Ako nainštalovať Vortex na Kodi Krypton a Jarvis za menej ako 6 minút

Čo je Vortex na Kodi

Vortex je nový športový a hudobný doplnok vyvinutý dvoma gigantmi technologického priemyslu, t. J. Rock Crusher a Dreamweaver. Tento doplnok pokrýva mnoho špeciálnych športových udalostí vrátane futbalu, UFC, motoristických športov a ešte oveľa viac.


Spoločnosti Rock Crusher a Dreamweaver nikdy nekompromisujú v kvalite, takže od nich nemôžete očakávať nič iné ako dokonalé. V tejto príručke diskutujeme o tom, ako nainštalovať Vortex na Kodi. Ak chcete nainštalovať tento doplnok, postupujte podľa krokov uvedených nižšie v časti Krypton a Jarvis.

Ako nainštalovať Vortex na Kodi 17
Ako nainštalovať Vortex na Kodi 16
Stiahnite si Vortex Repo
Vortex Kodi nefunguje / chyby / problémy
Recenzie Kodi Vortex

Výstraha! Mali by ste používať VPN, aby ste pri používaní Vortexu zostali anonymní, pretože to chráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah vo Vortexe.

Ako nainštalovať Vortex na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. Otvorené Kodi Krypton 17 vo vašom systéme > Klepnite na Ikona nastavení (ikona v tvare ozubeného kolieska) umiestnená v hornej časti > Teraz vyberte Správca súborov voľba.ako nainštalovať vír na kodi
 2. Tu nájdete zoznam zdrojov archívov, prejdite nadol a Dvojité kliknutie na Pridať zdroj > Zobrazí sa pole, kde musíte kliknúť , Žiadne ‘ > Potom zadajte Adresa URL úložiska http://www.rockodi.com/ a kliknite na tlačidlo OK > Teraz napíšte Názov zdroja médií , Rock ‘ a kliknite na tlačidlo OK OK > cvaknutie OK znovu.ako nainštalovať vír na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Ak chcete pokračovať v treťom kroku, prejdite na Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > Teraz klepnite na Inštalátor balíkov ikona (ikona v tvare poľa) v ľavom hornom rohu.pridať vír na kodi
 4. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Objaví sa okno, v ktorom musíte prejsť nadol a kliknúť na , Rock ‘ > repository.Rockcrusher-1.6.zip > Inštalácia úložiska bude nejaký čas trvať.Stiahnite si vortex kodi zip súbor
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Úložisko Rockcrusher > Doplnky videa > Vyhľadajte a kliknite na vír zo zoznamu > Teraz kliknite na Inštalácia > Počkajte na inštaláciu doplnku.vír na nastavenie kodi
 6. Ak si chcete doplnok zobraziť, prejdite späť na stránku Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons pútko > Teraz kliknite na Doplnky videa > Ak sa pozriete na pravú stranu obrazovky, uvidíte zoznam doplnkov kodi, prejdite nadol a vyhľadajte vír a kliknite naň. Začnite používať doplnok Vortex.

vír na kodi nastavenia

Ako nainštalovať Vortex na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorené Kodi Jarvis 16 vo vašom systéme > Kliknite na systémy možnosť umiestnená v dolnej časti obrazovky > Teraz vyberte Správca súborov.
 2. Dvakrát kliknite na Pridať zdroj, ktorý nájdete na konci zoznamu > Teraz sa objaví vyskakovacie okno, kliknite na „Žiadne“. > Zadajte URL http://www.rockodi.com a kliknite na Hotovo > Zadajte názov Rock a kliknite na Hotovo > Teraz kliknite na tlačidlo OK.
 3. Vráťte sa do Domovská obrazovka Kodi > vybrať systémy možnosť znova > Potom kliknite na položku Doplnky > Inštalácia zo súboru ZIP > V zozname vyberte možnosť Rock > Kliknite na repository.Rockcrusher-1.6.zip > Teraz počkajte na inštaláciu.
 4. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Úložisko Rockcrusher > Kliknite na Doplnky videa > vír > Inštalácia > Počkajte na inštaláciu doplnku.

Stiahnite si Vortex Repo

Doplnok Vortex sa nachádza v úložisku Rock Crusher. Môžete si tiež stiahnuť tento archív priamo do svojho systému, ktorý vymaže niektoré z vyššie uvedených krokov. Kliknite sem a stiahnite si úložisko Vortex a postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Po stiahnutí súboru ZIP a jeho uložení do systému otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na položku Doplnky > Ikona Inštalátora balíkov.
 2. Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite na stiahnutý súbor zip. Po navigácii v súbore bude inštalácia trvať niekoľko minút.
 3. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Rockcrusher Repo > Doplnky videa > vír > Inštalácia > Užite si to!

Vortex Kodi nefunguje / chyby / problémy

Vortex bol predtým k dispozícii v úložisku doplnkov Stream. Teraz však má svoje vlastné úložisko Rockcrusher, do ktorého môžete ľahko nainštalovať Vortex. Prechod od doplnkov Stream k samostatnému doplnku Vortex viedol k doplnku, ktorý spôsobil určité problémy. Tento blog obsahuje najnovšie pokyny na inštaláciu aplikácie Vortex, ktorá funguje dokonale.

Doplnok Vortex nefunguje

Vorte pracoval dobre až do zmeny úložiska. Teraz, keď má samostatné nové úložisko, je v Kodi dobre funkčný.

Recenzie Kodi Vortex

Vortex vám umožní sledovať online športové podujatia vrátane závodných motoristických pretekov. Mnoho používateľov Kodi zapína svoj doplnok Vortex na Kodi na prezeranie online športu bez prihlásenia na odber.

Vďaka @ rockcrusher01 za úžasné # formula1 #racing krytie na #vortex. Najlepšie pretekárske pokrytie na Kodi.

– Nick Anghel (@nickanghel) 13. mája 2017

Používatelia Kodi tiež vnímajú Vortex ako najlepší doplnok, pretože vysiela v HD formáte. A čo je najdôležitejšie, všetko jeho streamovanie funguje skvele bez toho, aby sa nepodarilo načítať mediálny obsah.

@ rockcrusher01 #VORTEX má najlepší (pravdepodobne iba pracujúci v HD / Eng) prúd ocenení Grammy v KODI. Rekvizity a TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Nick Anghel (@nickanghel) 13. februára 2017

Ak chcete pridať veci hore

Vortex, nové meno vo svete Kodi, prevzalo kategóriu doplnkov pre šport a hudbu. Je produktom dvoch populárnych mien vo svete Kodi Rock Crusher a Dreamweaver. Zahŕňa mnoho športových udalostí vrátane udalostí UFC PPV, ktoré je ťažké online sledovať zadarmo. V tejto príručke diskutujeme o tom, ako nainštalovať Vortex na Kodi a sledovať živé športy. Pozrite si nášho sprievodcu kodi vpn.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map