Ako nainštalovať Specto Fork na Kodi – 6 krokov Základná príručka

Specto Kodi ožil, keď Genesis prepustili orgány činné v trestnom konaní. Specto Fork bol jedným z doplnkov spoločnosti Kodi, ktorý zaviedol tím vývojárov s názvom Mrknow. Ide o doplnok videa, ktorý obsahuje filmy a televízne programy. Má podobné rozhranie ako Exodus a tiež poskytuje automatické titulky pre videá.


V tejto príručke sme poskytli podrobné pokyny týkajúce sa Ako nainštalovať Specto Fork na Kodi. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

Ako nainštalovať Specto Fork na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. Prvým krokom vyžadovaným používateľmi Kodi je spustenie kodi v ich systéme > Potom kliknite na Ikona nastavení vyhľadajte v hornej časti vedľa ikony napájania > Tu uvidíte rôzne možnosti, vyberte Správca súborov > Otvorí sa odkazová stránka úložiska a úložisko pridáte dvojitým kliknutím na ikonu Pridať zdroj.ako nainštalovať vidličku na kodi
 2. Pred obrazovkou sa zobrazí pole, takže kliknite na miesto, kde sa hovorí , Žiadne ‘ > Požiada vás o zadanie URL úložiska kodivpn.co/repo/kodil.zip a kliknite na tlačidlo OK > V dolnej časti musíte zadať názov úložiska, tak napíšte , Kodili ‘ a kliknite na tlačidlo OK OK takže pole zmizne.Ako nainštalovať vidličku na kodi kryptón verzia 17
 3. Ak chcete nainštalovať úložisko, musíte sa vrátiť Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons pútko > Teraz kliknite na ikonu políčka v ľavom hornom rohu, tiež známe ako Inštalátor balíkov ikona.vidlička na kodi
 4. Vyberte možnosť Inštalácia zo súboru ZIP > Musíte nájsť voľbu , Kodili ‘ a kliknite naň > Nájdete dva súbory zip, kliknite na Kodil.zip > Nainštaluje úložisko.pridajte vidličku na kodi
 5. Kliknite na možnosť Inštalácia z úložiska > potom Úložisko Kdil > Videá Pridaťna > Specto Fork > Kliknite na Inštalácia.nastavenie vidlice vidlice
 6. Ísť do Hlavné menu Kodi > vybrať Karta Doplnky > Kliknite na Doplnky videa > Specto Fork > Tak si to užívaj!

nastavenie kodek vidlice vidlice

Ako nainštalovať Specto Fork na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Aby ste nainštalovali Specto Fork, musíte najskôr otvoriť Kodi vo vašom systéme > potom cvaknutie na karte Systém v hlavnej ponuke > Potom Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj > cvaknutie , Žiadne ‘ > Zadajte URL kodivpn.co/repo/kodil.zip > cvaknutie hotový > Zadajte názov „Kodil“ > Kliknite na tlačidlo Hotovo > cvaknutie OK.
 2. Domovská obrazovka Kodi > systém > cvaknutie o doplnkoch > teraz cvaknutie na Inštalácia zo súboru ZIP > kodili > Kodil.zip > Počkajte na inštaláciu > Inštalácia z úložiska > Úložisko Kdil > Doplnky videa > Vyhľadávanie pre Specto Fork z veľmi dlhého zoznamu doplnkov > Potom kliknite na Inštalácia > Inštalácia doplnku bude nejaký čas trvať.
 3. Ak chcete sledovať filmy a televízne programy z tohto doplnku, vráťte sa späť na domovskú obrazovku Kodi > videá > Add-ons > Specto Fork!

Specto Fork nefunguje

Mohli by existovať rôzne dôvody, ktoré bránia zariadeniu Specto Fork pracovať na Kodi. Uviedli sme 3 najčastejšie chyby, ktorým čelia používatelia Specto Fork, tu sú:

K dispozícii nie je žiadny stream Specto Kodi

Keď si prezeráte film, kliknete na rôzne odkazy alebo zdroje, ktoré sa objavia pre vaše odporúčanie. Vždy, keď kliknete na tieto odkazy, dostanete upozornenie, že stream nie je k dispozícii. Táto chyba môže blázniť všetkých používateľov Kodi, pretože musia celý krok opakovať, aby zistili, že nie je k dispozícii žiadny stream.

Riešenie

Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte otvoriť aplikáciu Kodi > Prejdite na položku Doplnky > Doplnky videa > Pravým tlačidlom myši kliknite na Specto Fork a prejdite na Nastavenia. Pred obrazovkou sa zobrazí rámček a na ľavej strane poľa sa nachádza veľa kariet.

Prejdite do sekcie Filmy, kde nájdete zoznam zdrojov alebo webových stránok. Toto sú webové stránky, z ktorých vám spoločnosť Specto Fork prináša filmy. Môžeš Vypnúť webové stránky, ktorých odkazy sú nefunkčné.

Specto zlyhalo pri inštalácii závislosti

Specto nájdete v mnohých úložiskách. Nie všetky úložiská však aktualizujú doplnky pravidelne. Ak nejaké úložisko obsahuje staršiu verziu doplnku, potom by sa inštalácia nepodarila, zobrazí sa správa „Nepodarilo sa nainštalovať chybu závislosti“..

Riešenie

Ak chcete túto chybu napraviť, musíte nainštalovať Specto Fork z úložiska Kdil, ktorý pravidelne aktualizuje doplnok do svojho úložiska..

Inštalácia spektrálnej vidlice zlyhala

Táto chyba je vyvolaná z mnohých dôvodov vrátane zlyhania internetu a odstavenia úložiska. Ak ste predtým nainštalovali archív, ktorý je momentálne vypnutý, v časti Doplnky sa vám môžu zobraziť doplnky. Keď však pokračujete v inštalácii, zobrazí sa výzva „Inštalácia zlyhala“.

Riešenie

Pred inštaláciou zariadenia Specto Fork skontrolujte svoje internetové pripojenie, inak by inštalácia znova zlyhala. Ďalšou technikou, ktorá problém rieši, je kontrola úložiska, ktoré v súčasnosti funguje a nebolo vypnuté.

Specto vs Exodus

Specto Fork bol pôvodne prepustený, aby súťažil s Exodusom a podobnými doplnkami pre kodi, ktoré ponúkajú bezplatné filmy a televízne programy. Exodus sa však stal populárnym doplnkom všetkých čias, pretože jeho odolný tím vývojárov neustále aktualizoval Exodus a zabezpečil, aby používatelia Kodi mohli ľahšie surfovať po svojom doplnku..

Na druhej strane, hoci spoločnosť Specto Fork mala úspech pri rôznych príležitostiach, neponúkala však svojim používateľom rovnakú hodnotu, akú poskytla spoločnosť Exodus. Chýbal pri odstraňovaní zlých odkazov, neposkytoval časté aktualizácie, zatiaľ čo nikdy nebol vynikajúcim konkurentom spoločnosti Exodus..

Specto Fork sa však bude konečne smiať, pretože Exodus dosiahne svoj koniec v blízkej budúcnosti po prevzatí Covenantu. Používatelia Kodi teraz môžu nainštalovať aplikáciu Covenant namiesto Exodus.

Zabaliť veci

Specto Fork nikdy nemal konzistentný chod ako doplnok, ale keď je online, neexistuje lepší doplnok, ktorý by zodpovedal jeho funkciám. Je to podobné doplnku Genesis a Covenant, má však problémy s úložiskami kodi, ktoré ho znižujú. Doplnok však funguje v poslednej dobe dobre a jeho cieľom je hladká plachta. V tejto príručke sme uviedli pokyny, ako nainštalovať Specto Fork na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map