how-to install-BBC-iplayer-on-kodi

Tento článok popisuje jednoduché kroky na inštaláciu aplikácie BBC iPlayer Kodi, ale tiež poskytuje informácie o tom, ako odblokovať doplnok BBC iPlayer mimo Veľkej Británie pomocou VPN pre Kodi..

Kodi VPN je nevyhnutnosťou pre všetkých používateľov Kodi, pretože ide o geograficky obmedzený doplnok Kodi a nebude fungovať, pokiaľ nepoužívate server Spojeného kráľovstva..

Ak ste fanúšikom britskej televízie, potom musí byť služba BBC iPlayer súčasťou služby streamovania. Oficiálny doplnok BBC iPlayer pre Kodi vám umožní sledovať, populárne programy, živé udalosti, správy, rozhlasové vysielanie, šport a ešte oveľa viac.

Úložisko Kodi BBC iPlayer Kodi (IPlayer WWW)

„IPlayer WWW“ je úložisko, z ktorého si môžete nainštalovať doplnok BBlayer IPlayer a vychutnať si neobmedzené britské predstavenia. Toto úložisko nemusíte pridať ručne, pretože je už k dispozícii v Kodi.

Bohužiaľ, doplnok funguje iba vo Veľkej Británii. Aj keď existuje spôsob, ako získať prístup k tomuto doplnku pomocou siete Kodi VPN a obísť geografické obmedzenia – k tejto téme sa dostaneme neskôr.

Ako nainštalovať BBC iPlayer Kodi na Kodi Leia a Krypton

Tu je postup na inštaláciu aplikácie BBC iPlayer na server Kodi Leia verzie 18 a Krypton 17.6 alebo nižšej. Upozorňujeme, že nižšie uvedené obrázky sú prevzaté z verzie Kodi 17.6 Krypton.

 1. Po nainštalovaní Kodi verzie 17.6 alebo nižšej spustite softvér vo svojom systéme a vybrať doplnok z hlavnej ponuky.ako nainštalovať bbc iplayer kodi
 2. cvaknutie vyššie v tvare obalu symbol (Addon Browser).Ako nainštalovať bbc iplayer kodi na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. cvaknutie „Inštalácia z úložiska“ voľba.Ako nainštalovať bbc iplayer kodi na jarvis verzie 16 alebo vyššej
 4. teraz Vyberte položku Doplnky videí voľba.BBC iplayer kodi na stiahnutie
 5. Nájsť „IPlayer WWW“ úložisko a vybrať to.ako nainštalovať bbc iplayer kodi na paľbu
 6. Teraz po výbere úložiska IPlayer cvaknutie Inštalácia voľba.Ako sledovať Kodi BBC iPlayer mimo Veľkej Británie
 7. Teraz počkajte na oznámenie “Doplnok je povolený“.

Ako sledovať Kodi BBC iPlayer v USA

Ako nainštalovať BBC iPlayer Kodi na Jarvis verzie 16 alebo vyšších krokoch

Kroky, ako nainštalovať BBC IPlayer na Kodi, sa príliš nelíšia od vyššie uvedených krokov. Tu je postup na inštaláciu aplikácie BBC IPlayer na server Kodi Jarvis alebo na vyššiu verziu:

 1. Po inštalácii Kodi verzie 16 alebo vyššej otvorte Kodi a Vyberte položku Videá voľba.
 2. cvaknutie Add-ons voľba.
 3. Prejdite na stránku Získať viac možnosť posunutím nadol.
 4. Hľadať „IPlayer WWW“ úložisko a potom vybrať to.
 5. Kliknite na Inštalácia voľba.
 6. Počkajte na potvrdenie prostredníctvom oznámenia „Addon Enabled“.

Aplikácia BBC IPlayer je teraz nainštalovaná a môžete k nej pristupovať tak, že prejdete na Videá>Add-ons>IPlayer WWW z hlavnej ponuky.

Stiahnuť Kodi BBC iPlayer Kodi (priama metóda)

Na druhej strane si môžete tento doplnok stiahnuť priamo z oficiálnych webových stránok spoločnosti Kodi. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Najskôr si stiahnite súbor ZIP z oficiálnej webovej stránky Kodi.
 2. Otvorené Aplikácia Kodi vo vašom systéme, vybrať “Addon” možnosť z hlavnej ponuky.
 3. teraz cvaknutie na vyššie uvedenom rámčeku tvaru balenia (Prehliadač doplnkov).
 4. vybrať Inštalácia z Súbor ZIP, prejdite na miesto, kde ste stiahli súbor ZIP, a nainštalujte ho “Plugin.video.iPlayerwww-3.0.22.zip”
 5. Počkajte na oznámenie „Addon Enabled“.

Ako sledovať Kodi BBC iPlayer mimo Veľkej Británie

Jedným zo spôsobov, ako sledovať BBC IPlayer na Kodi v zahraničí alebo mimo Veľkej Británie, je prostredníctvom siete Kodi VPN. S VPN serverom vo Veľkej Británii môžete zmeniť svoju IP adresu a pristupovať k akémukoľvek obsahu v iPlayeri BBC.

Nezabudnite však, že nie všetky siete VPN sú schopné poskytnúť prístup k prehrávaču Kodi BBC IPlayer. Je dôležité zvoliť správnu VPN, ktorá odblokuje BBC iPlayer mimo Veľkej Británie.

Ak hľadáte VPN na odblokovanie BBC IPlayer mimo Veľkej Británie, vždy hľadajte VPN, ktoré ponúkajú server vo Veľkej Británii, poskytujú rýchly výkon a majú záruku vrátenia peňazí. Týmto spôsobom budete môcť testovať VPN a v prípade, že sa vám nepodarí odblokovať IPlayer BBC, môžete získať svoje peniaze späť..

Kroky na odblokovanie BBC IPlayer vo vašom systéme

 1. Zaregistrujte sa u svojho požadovaného poskytovateľa VPN pre spoločnosť Kodi.
 2. Stiahnite si nastavenie a nainštalujte VPN do svojho systému.
 3. Prihláste sa do svojho účtu.
 4. Choďte na server a pripojte sa k britskému serveru.
 5. Teraz získajte prístup k doplnku BBC iPlayer na serveri Kodi a vychutnajte si neobmedzené streamovanie.

Ako sledovať Kodi BBC iPlayer v USA

Nerobte si starosti, ak žijete v USA a chcete sledovať Kodi BBC IPlayer. Postup sledovania IP prehrávača Kodi BBC v USA zostane rovnaký. Pomocou služby VPN získate prístup k doplnku Kodlayer BBC IPlayer v USA alebo kdekoľvek na svete. Aj keď existujú iné metódy prístupu k obsahu z prehrávača BBC iPlayer, VPN je najlepším riešením na odblokovanie prehrávača Kodi BBC IPlayer mimo Veľkej Británie..

Ďalšou pridanou výhodou použitia oficiálneho doplnku je skutočnosť, že britské živé kanály a relácie sú priamo získavané z oficiálnych webových stránok BBC. Vďaka tomu je stream plynulý a nemusíte sa často stretávať s problémami s vyrovnávaním pamäte BBI IPlayer Kodi.

Aplikácia BBC iPlayer Kodi nefunguje / chyby / problémy

Skontrolujte chybu protokolu

Najčastejšou chybou, ktorej čelí väčšina používateľov, je „Viac informácií nájdete v denníku“.. Tento problém sa vyskytuje, keď sa snažíte získať prístup k obsahu blokov ako BBC IPlayer mimo Veľkej Británie.

Riešenie

Najúčinnejším riešením vyššie uvedenej chyby je použitie VPN. Z dôvodu geografického obmedzenia musíte mať pre prístup k doplnku k dispozícii IP adresu Spojeného kráľovstva. Služba VPN poskytuje možnosť zmeniť svoju polohu pripojením k serveru Spojeného kráľovstva. Nastavením adresy IP na Spojené kráľovstvo sa táto chyba odstráni v priebehu niekoľkých minút.

Nepodarilo sa pripojiť úložisko

Druhým najbežnejším problémom zlyhalo pripojenie úložiska. Tento problém sa týka chýbajúcich súborov v úložisku alebo nesprávnej inštalácie.

Riešenie

Aby ste predišli tejto chybe, vždy skontrolujte svoje internetové pripojenie. Ak váš internet nefunguje správne alebo je počas sťahovania prerušenie, zvyšuje sa pravdepodobnosť, že chýbajú súbory z repo. Na prekonanie tohto problému odstráňte existujúci archív a choďte na novú inštaláciu.

BBC iPlayer Kodi Faqs

Ako dostanem BBC iPlayer na môj Kodi Box

 1. Nainštalujte a stiahnite Kodi do svojich Kodi boxov.
 2. Otvorte aplikáciu Kodi a postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu doplnku BBC iPlayer pre Krypton 17.6 alebo nižší a Jarvis 16 alebo vyšší..
 3. Teraz si vychutnajte svoje obľúbené britské živé kanály a relácie na zariadení Kodi Box.

Dokážete získať BBC iPlayer na Kodi Amazon Firestick

Doplnok BBC iPlayer môžete získať aj na Amazon Firestick! Tu je postup na inštaláciu doplnku BBC iPlayer Kodi Kodi:

 1. Najskôr si stiahnite a nainštalujte Kodi na Amazon Firestick.
 2. Otvorené Amazon Firestick a vybrať “System”.
 3. Teraz nájdite “Nastavenie” možnosti z ponuky a vybrať to.
 4. Vyberte „Možnosti vývojárov“.
 5. umožniť „Aplikácie z neznámych zdrojov“ a „Ladenie ABD“.
 6. Teraz prejdite do domovskej ponuky a napíšte “Kodi” v možnosť vyhľadávania.
 7. teraz Otvorené aplikáciu Kodi a postupujte podľa vyššie uvedených krokov na inštaláciu doplnku BBC IPlayer pre Krypton 17.6 alebo nižší a Jarvis 16 alebo vyšší.

Je na Kodi zadarmo BBC iPlayer

Áno! BBC iPlayer je na Kodi úplne zadarmo a môžete si vychutnať neobmedzené britské živé kanály a relácie. Nemusíte platiť mesačné predplatné, aby ste mohli sledovať svoje obľúbené relácie alebo filmy v aplikácii BBC iPlayer Kodi.

Ak však žijete mimo Veľkej Británie, potom VPN je základnou požiadavkou na prístup k reláciám BBC iPlayer a živým kanálom v Kodi kvôli geografickým obmedzeniam..

záver

Doplnok BBC IPlayer na serveri Kodi je jedným z najlepších doplnkov iptv kodi pre používateľov, ktorí radi sledujú britské živé kanály a relácie. Dúfam, že tento článok vám pomôže, ako nainštalovať BBC IPlayer Kodi. Okrem toho tiež poskytuje odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa problémov pri používaní aplikácie BBC iPlayer xbmc.

Napriek tomu, ak sa chcete dozvedieť viac o iPlayeri BBC, spomeňte prosím svoje komentáre nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me