Táto príručka popisuje úplné nastavenie spôsobu inštalácie Sprievodcu televíziou Cellardoor na server Kodi. Sledujte najnovší mediálny obsah pomocou Sprievodcu televíziou Cellardoor.

Skôr ako začnete s inštaláciou tohto úložiska, uvedomte si, že budete pri používaní zraniteľní.

Odporúčam vám použiť sieť VPN pre spoločnosť Kodi, ktorá môže šifrovať vašu komunikáciu a poskytuje vám neobmedzený prístup k obmedzenému obsahu. Doplnky a úložiská Kodi tretích strán môžu byť niekedy škodlivé alebo môžu poskytovať pirátsky obsah, preto sa dôrazne odporúča používať zabezpečený protokol.

Sprievodca Cellardoor TV je miestom, kde môžete nájsť najnovšie zbierky Kodi pre Krypton spolu s výberom farebných motívov pre Kodi Skins.

Nedávno sa stal kompatibilným so všetkými vašimi zariadeniami a je ľahko a rýchlo navigovateľný. Po inštalácii Sprievodcu televíziou Cellerdoor môžete nájsť zostavu, ktorá obsahuje najlepšie doplnky Kodi, t. J. Dohovor, Bob, Poseidon a ešte oveľa viac.

Ako nainštalovať televízor Cellardoor na verzie Kodi Leia a Krypton

 1. odpálenie kodi vo vašom systéme > vybrať nastavenie ikona alebo ikona v tvare ozubeného kolieska v hornom menu > Kliknite na Správca súborov > V dolnej časti ľavej strany dvakrát kliknite na ikonu Pridať zdroj.Ako nainštalovať Cellardoor TV na Kodi
 2. Keď sa zobrazí okno, kliknite na , Žiadne ‘ > Potom napíšte Webová adresa Cellardoor TV t. j. http://cellardoortv.com/repo/ > cvaknutie OK > Zadajte názov úložiska, t. Cellardoor TV o možnosti v dolnej časti poľa > cvaknutie OK.Ako nainštalovať Cellardoor TV na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia
 3. Vráťte sa do Kodi Home > Kliknite na Add-ons voľba > vybrať Box v tvare ikona v ľavom hornom rohu.Sprievodca Cellardoor TV v spoločnosti Kodi
 4. Teraz kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > V poli kliknite na Cellardoor TV > Potom vyberte repository.cdrepo-8.8.zip > Potom počkajte na inštaláciu úložiska.nastavenie sprievodcu televíziou cellardoor
 5. Ísť do Hlavné menu Kodi znovu > vybrať Add-ons > potom Programové doplnky > Sprievodca TV Cellardoor.Nastavenia sprievodcu Kodi pre Cellardoor TV
 6. vybrať Nástroj na údržbu alebo Zostavuje sa CDTV, alebo akékoľvek iné možnosti zo zoznamu.

Konfigurácia kodi sprievodcu Cellardoor TV Wizard

Ako nainštalovať televízor Cellardoor na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorené kodi > Ísť do systém > potom Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
 2. Napíšte URL http://cellardoortv.com/wizard/ a kliknite na tlačidlo hotový > Zadajte názov „Cellardoor TV“ > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 3. Ísť do Hlavné menu Kodi > Kliknite na systém > potom Add-ons > Klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP > vybrať Cellardoor TV > Potom kliknite na plugin.program.CellardoorTVwizard.zip > Počkajte na inštaláciu.
 4.  Po nainštalovaní Sprievodcu televíziou Cellardoor si pozrite tento doplnok na údržbu Kodi a inštaláciu televíznych zostáv Cellardoor.

Sprievodca TV Cellardoor nefunguje / Chyby / Problémy

Chyba kódu PIN kódu Cellardoor TV

Pri inštalácii Cellardoor TV Build prostredníctvom Ares Wizard je potrebné vykonať kód PIN, aby ste mohli pokračovať v ďalších krokoch. V rovnakom políčku sa nachádza aj odkaz, kde nájdete kód PIN. Po zadaní kódu však dôjde k chybe.

Riešenie

Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte do jednej minúty zadať kód PIN, aby ste sa vyhli tejto chybe. Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje, keď je server vypršaný. Akonáhle sa dostanete na zadanie kódu, tým skôr budete môcť sledovať filmy a televízne programy.

Neplatná adresa URL pre Zip Cellardoor TV

Keď užívatelia Kodi dostanú takúto chybu, je to preto, že na ich konci je problém so serverom. Táto chyba sa vyskytne, keď sa pokúšate nainštalovať program Infusion Build z Sprievodcu televíziou Cellardoor. Tieto chyby sa vám však nemusia vrátiť hneď, ako budú odstránené. Aplikácia Infusion Build presunula zostavu Infusion na Sprievodcu Ares, ktorý tam funguje dobre.

Cellardoor TV Down

Pri niektorých príležitostiach zistíte, že Cellardoor TV nefunguje a na zozname by ste nenašli veľa najlepších doplnkov pre kodi. Je to kvôli aktualizáciám, ktoré vykonáva program Build. V dôsledku toho môže byť pre používateľov Kodi ťažké streamovať obsah.

Riešenie

Najlepším riešením tohto problému je počkať, kým sa aktualizácia nezmení. Zostavy Kodi obsahujú veľa doplnkov, ktoré je potrebné aktualizovať, takže najlepšou možnosťou je počkať pár minút a vyskúšať prístup k doplnku..

Ako aktualizovať televízor Cellardoor

Ak chcete aktualizovať televízor Cellardoor, musíte zapnúť automatickú aktualizáciu alebo ju môžete aktualizovať aj manuálne. Ak chcete vykonať niektorú z týchto možností, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Otvorené kodi > Ísť do Add-ons > Kliknite na Programové doplnky > Kliknite pravým tlačidlom myši Sprievodca TV Cellardoor > Kliknite na informácie.
 2. V spodnej časti kliknite na ikonu aktualizovať pre manuálne aktualizácie.
 3. Zapnúť automatické aktualizácie pre automatickú aktualizáciu.

Ako aktualizovať televízor Cellardoor

Existuje alternatívny spôsob inštalácie sprievodcu Cellardoor TV pomocou Ares Wizard. Pri alternatívnom prístupe postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Nainštalujte sprievodcu Ares na server Kodi
 2. Otvorené Sprievodca Aresom > Kliknite na Prehliadajte zostavenie v hornom menu > V zobrazenom zozname zostavení kliknite na Cellardoor TV > cvaknutie Inštalácia.

Zabalenie

Sprievodca televíziou Cellardoor prináša používateľom Kodi mimoriadnu zábavu s rôznymi kategóriami doplnkov. V tejto príručke sme poskytli úplné kroky o tom, ako nainštalovať Sprievodcu TV Cellardoor na Kodi, aby ste mohli sledovať svoje obľúbené relácie. Postupujte podľa tohto sprievodcu a bavte sa dlhšie hodiny. Viac informácií nájdete v našom najnovšom najlepšom sprievodcovi kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me