Ako nainštalovať sprievodcu Ares na výučbu Kodi Leia, Krypton a Jarvis

Reprezentácia projektu Ares

aktualizácia: Ares Wizard bol predtým označený za odstaveného. Sprievodca Ares je však späť s novou adresou URL a množstvom nových verzií.


Projekt Ares je úložisko pre Ares Wizard, ktoré obsahuje veľa mediálneho obsahu vrátane doplnkov tretích strán pre kodi a vlastných doplnkov Ares. Sprievodca je v jeho programových doplnkoch a stiahnutím Sprievodcu získate rôzne doplnky a archívy pre váš Kodi. V tejto príručke poskytneme pokyny na inštaláciu Ares Wizard na Kodi v jednoduchých krokoch. Čítajte ďalej!

Upozorňujeme, že niektoré doplnky, ktoré sú k dispozícii v Ares Kodi, majú obmedzenú geogra fiku a na ich odblokovanie je potrebná VPN na Kodi.

Nová repo adresa URL sprievodcu Ares

Tento sprievodca bol minulý rok vypnutý a celá komunita Kodi bola šokovaná, keď počula nepríjemné správy. Sprievodca bol kľúčovým komponentom Kodi pre každého geodeta Kodi a keď vyšlo z hry, používatelia zostali bezradní, ako ich nahradiť..

Komunita Kodi ju však od svojho návratu privítala s otvorenou náručou. Sprievodca sa vrátil s novou adresou URL, t. J. „Http://ares-repo.eu/“. Používatelia majú ľahký prístup k tejto adrese URL, aby mohli použiť svojho obľúbeného sprievodcu, ktorý má riešenia pre všetky potreby používateľa Kodi.

Ako nainštalovať Ares Wizard na Kodi Leia verzie 18.5 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi > Klikni na Ikona ozubeného kolieska > Klikni na Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. cvaknutie <nikto> > Zadajte túto adresu URL http://ares-repo.eu/ > cvaknutie ok > Pomenujte túto webovú adresu ako AresBuild > cvaknutie OK > Skontrolujte názov a URL a potom kliknite na tlačidlo OK OK zatvorte dialógové okno.
 3. Vráťte sa k svojmu Domovská obrazovka Kodi > Kliknite na Add-ons > Klikni na ikona poľa > Vyberte ikonu Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na AresBuild a počkajte na oznámenie.
 4. Teraz sa vráťte do Domovská obrazovka a kliknite na ikonu pridaťons pútko > Kliknite na Program pridaťons a vyberte Sprievodca Aresom.

Je to také jednoduché!

Ako nainštalovať sprievodcu novým Ares na Kodi – Video Guide

Ako nainštalovať Ares Wizard na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. Otvorte Kodi z vášho systému > Kliknite na ikonu Nastavenia > Vyberte Správca súborov > Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj.Ako nainštalovať ares sprievodcu na kodi
 2. Tu sa zobrazí pole, takže kliknite na miesto, kde sa hovorí „Žiadne“ > Teraz požiada o adresu URL, takže napíšte http://areswizard.uk/ a kliknite na tlačidlo OK > Teraz zadajte názov zdroja médií „Ares“ a kliknite na tlačidlo OK > Znova kliknite na tlačidlo OK.Ako nainštalovať ares sprievodcu na kodi kryptón verzia 17
 3. Teraz prejdite späť do hlavnej ponuky Kodi stlačením klávesu „Backspace“ > Kliknite na položku Doplnky > Potom ikonu Inštalátor balíka.ares sprievodca na kodi
 4. Teraz musíte kliknúť na možnosť Inštalovať zo súboru ZIP > Potom kliknite na Ares > respository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8 > Teraz počkajte na inštaláciu.Ako pridať ares sprievodcu na kodi
 5. Po inštalácii musíte kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska > Potom nájdite a kliknite na projekt Ares > Prejdite na Doplnky programu > Sprievodca Aresom > Inštalácia > Inštalácia bude trvať niekoľko minút.Nastavenie sprievodcu ares Wizard
 6. Znova sa vráťte do hlavnej ponuky Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Programové doplnky > Potom kliknite na Ares Wizard > Automaticky sa nainštaluje a načíta Sprievodca, ktorý bude trvať niekoľko minút.Nastavenia sprievodcu ares wizard
 7. Po dokončení presmeruje používateľov spoločnosti Kodi do svojho Sprievodcu, kde si môžete vybrať doplnky a zostavenia. Tak si to užívaj!

Sprievodca konfiguráciou ares kodi

Ako nainštalovať Sprievodcu Ares na server Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Spustite aplikáciu Kodi Jarvis > systém > Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Kliknite na Žiadne a zadajte adresu URL kodivpn.co/repo/ares.zip a kliknite na Hotovo > Zadajte názov „Ares“ a kliknite na Hotovo > teraz kliknite na tlačidlo OK.
 2. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi, kam potrebujete kliknite na Systém > Potom doplnky > Inštalácia zo súboru ZIP > Ares > repository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8.zip > Počkajte na inštaláciu.
 3. Teraz vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Prejdite na projekt Ares > Kliknite na Doplnky programu > Teraz kliknite na Ares Wizard > Inštalácia > Počkajte na dokončenie.
 4. Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku Kodi > Kliknite na Systém > Program > Add-ons > Sprievodca Aresom > Spustí sa inštalácia Ares Wizard do vášho Kodi > Po inštalácii môžete použiť Ares Wizard.

Ako nainštalovať Sprievodcu Ares na

 1. Jednoducho nainštalujte Kodi na vašej Fire Stick zariadenie.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Od tejto chvíle postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu Ares Wizard na Kodi Krypton. Postup zostane úplne podobný.

Ares Wizard Download

Ak chcete sprievodcu priamo prevziať na serveri Kodi, musíte kliknúť na tento odkaz a požiadať o povolenie na stiahnutie súboru zip vo vašom systéme. Toto je metóda priameho sťahovania na zips, kde môžete preskočiť počiatočné 3 kroky, ako je opísané v sprievodcovi časťou Kodi Krypton. Po stiahnutí súboru zip do systému musíte vykonať nasledujúce kroky:

Kliknite na Inštalovať zo súboru ZIP > Teraz prejdite na súbor zip, ktorý ste práve stiahli do svojho systému > Teraz počkajte na inštaláciu.

Teraz postupujte rovnakým postupom ako v kroku 5, ktorý bol zvýraznený v predchádzajúcej časti.

Nové funkcie sprievodcu Ares

Najnovšia verzia sprievodcu Ares má niektoré funkcie s pridanou hodnotou, ktoré pomôžu každému používateľovi Kodi. Nasledujú novo pridané funkcie sprievodcu:

zálohovanie

Teraz môžu používatelia jednoducho vytvárať zálohu svojich účtov Trakt a Real Debrid pomocou funkcie zálohovania. Pomôže im to uchovať si ich údaje, ak preinštalujú doplnok alebo aktualizujú doplnok Kodi / add-on.

nastavenie

Ponuka nastavení bola komplexnejšia, čo používateľom umožňuje filtrovať obsah, kontrolovať aktualizácie a vykonávať zmeny v konfiguráciách zariadenia..

 vychytávky

Nová funkcia vylepšenia umožňuje používateľom okamžite vymazať vyrovnávaciu pamäť a opraviť adresy URL svojich poskytovateľov. Oprava adresy URL a vymazanie vyrovnávacej pamäte pomáha pri zlepšovaní kvality streamovania a rýchlosti Kodi.

 údržba

Všetky tieto a mnohé ďalšie nové nástroje boli pridané do ponuky údržby, aby vám pomohli bez problémov prenášať tohto sprievodcu bez obáv z problémov s kvalitou a ukladaním. Do tejto sekcie boli pridané aj možnosti vymazania miniatúr, vymazania vyrovnávacej pamäte a správy účtu. Zaviedlo sa tiež kontextové okno týkajúce sa konfigurácie zostavy.

Sprievodca Ares nefunguje

Pri použití tohto sprievodcu môžete čeliť bežným problémom, ako je napríklad objavenie čiernej obrazovky, keď Sprievodca Ares nenačíta súbory Build. Dôvodom, prečo čelíte týmto problémom, je skutočnosť, že možno používate staršiu verziu Kodi. Najnovšia verzia Kodi je Krypton verzia 17.3.

Riešenie

Môžete nájsť nový produkt Kodi, ktorý chcete nainštalovať do svojho systému, alebo najnovšiu verziu. Nachádza sa v rôznych úložiskách kodi vrátane vlastného úložiska. Odporúča sa stiahnuť ho z vlastného úložiska, aby ste dostali najnovšiu verziu.

Najlepšie Ares Wizard

Program Kodi Builds obsahuje kanály, ktoré sa po prevzatí sprievodcu automaticky stiahnu do zariadenia Kodi. Niektoré z najlepších zostavení Ares Wizard sú uvedené v nasledujúcom zozname:

 1. pulz
 2. apollo
 3. CosmicSaints
 4. Brians Kodi
 5. mladíček
 6. prezervatív
 7. Duggz Build
 8. Biagio Build
 9. kryptonite
 10. titán

Alternatívy Ares Wizard

 1. Úložisko SuperRepo (Sprievodca inštaláciou)
 2. noobs & Úložisko Nerds (Sprievodca inštaláciou)
 3. Úložisko SportsDevil (Sprievodca inštaláciou)
 4. Úložisko Kodil (Sprievodca inštaláciou s doplnkom Covenant)

Fórum Ares

Ak sa chcete zúčastniť alebo získať informácie o sprievodcovi, môžete navštíviť fórum. Používatelia Ares a úradníci Ares sa intenzívne zúčastňujú na pobavení ľudí otázkami alebo návrhmi. Na fóre sú vždy nové vlákna, z ktorých by používatelia mohli ťažiť čítaním rôznych trendov a návrhov.

Záverečné slová

Ares vám umožňuje sťahovať rôzne doplnky na jednom mieste a bez toho, aby sa potil. Ares sa nepodobá žiadnemu inému sprievodcovi, ktorý má vlastné doplnky pre fitness, šport a ešte oveľa viac. Na dosah ruky môžete prenášať živé športy a zdôrazňuje svoje úspechy. Skúste nainštalovať Ares Wizard na Kodi a užite si každý balík zábavy, ktorý ponúka.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map