Kodi je v tomto odvetví už dlhý čas a medzi populárnymi divákmi je obľúbená, pretože má špičkové funkcie a kvalitný obsah. Rôznorodosť obsahu dostupného na serveri Kodi vám navyše neumožňuje myslieť na nič iné. Je to jedna zastávka pre zábavu, správy, šport, hudbu a oveľa viac.

Jedným z najväčších problémov v tomto digitálnom veku je kybernetická bezpečnosť a online streamy patria medzi jeho najväčšie obete. Používatelia spoločnosti Kodi streamujú obsah prostredníctvom svojich doplnkov, ktoré sú buď oficiálnymi doplnkami, alebo neoficiálnymi doplnkami (tretích strán). Oficiálne doplnky Kodi poskytujú toky povolené vlastníkmi a distribútormi obsahu a nezúčastňujú sa na pirátstve. Doplnky tretích strán sa používajú viac ako tie oficiálne a mnohé z nich poskytujú pirátske prúdy, čo ich považuje za nezákonné.

Úrady a mnohí hackeri využívajú zraniteľnosť online streamov a ich špehujú, keď streamujú online bez potuchy. Spywares a malware sú častým problémom, ktorému čelia milióny obyvateľov celého sveta. Osobitne, ak používate platformu s otvoreným zdrojovým kódom, ako je Kodi, sa dôrazne odporúča ochrana vášho súkromia.

Inteligentní používatelia chránia svoje súkromie a prítomnosť online prostredníctvom VPN, pretože šifrujú prenos a zabezpečujú vaše pripojenie. Nie všetky VPN sa však dajú použiť na online streamovanie, pretože nie každý poskytovateľ VPN má vysokorýchlostné servery. Odporúčam vám vybrať si z najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi, aby ste chránili svoje súkromie pred úradmi a vychutnali si plynulé vysielanie.

2 spôsoby použitia siete VPN v spoločnosti Kodi

Existujú 2 rôzne spôsoby, ako môžete pomocou VPN na serveri Kodi odblokovať toky a zachovať súkromie. Sieť VPN môžete nainštalovať priamo na server Kodi, ak poskytovateľ má vyhradený doplnok Kodi. V opačnom prípade budete musieť do zariadenia nainštalovať sieť VPN a potom nad ňou spustiť aplikáciu Kodi. Obidve tieto metódy sa skúšajú a testujú a neexistuje žiadny problém.

Pozrime sa, ako nainštalovať VPN na server Kodi pomocou oboch týchto metód:

1. Ako nainštalovať VPN na zariadenie, ktoré sa má použiť v Kodi

Jedným z najúčinnejších spôsobov použitia siete VPN na serveri Kodi je jeho inštalácia do zariadenia a spustenie protokolu Kodi prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Používanie VPN, ako je táto, vás nebude rušiť pri streamovaní a budete môcť bez problémov odblokovať toky. Táto metóda je v zásade použiteľná pre poskytovateľov VPN, ktorí nemajú vyhradený doplnok Kodi.

Pri inštalácii VPN do zariadenia postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  1. Navštívte oficiálnu webovú stránku poskytovateľa a zaregistrujte sa na jeho službu výberom balíka, ktorý vám najviac vyhovuje.
  2. Teraz si stiahnite klienta / aplikáciu zodpovedajúcu vášmu zariadeniu a operačnému systému. Napríklad, ak používate Windows, stiahnite si desktopového klienta Windows.
  3. Po jeho stiahnutí nainštalujte klienta do svojho zariadenia. Po dokončení inštalácie sa prihláste do služby pomocou prihlasovacích údajov, ktoré ste dostali pri registrácii.
  4. Teraz sa pripojte k zabezpečenému serveru zo zoznamu serverov.
  5. Po pripojení k serveru otvorte na zariadení Kodi.
  6. Streamujte pomocou ľubovoľného doplnku, ktorý chcete použiť, bez obáv z obmedzení.

2. Ako nainštalovať VPN na server Kodi – priama inštalácia

PureVPN je jedinou najlepšou sieťou VPN pre spoločnosť Kodi, ktorá má vyhradený doplnok Kodi, ktorý používateľom uľahčuje zabezpečenie ich súkromia počas streamovania. A táto inštalačná príručka využíva úložisko poskytované spoločnosťou PureVPN určené pre spoločnosť Kodi. Všetci používatelia, ktorí inovovali na produkt Kodi Leia 18, podľa tohto postupu nainštalujte sieť VPN na najnovšiu verziu systému Kodi.

 1. Stiahnite si súbor ZIP úložiska PureVPN.Ako nainštalovať VPN na Kodi Krypton 17.6
 2. Otvorené kodi > Kliknite na Add-ons pútko.nainštalujte vpn na kodi jarvis
 3. Klikni na Box-icon z ľavého horného rohu > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip voľba.ako nainštalovať vpn pre streamovanie kodi
 4. Zobrazí sa dialógové okno, vyhľadajte umiestnenie stiahnutého súboru zip a otvorte ho > doplnok sa nainštaluje a zobrazí sa upozornenie.ako pridať vpn na kodi
 5. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons pútko> Ísť do Programové doplnky > vybrať PureVPN> cvaknutie Nastavenia doplnku > Zobrazí sa dialógové okno s možnosťami.purevpn pre nastavenie kodi
 6. Umiestnite kurzor na možnosť Konfigurácia VPN a zadajte svoj Prihlasovacie údaje PureVPN > Kliknite na tlačidlo OK > Teraz sa pripojte k požadovanému serveru zo zoznamu.

zabezpečené streamovanie s kódom vpn pre kodi

Ako nainštalovať VPN na Kodi Leia 17.6

Ak používate Kodi Krypton, verzia 17.6, postupujte takto:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na Add-ons pútko > cvaknutie Stiahnuť ▼ možnosť zo zoznamu.
 2. vybrať Programové doplnky > Listujte v zozname dole a kliknite na Webový prehliadač > cvaknutie Inštalácia > Počkajte, kým sa neobjaví oznámenie.
 3. Potom sa vráťte do Hlavné menu Kodi > cvaknutie Add-ons > Ísť do Programové doplnky > vybrať Webový prehliadač.
 4. Doplnok sa otvorí a uvidíte rozhranie webového prehľadávača > Do tohto poľa zadajte tento odkaz „https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip“. panel s adresou a cvaknutie OK > Zobrazí sa okno so žiadosťou o povolenie na stiahnutie súboru zip > cvaknutie Áno.
 5. Zadajte cieľ, do ktorého chcete súbor zip stiahnuť > cvaknutie OK > Sťahovanie sa začne a budete informovaní o dokončení sťahovania > cvaknutie OK znovu Zavrieť prehliadač webu.
 6. Návrat do Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > Kliknite na ikonu truhlík > cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP > otvorte cieľový priečinok stiahnutého súboru zip > cvaknutie service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > Počkajte na inštaláciu doplnku.
 7. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons pútko> cvaknutie Programové doplnky > Otvorené PureVPN Monitor OpenVPN.
 8. Kliknite na Nastavenia doplnku > Zadajte svoje užívateľské meno a Heslo na prihlásenie do vášho účtu PureVPN.
 9. Vyberte a región krajiny odkiaľ sa chcete pripojiť na internet > cvaknutie OK.

Ako nastaviť Kodi VPN na smerovači

Jedným z najlepších spôsobov zabezpečenia siete je inštalácia VPN na smerovač. Týmto spôsobom môžete nielen bezpečne streamovať s Kodi, ale môžete si tiež vychutnať bezpečnú bezdrôtovú sieť. Toto nastavenie sa tiež hodí, keď sa používatelia pokúšajú používať Kodi na Fire TV Stick s VPN na Firestick. Pri inštalácii VPN na smerovač postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prihláste sa do ovládacieho panela smerovača Tomato
 2. Na paneli vľavo prejdite na ‘základné‘ > Kliknite na tlačidlo ‘sieť
 3. Vyberte pripojenie ‘typ“Z rozbaľovacej ponuky
 4. Zadajte svoje Poverenia účtu VPN poskytované poskytovateľom služieb VPN.
 5. Fajka ‘Použite DCHP„A“Použiť predvolenú bránu vo vzdialenej sieti
 6. pod Brána PPTP, zadajte adresu servera, ku ktorému sa chcete pripojiť
 7. Opustiť ‘Masku podsiete„A“možnosti“Iba v prípade, že vám to poskytovateľ VPN poskytol
 8. V časti „Režim pripojenia“ vyberte položku „Udržať nažive“Z rozbaľovacej ponuky
 9. Skontrolujte, či MTU je nastavené na predvolené
 10. Tiež sa uistite, že LAN alebo Wireless Settings sú nastavené na predvolené
 11. Teraz prejdite nadol na stránku a stlačte ‘UložiťA to je všetko, máte hotovo
 12. Stav pripojenia môžete skontrolovať na Postavenie > protokoly > Posledných 25 riadkov

Ako nainštalovať bezplatnú sieť VPN na server Kodi

Neodporúčam nikomu bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, pretože nie sú tak spoľahliví ako poskytovatelia platených služieb VPN. Sieť VPN by vám mala poskytnúť bezpečnosť a pokryť vašu zraniteľnosť, čo podľa môjho názoru nemôžu poskytovatelia sietí VPN urobiť zadarmo. Bezplatní používatelia VPN čelia vážnym problémom, ako je vedenie denníkov a úniky DNS. Od dobrého a spoľahlivého poskytovateľa VPN sa tieto vážne problémy neočakávajú.

Ak sa však stále zdráhate minúť jeden cent za VPN, môžete skúsiť TunnelBear pre Kodi. Je to jeden z najlepších poskytovateľov VPN zadarmo pre servery Kodi, ktoré majú servery vo viac ako 22 krajinách a všetky poskytujú vysokorýchlostné sťahovanie a nahrávanie. TunnelBear používa 256-bitový šifrovací protokol AES a má prísnu politiku bez protokolov.

TunnelBear môžete používať súčasne na piatich zariadeniach, ale jednou z nevýhod použitia TunnelBear je to, že má dátový limit 500 MB za deň. TunnelBear nemá žiadny vyhradený doplnok Kodi, ale môžete ho nainštalovať priamo do vášho systému.

záver

Možno by vás zaujímalo, prečo toľko zdôrazňujem pri používaní siete Kodi VPN, napriek tomu, že spoločnosť Kodi je legálnou streamovacou službou. Dôvod môjho dôrazu na používanie VPN pre Kodi je ten, že online streaming s Kodi prostredníctvom jeho doplnkov tretích strán môže, ale riskujete, a nikto nechce čeliť tomuto horúčave. Po druhé, problémy s kybernetickou bezpečnosťou rastú každým dňom a vždy je lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať.

Môj druhý dôraz sa kladie skôr na výber platenej služby VPN ako na poskytovateľa bezplatnej siete VPN, pretože nič dobrého neprichádza zadarmo. Bezplatní poskytovatelia VPN vás nechránia, ale radšej vás nechajú zraniteľnými a kto vie, či si vaše záznamy uchovávajú. Pri výbere poskytovateľa VPN buďte inteligentní, pretože bude ohrozené vaše online súkromie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me