Ako nainštalovať úložisko Maverick na Kodi Krypton, Jarvis a FireStick

Maverick Repository je dobre známy, pretože hosťuje svoj vlastný doplnok Maverick TV Kodi a mnoho populárnych doplnkov Kodi, ako sú Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X atď. akékoľvek problémy. Podľa nášho sprievodcu sa dozviete, ako nainštalovať úložisko Maverick na server Kodi.


Recenzia úložiska Maverick Kodi

Maverick Repository získal popularitu vďaka vlastnému doplnku Maverick. Má však mnoho ďalších bežných doplnkov Kodi od tretích strán. Toto úložisko bolo predtým známe ako Joker TV a bolo celkom populárne.

Joker zmenil svoje meno na Maverick a Maverick Repository sa stalo prominentným menom v komunite Kodi. Úložisko Maverick má doplnky na splnenie streamingových potrieb všetkých.

Ako nainštalovať reprosústavy Maverick na kodi kryptón 17.6 a vyššie

Ak chcete nainštalovať úložisko Maverick na server Kodi Krypton, verzia 17.6, postupujte takto:

 1. Otvorené kodi > Kliknite na ikonu Ikona nastavení > Colizovať Správca súborov.Ako nainštalovať reprosústavy Maverick na kodi krypton 17.6
 2. Dvojité kliknutie Pridať zdroj > Otvorí sa dialógové okno s adresným riadkom a menným poľom > cvaknutie > a do panela s adresou „http://mavericktv.net/mavrepo“ zadajte túto adresu URL > cvaknutie ok > Pomenujte tento zdroj médií ako „Maverick> cvaknutie OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.Ako nastaviť reprosúbor Maverick na kodi krypton 17.6
 3. Návrat do Hlavné menu > Klikni na Add-ons pútko > Klikni na Ikona inštalačného balíka (Box) z ľavého horného rohu.ako nainštalovať úložisko Maverick na kodi jarvis
 4. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP > Kliknite na Maverick > vybrať maverickrepo-3.5.zip > počkajte na oznámenie.

nainštalujte reprosústavy Maverick Kodi zo súboru zip

Ako nainštalovať reprosústavy Maverick na kodi jarvis 16 a nižšie

 1. Otvorené Kodi Jarvis V16.
 2. cvaknutie systém > cvaknutie Správca súborov.
 3. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 4. cvaknutie <nikto> a napíšte to URL http://mavericktv.net/mavrepo > cvaknutie hotový > Pomenujte tento odkaz na zdroj médií ako Maverick > cvaknutie hotový > cvaknutie
 5. Zamierte späť na Kodi Home plátno > cvaknutie systém > cvaknutie Add-ons.
 6. vybrať Inštalácia zo súboru ZIP voľba > vybrať Maverick > Kliknite na maverickrepo-3.5.zip.

Ako nainštalovať úložisko Maverick na FireStick Kodi

Inštalácia úložiska Maverick na FireStick sa nelíši od ostatných zariadení. Najprv budete musieť nainštalovať Kodi na vašom zariadení Fire Stick. Potom povolíte inštaláciu služieb tretích strán do svojho zariadenia.

Ísť do Možnosti vývojára z menu a zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Potom môžete ľahko nainštalovať úložisko Maverick na svoje zariadenie FireStick a užiť si všetky skvelé doplnky, ktoré toto úložisko ponúka na vašom zariadení FireStick.

Doplnky Maverick Kodi

Tu je zoznam všetkých najlepších doplnkov Kodi zahrnutých v úložisku:

 1. Joker Sports
 2. Maverick TV
 3. SportsDevil
 4. Kúzelný drak
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. Na Flixe
 8. Cartoon Network
 9. LiveStreams Pro
 10. Ty trúbka

Maverick Repository FAQ

Tu je niekoľko najčastejšie kladených otázok užívateľov Kodi týkajúcich sa úložiska Maverick Repository:

 Maverick Repo nefunguje

Ak máte problémy s prístupom alebo inštaláciou doplnku, mali by ste okamžite skontrolovať, či je zdrojová adresa URL, ktorú ste pridali do správcu súborov, správna alebo nie..

Ak je zadaná zdrojová adresa URL správna, ale úložisko stále nefunguje, úložisko pravdepodobne prechádza aktualizáciou a mali by ste počkať niekoľko hodín..

 Maverick TV zlyhal pri inštalácii závislosti

Nepodarilo sa nainštalovať chybu závislosti, ak je úložisko zastarané, zdrojová adresa URL vypršala alebo ak v úložisku chýbajú nejaké súbory. Ak sa stretnete s týmto eroorom, znova si stiahnite úložisko a skúste ho nainštalovať znova.

záver

Mnoho úložísk Kodi získalo na popularite poskytovaním aktualizovaných doplnkov Kodi a úložisko Maverick je jedným z nich. Jeho vlastný doplnok Maverick Kodi je tiež úžasným doplnkom Kodi na streamovanie filmov a televíznych relácií vo vysokej kvalite.

Jednou z vecí, ktorú každé úložisko zlyhá, je prežiť v priemyselnej konkurencii. Mnoho veľkých úložísk prichádza a odchádza, pretože mnohé z nich nemajú žiadne inovácie ani jedinečnosť. Keďže mnohé z nich sú úradmi potrestané a sú nútené ukončiť svoju službu.

Najlepším spôsobom použitia doplnku alebo úložiska spoločnosti Kodi od tretej strany je zaistenie súkromia spoločnosti Kodi s platenou alebo bezplatnou sieťou VPN pre spoločnosť Kodi. Zostaňte v bezpečí, kým streamujete, a vyberte si najlepšieho poskytovateľa VPN na trhu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map