Odporúčame vám, aby ste si prečítali nášho rozsiahleho sprievodcu doplnkami kodi a prečo je Kodi VPN potrebná pre všetky vaše prúdy.

Showbox Kodi Repository

Showbox je doplnok Kodi, ktorý ponúka bezplatné streamovanie Netflixu a ďalších televíznych relácií na vašom zariadení. Skvelý zážitok z pozerania televíznych relácií pomocou videí v kvalite HD, ktoré vás môžu ľahko nalákať na predĺženie zábavných hodín. Showbox je možné nainštalovať z SuperRepo Repository, ktorý obsahuje takmer každý kanál, ktorý kedy existoval v Kodi a patrí medzi najlepšie kodi úložisko v roku 2018. Showbox patrí medzi niektoré z doplnkov, ktoré fungujú aj na Xbox One Kodi.
V tejto príručke uvádzame postupný postup inštalácie aplikácie Showbox na server Kodi. Takže zostaňte naladení!

Ako nainštalovať Showbox Kodi na Krypton verzie 17 alebo vyššej

 1. Otvorené kodi z vášho systému > Kliknite na ‘Nastavenie’ v hornej časti > Ísť do Správca súborov > Potom dvakrát kliknite Add-Source.Ako nainštalovať showbox na kodi
 2. Na obrazovke sa zobrazí pole, takže kliknite na miesto, kde sa hovorí , Žiadne ‘ > Teraz napíšte URL http://srp.nu/ > cvaknutie OK > Zadajte názov zdroja médií „Super Repo“ > cvaknutie OK aby sa uložil zdroj informácií.Ako nainštalovať showbox na kodi kryptón verzia 17
 3. Teraz sa vráťte na Hlavné menu Kodi zasiahnutím , Backspace ‘ kláves na klávesnici viackrát > vybrať Add-on ktoré nájdete na karte na ľavej strane > Kliknite na Inštalátor balíkov ikona (ľavý horný roh).showbox na nastavenie kodi
 4. Musíte vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Super Repo > Odtiaľ kliknite na kryptón > úložisko > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Teraz počkajte, kým bude úložisko nainštalované. webová adresa súboru zip súboru Showbox
 5. Kliknite na Inštalácia z úložiska > Repozitáre SuperRepo [Krypton] [v7] > Kliknite na Repozitáre doplnkov > Teraz vyberte Všetky SuperRepo [Krypton] [v7] > Inštalácia > Počkajte, kým sa doplnok nainštaluje a povolí.showbox na nastavenie kodi
 6. Teraz sa vráťte na Inštalácia z úložiska voľba > Uvidíte ďalšie úložisko s názvom Všetky SuperRepo [Krypton] [v7] > Doplnky videa > Vyhľadajte a kliknite na Showbox > cvaknutie Inštalácia.ukážkový stream na kodi
 7. Počkajte, kým sa doplnok zapne.konfigurácia videa showboxu na kodi
 8. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > Doplnky videa > Showbox > Sledujte televízne programy Netflix a ďalšie Užite si to!

showbox na kodi

Ako nainštalovať Showbox Kodi na Jarvis 16 alebo nižšie

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > systém > Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Kliknite na položku Žiadne > Zadajte adresu URL http://srp.nu/ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Zadajte názov „Super Repo“ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > Kliknite na tlačidlo OK.
 2. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi > systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru ZIP > Super Repo > Jarvis > úložisko > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Počkajte na inštaláciu.
 3. Kliknite na Inštalovať z úložiska > Repozitáre SuperRepo> SuperRepo All > Inštalácia > Počkajte na inštaláciu.
 4. Znova choďte na Inštalácia z úložiska > SuperRepo All > Doplnky videa > Showbox > Inštalácia.
 5. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi > videá > Add-ons > Showbox > Užite si to!

Ako nainštalovať ShowBox Kodi na boxy s Androidom

Nainštalujte Kodi do svojho zariadenia Android Box podľa nášho sprievodcu.

Po nainštalovaní produktu Kodi bude postup inštalácie prehliadača ShowBox v krabiciach Android rovnaký ako postup uvedený vyššie pre produkt Krypton V17..

Ako nainštalovať Showbox na Kodi Fire Stick

Na inštaláciu prehliadača Showbox na Fire Stick musíte mať na Fire Stick najskôr nainštalovanú aplikáciu Kodi Krypton, verzia 17. Po nainštalovaní produktu Kodi musíte vykonať nasledujúce kroky:

 1. Otvorte Fire Fire Stick > Choď do nastavení > Zariadenie > Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB > Zapnite aplikácie z neznámych zdrojov.
 2. Teraz choďte na Fire Stick Home > Otvorte aplikáciu Kodi > a postupujte podľa krokov zvýraznených pre položku Showbox na zariadení Kodi Krypton.

Stiahnutie Showbox Kodi

Pre priamu inštaláciu Showboxu na Kodi si môžete stiahnuť súbor zip z odkazu tu.

prehliadač na stiahnutie kodi zip url

Po stiahnutí súboru do systému môžete vykonať kroky, ktoré sú zvýraznené nižšie:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Add-ons > Ikona Inštalátora balíkov > Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite súborom, ktorý ste stiahli do svojho systému > Kliknite na tlačidlo OK > Počkajte na inštaláciu doplnku.
 2. Teraz pokračujte od kroku 5, ako je uvedené v príručke pre Showbox na Kodi Krypton.

Showbox Kodi nefunguje / chyby / problémy

Používatelia sa sťažovali na to, že Showbox Kodi nefunguje, na každom fóre, ktoré môžu. Iní len hľadajú funkčné úložisko na inštaláciu prehliadača Showbox Kodi.

Riešenie

Tento doplnok už nie je k dispozícii v žiadnom úložisku, pretože sa zdá, že sa vypol. Showbox Arize je však v súčasnosti k dispozícii s repozitárom Jesus Box TV. Môžete to skúsiť.

Zlyhalo prehrávanie prehliadača Kodi (kontrola informácií v denníku)

Táto chyba pretrváva, keď sa vyskytne problém s poskytovateľmi.

Riešenie

Na vyriešenie tohto problému je potrebná nová inštalácia. Ďalšou metódou riešenia tohto problému je vymazanie databázy Kodi.

Recenzie Showbox Kodi

Používatelia už Showbox kritizujú a veria, že ShowBox má lepšie doplnky:

Preskúmanie redakčnej kontroly showboxu

Na druhej strane nájdete používateľov, ako sú títo, ktorí sa obávajú obsahu a právnych problémov:

ukážka twitterovej recenzie

Po tom všetkom, tu sú niektoré komplimenty:

twitter showbox

Showbox Kodi vs Showbox Arize Kodi

Showbox je vlastne aplikácia, ktorá streamuje a sťahuje filmy z torrentov. Ide o doplnok Kodi tretích strán, čo znamená, že toky, ktoré poskytuje, sú nezákonné. Podobne ako jeho povaha je Showbox Arize tiež doplnkom Kodi tretích strán, ktorý poskytuje online toky najvyššej kvality. Užívatelia majú k dispozícii celý rad obsahu.

Ďalším viditeľným rozdielom je, že ShowBox už nie je k dispozícii prostredníctvom akéhokoľvek úložiska. Vzhľadom k tomu, ShowBox Arize je k dispozícii prostredníctvom Jesus Box TV repo.

Záverečné slová

Showbox je najlepšou voľbou pre používateľov Kodi na jednoduché sledovanie populárnych relácií Netflix a iných televíznych relácií vo vašom systéme. Je to obľúbený doplnok, ktorý vám umožní stráviť čas a zostať informovaný o všetkých najnovších televíznych reláciách vysielaných po celom svete. V tejto príručke sme poskytli návod na inštaláciu prehliadača Showbox na serveri Kodi. Takže si užívajte, kým to trvá!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me