Ahojte všetci, postupujte podľa tejto príručky od kodi vpn, kde sa dozviete, ako nainštalovať doplnok Playlist Loader Kodi.

Jeho názov je samozrejmý, doplnok Playlist Loader Kodi Addon pomáha používateľom vytvárať, prispôsobovať a spravovať ich zoznam skladieb, ako sú tieto doplnky pre kodi.

Pri používaní tohto doplnku nezabudnite používať sieť VPN pre Kodi, aby ste zabezpečili svoju online prítomnosť pred hackermi a špionážnymi očami.

Zoznam skladieb Kodi je skvelým doplnkom pre divákov, ktorí radi navštevujú svoje obľúbené obsahy. Postupujte podľa tohto sprievodcu krok za krokom a nainštalujte doplnok Playlist Loader Kodi.

Playlist Loader Kodi Stiahnite si URL súboru archívu ZIP

Zoznam skladieb Loader Kodi bol predtým k dispozícii prostredníctvom úložiska SuperRepo, ale po jeho vypnutí je teraz k dispozícii v úložisku Kodil..

Zoznam skladieb Loader Kodi si môžete stiahnuť a nainštalovať priamo do svojho systému podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite si súbor ZIP úložiska Kodil.
 2. Otvorené kodi > Kliknite na pridaťons > Kliknite na ikonu truhlíktvarovaný.
 3. cvaknutie Inštalácia z PSČ súbor > Prehliadať a Nahrať stiahnuté PSČ súbor > Počkajte, kým sa doplnok povolí.
 4. cvaknutie Inštalácia z úložiska > Úložisko Kodil > Doplnky videa > zvoliť Loader Playlist > cvaknutie Inštalácia.

Ako nainštalovať zoznam skladieb Loader Kodi Addon na verzie Leia alebo Krypton

 1. odpálenie kodi > Ísť do nastavenie > cvaknutie súbor manažér > Dvojité kliknutie pridať zdroj.Ako nainštalovať playlist loader kodi addon
 2. Kliknite na tlačidlo ‘žiadne ‘ > Napíšte toto URL http://www.lvtvv.com/repo/ > cvaknutie OK > Pomenujte tento zdroj ‘Kodil Repo‘ > cvaknutie OK.Ako nainštalovať zoznam skladieb zavádzač kodi addon na kryptón verzia 17.6 alebo nižšia
 3. Štrajk ‘backspace ‘ niekoľkokrát sa vráťte na stránku kodi Hlavné Ponuka > cvaknutie pridaťons > Kliknite na truhlík ikona z ľavého horného rohu.Doplnok pre načítanie zoznamu skladieb
 4. vybrať Inštalácia z PSČ súbor > vybrať Kodil Repo > Kliknite na PSČ > Repozitár bude nainštalovaný.Ako pridať playlist loader kodi addon
 5. cvaknutie Inštalácia z Úložisko > Otvorené kodili Úložisko > cvaknutie video pridaťons > vybrať Loader Playlist > cvaknutie Inštalácia > Doplnok bude povolený.Nastavenie doplnku pre načítanie zoznamu skladieb
 6. Návrat do Hlavné menu Kodi > Otvorené pridaťons > cvaknutie video pridaťons > cvaknutie Loader Playlist > Užite si to!načítavač zoznamu skladieb
 7. Keď otvoríte zoznam skladieb, kliknite na Pridať nový zoznam > Tu musíte vložiť názov zoznamu, t. J. Svetová IPTV.
 8. Kliknite na zoznam vzdialených adries URL > Teraz vás požiada o vloženie odkazu, takže skopírujte a prilepte adresu URL https://pastebin.com/mts3zEq0/
 9. Ak sa zobrazí výzva na výber zoznamu záznamov, potom vyberte zo súboru položku Logo > Po dokončení týchto zmien znova otvorte doplnok Playlist Loader > Nová možnosť by sa objavila pod názvom World IPTV, kliknite na ňu a vychutnajte si živé vysielanie.

Ako nainštalovať Playlist Loader Kodi Addon na Jarvis verzie 16 alebo vyššej

Na Jarvis môžete nainštalovať aj Playlist Loader Kodi. Postupujte podľa tohto postupu:

 1. odpálenie kodi > ísť do systém > vybrať súbor manažér > pridať zdroj > nikto > Napíšte toto URL http://www.lvtvv.com/repo/ > OK > Zadajte názov ‘kodili repo ‘ > cvaknutie OK.
 2. Vráťte sa do kodi Domov plátno > systém > pridaťons > Inštalácia z PSČ súbor.
 3. Vyhľadajte a kliknite na tlačidlo ‘kodili repo ‘ > kodili.PSČ
 4. Inštalácia z Úložisko > kodili Úložisko > video pridaťons > Loader Playlist > Inštalácia > Počkajte na inštaláciu doplnku Playlist Loader.

Ako nainštalovať Playlist Loader Kodi Addon na

Používatelia Fire Stick budú musieť najskôr nainštalovať úložisko Kodi a Kodil, aby nainštalovali doplnok Playlist Loader Kodi addon. Používatelia môžu začať nasledovaním tohto sprievodného sprievodcu kodi.

Jediná zmena v postupe je po krok 5, budete musieť ísť na pridaťons > video pridaťons > Kliknite na Načítať zoznam skladieb > cvaknutie Inštalácia.

Nahrávač zoznamu skladieb Kodi nefunguje / chyby / problémy

Používatelia naďalej čelia chybám s najlepším doplnkom pre kodi kvôli ich nezákonným praktikám. Stále však existujú určité chyby týkajúce sa zoznamu skladieb Loader Kodi, ktoré je možné opraviť. Uviedli sme chyby s ich opravami, pozrite sa:

Chyba záznamu protokolu Loader Loader Kodi

Ak sa táto chyba zobrazuje v doplnku Playlist Loader Kodi, príčinou môže byť pokračujúca aktualizácia doplnku alebo vypnutie úložiska..

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, musíte zistiť, či zdroj Playlist Loader Kodi 2017 stále funguje alebo nie. Ak je zdroj stále aktívny, pravdepodobne prebieha aktualizácia. Počkajte niekoľko hodín a skúste znova otvoriť doplnok.

Závislosť načítania zoznamu skladieb Kodi zlyhala

Táto chyba súvisí so zdrojom úložiska, ako keby úložisko nie je k dispozícii alebo sa stalo zastaraným, potom sa zobrazí táto chyba..

fix

Ak chcete túto chybu odstrániť, skúste použiť spoľahlivý alebo oficiálny archív. Aby ste sa nemuseli stretávať s takouto chybou.

Okrem týchto chýb môžete udržiavať váš Playlist Loader Kodi v dostatočnej vzdialenosti od chýb, potom udržiavať vyrovnávaciu pamäť prázdnu a pravidelne aktualizovať svoje doplnky..

Zoznam adries URL nahrávača zoznamu nahrávok

Tu je niekoľko zoznamov adries URL pre rôzne regióny:

 1. Nemecký zoznam
 2. Zoznam URL obsahu Indo-Pak
 3. Zoznam USA
 4. Zoznam UK

Zabalenie

Add-on Playlist Loader Kodi je niečo nové a zriedkavé. Nie je to ako iné doplnky, ktoré sa používajú na sledovanie filmových športov atď. Používatelia používajú tento doplnok na správu zoznamov skladieb. Používatelia si môžu tiež stiahnuť zoznamy adries URL na prezeranie geograficky zameraného obsahu.

Poskytli sme vám krátky prehľad a postup sťahovania doplnku Playlist Loader Kodi. Teraz si môžete stiahnuť a vychutnať si stohovanie obľúbených zoznamov skladieb.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me