Ako nainštalovať UltraSurf VPN pre Kodi

UltraSurf VPN nie je taký populárny poskytovateľ VPN, ale určite je to rozumná voľba pri výbere VPN pre Kodi. Aj keď ho nemôžeme klasifikovať ako najlepšiu VPN pre Kodi, UltraSurf je pre Kodi rozumnou VPN. Jedná sa o bezplatnú sieť VPN, čo znamená, že na používanie tejto služby nie je potrebné žiadne predplatné.


V tejto príručke sa dozviete viac o technológii UltraSurf VPN a jej kompatibilite so zariadeniami Kodi a FireStick.

Ako nainštalovať UltraSurf VPN pre Kodi

UltraSurf VPN mala beta verziu doplnku Kodi, ktorú bolo možné nainštalovať priamo na server Kodi rovnako ako doplnok PureVPN Kodi. Bola k dispozícii v úložisku Kobra, ale ako bolo nedávno ukončené, zatiaľ v žiadnom inom úložisku nie sú stopy v doplnku UltraSurf Kodi..

Preto najlepším spôsobom použitia tejto služby je inštalácia klientskeho počítača pre systém Windows a spustenie systému Kodi. Môžete si stiahnuť klienta Windows UltraSurf a nainštalovať ho do svojho systému. Ak sa chcete o tom dozvedieť viac, môžete postupovať podľa pokynov na inštaláciu siete VPN v sprievodcovi Kodi.

Po inštalácii sa jednoducho zaregistrujte. Potom sa prihláste a pripojte sa k požadovanému zabezpečenému serveru. Po pripojení k zabezpečenému serveru otvorte aplikáciu Kodi a začnite streamovať pomocou ľubovoľného doplnku Kodi. Jednou z najdôležitejších výhod pripojenia VPN je to, že si môžete vychutnať streamovanie s doplnkami IPTV Kodi, pretože sú geograficky obmedzené..

Ako nainštalovať UltraSurf VPN pre FireStick

FireStick sa vďaka svojej dostupnosti a funkciám stáva prvou voľbou buldozérov na celom svete. Vďaka veľkému počtu aplikácií umožňuje používateľom streamovať takmer všetko, čo chcú sledovať. Avšak s vedomím skutočnosti, že mnoho ľudí miluje bezplatné streamovanie, sa Kodi na FireStick stal trendom.

VPN na FireStick je veľmi dôležité, aj keď nepoužívate Kodi, pretože mnoho aplikácií a obsah, ktorý je k dispozícii, je geograficky obmedzený. Mnoho používateľov čelí problémom pri streamovaní svojich obľúbených filmov, televíznych relácií atď., Pretože ich poskytovateľ internetových služieb buď geograficky obmedzuje, alebo blokuje.

Ak si teda chcete užiť bezproblémové online streaming, nainštalujte UltraSurf VPN na FireStick podľa týchto pokynov:

 1. Zavádzanie systému FireStick > V hlavnej ponuke kliknite na možnosť vyhľadávania.
 2. typ downloader a kliknite na tlačidlo Hľadať.
 3. Z výsledku vyhľadávania kliknite na aplikáciu Downloader a potom na tlačidlo dostať.
 4. Po nainštalovaní aplikácie Downloader do FireStick otvorte aplikáciu.
 5. Teraz zadajte túto adresu URL do vyhľadávacieho panela aplikácie: https: // bitly / 2lSyySP > cvaknutie go.
 6. Po dokončení sťahovania kliknite na Ďalšie.
 7. Po zobrazení dialógového okna kliknite na tlačidlo Inštalovať a počkajte na inštaláciu aplikácie.
 8. Po nainštalovaní aplikácie kliknite na ikonu Otvorené.
 9. Po otvorení aplikácie sa vopred zobrazí tlačidlo prepínača. Kliknutím naň sa pripojíte k zabezpečenému serveru.

Tento proces inštalácie bude trvať takmer 5 minút a budete pripravení na bezpečné streamovanie. Ak však chcete streamovať bezplatný obsah na serveri FireStick, musíte najskôr nainštalovať aplikáciu Kodi na server FireStick.

Je UltraSurf VPN bezpečný?

Toto je hlavným záujmom každého používateľa, pretože dôvodom, prečo sa ľudia rozhodnú pre sieť VPN, je ochrana ich súkromia. Takmer každý poskytovateľ VPN tvrdí, že je najlepším a najbezpečnejším poskytovateľom služieb, ale v poslednej dobe mnohí poskytovatelia zlyhali vo svojich nárokoch. Únik DNS a zlyhanie maskovania IP sú bežné veci, ktoré si všimnete u bezplatných poskytovateľov VPN.

Ich protokoly zabezpečenia nie sú také silné, aby poskytovali úplnú bezpečnosť ako špičkoví poskytovatelia VPN. Z tohto dôvodu má mnoho používateľov problémy s dôverou, ktoré sa týkajú bezplatných poskytovateľov VPN. UltraSurf VPN, ktorý je jedným z poskytovateľov bezplatných služieb, spochybnili mnohí ľudia na mnohých fórach. Pokiaľ ide o môj názor, ak používate zariadenie UltraSurf na účely streamovania, je bezpečné používať službu ako akékoľvek iné.

Recenzie UltraSurf VPN

UltraSurf VPN je už nejaký čas v tomto odvetví a používatelia, ktorí sú oboznámení s odvetvím VPN, o tom vedia. Aby som vám poskytol lepší obraz o tom, čo si o tom ostatní myslia, vložil som niekoľko vlákien Reddit:

Komentár z diskusie Komentár od N3w0ne bol z diskusie "Čo je najlepšie prenosný, bezplatný predn s európskymi servermi.".

Tento užívateľ poskytol pozitívnu spätnú väzbu týkajúcu sa UltraSurf VPN. Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú si treba všimnúť, je, že sa zmienil aj o tom, že ju použil na odblokovanie služby YouTube. To znamená, že ak používate sieť UltraSurf VPN iba na obídenie obmedzení, je to dobrá voľba.

Komentár z diskusie redditmaid komentár z diskusie "Namiesto použitia VPN nemôžem iba použiť ultrasurf?".

Tento používateľ jasne uviedol, že sieť UltraSurf VPN nemožno použiť na nič iné ako odblokovanie stránok. Dôvod, ktorý uviedol, je oprávnený, že bezpečnostný protokol, ktorý ponúka UltraSurf VPN, je otázny, rovnako ako aj ich postupy. To platí opäť pre každú ďalšiu bezplatnú službu VPN.

záver

Na záver tohto preskúmania by som povedal, že sieť UltraSurf VPN je primeranou službou pre online streamery. Dôvodom je skutočnosť, že odblokuje takmer všetky stránky s obmedzeným prístupom, a skutočnosť, že skúsenosti UltraSurf Kodi sú uspokojivé. Napriek tomu by som neodporúčal používateľom zvoliť si túto VPN, ak hľadajú špičkové súkromie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map