa cítiť sklamaní. Kedykoľvek narazíte na akýkoľvek film na streamovanie, načíta sa na pár minút a potom vás v poslednom okamihu vyhodí.

Ak sa niečo také stane, je to preto, že stream už nie je k dispozícii a možno budete musieť vyskúšať iný film alebo televíznu reláciu.

Riešenie

Možno budete chcieť vymazať celú vyrovnávaciu pamäť skôr, ako začnete streamovať zdroje poskytované SALTS. Dozviete sa všetko o vymazaní vyrovnávacej pamäte na serveri Kodi.

SALTS Kodi Forum

Keďže SALTS je doplnok tretej strany a v mnohých krajinách sa považuje za nezákonný, nie sú k dispozícii žiadne oficiálne fóra. Ak sa však chcete zapojiť do diskusie týkajúcej sa SALTS, musíte zvážiť príspevok Reddit.

SALTS Kodi Library

SALTS ponúka používateľom zábavného média Kodi rozmanitý obsah, zoznam knižníc SALTS Kodi je uvedený nižšie:

 1. filmy
 2. TV relácie

Zabalenie

Doplnok SALTS Kodi je známy svojím všestranným multimediálnym obsahom, ktorý ponúka používateľom Kodi. SALTS ponúka aj prezeranie obsahu vo vysokom rozlíšení, vďaka čomu je užitočným doplnkom Kodi. V tejto príručke sme diskutovali o tom, ako nainštalovať SALTS na Kodi, takže si nainštalujte tento doplnok a užívajte si filmy a televízne programy v HD.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map