Ako nainštalovať Titanium Kodi Build za menej ako 5 krokov s Titanium Adult Only Pin

Titanium Kodi Build je nepochybne jednou z najlepších verzií pre Kodi. Recenzie spoločnosti Kodi Titanium boli počas svojej prítomnosti veľmi pozitívne, a preto je to najlepšie.


Postupujte podľa nášho sprievodcu a zistite, ako nainštalovať zostavenie Titanium Kodi a používať buď platenú alebo bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi pre svoju vlastnú bezpečnosť alebo geografické obmedzenie..

Exkluzívne špeciálne ponuky pre KodiVPN.co Čierny piatok 2019
PureVPN

 10,95 USD 1,32 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

surfshark

 11,95 USD 1,99 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 USD 2,75 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

Má veľa najlepších doplnkov pre kodi, ktoré ľahko uspokoja potreby každého používateľa. Kvalita obsahu, ktorú ponúka, je tiež dobrá. Titánová zostava Kodi Kryptonite bola jednou z najlepších verzií zo všetkých.

Čo je vo vnútri Titanium Kodi Build a Kodi Titanium Build Features

Titanium Kodi Build je jedným z najlepších buildov Kodi dostupných na polici práve teraz. Táto zostava obsahuje všetky dôležité základné doplnky pre filmy, televízne programy a športy, ako je Neptún Rising, Bob Unleashed, britský zoznam skladieb Turk, detská zóna, televízor Gears, Vaderove prúdy, Placenta, športový diabol, PVR + Subs, hudba, aplikácie pre Android, Živá televízia, športové centrum, športové prehrávanie a mnoho ďalších.

Titanium Kodi build neustále aktualizuje a má neuveriteľne vysokú rýchlosť na rozdiel od ostatných buildov Kodi napriek tomu, že má veľkosť 500+ mbs. Táto zostava Kodi má veľmi slušne usporiadané rozloženie a veľmi priateľskú navigáciu. Všetky doplnky a kategórie sú zarovnané vopred.

TV relácie

Titanium build má všetko, čo potrebujete na vysielanie živých televíznych relácií alebo sledovanie obľúbených televíznych programov v kvalite HD. Doplnky ako Gears TV a Vaderove prúdy sú ideálne pre streamovanie vašich televíznych relácií. Knižnica televíznych relácií vďaka neustálym aktualizáciám neustále rastie.

filmy

Prostredníctvom tejto zostavy Kodi môžete sledovať všetky najlepšie reklamné nové filmy, pretože obsahuje najlepšie doplnky Kodi pre filmy ako Neptun Rising, Placenta atď. Tieto doplnky Kodi sú známe ako jeden z najlepších doplnkov Kodi na streamovanie všetkých najnovšie filmy vo vysokej kvalite.

Živé športy

Najlepšie na Kodi je to, že používateľom umožňuje vysielať svoje obľúbené športové udalosti na Kodi. Titanium Kodi build obsahuje doplnky Sport Devil a Sports Hub Kodi, ktoré sú veľmi populárnymi doplnkami Kodi na vysielanie živých športových udalostí z celého sveta..

Pre používateľa, ktorý zmeškal živú udalosť, má doplnok Športové prehrávanie Kodi, ktorý zobrazuje záznamy a upozorňuje na všetky športové udalosti..

iní

Zostava Titanium Kodi okrem zábavy a športu obsahuje aj doplnky Cartoon a News pre všetkých dospelých a deti. Zostavenie Titanium Kodi je jedno zostavenie pre všetky vekové segmenty, pretože má veľkú rozmanitosť.

Titanové Kodi úložisko

Titanium Kodi Build sa dá nainštalovať prostredníctvom Supreme Builds Repository. Toto úložisko kodi má tiež mnoho ďalších verzií pre Kodi Krypton a Kodi Jarvis.

Ako nainštalovať Titanium Kodi Stavať na Leia a Krypton

Inštalácia zostavy Titanium Kodi pre Kodi 17 je veľmi jednoduchá. Tu je návod na inštaláciu Kodi Krypton Titanium build:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Klikni na nastavenie ikona > Správca súborov.ako nainštalovať titánové kodi build
 2. Kliknite na Pridajte zdroj > Kliknite na ‘žiadne ‘ > Zadajte toto URL http://repo.supremebuilds.com/ > cvaknutie OK > Pomenujte to najvyššiu > cvaknutie OK.ako nainštalovať titánové kodi postavené na kryptone verzie 17.6 alebo nižšej
 3. Návrat do Domovská obrazovka > vybrať pridaťons > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > cvaknutie najvyššiu > cvaknutie repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Počkajte na oznámenie.Ako pridať titánové kodi build
 4. cvaknutie Inštalácia z úložiska > cvaknutie Supreme Builds Repository > Otvorené Programové doplnky > vybrať Sprievodca najvyššou zostavou > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.titánový kodi
 5. Ísť do kodi Domov plátno> cvaknutie Add-ons > Otvorené Programové doplnky > Vyberte ikonu Sprievodca najvyššou zostavou > zvoliť Krypton stavia > Vyberte ikonu Titánová zostava.

titánový kodi build

Ako nainštalovať Titanium Kodi Build na Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. Otvorené Kodi Jarvis (v16.1).
 2. cvaknutie systém > Správca súborov.
 3. cvaknutie na Pridať zdroj.
 4. cvaknutie nikto > zadajte URL http://repo.supremebuilds.com > cvaknutie hotový.
 5. Pomenujte to najvyššiu> cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 6. go do systému > Otvorené Add-ons > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip.
 7. vybrať najvyššiu > repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Počkajte na oznámenie.
 8. vybrať Inštalácia z úložiska >cvaknutie Supreme Builds Repository > Ísť do Programové doplnky > Kliknite na Sprievodca najvyššou zostavou.
 9. spiatočný na plochu >cvaknutie relácie > Kliknite na Sprievodca najvyššou zostavou > Otvorené Stavia Jarvis > titán.

Objavte čo najlepších sprievodcov kodi, ak nechcete používať najvyššieho čarodejníka.

Ako nainštalovať Titanium Kodi Build na Fire Stick

 1. Postupujte podľa nášho sprievodcu a nainštalujte kodi na Ohnivá palica
 2. Ísť do vývojka možnosti > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z Neznáme zdroje.
 3. Otvorené kodi na požiarne Palica.

Teraz postupujte podľa vyššie popísaných krokov pre inštaláciu Titanium Build na Krypton.

Na odblokovanie obsahu pre dospelých použite pre spoločnosť Kodi on Firestick platenú bezplatnú sieť VPN.

Ako povoliť inštaláciu doplnkov a zostáv tretích strán pre Titanium Kodi

 1. Otvorte aplikáciu Kodi
 2. Klikni na nastavenie ikona
 3. Kliknite na Systémové nastavenia.
 4. Kliknite na kartu Doplnky.
 5. Povoliť neznáme zdroje.
 6. Teraz budete môcť nainštalovať doplnky Kodi tretích strán.

Titanium Kodi nefunguje / chyby / problémy

Titanium Build for Kodi 17 / Titanium Build for Kodi 17.6 nefunguje

Mnoho používateľov Titanium Kodi 17.5 sa sťažovalo, že toto zostavenie nefunguje alebo prestane fungovať. Avšak veľa používateľov sa sťažuje na túto chybu v Titanium Kodi 17.6.

fix

Najskôr vymažte všetky údaje Kodi, potom nainštalujte archív zostavenia a zostavte znova. Nová inštalácia nevytvorí problém.

Titanium Kodi Build Download

 1. Stiahnite si Súbor ZIP.
 2. Návrat do Domovská obrazovka > vybrať pridaťons > cvaknutie Inštalácia zo súboru zip > Prejdite systémom k stiahnutému súboru > cvaknutie repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Počkajte na oznámenie.
 3. cvaknutie Inštalácia z úložiska > cvaknutie Supreme Builds Repository > Otvorené Programové doplnky > vybrať Sprievodca najvyššou zostavou > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.
 4. Ísť do kodi Domov plátno> cvaknutie Add-ons > Otvorené Programové doplnky > Vyberte ikonu Sprievodca najvyššou zostavou > zvoliť Krypton stavia > Vyberte ikonu Titánová zostava.

Titanium Kodi Build Recenzie

Twitter je miesto, kde nájdete všetky typy používateľov chváliacich a kritizujúcich zostavenie. Pokiaľ ide o zostavenie titánu, tento používateľ to ocenil veľmi krátkou vetou:

hodnotenie titánu

Je to prípad Redditu; toto zostavenie dostalo od svojich používateľov chválu!

Tu je ďalší:

prehľad reddit titánu

Alternatívy titánu Kodi

Titán je veľmi šikovný a spoľahlivý model. Ak však niekto chce vyskúšať nejaké najlepšie najlepšie zostavenia Kodi, tu je niekoľko:

 1. Netvor
 2. No Limits Magic Build
 3. Požiarna televízia Guru
 4. Pulzný CCM

Titán Kodi Pin APK

Na prístup k doplnkom pre dospelých je potrebné zadať PIN kód.

Zabaliť

Zostavenie z titánu má niekoľko skvelých doplnkov, ktoré chce každý užívateľ. Vždy je skvelé mať všetky najlepšie doplnky prostredníctvom jediného zostavenia. Ďalšou skvelou vecou tohto zostavenia je, že je spoľahlivý a toky dostupné prostredníctvom jeho doplnkov fungujú.

Jedna vec na zapamätanie, vždy, keď používate Kodi, používajte VPN. Chráni vaše súkromie a chráni vás pred malwarmi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map