Sledujte živé IPTV kanály a streamujte všetky svoje obľúbené relácie, filmy, športy a hudbu pomocou tohto doplnku. V tejto príručke sme diskutovali o postupe inštalácie zariadenia Ultimate IPTV na server Kodi.

Ako vždy by ste mali mať pre sieť Kodi najlepšiu sieť VPN, ktorá dokáže obísť geografické obmedzenia a umožniť používateľom bezpečný prístup k ich obľúbenému obsahu..

Ak vás zaujíma, „Prečo potrebujem VPN pre Kodi“? Potom je odpoveďou to, že doplnky IPTV Kodi sú blokované z geografického hľadiska a na prístup k ich prúdom je potrebná sieť VPN.

Whitecream vytvoril slávny doplnok IPTV „Ultimate IPTV“ a možno ho nájsť v úložisku Kodi Israel. Jedinečný doplnok IPTV obsahuje mnoho populárnych kanálov doplnkov kodi vrátane beIN Sports, ESPN, MTV atď..

Ako nainštalovať Ultimate IPTV na Kodi Leia a Krypton

 1. Otvorené kodi vo vašom systéme > Klepnite na Ikona nastavení (ikona v tvare ozubeného kolieska), ktorá sa zobrazuje v hornej časti obrazovky > teraz vyberte Správca súborov.ako nainštalovať ultimate iptv na kodi
 2. Tu vidíte dva presné obrázky na ľavej a pravej strane obrazovky, dvakrát kliknite na Pridať zdroj na ľavej strane obrazovky > Teraz kliknite na ‘žiadne ‘ > Zadajte adresu URL http://www.lvtvv.com/repo/ a kliknite na tlačidlo OK OK > Zadajte názov ‘kodili repo ‘ a kliknite na tlačidlo OK OK > cvaknutie OK znovu.Ako nainštalovať Ultimate IPTV na Kodi Krypton, verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Stlačením ‘sa vráťte na domovskú obrazovku Kodiesc ‘ na klávesnici viackrát > Teraz kliknite pridaťons pútko > potom balíček inštalačný ikona (ikona v tvare škatule) v hornom rohu.ultimate iptv na nastavenie kodi
 4. Kliknite na Inštalácia z PSČ súbor v zozname možností > vybrať kodili repo zo zoznamu, ktorý sa zobrazí v poli > Teraz kliknite na repository.kodil-1.3.zip > Nechajte inštaláciu dokončiť.ultimate iptv on Kodi settings
 5. Teraz vyberte možnosť Inštalácia z úložiska > Kliknite na Kodil (Kodi Israel) ,, Repository > Klepnite na video Add-ons > Potom prejdite nadol a nájdite Ultimate IPTV > Teraz kliknite Inštalácia.Konečná iptv na konfigurácii kodi
 6. Ak si chcete doplnok zobraziť, otvorte ho kodi > Add-ons > Doplnky videa > Ultimate IPTV.

ako pridať konečný iptv na kodi

Výstraha! Pri používaní protokolu Ultimate IPTV by ste mali zostať v anonymite pomocou siete VPN, pretože ochráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah na serveri Ultimate IPTV.

Ako nainštalovať Ultimate IPTV na Kodi Jarvis verzie 16 alebo vyššej

 1. odpálenie kodi Jarvis > kliknite na systémy > Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj na ľavej obrazovke > cvaknutie , Žiadne ‘ a napíšte URL http://www.lvtvv.com/repo/ a kliknite na tlačidlo OK hotový > Zadajte názov ‘kodili repo ‘ > cvaknutie hotový > cvaknutie OK zatvorte krabicu.
 2. Teraz sa vraciame k kodi Hlavné Ponuka > Kliknite na nastavenie voľba > pridaťons > Inštalácia z PSČ súbor > Kodil Repo > PSČ
 3. Inštalácia z Úložisko > Úložiská spoločnosti Kodil > Doplnky videa > Ultimate IPTV > Inštalácia > Užite si to!

Ultimate IPTV Stiahnite si súbor APK vo formáte Zip

Priame stiahnutie konečný IPTV Úložisko súbor ZIP odtiaľto na vašom zariadení a podľa týchto krokov pokračujte v inštalácii Ultimate IPTV.

 1. Po dokončení sťahovania spustite v systéme Kodi > Ísť do pridaťons > truhlíktvarovaný ikona vľavo hore.
 2. Inštalácia z PSČ Možnosť súboru > Objaví sa pole, vyhľadajte súbor zip ktoré ste si stiahli do svojho systému > Počkajte na inštaláciu.
 3. Teraz kliknite na Inštalácia z Úložisko > kodili Úložisko> video pridaťons > konečný IPTV > Inštalácia > Teraz si užite!

Ultimate IPTV nefunguje / Chyba / Problémy v Kodi

Nie je k dispozícii konečný tok IPTV

Používatelia spoločnosti Kodi sa môžu pri pokuse o streamovanie kanála zblázniť, keď sa na ich obrazovke objaví rovnaká správa. To by mohlo byť frustrujúcejšie, keď sa bude vysielať vaša obľúbená televízna relácia.

Riešenie

Jednoduché riešenie tohto problému je, že získate sieť Kodi VPN, ktorá odblokuje všetky geografické obmedzenia. To znamená, že kanály, ktoré sú k dispozícii na streamovanie mimo vášho regiónu, nemôžete prezerať, pokiaľ nemáte VPN. V prípade, že nie ste ochotní minúť prihlásenie na odber siete VPN, môžete vyskúšať najlepšiu bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi.

Konečné vydanie vyrovnávacej pamäte IPTV

Vyrovnávacia pamäť je bežný problém, ktorému čelí väčšinou každý používateľ Kodi. Môže to byť nepríjemné, keď ste uprostred relácie a video sa neustále zastavuje kvôli ukladaniu do vyrovnávacej pamäte.

Riešenie

Vymazanie vyrovnávacej pamäte na Kodi bolo možné vyriešiť rôznymi spôsobmi. Optimálnym riešením však je vymazanie vyrovnávacej pamäte pomocou Merlin Auto Cleaner. Tento doplnok má potenciál automaticky vyčistiť celú vyrovnávaciu pamäť.

Konečný zoznam kanálov IPTV

Špičkové kanály IPTV pokrývajú mnoho zoznamov skladieb. Niektoré populárne kanály IPTV sú uvedené nižšie:

 1. OSN
 2. byť v športoch
 3. Eurosport
 4. MTV
 5. Prémiové kino
 6. Cartoon Network

Ultimate IPTV Recenzie

Používatelia spoločnosti Kodi pri používaní doplnku Ultimate IPTV na svojom telefóne iPhone čelia rôznym problémom, ako je správa, ktorá neustále zobrazuje „toto je koniec doplnku Ultimate IPTV“. To dráždi používateľov a prechádza k iným doplnkom Kodi.

konečné hodnotenie iptv

Niektorí používatelia Kodi majú názor, že doplnok Ultimate IPTV využíva ukradnuté účty IPTV. Výsledkom bolo, že keď mnoho ľudí začalo tento doplnok používať, začalo sa ich používanie rušiť.

konečný iptv reddit

Zabaliť veci

Streamujte stovky kanálov IPTV na doplnku Ultimate IPTV Kodi. Je to najlepšie miesto na pozeranie prémiových filmov bez predplatného a sledovanie športových udalostí bez výdavkov na desetník. Tento doplnok sa neustále aktualizuje s novými odkazmi a zdrojmi, zatiaľ čo používa filtre na zúženie výsledkov vyhľadávania. Táto príručka obsahuje podrobné kroky o tom, ako nainštalovať aplikáciu Ultimate IPTV na server Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me