Ako nainštalovať úložisko Kodak Noobs a Nerds v 7 krokoch

Repozitár NoobsandNerds sa nachádza vedľa názvu „SuperRepo“ ako najväčší zoznam úložísk, ktorý môžete nainštalovať na server Kodi. Po nainštalovaní úložiska NoobsandNerds budete mať prístup k mnohým populárnym doplnkom Kodi vrátane MetalliQ, Zen, Bob, Launcher SportsDevil Launcher a mnohým ďalším. Toto úložisko obsahuje množstvo filmov, televíznych relácií, športových udalostí a mnoho iného mediálneho obsahu, ktorý je k dispozícii na streamovanie. V tejto príručke poskytujeme podrobnú príručku o tom, ako nainštalovať úložisko NoobsandNerds Kodi.


Niektoré doplnky spoločnosti Kodi majú geografické obmedzenia a na ich použitie v obmedzených oblastiach musíte mať v sieti Kodi k dispozícii sieť VPN.

Ako nainštalovať noobs a blbecek na Kodi Krypton, verzia 18

 1. odpálenie kodi > Ísť do ‘Nastavenie’ kľúč, ktorý je na vrchu > Správca súborov > Dvakrát kliknite na „Pridať zdroj“.Ako nainštalovať noobs a blbci na kodi
 2. Zadajte URL http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ na miesto, kde sa hovorí „Žiadne“ > Zadajte názov zdroja médií “Noobs and Nerds”.

Ako nainštalovať noobs a blbci na kodi kryptón verzia 17

 1. Teraz choďte na Domovská obrazovka Kodi stlačením tlačidla „Esc“ na klávesnici > Kliknite na Add-ons > Stlačte kláves „Inštalátor balíka“ ikona v ľavom hornom rohu.noobs a nerds kodi repozitár
 2. Kliknite na Inštalácia zo súboru zip > Noobs a Nerds > Kliknite na Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.zip súbor archívu noobs a nerds pre kodi
 3. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Doplnky videa > Teraz kliknite na ľubovoľný doplnok, ktorý chcete nainštalovať zo zoznamu, napr. Bob, SportsDevil Launcher, The Red Pill, atď > Kliknite na Inštalovať a počkajte, kým doplnok povolí. addony videa noobs a blbci
 4. Ísť do Domovská obrazovka Kodi > Kliknite na Add-ons > Hudobné doplnky > Kliknite na bob.bobov noobov a hlupákov
 5. Vychutnajte si filmy, hudbu, šport a viac!.

krása, šelmy a šelmy

Ako nainštalovať noobs a blbce na Kodi Jarvis verzie 16

Postup inštalácie Noobs a Nerds na Kodi Jarvis, verzia 16, zostáva rovnaký, ako sa postupuje vo vyššie uvedenom sprievodcovi krok za krokom. Z dôvodu zmeny verzií sa však rozloženie líši.

V aplikácii Kodi Jarvis sú záložky umiestnené horizontálne v dolnej časti obrazovky, zatiaľ čo v najnovšej verzii systému Kodi nájdete tieto karty visiace zvisle na ľavej strane obrazovky..

Kľúč „Systems“, ktorý bol prítomný v Kodi Jarvis, verzia 16, bol tiež nahradený kľúčom „Settings“ v Kodi Krypton, verzia 17. Pri posudzovaní týchto zmien postupujte podľa vyššie uvedeného sprievodcu..

Súbor ZIP Noobs a Nerds Repo

Prvé dva kroky inštalačnej príručky môžete preskočiť stiahnutím súboru ZIP Noobs a Nerds Repo priamo z webovej stránky. Po nainštalovaní súboru zip do zariadenia bude možno potrebné vykonať jeden ďalší krok:

Krok 3 a 4 (kombinované): Ísť do Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Inštalátor balíkov > Inštalácia zo súboru zip > teraz navigáciu súbor, ktorý ste si stiahli do svojho zariadenia a kliknite na OK. Teraz môžete pokračovať krokom 5 a pokračovať v inštalácii.

Prihlásenie Noobs and Nerds

NoobsandNerds má fórum pre každý z jeho doplnkov, kde používatelia môžu diskutovať o problémoch a poskytovať návrhy na akýkoľvek problém súvisiaci s doplnkom NoobsandNerds Kodi. Na uverejňovanie akýchkoľvek otázok alebo návrhov musíte mať prihlasovacie meno a heslo NoobsandNerds. Z tohto dôvodu sa musíte zaregistrovať na webovej stránke. Tu je postup na registráciu na webovú stránku NoobsandNerds:

 1. Prejdite na webovú stránku Noobs and Nerds.prihlásenie noobov a hlupákov
 2. Položte myš na Karta doplnku > Posuňte zobrazenie nadol na Podpora fóra > Kliknite na Komunitný portál alebo akékoľvek iné fórum pre doplnky.webová stránka noobs and nerds
 3. Môžete buď ‘Registrovať’ na webovú stránku alebo sa prihláste pomocou Google alebo Facebook a začnite používať komunitný portál, ak ste niekedy chceli pomôcť s doplnkom Noobs a Nerds Kodi.

registrovať sa noobov a hlupákov

Ako pridať kanály z úložiska Kodak a Noobs and Nerds

V úložisku NoobsandNerds Kodi získate veľa populárnych doplnkov, ktoré si môžete stiahnuť na serveri Kodi. Napríklad, ak si stiahnete doplnok „Red Pill“ Kodi, môžete si prezerať dokumenty z celého sveta na rôznych kanáloch.ako sa pozerať na noobs a nerds kanál na kodi

Keď otvoríte doplnok Red Pill Kodi, budete čeliť mnohým možnostiam vrátane Documentary Storm, Top Documentary, Free Documentary atď. Po kliknutí na Documentary Storm si môžete prezrieť rôzne žánre dokumentárnych filmov. Z týchto dokumentov vyberte akýkoľvek dokument, ktorý vás preto dovedie k iným kanálom vrátane YouTube.

Ak chcete pridať veci hore

Pri inštalácii úložiska NoobsandNerds Kodi, kde získate prístup k mnohým obľúbeným doplnkom na streamovanie najnovších filmov, televíznych relácií, športu atď., Sa môžete ušetriť z mnohých ťažkostí. Prečo si môžete stiahnuť samostatný doplnok Kodi, keď môžete nainštalovať doplnky Kodi typu všetko v jednom s podobným procesom? V tejto príručke sme uviedli kroky, ako nainštalovať úložisko NoobsandNerds Kodi, takže si môžete pozerať všetok najnovší mediálny obsah..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map