Ako nainštalovať trezor Elektra na server Kodi za menej ako 5 minút

Elektra Vault, všestranný doplnok obsahujúci živé športy, filmy, televízne programy a dokumenty na jednom mieste. Aj keď nájdete tie najlepšie doplnky spoločnosti Kodi, ako napríklad Covenant alebo Exodus, v zozname sa ich kategória Šport nezobrazí. Doplnok, ktorý obsahuje všetky tieto kategórie, je vo svete Kodi zriedkavý. Z tohto dôvodu musia mať všetci používatelia Kodi doplnok Elektra.
V tejto príručke vám ukážeme, ako nainštalovať Elektra Vault na server Kodi. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie v časti Kodi Krypton a Jarvis a nainštalujte tento doplnok do 5 minút.


 1. Ako nainštalovať trezor Elektra na server Kodi 17
 2. Ako nainštalovať trezor Elektra na server Kodi 16
 3. Elektra Vault Kodi Zip na stiahnutie
 4. Chyby / problémy / problémy s úsekom spoločnosti Elektra

Výstraha! Pri používaní služby Elektra Vault by ste mali zostať v anonymite, pretože to chráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah v službe Elektra Vault.

Ako nainštalovať trezor Elektra na serveri Kodi Krypton verzie 17 alebo vyššej

 1. Ak chcete nainštalovať Elektra Vault na Kodi, musíte Otvorte aplikáciu Kodi Krypton > Ísť do Ikona nastavení ktoré vidíš hore > Teraz vyberte možnosť s názvom Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj uvedené na ľavej strane.Ako nainštalovať trezor Elektra na server Kodi
 2. Objaví sa okno, na ktoré musíte kliknúť , Žiadne ‘ a napíšte URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > cvaknutie OK > Zadajte meno , Supremacy ‘ > a kliknite na tlačidlo OK OK dokiaľ táto informácia neuloží a nezmizne.Ako nainštalovať Elektra Vault na kodi krypton verzie 17 alebo vyššej
 3. Teraz choďte na Domovská obrazovka Kodi stlačením , Esc ‘ na klávesnici viackrát > Kliknite na Add-ons karta umiestnená zvisle na ľavej strane > Teraz klepnite na Ikona Inštalátora balíkov umiestnené na ľavej hornej strane.Ako pridať úschovňu Elektra na server Kodi
 4. Tu uvidíte malý zoznam možností, kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite nadol a vyhľadajte a kliknite na nadvláda > Teraz kliknite na repository.supremacy-1,2 > Potom kliknite na repository.supremacy-1.2.zip > Teraz počkajte, kým sa doplnok nainštaluje.Elektra Vault v nastavení Kodi
 5.  Nájdete rovnaký malý zoznam možností, ale teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Supremacy Repository > Doplnky videa > Elektra Vault > Inštalácia.Elektra Vault v konfigurácii Kodi
 6. Po nainštalovaní doplnku sa vráťte späť na stránku Domovská obrazovka Kodi > Kliknite na Add-ons > Doplnky videa > Pozrite sa doprava a prejdite nadol a nájdite trezor Elektra > Užite si to!

Nastavenia kodéra Elektra Vault

Ako nainštalovať úschovňu Elektra na server Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi Jarvis > Na obrazovke vyberte horizontálne ponuku systému > Teraz kliknite na Správca súborov > Potom dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Kliknite na možnosť Žiadne a požiada o adresu URL úložiska http://supremacy.org.uk/zip/repo/ skopírujte tento odkaz a kliknite na tlačidlo Hotovo. > Teraz zadajte názov archívu, t. J. „Nadradenosť“ a kliknite na Hotovo > Kliknite na tlačidlo OK.
 3. Kliknite na Inštalovať z úložiska > Teraz prejdite nadol a vyhľadajte Supremacy Repository > Prejdite na Doplnky videí > Elektra Vault > Inštalácia > Užite si to!

Elektra Vault Kodi Zip na stiahnutie

Elektra Vault si môžete stiahnuť pomocou zip súboru, ktorý si môžete stiahnuť TU. Po stiahnutí súboru môžete vykonať nasledujúce kroky:

 1. Po otvorení aplikácie Kodi prejdite na položku Doplnky > Kliknite na ikonu v tvare poľa v ľavom hornom rohu > a kliknite na Inštalovať zo súboru ZIP
 2. Objaví sa okno, v ktorom musíte prejsť na súbor, ktorý ste stiahli zo súboru Supremacy Repository Zip > Počkajte na inštaláciu
 3. Po inštalácii kliknite na Inštalovať z úložiska > Kliknite na Supremacy Repository > Doplnky videa > Elektra Vault > Inštalácia > Užite si ľudí!

Chyby / problémy / problémy s úsekom spoločnosti Elektra

Elektra Vault zlyhal pri inštalácii závislosti

Kedykoľvek úložisko nie je vhodné nainštalovať, bude to „Nepodarilo sa nainštalovať chybu závislosti“. Táto chyba sa zvyčajne netýka problému s doplnkom, ale väčšinou s úložiskom.

Riešenie

Zmena v úložisku môže urobiť trik. V súčasnosti sa Elektra Vault nachádza v rôznych úložiskách, ale preferovaným úložiskom je Supremacy Repository. Diskutovali sme o procese inštalácie Elektra Vault s Supremacy Repository, ktoré pracujem dokonale.

Problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte Elektra

Odkazy, ktoré poskytuje Elektra Vault, niekedy zaberajú veľmi dlhý čas. Vyrovnávacia pamäť je bežný problém, ktorý nájdete u mnohých doplnkov Kodi.

Riešenie

Na vyriešenie problému s vyrovnávacou pamäťou musíte vymazať vyrovnávaciu pamäť v Kodi. Niekedy môže vyrovnávacia pamäť preťažiť Kodi a to by mohlo brániť pri ukladaní videí do vyrovnávacej pamäte. Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť, skúste nainštalovať Merlin Auto Cleaner.

Zabaliť

Elektra Vault má potenciál dosiahnuť vrchol popularity, ak dokáže presvedčiť používateľov Kodi ako všestranný doplnok. So svojimi živými športy, filmami, televíznymi programami a dokumentmi na sklade sa určite stane populárnym doplnkom. Táto príručka ukázala, ako nainštalovať Elektra Vault na Kodi, aby ste mohli sledovať akýkoľvek mediálny obsah.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map