Supremacy Repository je kompletný balík pre všetkých streamujúcich geekov, ktorí chcú mať jeden archív filmov, televíznych relácií a športu atď. Supremacy si získal super meno vďaka doplnku Supremacy Kodi, ktorý je populárny medzi veľa používateľov.

Prejdite si tohto sprievodcu spoločnosťou KodiVPN a dozviete sa viac o úložisku a najlepších doplnkoch Kodi.

Supremacy Repo Review

Supremacy Repository patrí medzi najobľúbenejšie archívy v komunite Kodi. Dôvodom popularity je to, že hostuje vlastné doplnky, ako aj ďalšie doplnky tretích strán. Nie veľa úložísk má svoj vlastný doplnok Kodi a najlepšia časť o službe Supremacy je, že má vlastné tri rôzne doplnky:

 1. Supremacy; hlavný doplnok, ktorý používateľom umožňuje sledovať filmy, dokumentárne filmy, televízne programy, 4K filmy, detské filmy a živé televízne vysielanie.
 2. Supremacy Sports; športovo zameraný doplnok poskytujúci prúdy pre živé športy.
 3. Nadradenosť iptv; doplnok pre všetkých milovníkov IPTV.

Vývojári úložiska Supremacy pravidelne aktualizujú jeho vývojári, a preto všetci používatelia dávajú prednosť používaniu tohto úložiska a jeho doplnkov. Doplnky Supremacy Kodi pre nich nezávisle získali vynikajúcu povesť tým, že poskytovali vysoko kvalitný streamovací zážitok.

Ako nainštalovať úložisko Supremacy na server Kodi kryptón 17.6 a novší

Ak chcete nainštalovať Supremacy Repository do svojho Kodi Krypton verzie 17.6, postupujte takto:

 1. Otvorené kodi > Kliknite na Ikona nastavení (Prevod) > Otvorené Správca súborov.ako nainštalovať supremacy kodi repozitár na kryptone 17.6
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj > Zobrazí sa dialógové okno > Kliknite na miesto, kde sa hovorí > Do panela s adresou „http://2supremacy.uk/repo/“ zadajte túto adresu URL. > cvaknutie ok > Pomenujte tento zdroj médií ako „nadvláda> cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.ako nainštalovať supremacy kodi repozitár na jarvis
 3. Vráťte sa do Hlavné menu > cvaknutie Add-ons > Klikni na Ikona poľa z ľavého horného rohu.ako nainštalovať supremacy kodi repozitár na
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na nadvláda > vybrať supremacy-2.6.zip > počkajte na oznámenie.stiahnite si úložisko supremacy
 5. Klikni na Inštalácia z úložiska voľba > Teraz môžete z tohto úložiska ľahko nainštalovať akýkoľvek doplnok.
  16 najlepších úložísk Kodi za apríl 2023

nainštalujte supremacy kodi repo zo súboru zip

Ako nainštalovať Supremacy Repo na Kodi Jarvis 16 a nižšie

 1. Otvorené Kodi Jarvis.
 2. cvaknutie systém > Ísť do Správca súborov.
 3. cvaknutie Pridať zdroj.
 4. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > cvaknutie hotový > Názov tohto odkazu na zdroj médií pomenujte ako nadvláda > cvaknutie hotový > cvaknutie
 5. Zamierte späť na Kodi Home plátno > cvaknutie systém > Otvorené Add-ons.
 6. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > cvaknutie nadvláda > Kliknite na supremacy-2.6.zip.

Ako nainštalovať úložisko Supremacy na serveri FireStick Kodi

 1. Inštalácia Zariadenie Kodi na Fire Stick.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Po dokončení vyššie uvedených krokov si pozrite postup inštalácie produktu Kodi Krypton verzie 17.6.

Stiahnutie úložiska Supremacy

 1. Stiahnite si súbor zip doplnku Supremacy Kodi z (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Ísť do Hlavné menu Kodi.
 3. Kliknite na Add-ons.
 4. cvaknutie truhlík
 5. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP.
 6. Prejdite si systém a otvorte stiahnutý súbor zip.
 7. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska voľba.
 8. Kliknite na
 9. Otvorené Doplnky videa do priečinka a nainštalujte si svoje obľúbené doplnky Kodi prítomné v úložisku a začnite streamovať.

Supremacy Kodi Addons

Supremacy Repository je nabitý množstvom populárnych doplnkov Kodi, ako sú:

 1. Aspis
 2. Yoda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektra Vault
 5. Night Terrors
 6. Planet MMA
 7. Nadradenosť iptv
 8. Supremacy Sports
 9. NAPROSTO
 10. Joyride

Všetky tieto doplnky sú aktuálne a fungujú dokonale. Osobne som sa pokúsil nainštalovať všetky tieto doplnky jeden po druhom a nečelil som žiadnemu problému.

Supremacy FAQ

Mnoho ľudí na celom svete používa úložisko nadradenosti. Podobne jej používatelia uverejnili mnoho otázok na rôznych fórach. Uvádzame dva najbežnejšie problémy, ktoré uviedli mnohí používatelia:

Nadradené repo nefunguje

V niektorých prípadoch možno nebudete mať prístup do úložiska Supremacy, a to z dvoch hlavných dôvodov. Úložisko prechádza aktualizáciou alebo zdrojová adresa URL, ktorú ste pridali do služby Kodi, je nesprávna.

  Ako sledovať UFC 223 Live online zadarmo na Kodi

Vždy sa uistite, že ste zadali správnu adresu URL zdroja médií a pred pridaním adresy URL vždy skontrolujte, či je zdrojová adresa URL online alebo nie.

Doplnok nadradenosti nefunguje

To sa nestáva normálne, pretože doplnok Supremacy Kodi sa čas od času aktualizuje a doplnok nikdy neklesol. Ak však doplnok vo vašom systéme nefunguje, skúste doplnok nainštalovať z úložiska.

Uistite sa, že používate aktualizovaný archív Supremacy, pretože ak sa pokúšate nainštalovať tento doplnok z iného úložiska, je pravdepodobné, že by ste mohli hľadať zastaranú verziu..

záver

Supremacy je vynikajúce úložisko, ktoré má každý doplnok potrebný na sledovanie nárazov. Úložisko je spoľahlivé, pretože je aktuálne už dosť dlhý čas a používatelia, ktorí ho zaznamenali, nenahlásili žiadne chyby ani problémy.

Skutočnosť, že hosťuje svoje vlastné doplnky, z neho robí dôveryhodné úložisko a kvalita jeho doplnkov je pozoruhodná. Odporúčam používateľom vyskúšať toto úložisko, ale nie bez platenej alebo najlepšej bezplatnej VPN pre spoločnosť Kodi, pretože používanie doplnkov tretích strán vás robí zraniteľnými voči právnym problémom.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me