Ako nainštalovať Sanctuary na Kodi 17.6, Jarvis, Firestick v 6 základných krokoch

Pri poskytovaní extrémnej zábavy divákom Kodi by nebolo nesprávne uvažovať o doplnku Sanctuary k Exodusu. V tejto príručke sú uvedené podrobné kroky o tom, ako nainštalovať Sanctuary na Kodi.


Výstraha! Pri používaní Sanctuary by ste mali používať sieť VPN, aby ste ostali anonymní, pretože bude chrániť vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte v Sanctuary neobmedzený obsah.

Čo je doplnok Sanctuary?

Kvantový doplnok, pôvodne nazývaný Sanctuary, má vo svojom zozname skladieb všetko a jeho kompletný doplnok pre používateľov Kodi. Okrem zábavných divákov s filmami, televíznymi programami a živými športy ponúka aj živú televíziu a detskú sekciu pre zacielenie na väčšie publikum. Tento doplnok v súčasnosti prevzal učeň, ale nebojte sa, že všetky jeho funkcie a obsah zostali nedotknuté..

Sanctuary Kodi Password

Ak sa snažíte získať prístup k obsahu pre dospelých v doplnku Sanctuary Kodi, bude potrebné heslo, ktoré môžete získať priamo od vývojára doplnku prostredníctvom twitteru.

Ako nainštalovať Sanctuary Kodi na Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

Tu je postup inštalácie doplnku Sanctuary (Quantum) na server Kodi:

 1. Najprv musíte otvoriť kodi > vybrať nastavenie ikona (na vrchu) > Kliknite na Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.Ako nainštalovať Sanctuary na Kodi
 2. Tam, kde musíte kliknúť, sa zobrazí rámček , Žiadne ‘ > Napíšte URL poskytnuté http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > cvaknutie OK > Teraz kliknite na Názov a typ zdroja médií , Sanctuary ‘ > a kliknite na tlačidlo OK OK.Ako nainštalovať Sanctuary na Kodi Krypton, verzia 17
 3. Teraz sa vráťte na Hlavné menu Kodi stlačením , Backspace ‘ alebo , Esc ‘ stlačiť viackrát na klávesnici > Kliknite na Add-ons > Potom vyberte Inštalátor balíkov ikona (nachádza sa vľavo hore).Nastavenie svätyne kodi
 4. Ísť do Inštalácia zo súboru ZIP > Vyhľadajte a kliknite na svätyne > Potom kliknite na repository.sanctuary-1.0.0.zip > Na inštaláciu úložiska musíte počkať niekoľko sekúnd.Sanctuary kodi zip file
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > svätyne > Doplnky videa > Kvantový doplnok > cvaknutie Inštalácia.Sanctuary quantum kodi
 6. Ísť do Hlavné menu Kodi > Add-ons > Doplnky videa > Kvantový doplnok > Užite si to!

Nastavenia svätyne kodi

Ako nainštalovať Sanctuary na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > systém > Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Kliknite na Žiadne > Zadajte adresu URL http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Kliknite na tlačidlo OK > Zadajte názov zdroja médií „Sanctuary“ > Kliknite na tlačidlo OK.
 3. Domovská obrazovka Kodi > systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > svätyne > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Kliknite na Inštalovať z úložiska > svätyne > Doplnky videa > kvantum > Inštalácia.
 5. Ísť do Domovská obrazovka > systém > Add-ons > kvantum > Užite si to!

Ako nainštalovať Sanctuary Kodi na

 1. odpálenie kodi aplikácia na Fire Stick.
 2. Nainštalujte Kodi na Fire Stick.
 3. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.
 4. Od tejto chvíle postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu Sanctuary Kodi na Kodi Krypton.

Stiahnutie Sanctuary

Ak chcete priamo nainštalovať úložisko Sanctuary, kliknite sem na stiahnutie tu a postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Kliknite na Stiahnuť.Stiahnutie Sanctuary
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > Add-ons > Ikona Inštalátora balíkov > Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite súbor na prevzatie zo systému.
 3. Inštalácia z úložiska > svätyne > Doplnky videa > kvantum > Inštalácia > Užite si to!

Chyby Kodi Sanctuary / nefungujú / problémy

K dispozícii nie sú žiadne toky

Táto chyba sa vyskytuje, keď prehľadávate doplnok pre prúdy. Túto chybu môže spôsobiť viacero príčin, napríklad môže byť plná vyrovnávacia pamäť, doplnok musí byť aktualizovaný alebo nedostatočne aktualizovaný alebo doplnok môže byť geograficky obmedzený..

Riešenie

Ak chcete túto chybu odstrániť, vymažte vyrovnávaciu pamäť doplnku a znížte počet poskytovateľov. Ak sa chyba stále objavuje, aktualizujte doplnok alebo znova nainštalujte pomocou spoľahlivého archívu doplnkov.

Zlyhala inštalácia závislosti

Zlyhanie pri inštalácii Závislosť nastane, keď zdroj úložiska nie je prístupný, zastaraný alebo vypnutý.

fix

Vždy skontrolujte, či je úložisko, ktoré sa chystáte používať, prístupné, funkčné a aktualizované. Ak sú všetky vyššie uvedené položky pozitívne, doplnok sa nainštaluje a bude fungovať dobre.

Chyba informácií v denníku

Pri inštalácii doplnku Sanctuary sa niekedy objaví správa, ktorá je chybou informácií v denníku. V dôsledku toho nemôžete nainštalovať doplnok Sanctuary na váš systém.

Riešenie 1

Jedným zo spôsobov, ako tento problém vyriešiť, je vyčistiť celú vyrovnávaciu pamäť. To je možné dosiahnuť inštaláciou doplnku Merlin. Má špeciálnu funkciu, ktorá vymaže celú vyrovnávaciu pamäť pri spustení Kodi.

Riešenie 2

Ďalším riešením tohto problému je použitie siete Kodi VPN, ktorá vám umožní získať prístup k doplnkom a obsahu Kodi. Tieto informácie sú overené a testované, preto musia tiež pracovať pre vás.

Zabaliť veci

Po preskúmaní doplnku Sanctuary je múdrejšie zvážiť doplnok Quantum ako alternatívu k produktu Exodus, ale s extrémnymi funkciami, ktoré si nezodpovedajú ani doplnky Exodus. Funkcie ako živá televízia a detská sekcia sú zriedkavé. V tejto príručke sme diskutovali o tom, ako nainštalovať útočisko na Kodi a ako si ho môžete stiahnuť priamo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map