Ako nainštalovať Schism TV Build na Kodi Leia, Krypton a Jarvis

Schism TV Build je populárny model All-In-One Kodi Build a má celkom sedem budov, ktoré je možné prepnúť zmenou pleti..


Poskytujeme jednoduchý spôsob, ako nainštalovať program Schism TV Build na serveri Kodi, kde môžete získať veľa najlepších doplnkov pre kodi na jednom mieste. Ak chcete získať viac možností, môžete tiež postupovať podľa týchto najlepších sprievodcov kodi..

Pamätajte, že na odblokovanie tokov doplnkov s obmedzeným geografickým obmedzením a na ochranu súkromia online by ste mali používať technológiu VPN pre Kodi.

Toto je nový spôsob inštalácie Schism TV Build na Kodi s podrobným sprievodcom:

Výstraha! Pri používaní Schism TV Build by ste mali zostať v anonymite pri používaní siete Kodi VPN, pretože chráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah v službe Schism TV Build.

Ako nainštalovať Schism TV na Kodi Leia a Krypton

 1. Otvorené kodi > Ísť do nastavenie na domovskej obrazovke Kodi > Správca súborov.ako nainštalovať schism tv na kodi
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Kliknite na typ http://dimitrology.com/repo a kliknite na tlačidlo OK OK > Zadajte názov zdroja médií Dimitrology a kliknite na tlačidlo OK OK.Ako nainštalovať schism tv stavať na kodi kryption verzia 17
 3. Vráťte sa do kodi Domovská obrazovka > Add-ons > Kliknite na Inštalačný balík ikona v ľavom hornom rohu.Ako nainštalovať doplnok schism tv na kodi jarvis verzie 16
 4. Inštalácia zo súboru zip > vybrať Dimitrology > vybrať plugin.video.dimitv.zip.stiahnuť schému súboru ZIP
 5. Počkajte, kým sa doplnok pridá umožniť > Teraz je váš sprievodca pripravený Inštalácia.Schism build Dimitrology TV Repository
 6. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Programové doplnky > Kliknite na Dimitrology TV > lis Inštalovať / Aktualizovať > Zobrazí sa kontextové okno, ktoré bude vyžadovať kód, kliknite na tlačidlo OK OK.budovať kód
 7. Môžete získať kód z www.dimitrology.com/getcode > Každých niekoľko hodín sa vytvorí nový kód > Zadajte kód v novom zobrazenom poli.nastavenie schizmy kodi
 8. cvaknutie Inštalovať / Aktualizovať znovu > vybrať Schism TV Všetko v One Krypton Ed, verzia 0.6 > cvaknutie Áno.Addon Schism kodi
 9. Kliknite na Plná inštalácia > Chopte si občerstvenie, kým sa to nestane Stiahnuť ▼ Schism TV Build.schism kodi nefunguje / chyby / problémy
 10. Po dokončení inštalácie budete pravdepodobne chcieť vynútiť zatvorenie Kodi a vypnutie, ak je to potrebné.
 11. Teraz otvorené kodi > Ísť do nastavenie > Rozhranie nastavenie > Kliknite na Koža ktorá sa nachádza na ľavom paneli > Vyberte ľubovoľný Schism Skin chceš > cvaknutie Áno.www.schism-tv code
 12. Užite si všetky najnovšie zbierky filmov, televíznych relácií, obsahu pre deti a mnoho ďalších.

schizma všetko v jednej zostave

Ako nainštalovať program Schism na server Kodi Jarvis, verzia 16

Inštalácia televízora Schism na server Kodi Jarvis, verzia 16, prebieha rovnakým postupom, aký bol implementovaný vo verzii Kodi Krypton, verzia 17. Avšak vzhľadom na aktualizáciu verzie Kodi existuje mierna zmena v usporiadaní predchádzajúcej verzie Kodi, ktorú je potrebné zvážiť pred inštaláciou..

V zariadení Kodi Krypton predstavuje kláves „Nastavenia“ malá ikona umiestnená vľavo v strede. V Kodi Jarvis je kláves „Nastavenia“ reprezentovaný „Systémom“ a nemá ikonu. Okrem týchto drobných zmien zostávajú kroky rovnaké.

Takže, ak potrebujete nainštalovať program Schism TV Build na server Kodi Jarvis, verzia 16, budete musieť postupovať podľa rovnakých krokov, ako sú opísané vo vyššie uvedenom podrobnom sprievodcovi..

Schism je skvelá stavba, ale existuje viac najlepších verzií kodi, ktoré vám pomôžu streamovať neobmedzenú zábavu.

Stiahnutie Schism TV Kodi

 1. Stiahnite si súbor zip na počítači alebo na zariadení, ktoré používate > Choďte na Kodi Domovská obrazovka > cvaknutie Add-ons > Kliknite na ikonu Ikona poľa.
 2. cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > Prejdite si systém a otvorte ho plugin.video.dimitv.zip.
 3. Počkajte na doplnok povolené oznámenia > Teraz je váš sprievodca pripravený Inštalácia.
 4. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Programové doplnky > Kliknite na Dimitrology TV > lis Inštalovať / Aktualizovať > Zobrazí sa kontextové okno, ktoré bude vyžadovať kód, kliknite na tlačidlo OK OK.
 5. Dostať kód z www.dimitrology.com/getcode >typ kód v krabici.
 6. cvaknutie Inštalovať / Aktualizovať > cvaknutie Schism TV Všetko v One Krypton Ed, verzia 0.6 > cvaknutie Áno.
 7. vybrať Plná inštalácia > Počkajte, kým sa stiahnu súbory Schism TV Build.
 8. Reštartujte kodi.
 9. Otvorené kodi > Ísť do nastavenie > Rozhranie nastavenie > Kliknite na  > Vyberte si svojho obľúbeného Schism Skin  > cvaknutie Áno > hotový > To je všetko!

Schism TV Build New Code (Schizmový kód pre Kodi)

Prístup k inštalácii kódu Schism TV Build nie je možný, pokiaľ nezadáte konkrétny kód, ktorý je k dispozícii tu. Televízny kód spoločnosti Schism pre program Kodi sa aktualizuje každú hodinu z neznámych dôvodov, ale akonáhle získate kód, môžete ho zadať počas procesu inštalácie..

schism súčasný kód tv build kodi

Ak váš kód nefunguje náhodou, obnovte stránku, na ktorej sa vám zobrazí nový kód, a zadajte požadované miesto.

Schism TV Anniversary Build Build

Schism TV Anniversary Build bol ďalší program Build for Kodi, ktorý sa stal populárnym počas jeho vzniku. Bola to ľahšia verzia s veľkosťou iba 170 MB v porovnaní s veľkosťou 264 MB televízneho prijímača Schism TV Build. Keďže televízny projekt Schism sa presúva na dimenziu Dimitrology, táto zostava už nefunguje.

Dúfam, že Dimitrologia prinesie späť Schism TV Anniversary Build dostatočne skoro pre svojich zúfalých fanúšikov. Dovtedy môžete na Kodi ľahko nainštalovať program Schism TV Build.

Schism TV Kodi Build nefunguje / chyby / problémy

Nepodarilo sa pripojiť k úložisku

Táto chyba sa vyskytne, keď je zdrojové prepojenie zdroja úložiska vypnuté alebo ak sa vyskytne chyba sieťového pripojenia.

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, vždy skontrolujte zdrojový odkaz, či je prístupný alebo nie. Po druhé, vždy používajte spoľahlivé úložisko na sťahovanie a inštaláciu akéhokoľvek doplnku.

Zlyhala inštalácia závislosti

Nepodarilo sa nainštalovať Chyba závislosti sa vyskytuje, keď je úložisko, ktoré používate na inštaláciu, vypnuté alebo zastarané.

fix

Túto chybu je možné ľahko vyriešiť pomocou funkčného aktuálneho archívu, ktorý obsahuje všetky aktualizované verzie doplnkov..

Ak chcete pridať veci hore

Schism TV Build je populárna voľba medzi novými používateľmi Kodi, ktorí nie sú zvyknutí sťahovať veľa populárnych doplnkov. Schism TV Build kombinuje tieto doplnky na jednom mieste, kde používatelia Kodi môžu vysielať filmy, televízne programy, obsah pre deti a ďalší zábavný obsah typu všetko-v-jednom. Je však isté, že kód Schism TV Build sa bude meniť každú hodinu. Tento kód sa vyžaduje na inštaláciu aplikácie Schism TV Build na server Kodi.

Dúfam, že sa vám to bude páčiť!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map