Ako nainštalovať Spinz TV – Sprievodca pre začiatočníkov

aktualizácia: Úložisko, ktoré obsahuje Spinz TV, je momentálne mimo prevádzky, takže doplnok nebude pracovať s danou adresou URL.


Spinz TV je komplexné riešenie pre všetky vaše potreby streamovania médií. Či už sú to športové, filmy, televízne programy alebo mediálne kanály, so Spinz TV môžete získať všetky tieto vlastnosti a viac pod jednou strechou. V tomto príspevku vám ukážeme, ako nainštalovať televízor Spinz na server Kodi a využívať všetky tieto úžasné funkcie. Nezabudnite skontrolovať nášho najlepšieho sprievodcu kodi.

Čo je SpinzTV?

SpinzTV je televízia internetového protokolu (IPTV), ktorá využíva logický internetový protokol (IP) na streamovanie rôznych zdrojov médií, ktoré zahŕňajú televízne programy, filmy, športy a ďalšie zábavné programy. V niektorých geografických oblastiach je to považované za nezákonné, preto sa dôrazne odporúča používať najlepšiu VPN pre Kodi. Kedykoľvek sa budete nudiť alebo nemáte nič spoločné, so Spinz TV môžete prenášať médiá podľa vlastného výberu a zabíjať nudu okamžite.

Ako nainštalovať Spinz TV Build na Kodi Krypton, verzia 17

Nižšie uvedené kroky vám pomôžu stiahnuť si Spinz TV na najnovšiu verziu Kodi Krypton verzie 17:

 1. Stiahnite a spustite kodi.ako nainštalovať spinz tv
 2. Choďte do svojho Domovská obrazovka> kliknite na kolo nastavenie gombík >Správca súborov> Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.Ako nainštalovať spinz tv stavať na kodi kryptón verzia 17
 3. Zadajte odkaz http://repo.stvmc.net/v poli, kde sa zobrazuje , Žiadne ‘ >Zadajte názov programu , Spinz ‘ alebo akékoľvek iné meno podľa vašich predstáv a kliknite na OK.zdroj mediálnych médií spinz tv
 4. Vráťte sa do svojho Domovská obrazovka stlačením , Esc ‘ na klávesnici >Add-ons>klikni na ikona v tvare škatule na vrchu.spinz tv kodi addon browser
 5. cvaknutie Inštalácia zo súboru zip >SpinzTV > Repository.SpinzTV-0.0.1.zip.súbor zipz úložiska spinz tv
 6. Počkajte na dokončenie inštalácie.
 7. vybrať Inštalácia z úložiska >Spinz TV > Programové doplnky >Sprievodca TV Spinz > Inštalácia.Sprievodca spinz tv
 8. Ísť do Add-ons> Programové doplnky >Sprievodca TV Spinz > a vybrať si z rôznych buduje.Sprievodca zostavením televízora spinz
 9. Inštalácia ktorékoľvek zo stavieb, ktoré sa ti páčia a užívaj!

Ako nainštalovať Spinz TV Build na Kodi Jarvis, verzia 16

Inštalácia programu Spinz TV Build na server Kodi Jarvis, verzia 16, je podobná ako pri sťahovaní na serveri Krypton, verzia 17, namiesto skutočnosti, že došlo k malej zmene v rozložení, ale podobný postup by mal pokračovať.

Po nainštalovaní Sprievodcu televíziou Spinz sa stretnete so zostavami televízora Spinz pre Jarvisa, ako je to znázornené na obrázku nižšie:

Ako nainštalovať spinz tv kodi jarvis verzie 16

Ako nainštalovať doplnky Spinz TV na Kodi Krypton, verzia 17

Pri sťahovaní doplnku Spinz TV zostane prvých 6 krokov pri sťahovaní súboru Spinz TV Build rovnaké. Po nainštalovaní archívu postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. vybrať Inštalácia z úložiska >Spinz TV > Programové doplnky >Spinz TV Pro > Inštalácia.Ako nainštalovať doplnky spinz tv na Kodi Krypton, verzia 17
 2. Po kliknutí na Spinz TV pro, bude si to vyžadovať Facebook ID a heslo.spinz tv pre prihlásenie
 3. Keď kliknete na ikonu Zoznam streamov môžete si prezrieť rôzne kanály na streamovanie médií.

videozáznamy spinz tv pro

Ako nainštalovať doplnky Spinz TV na server Kodi Jarvis, verzia 16

Inštalácia doplnku Spinz TV na serveri Kodi Jarvis verzie 16 zostane rovnaká ako pri sťahovaní verzie 17, ale je možné pozorovať zmenu v rozložení softvéru.

Odporúča sa, aby ste do svojho systému nainštalovali najnovšiu verziu Kodi, t. J. Kodi Krypton, verziu 17, aby nedošlo k častým problémom a chybám..

Spinz TV nefunguje – Ako to opraviť

Väčšina problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri inštalácii Spinz TV, je spôsobená predchádzajúcimi verziami Kodi. Nová verzia Kodi, t. J. Kodi Krypton, verzia 17, vyrieši väčšinu problémov.

Niektorí používatelia môžu mať problémy pri sťahovaní Spinz TV z úložiska. Tento problém sa dá vyriešiť povolením „neznámeho zdroja“. Dalo by sa to opraviť návratom na hlavnú obrazovku> Add-ons> nastavenie > Povoliť neznámy zdroj.

Ako nainštalovať Hardnox postavený na Kodi Krypton, verzia 17

Pri sťahovaní Hard Nox buildu na Kodi Krypton, verzia 17, musíte postupovať presne 8 krokov presne tak, ako to bolo pri sťahovaní buildu Spinz TV (uvedené vyššie). Potom stačí len urobiť zo zoznamu rôznych verzií Kryptonu Spinz TV Hard Nox. To by malo v systéme Kodi umožniť funkciu Hard Nox.

Ako nainštalovať Hardnox postavený na Kodi Krypton, verzia 17

Najlepšie Spinz TV Sprievodca pre Kodi

Keď na Kodi nainštalujete Sprievodcu TV Spinz, nájdete zoznam rôznych verzií určených na inštaláciu. Tu je niekoľko najlepších tipov na zostavenie sprievodcu televíziou Spinz:

 1. Spinz TV Premium Lite
 2. Spinz TV Envy Krypton
 3. Spinz TV Hard Nox

Toto sú najvýkonnejšie postavenia systému Kodi, vďaka čomu môžete streamovať rôzne mediálne kanály a zábavný balík pod jednou strechou..

Zabaliť ho

Inštalácia televízora Spinz urobí perfektnú kombináciu pre vašu Kodi Krypton verziu 17, kde môžete prenášať tisíce mediálnych kanálov, filmov a športovej zábavy v jednom balení. Sprievodca inštaláciou Spinz TV na Kodi verzie 16 a 17 bol poskytnutý, ktorý sleduje podobné kroky, ale s iným rozložením. Televízia Spinz v spoločnosti Kodi je tou najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí chcú všetky druhy filmov, športu a televíznych programov v jednom balení..

Ak máte nejaké otázky, zanechajte komentár.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map