Ako nainštalovať Watch5S na Kodi Krypton 17.6 a Jarvis 16

Ak ste zúfalým najlepším fanúšikom doplnkov pre kodi a fanúšikom filmu, musíte si pozrieť doplnok Watch5S Kodi, skvelý film ponúkajúci doplnok. Watch5S má obrovskú filmovú knižnicu založenú na najnovších a najstarších filmoch. V tejto príručke uvádzame jednoduché kroky, ako nainštalovať Watch5S na Kodi, novým spôsobom.


Predtým, ako začneme, je dôležité mať na pamäti, že úložisko StremHub (starší odkaz) už nefunguje. Vlastník konkrétneho doplnku tretej strany odstránil doplnok Watch5S Kodi z neznámeho dôvodu. Pre čo sa chystáme ukázať, je novšia verzia ako nainštalovať Watch5S na Kodi. Takže čítajte ďalej.

Výstraha! Pri používaní Watch5S by ste mali používať technológiu VPN Kodi VPN, ktorá chráni vaše súkromie. Využite 85% zľavu na PureVPN a streamujte neobmedzený obsah na Watch5S.

Ako nainštalovať Watch5S na Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

 1. Spustite program Kodi > Choď do nastavení > Potom kliknite na Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.ako nainštalovať watch5s na kodi
 2. Teraz napíšte URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Zadajte názov mediálneho zdroja „Cazwall“.Ako nainštalovať Watch5S na Kodi Krypton, verzia 17.6
 3. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi stlačením tlačidla „Esc“ na klávesnici > Kliknite na položku Doplnky > Teraz kliknite na ikonu „Inštalátor balíka“.ako pridať watch5s na kodi
 4. Inštalácia zo súboru zip > Vyberte repozitár > Vyhľadajte repository.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s stiahnuť súbor zip na kodi
 5. Inštalácia z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na Watch5S > Kliknite na tlačidlo Inštalovať.Ako nainštalovať watch5s na jarvis verzie 16
 6. Teraz prejdite na domovskú obrazovku Kodi > Add-ons > Doplnky videa > Watch5S.Watch5S Unblocked
 7. Užite si a pozerajte najnovšie filmy.

Stiahnutie aplikácie Watch5S

Ako nainštalovať Watch5S na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorte aplikáciu Kodi Jarvis > systém > Správca súborov > Dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Zadajte adresu URL http://cazwall.com/repo > Zadajte názov zdroja médií Cazwall > Kliknite na tlačidlo OK > Prejdite na domovskú obrazovku Kodi.
 3. systém > Add-ons > Inštalácia zo súboru zip > Úložisko > Vyhľadajte repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Inštalácia z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na Watch5S > Kliknite na tlačidlo Inštalovať.
 5. K doplnku máte prístup z Veos > Doplnky videa > Sledujte5S a užívajte si!

Na stiahnutie Kodi Watch5s

 1. Stiahnite si Súbor ZIP na vašom zariadení > Ísť do Domovská obrazovka Kodi.
 2. cvaknutie Add-ons > Kliknite na ikonu Ikona poľa > Inštalácia zo súboru zip > Vyhľadajte a otvorte repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. teraz Inštalácia z úložiska > Jednoducho Caz Repo > Doplnky videa > vybrať Watch5S > cvaknutie Inštalácia.
 4. Môžete pristupovať k doplnku Doplnky videa > Watch5S.

 Watch5s Kodi nefunguje / chyby / problémy

Skontrolujte chybu denníka

Pri pokuse o inštaláciu doplnku sa môže zobraziť kontextové okno s upozornením „Skontrolujte protokol pre ďalšie informácie“. To znamená, že v úložisku chýba súbor, a preto sa úložisko nedá nainštalovať. Ďalším dôvodom je, že úložisko môže byť zastarané.

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, uistite sa, že doplnok, ktorý sa chystáte nainštalovať spolu s úložiskom, je aktualizovaný. Zabráni sa tým objaveniu tejto chyby.

Neplatná adresa URL ZIP

Pri pokuse o inštaláciu zo súboru Zip môže dôjsť k tejto chybe. Toto sa netrápi a dá sa ľahko vyriešiť.

fix

Keď sa táto chyba objaví, vráťte sa do správcu súborov a skontrolujte, či ste nezadali správnu zdrojovú adresu URL. Ak je zadaná adresa URL správna, skontrolujte odkaz, či funguje alebo nie. Odkazy sú niekedy prerušené alebo vypnuté, čo spôsobuje problém.

Stiahnutie aplikácie Watch5S

Watch5S vám prináša všetky najnovšie filmy na vaše mobilné zariadenia pomocou inštalácie aplikácie Watch5S. Tento balík aplikácií pre Android (APK) je možné použiť s Androidom verzie 4.4 alebo vyššej. Určite neobsahuje žiadne chyby a je zadarmo na použitie. Nenechajte si ujsť príležitosť pozerať filmy zadarmo na svojom mobilnom zariadení pomocou aplikácie Watch5S.

Watch5S Unblocked

Môže sa stať, že niektoré filmy, ku ktorým sa snažíte získať prístup, sú geograficky obmedzené alebo blokované z jedného alebo druhého dôvodu. Niektorý mediálny obsah je teda k dispozícii v konkrétnych krajinách, zatiaľ čo v iných krajinách je blokovaný.

Nemusíte sa však obávať, že stále môžete odblokovať mediálny obsah Watch5S pomocou Kodi VPN. Služba VPN odblokuje filmy Watch5S zmenou vašej adresy IP, ktorá sprístupňuje filmy.

Ďalšou výhodou služby VPN je, že vláda alebo poskytovateľ internetových služieb nikdy nevysledujú vaše internetové aktivity. Teraz sa môžete voľne pohybovať po internete!

Watch5s Game of Thrones

Kto nechce pozerať hru na tróny? Príbeh klamstva, režimu, krvi, slávy a skeptických emócií; Hra o tróny vzala svet búrkou. Na celom svete existujú miliardy fanúšikov, ktorí sa túžia pozerať na každú novú sezónu hry Game of Thrones.

Prekážkou, ktorej čelia, je však miesto, kde sa pozerať, kde streamovať toky nízkej kvality, nespoľahlivé zdroje atď. Na to existuje jednoduché riešenie! Všetci fanúšikovia hry Thrones si už nemusia robiť žiadne starosti, pretože môžu sledovať hru trónov na Watch5s.

Watch5s Game of Thrones

Musíte len navštíviť https://watch5s.is/ a vyhľadajte Game of Thrones pomocou vyhľadávacieho panela na webových stránkach. Získate všetky odkazy, ktoré sú na webe, otvoríte akýkoľvek odkaz a sledujete svoju obľúbenú epizódu / sezónu.

Ako pozerať Moana na Watch5s Kodi

Ako pozerať Moana na Watch5s Kodi

Môžete si prezrieť obľúbený film spoločnosti Disney „Moana“ na doplnku Watch5S Kodi. Z tohto dôvodu musíte nainštalovať Watch5S na Kodi z inštalačného sprievodcu zobrazeného vyššie.

Po nainštalovaní doplnku Watch5S prejdite do hlavnej ponuky Kodi > Add-ons > Doplnky videa > Watch5S > Kliknite na tlačidlo Hľadať > Zadajte Moana > Pozerajte Moana na HD.

ako sa pozerať na moana HD na watch5s kodi

Ak chcete pridať veci hore

Pre skvelú a nekonečnú ponuku filmov nie je na Kodi miesto ako Watch5S. Jeho rozsiahla knižnica filmov vám prináša všetky typy filmov zo všetkých generácií za pár sekúnd. Toto je novšia verzia inštalácie Watch5S na Kodi, pretože StreamHub sa odpojil od Watch5S. Ak počas streamovania filmu čelíte geografickým obmedzeniam, získate VPN na získanie prístupu. V tejto príručke sme uviedli kroky, ako nainštalovať Watch5S na Kodi, takže naladte ďalšie doplnky Kodi..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map